Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rosja na progu rewolucji narodowej? – przestroga dla Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Globalny kartel sił lichwy i totalitaryzacji suwerennych państw dociera wszędzie – taka jest jego natura i cel.


Działania globalnego kartelu są metodyczne i układają się w logiczny i konsekwentny ciąg.

 

 Złamać suwerenność państw. Zniszczyć państwa narodowe. Przekupić i zwasalizować elity władzy politycznej,  administracji, sądownictwa. Oderwać od realnej podstawy i rozregulować system finansowo-bankowy.  Wykluczyć niezależność gospodarczą. Obezwładnić samorządność społeczną i gospodarczą. Sfalsyfikować  informację i edukację. Spłaszczyć i zwulgaryzować kulturę. Obezwładnić narodowe formacje obrony i porządku publicznego. Zakłócić naturalne, funkcjonalne i historycznie ukształtowane struktury życia społecznego. Podważyć i zrelatywizować narodowe, rdzenne i tradycyjne  systemy wartości. Przerazić, zastraszyć i zanarchizować ludność cywilną.

W rezultacie wprowadzić globalny faszyzm i zapewnić nieskrępowaną władzę psychopatycznych elit – uzurpujących sobie status wybraństwa i niemal boską pozycję na ziemi.

Strategia globalnego, antyludzkiego  kartelu jest jasna i coraz powszechniej znana. Dlatego taktyka kartelu jest elastyczna, aczkolwiek  także coraz czytelniejsza i coraz powszechniej uświadamiana. W państwach tzw. ” zachodu” jest to taktyka konsumpcjonizmu i łagodnej faszyzacji życia.  W dawnych koloniach „zachodu” jest to brutalna taktyka eksploatacji i odkrytego lub cichego ludobójstwa. Wobec tzw” wschodu”  stosowany jest wariant mieszany, a oprócz tego nie wyklucza się wariantu militarnego, albo poprzez rozbudzenie wewnętrznego chaosu rewolucyjnego, albo wprost wojny w wymiarze regionalnym lub światowym.

Państwa i narody „zachodu” wydają się być pogodzone ze swoim losem i niezdolne do skutecznego protestu i zmian swojej schyłkowej egzystencji pogodzonej z miękkim faszyzmem. Państwa postkolonialne są całkowicie zmarginalizowane i mogą być jedynie narzędziem światowego kartelu do dyscyplinowania i osiągania celów wobec krajów „zachodu” i ” wschodu”.

Jedynym przeciwnikiem zbrodniczego kartelu globalnego są państwa i narody „wschodu” –  czyli państwa słowiańskie na czele z Rosją i Chiny.

W związku z tym, że technologia, zasoby naturalne i przestrzeń są czynnikami znaczne ważniejszymi niż liczba ludności, to  właśnie Rosja i kraje słowiańskie są głównym przeciwnikiem globalnego kartelu ludobójców.

Walka o suwerenność krajów słowiańskich, w przypadku Rosji o jej zachowanie, a w przypadku pozostałych krajów słowiańskich o jej odzyskanie – jest walką o nasze słowiańskie, a więc i nasze polskie, być albo nie być.

Ruchy suwerenistyczne w krajach ” wschodu” muszą o sobie nie tylko usłyszeć, ale także zacząć ze sobą się kontaktować i współpracować oraz koordynować swoją działalność.

 

PZ   -  

 

Dodatek Rosyjski:

Nieustannie Trwające Posiedzenie Narodowo -Patriotycznych Sił Rosji

Постоянно-Действующее Совещание Национально-Патриотических Сил России (ПДС НПСР) – //pdsnpsr.ru/

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=G2E1_54vY6s

 

 

Dodatek Polski:

 1. Filary państwowości naszej – Józef Kamycki – //docplayer.pl/27088250-Filary-panstwowosci-naszej.html
 2. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/03/kluczowe-slowo-suwerennosc/

 

P.S. 

Ostatnio na łamach portalu //www.neon24.pl,  za przyczyną publikacji  ( //mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/140788,potencjal-produkcyjny-rosji), rozgorzała dyskusja, której część uczestników podważała rangę naukową autorów raportu o stanie gospodarki Rosji( raport niżej- PZ) . W swoim zapale polemicznym niektórzy, zdawałoby się trzeźwo myślący blogerzy ( Fischer, Paulus Aquaris), starali się zakląć rzeczywistość i insynuować miałkość intelektualną autorów raportu.  To olbrzymi błąd i niedopuszczalna praktyka polemiki. Dlatego prześledziłem nieco sylwetki i dorobek autorów raportu, a także poprosiłem o opinie ze strony rosyjskich przyjaciół. Uzyskałem odpowiedź, że : ”choć można spierać się nad proponowanymi drogami naprawy, to dane podane w raporcie odzwierciedlają dobrze obecny stan gospodarki Rosji”

Z powyższego wyciągam raz jeszcze wniosek, że wiedza o rzeczywistości politycznej i społeczno-gospodarczej Rosji jest w Polsce niedostateczna i sfalsyfikowana zarówno przez wrogów Rosji, jak i ” bezkrytycznych apologetów”. Wyjściem z tego stanu są kontakty bezpośrednie i uczciwa, rzetelna publicystyka, wolna od namiętności i nic nie wnoszących awantur.

Dlatego, jako załącznik publikuję poniżej:

 

//rusrand.ru/

//rusrand.ru/about/

 

//rusrand.ru/files/17/07/11/170711050006_10.06.17%20Doklad.%20Programma%20pervoocherednyih%20mer.%20Versiya%20dlya%20obsujdeniya.pdf

 

  ” EAC MODERNIZACJA” Autonomiczna Niekomercyjna Organizacja

Ekspercko-Analityczne  Centrum ds. Modernizacji i Rowoju Technologicznego  Gospodarki

Автономная некоммерческая организация
Экспертно-аналитический центр
по модернизации и технологическому развитию экономики
ЭАЦ «Модернизация»

//www.modern-rf.ru/new/new_7.html

 

//dynacon.ru/content/articles/1167/

//nextrus.ru/interes/208-interesno-0022.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=t-HBvRv-JQc

 

 

 

//www.inesnet.ru/rus_author/bocharov-m/

 

//a-komitet.ru/ekspertnoe_mnenie/10005913/page/1///taxpravo.ru/analitika/statya-136206-mihail_abramov_dohodyi_byudjeta_mojno_udvoit_bez_povyisheniya_strahovyih_vyiplat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • 5*
  Jest to bardzo ważna notka. Uważam, że należy zwrócić szczególną uwagę na post scriptum Pawła Ziemińskiego. Rzetelna publicystyka opiera się na obiektywizmie , racjonalizmie i rozsądku. Jeszcze raz przytoczę słowa Pana Ziemińskiego:

  "(...)wiedza o rzeczywistości politycznej i społeczno-gospodarczej Rosji jest w Polsce niedostateczna i sfalsyfikowana zarówno przez wrogów Rosji, jak i ” bezkrytycznych apologetów”. Wyjściem z tego stanu są kontakty bezpośrednie i uczciwa, rzetelna publicystyka, wolna od namiętności i nic nie wnoszących awantur."/Stanislav/

  "Jedynym przeciwnikiem zbrodniczego kartelu globalnego są państwa i narody „wschodu” – czyli państwa słowiańskie na czele z Rosją i Chiny."
  /Stanislav/

  Panie Dariuszu, jeżeli chodzi o rolę Chin, to mam trochę inne zdanie. Uważam, że Chiny stały się potęgą gospodarczą, a przez to i polityczną, właśnie dzięki "zbrodniczemu kartelowi globalnemu". Upadek tego kartelu byłby Chinom wyjątkowo nie na rękę.

  Pozdrawiam!
 • Panie Dariuszu
  Jeśli chcielibyśmy iść przeciwko banksterom o suwerenność monetarną to Rosja byłaby najważniejszym aliantem. Dokładnie odsłuchałem wystąpienie Bołdyriewa i miałem wrażenie, że powtarza program Konfederatów. Jednak jak na tak wielki kraj ilość odwiedzin filmu nie powala. Widać tak samo jak Polacy mają w głowie złogi po pieniądzu kruszcowym.
 • .
  //niektórzy, zdawałoby się trzeźwo myślący blogerzy ( Fischer, Paulus Aquaris), starali się zakląć rzeczywistość i insynuować miałkość intelektualną autorów raportu.//

  Wymienieni blogerzy mieli (mają) rację.Ich "rezerwa" względem autorów raportu była (jest) całkowicie uzasadniona.
  To tyle.Szanowny Rzeczpospolita zna język na tyle dobrze że przy odrobinie dobrej woli może sam zbudować "polityczny portret" tych niby ekspertów.
 • Uprzejmie proszę mi odpowiedzieć
  czy wszyscy eksperci budzący pański szacunek prowadzą bloga na Echu Moskwy ? https://echo.msk.ru/blog/sulakshin/ czy tylko ci z "niezależnych centów analitycznych" http://rusrand.ru/ ?
  PS
  Masz pan sumienie? kogo am pan stręczysz?
 • @nikander 21:39:03
  "Jeśli chcielibyśmy iść przeciwko banksterom o suwerenność monetarną to Rosja byłaby najważniejszym aliantem."

  I może dlatego wydarzył się "Smoleńsk".
  Wydarzają się też "agresja Rosji" gdzie tylko możliwe, uniesienia mini-stra AM, "sojusz" z upa-iną itd.

  Serdecznie pozdrawiam.
 • Panie Dariuszu
  Sądzę, że nie ma na co czekać. Zakaszmy rękawy i doprowadźmy do polsko-rosyjskiego "prania mózgów" w obszarze architektury monetarnej. Może, Kaliningrad byłby dobrym miejscem na spotkanie. Nigdy tam nie byłem. Z tego co słyszały ściany w Jałcie miało to być polskie miasto 25 lat po zakończeniu wojny.
 • @ikulalibal 22:50:33
  W związku z tym, że "policja myśli " na neon24.pl zablokowała mnie na na tym portalu więc odpowiadam via Dariusz Kosiur:


  Panie ikulalibal ,

  doceniam Pana(i, - ?) dobre intencje, ale nie mogą być one w sprzeczności z rzetelnością i prawdą. To, że Sułakszyn umieścił raport na swojej stronie, to znaczy, że on jest jego autorem. Bezkrytyczna apologetyka niczemu nie służy, a tym bardziej nie jest w stanie zatrzymać realnych procesów społeczno-politycznych. Czym jest Echo Moskwy, to dobrze wiemy, tak jak do kogo należy Gazeta Wyborcza, ale powstrzymałbym się z nieco uproszczonym wnioskowaniem, że kto np. posługuje się domeną gazeta.pl, to jest poddanym Michnika. Jeśli pan(i) kwestionuje rzetelność raportu o stanie gospodarki Rosji, to proszę to wykazać, ale bez prostackich napaści na autorów, bo tak wskazuje " pionierska czujność" a rebours.
  Jeśli jest pan (i) prawdziwym przyjacielem Rosji i Rosjan, to proszę to dobrze pojmować, gdyż bezkrytycyzm i życie w błogostanie i w oderwaniu od realiów jest w rzeczywistości działaniem na rzecz wrogów Rosji, Rosjan, a w konsekwencji też Polski i Polaków .

  Pozdrawiam

  Paweł Ziemiński
  ( stanislav)
 • @nikander 09:33:33
  Panie Józefie,
  oczywiście można podjąć rozmowy z Rosjanami na taki właśnie temat i właśnie w Kaliningradzie - powinniśmy się spotykać i to często, to bardzo dobry pomysł.
  Jednak mogą to być rozmowy tylko z rosyjskimi nacjonalistami, a więc podobnie jak u nas bez większego medialnego nagłośnienia, a co za tym idzie i bez społecznego odzewu.
  Rozmowy z przedstawicielami obozu władzy FR nie wchodzą w grę z prozaicznego powodu: po stronie polskiej nie istnieje jakakolwiek poważna siła narodowa, z którą władze Rosji widziałyby najmniejszy sens do prowadzenia takich rozmów, czy politycznych spotkań.

  Co do zwrotu Polsce Kaliningradu też o tym słyszałem, ale chyba dobrze się stało, że do tego nie doszło. Dzięki temu Kaliningrad ma szanse pozostać w słowiańskich rękach.
 • @Rzeczpospolita 11:33:37
  Panie Ziemiński
  proszę nie udawać że nie rozumie pan spraw tak oczywistych że aż boli.
  "Ale ponieważ" nie mam pewności co do tego czy pan to rozumie czy nie rozumie,wyjaśniam swoją pozycję.Posłużę się w tym celu przykładami z historii.
  Za kilka dni minie rocznica pewnego znamiennego wydarzenia.Otóż 17 stycznia 1907 r deputowany Dumy Fiodor Rodiczew wykonał obraźliwy gest w kierunku premiera Stołypina.Gest ów miał związek z tak zwanym "stołypińskim krawatem" (mam nadzieję że rozumie pan o co chodzi)
  Wybuchł skandal,zwolennicy reform (a zatem Stołypina) chcieli obić morde Rodiczewowi a Stołypin wyzwał oszczerce na pojedynek.Pojedynek jednak się nie odbył gdyż Rodiczew przeraził się tak bardzo że nie bacząc na wstyd i licznych świadków dosłownie tarzał się u nóg Stołypina błagając o przebaczenie.
  Kiedy wreszcie w lutym 1917 r wydarzyło się to o czym marzył Rodiczew czyli rewolucja ,szybko okazało się że (jak można było przewidzieć) sprawy wymknęły się spod kontroli skutkiem czego Rodiczew udał się na emigracje.Gdzie szczęsliwie dla świata zdechł z głodu dowodząc tym samym że bóg istnieje. ( Сильно нуждался, получал пособие Красного Креста и материальную помощь от друзей. ) https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%B2,_%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80_%D0%98%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
  Podsumowując:
  czy Rodiczew tak absolutnie nie maił racji zarzucając premierowi Stołypinowi brutalne metody? oczywiście że miał, chociaż o tym co to naprawdę znaczy "brutalne" rosjanie przekonali się dopiero w 1932 r kiedy stołypińską reformę rolną dokończy Stalin ale już w zupełnie innych warunkach i przy użyciu metod niestety adekwatnych do epoki i okoliczności.
  Osobnicy tacy jak Rodiczew i ci pańscy analitycy skupieni są wyłącznie na zwalczaniu władzy sami zaś nie mając żadnego pozytywnego programu a o środkach jego realizacji już nawet nie wspominam.Mimo to uruchamiają łańcuch wydarzeń których nie mogą kontrolować i które ostatecznie ich zniszczy.I było by pół biedy gdyby szło o nich samych ale przecież ofiarą ich bezmyślnych politycznych działań padają niewinni ludzie.I to padają obficie.Przypominam że wojna domowa w Rosji (1917-1924) pochłonęła 7 milionów istnień.

  http://valeriykoshelev.ru/wp-content/uploads/2015/11/wpid-wp-1448222845170-jpeg.jpeg
  http://1.bp.blogspot.com/-7XXrfA5ZoCc/T0hCA2L2RZI/AAAAAAAABE4/c61OoXfOZ6s/s1600/evolution.jpg
 • @ikulalibal 13:03:32
  Panie(i) ikulalibal,

  Zabawne jest w pana(i) wypowiedzi to, że w swej odpowiedzi na mój komentarz, posługuje się pan(i) takimi samymi argumentami, jak krytykowany przez pana( i) Sułakszyn ?!

  Jest podobieństwo sytuacji Rosji z 1917 r. i tej z 2017, ale nie ma pełnej analogii. Dlatego cytowanie Stołypina jest cokolwiek ahistoryczne i intelektualnie i politycznie nie do końca słuszne.
  Zadziwia mnie pana(i) unikanie odpowiedzi, czy przytaczany raport o stanie gospodarki Rosji jest słuszny, czy nie? Póki pan(i) nie wypowie się merytorycznie w tej kwestii, to nasza dalsza dyskusja nie ma sensu, gdyż ja o chlebie, a pan(i) o niebie. Nie wszystko da się załatwić hasełkami i „pionierską żarliwością”.

  Paweł Ziemiński
  ( stanislav)
 • @Rzeczpospolita 18:11:37
  //Jest podobieństwo sytuacji Rosji z 1917 r. i tej z 2017, ale nie ma pełnej analogii//

  Rewolucja drogi panie to nade wszystko technologia żeby nie powiedzieć franczyza.Istnieją na ten temat tony książek i setki portali internetowych.
  Stan ekonomiki ,żeby nie wiem jak zły,sam z siebie nie stwarza jeszcze sytuacji rewolucyjnej.Gdyby stwarzał Afryka była by miejscem nieustających rewolucji.A przecież nie jest.Podobnie zresztą jak w Polsce.Pamiętam takie czasy kiedy polska klasa robotnicza urządzała histeryczne strajki z powodu minimalnego wzrostu cen.A teraz obserwuję (często tych samych) ludzi którzy ze stoickim spokojem znoszą niebotyczne ceny masła czy dajmy na to usług komunalnych.
  Rewolucja musi mieć sponsora i organizatora a to pod jakim hasłem się odbędzie ma znaczenie trzeciorzędne o ile wogóle ma jakieś znaczenie.

  //czy przytaczany raport o stanie gospodarki Rosji jest słuszny, czy nie? Póki pan(i) nie wypowie się merytorycznie w tej kwestii, to nasza dalsza dyskusja nie ma sensu, gdyż ja o chlebie, a pan(i) o niebie.//
  Słuszny? mam nadzieje że wie pan o tym że lada chwila bangsterzy (w ramach stwarzania sytuacji rewolucyjnej) odłączą Rosje od SWIFTa w związku z czym zapanuje chaos w którym rzeczony raport będzie miał małe zastosowanie.I z uwagi na to raport ów interesuje mnie minimalne zaś wszelkie informacje (dywagacje,sugestie,itd) na temat tego "czy" i "jak" Rosja przygotowana jest na tę nadzwyczajną sytuację,interesuje mnie bardzo.Obrazowo mówiąc;pana fascynuje kolor i faktura tapet a ja z niepokojem spoglądam na dach w którym już brakuje części dachówek a zapowiadany jest huragan.
  // Nie wszystko da się załatwić hasełkami i „pionierską żarliwością”.//

  To prawda.Dlatego ufam tylko czynom.Jak w grudniu 2011 w odpowiedzi na "rewolucje norkowych futer" taki Kurginian wyprowadził na "worobiowe gory" kilkadziesiąt tysięcy ludzi https://www.google.pl/search?q=%D0%9C%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3+%D0%BD%D0%B0+%D0%92%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%8C%D1%91%D0%B2%D1%8B%D1%85+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%85+24+%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D1%80%D1%8F+2011+%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM1IvDgKPXAhUGVhoKHW5aCOgQ_AUIDCgD&biw=1366&bih=659#imgrc=2uJ6kAYHNDWTQM:
  a za kilka tygodni na "pokłonną górę" przyprowadził już 100.000 czym przeraził "norkową swołocz",to mówią Kurginian jest gość.Kurginan ma struktury,ma organizacje,ma program, z Kurginianem należy się liczyć.
  A jaką siłę reprezentuje Sułakszyn ? i kto to wogóle jest?
  Wszelaka co do jednego ma pan rację:
  // nasza dalsza dyskusja nie ma sensu //
 • @Rzeczpospolita 11:51:44
  Tak jak piszesz:
  "Jednak mogą to być rozmowy tylko z rosyjskimi nacjonalistami,..."

  Proponuje, nawet lepiej:
  spotkać się z rosyjskimi dysydentami.
 • @Fischer 20:13:40
  Rozumiem, że określenie "dysydent" użyte jest w tym samym znaczeniu jak w żydo-mediach. A jeśli tak, to czemu ma służyć ten sarkazm pod moim adresem?
 • @AgnieszkaS 20:57:37
  W Moskwie miało dojść do ekstremistycznych akcji politycznych. FSB ukróciła działalność moskiewskiej komórki ruchu „Artpodgotowka" zbiegłego polityka Wiaczesława Malcewa, którego zwolennicy usiłowali wywołać w stolicy masowe zamieszki informuje służba bezpieczeństwa. Członkowie organizacji planowali podpalić budynki administracyjne i napadać na policjantów w celu wywołania zamieszek 4 i 5 listopada. Komórki działały w regionie moskiewskim, Krasnojarsku, Krasnodarze, Kazaniu, Samarze i Saratowie. Wszyscy ekstremiści zostali zatrzymani, mieli przy sobie piętnaście koktajli Mołotowa. W FSB podkreślono, że Malcew stworzył ruch „Artpodgotowka" i noszący tę samą nazwę projekt internetowy w celu „zorganizowania w Rosji rewolucji". W lipcu Malcewowi wytoczono sprawę z paragrafu „ekstremizm". W obawie przed aresztem polityk wyjechał za granicę. „Pozostający w Rosji aktywiści „Artpodgotowki" utworzyli w wielu miastach grupy w celu przeprowadzenia głośnych ekstremistycznych akcji politycznych mających na celu destabilizację sytuacji społeczno-politycznej" przekazał resort. W interesie śledztwa dane o zatrzymanych objęte są tajemnicą. W październiku sąd w Krasnojarsku uznał ruch „Artpodgotowka" za organizację ekstremistyczną i zakazał mu działalności na terytorium Rosji. Od decyzji będzie się można odwołać w ciągu jednego miesiąca.


  Ps..Jakoś w tej Moskwie ponoć dyktatora, satrapy, cara, etc..Putina nikt nie strzelał z broni gładkolufowej do demonstrantów jak u nas za reżimu Tuska, czy w ponoć demokratycznych USA. Czym się podniecacie? Tam Katalonii, Majdanu, etc..zrozumcie to wreszcie nie będzie! Poważne i silne państwo na to sobie nie pozwoli, jak to u nas bezkarnie tzw. totalna opozycja robi i cały RAŚ, z lewackimi szumowinami i pedalstwem. Na pochyłe drzewo to i koza skacze. Chłopaki mają dużo energii, która na Syberii jest cennym towarem. Trzeba im umożliwić się rozładować. Zorganizowanie w Rosji rewolucji... Toż to ten karaluch Malcew się spóźnił o całe 100 lat. Rewolucja w Rosji już była! Kto mu czy innemu jak on karaluchowi da złoto jak Leninowi i Trockiemu na przekupienie wojska. Jednak te sponsory są trochę durnowate. Oni myślą, że w Rosji można wywołać rewolucję po rządach i "smucie", która była za Jelcyna. Rosjanie już jedną rewolucję mieli, a oni potrafią wyciągać wnioski, to nie banderowcy. USA dało pieniądze na rewolucję na Ukrainie, tam to się udało ale nie uda się w Rosji, rosyjski naród nie jest tak spragniony mamony pieniędzy. Najbardziej wstrętny to wróg wewnętrzny który działa jak próchnica... Ja bym wysłał na miejscu Putina czy Szojgu pułk kozaków z nahajkami, a potem a stryk ich, żeby reszta żydoamerykańskiej agentury narobiła w portki. Inaczej się nie da ze sprzedajnymi karaluchami. Je trzeba stanowczo i bezlitośnie rozgniatać.
 • @Rzeczpospolita 22:32:18
  A jak sobie wyobrażasz reakcje władz Rosji, na rozmowy polskich nacjonalistów z rosyjskimi nacjonalistami.

  1/Czy myślisz że Rosjanie nie pamiętają kto podpalił budkę pod ambasada rosyjską, kto dewastował pomniki i wykrzykiwał hasła anty radzieckie.

  2/Wiesz jaka jest różnica miedzy ich narodowcami, a naszymi. Dlaczego dziś podczas manifestacji zamknięto około 100 rosyjskich narodowców. Bo USA nie może destabilizować Kremla, rękoma dysydentów. Jest ich za mało, za słabi w protestach maszerują obok feministek i tęczowych.
  Dlatego teraz kasa wuja Sama idzie na rosyjskich narodowców. FSP doskonale w tym się orientuje. Wiedzą o swoich nacjonalistach, i zapewne i polskich.

  3/Takie rozmowy zakulisowe, nie oficjalne niczego nie są wstanie załatwić. Mogą tylko zaszkodzić każdej ze stron. Mogą to odczytać jako spiskowanie Rosjanie, jak i rząd PiS-u.

  4/ Kierowanie inicjatywy spotkań , rozmów jakoby z inicjatywy Narodowców, może być przez niektórych liderów prowokacja. Gdzie zwykli patrioci znowu zostaną wmanewrowani zakulisową pro amerykańska politykę.

  Jeżeli trzeba rozmawiać i chce się rozmawiać trzeba prowadzić rozmowy otwarcie i szczerze na starcie z kompetentnymi osobami.

  Proponuje Państwu przy wystąpieniu o wizę wjazdową podać w ambasadzie cel podróży i poprosić (zależnie od waszego planu, o ile taki jest ? - co chcecie tym wyjazdem osiągnąć) np. wskazanie kontaktów z kompetentnymi osobami, wskazówki, opiekuna.
 • @Rzeczpospolita 22:32:18
  Ten wyjazd Narodowców do Rosji przypomina, udział Narodowców w marszu Niepodległości organizowanym przez żydowskich preferencji liderów PIS (Prezydent Duda, bratanica J. Kaczyńskiego), pod hasłem "My chcemy Boga".

  Nawet gdyby Duda, czy jakaś frakcja PIS chciała odnowy, nigdy na takie numery nie dam się nabrać. Mam za duże doświadczenie, tu chodzi o zbijanie kapitału politycznego, poprzez manipulacje młodzieżą patriotyczną.

  Obawiam się, że spotkanie polskich Narodowców z Narodowcami Rosyjskimi (niby w wzniosłym i słusznym celu), ma posłużyć nakręcaniu antykremlowskiej polityki żydo-amerykanów.
 • @Fischer 22:28:35
  No, a kto podpalił budkę i kto dewastował pomniki Rosjan?
  ______________

  W Polsce nie istnieje autentyczny polski ruch narodowy/nacjonalistyczny - Rosjanie doskonale zdają sobie z tego sprawę.

  Druga sprawa, to autentyczne polskie środowiska narodowe i władze Rosji różni stosunek do żydostwa, który jest wynikiem politycznego status quo środowisk narodowych w Polsce i władz politycznych w Rosji.

  Innymi słowy, w Polsce mamy totalny żydowski, syjonistyczny reżim - i to musi wyartykułować autentyczny polski nacjonalista -, a w Rosji mamy polityczną władzę Rosjan z niebezpieczną autonomią żydostwa w finansach i gospodarce, z którą władze Rosji toczą eufemistyczną (podyktowaną światowym kontekstem) polityczną walkę.
 • @Rzeczpospolita 23:53:54
  Odpowiedzialność za spalenie budki spoczywa na organizatorach marszu. Takie jest prawo, na całym świecie.

  Co innego plotki. Słyszałem że budkę podpalili policjanci po cywilu, na polecenie szefa MSW Bartłomiej Sienkiewicz. Coś mogło być prawdą, po sprawę przeciwko szefowi MSW, na wniosek PO umorzono.
  Wtedy polskie służby prowadziły na zlecenie CIA, kampanie antyradziecką przygotowującą do przejęcia władzy na Ukrainie, przez nacjonalistów Ukraińskich.

  Ale Moskwę plotki nie interesują, podpalenie miało miejsce podczas Marszu Niepodległości i przy aplauzie uczestników demonstracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930