Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
607 postów 4220 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marsz Niepodległości 2017 – nacjonalizm spacyfikowany -?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie, nie suwerenności masz chcieć głupi polski goju, ale Boga!

 

Nie, nie suwerenności masz chcieć głupi polski goju, ale Boga – Boga koniecznie z żydowskich religijnych bajek, żadnego innego!

Dlaczego? – ano dlatego:

żydowski „Nasz Przegląd” potępiając ruch narodowy oraz jego miesięcznik „Zadrugę” w listopadzie 1937r. stwierdził: „(…) zdecydowana wrogość do Żydów prowadzi w konsekwencji do odrzucenia religii(katolickiej – D.K.)o judejskich korzeniach.”.

A w efekcie: odrzucenie religii o judejskich korzeniach będzie skutkowało jak najgorzej dla V żydowskiej kolumny w Polsce, dla trwania żydowskiego reżimu, czego reżim jest świadom. Bo oto współczesna opinia, opinia autorstwa czołowego żydowskiego opozycjonisty względem polskich władz PRL, K.Modzelewskiego, w której twierdzi on wprost: „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.)w Polsce zgroza”.

A co to może oznaczać?

Głupi polski goj przestanie wtedy słuchać nakazów swoich pasterzy, przestanie nadstawiać drugi policzek, porzuci bajki o narodzie wybranym, odrzuci grzech antysemityzmu, nie będzie słuchał zachęt pasterzy do udziału w wyborczych żydowskich hucpach, zacznie myśleć kategoriami praw i korzyści własnych, kategoriami swego słowiańskiego narodu.

 

A kto z tym hasłem się nie zgadza i nie chce żydowskiego Boga, a zwłaszcza żydowskiej religii katolicyzmu z jej polityczną instytucją hierarchicznego Kościoła, temu biada, bo skoro polski nacjonalista, narodowiec, chce żydowskiego Boga, to:

 

I właśnie w tym kierunku trwa przemodelowanie odradzającego się w Polsce nacjonalizmu. A jak się to zaczęło?

Zaczęło się banalnie. Żeby po „odzyskaniu wolności w 1989r.” polskim gojom nie zaświtało w głowach narodowe odrodzenie Żydzi opanowali, bądź reaktywowali, polskie narodowe organizacje, takie jak MW, ONR, itp., powołali do życia RN, który nie posiada żadnego programu politycznego i gospodarczego bazującego na suwerenności gospodarczej i politycznej (wedle wypowiedzi lidera RN, K.Bosaka – poch. żydowskie -, polski RN najwięcej łączy z nacjonalistami ukraińskimi – z żydo-banderowcami!). Polacy nie mogli wykazać się inicjatywą polityczną, ponieważ natychmiast po 1989r. zostali odcięci od mediów i praktycznie wypchnięci z przestrzeni gospodarczej, a więc pozbawieni środków finansowych, niezbędnych do prowadzenia działalności politycznej – takie możliwości posiadają w Polsce wszystkie organizacje żydowskie oraz Kościół.

Na pierwsze Marsze Niepodległości żydowskie organizacje, takie jak np. Krytyka Polityczna, spraszały młodocianych zbirów z NRF do wszczynania burd i bicia Polaków. Żydowski reżim IIIRP wyprowadzał na ulice swoich agentów i policję, która pacyfikowała świętujących Polaków (w 2012r. policja strzelała do dzieci i kobiet gumową amunicją – oczywiście czołówkę Marszu z jego żydowskim kierownictwem odseparowano od tłumu gojów). Żydowskie media dawały gojom jednoznaczny przekaz: Marsz Niepodległości, czyli polski nacjonalizm, to bandytyzm, faszyzm (?), głupota, itd., itp. Zatem żydowskiemu kierownictwu RN i Marszu Niepodległości nie pozostało nic innego jak „cywilizowanie” polskiego nacjonalizmu przez odwołanie do żydowskiego Boga, czyli żydowskiej religii katolicyzmu i do żydo-katolickiej instytucji Kościoła.

 

ONR w kościele w Białymstoku, kwiecień 2016

 

I mamy oto w 2017r. wspaniały Marsz Niepodległości z pięknym hasłem „My chcemy Boga” – a suwerenność? Jaka suwerenność, przecież mamy niepodległość, wolność – o co więc chodzi -? … Owszem, możemy sobie krzyknąć: „raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę” – to hasło ma ciągle po 30 latach wzięcie wśród młodych gojów – i jest "git".

A pasterze od tego Boga, co go mamy chcieć, będą nas upominać, taka ich żydo-katolicka powinność: „antysemityzm jest grzechem”, „nacjonalizm jest herezją”, „nadstaw drugi policzek i módl się za wrogów swoich”, itd.

Oczywiście żaden pasterz tego Boga, co mamy go chcieć, nigdy się nie pomyli i nie powie, że antypolonizm jest grzechem, że rusofobia jest grzechem (żydo-katolik chyba wie, że "ruskich" należy ewangelizować -?), że żydowski reżim IIIRP niszczy nasz naród i naszą ojczyznę.

A więc czym prędzej do kościelnej kruchty, głupi polscy nacjonaliści, bo jak nie, to „śmierć wrogom ojczyzn” – co należy rozumieć, że nie może być polskim nacjonalistą ten, kto do żydowskiej religii i do żydowskiego Boga, a więc i do hierarchicznej instytucji żydo-katolickiego Kościoła - zwłaszcza do niej, nie ma zaufania.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Autor
  "I mamy oto w 2017r. wspaniały Marsz Niepodległości z pięknym hasłem „My chcemy Boga” – a suwerenność? Jaka suwerenność, przecież mamy niepodległość, wolność – o co więc chodzi…". -

  --- Porządna analiza :)
  5*
 • @autor
  Dawno Pana w kosciele najwyraźniej nie było, więc pieprzy Pan głupoty bez opamiętania. Kler , to zwyczajni biznesmeni (oczywiście z wyjątkami o cechach świętości) , którzy w Boga wierzą jeszcze mniej niż Pan. Jedyne o co im chodzi , to kesz (jeszcze raz podkreślam , że mówię o statystcznym ogóle). Gdyby opłacało się zachęcać do rusofilii, to by to robili, z Rydzykiem na czele. Niestety koniunktura jest jaka jest.
  Poza tym:Skąd założenie, że żądanie Boga wykracza poza kwestie metafizyczne?
  Na koniec dowcip:
  Na lekcji nauczycielka wyciąga z torebki chusteczkę i prosi dzieci by powiedziały z czym im się ten przedmiot kojarzy. Kilkoro dzieci zgłasza się do odpowiedzi: jednemu chustka kojarzy się z tym , innemu z owym. Na koniec pozostaje oczywiście Jaś. Chcąc, nie chcąc Pani pyta Jasia : a Tobie z czym? - Mnie z dupą. -odpowiada Jaś.- A dlaczego z dupą?Jasiu!- Bo mnie się wszystko z dupą kojarzy.
  Mam nadzieję , że czai Pan analogię.
 • @Mariusz G. 20:48:34
  Nie powiem, byłoby to całkiem miłe skojarzenie.
  Jednak niestety, to nie ja mam ten problem, ale raczej Pan. Gdzieś napiszą "Kościół", a Pan już się jeży: atakują święta wiarę!!! A że ta wiara i jej instytucja niosą Europie od samego początku wielką szkodę (w tym zbrodnie ludobójstwa), to dla Pan rzecz nie do ogarnięcia.

  Oto, co znaczy 1000 lat żydo-chrześcijańskiej indoktrynacji. Dobrze przynajmniej, że nie trwa Pan przy twierdzeniu o płaskiej Żiemi, czy przy geocentryzmie, zawsze to jakiś postęp. W końcu za odstępstwa od tej ostatniej teorii Kościół w imie Boga karał kiedyś stosem - ale jest oczywiście postępowy, dlatego dzisiaj popiera depopulację w ramach zrównoważonego rozwoju.
 • @Rzeczpospolita 23:36:08
  Myli się Pan. nie ma dla mnie czegoś takiego, jak święta wiara. Wiara , to sprawa indywidualna i u każdego wygląda trochę inaczej. Co innego wiara, a co innego pretekst, instynkt, psychologia tłumu itp.
  I tak sobie myślę , że pewnie nie wie Pan skąd to hasło, więc wklejam tekst piosenki:
  1. My chcemy Boga, Panno święta!
  O, usłysz naszych wołań głos!
  Miłości Bożej dźwigać pęta,
  To nasza chluba, to nasz los.

  Ref.: Błogosław słodka Pani!
  Błogosław wszelki stan!
  My chcemy Boga!
  My poddani!
  On naszym Królem, On nasz Pan?

  2. My chcemy Boga w rodzin kole,
  W troskach rodziców, dziatek snach.
  My chcemy Boga w książce, w szkole,
  W godzinach wytchnień, w pracy dniach.

  3. My chcemy Boga w naszym kraju,
  Wśród starodawnych polskich strzech.
  W polskim języku i zwyczaju,
  Niech Boga wielbi Chrobry, Lech.

  I na koniec: walczę tak sobie samotnie prawie z tym co Pan. Chciałbym , aby był jakiś ruch, z którym chciałbym sie utożsamiać . GDyby nie Pańskie chorobliwe zafiksowanie na antyklerykalizm, Wasz ruch byłby tym , który bym przynajmniej mentalnie wspierał. Dlatego co jakiś czas próbuję Panu otworzyć oczy. Nie da się niczego dobrego zbudować na nienawiści i pretensjach. Jeszcze raz podkreślę: nie powinno mieć dla Pana znaczenia jaki jest KRK w Polsce ( a już w ogóle , jaki jest na świecie). Ważne jest jakie są w Polsce relacje państwa z kościołem, a te rzeczywiście są chore. Jeśli uzdrowić te relacje (prawem) , to automatycznie uzdrowi się Kościół. Nie mozna jednak do dzieła zabierać się od dupy strony, jak Pan to robi. Kościół ubogi , to zupełnie inny kościół niż ten , który Pan zna . A to, że Kościół opływa w dostatki , to wina państwa. Nie mozna winić religii za to , że szubrawcy w jednych mundurkach dogadali się z szubrawcami w innych i wspólnie dzielą nasze pieniądze. Tam gdzie bedzie wizja łatwego i dostatniego zycia, tam zawsze bedą pchały sie różne mendy. Niezależnie czy ten żłób będzie nazywał się KRK, WPS, czy jeszcze inaczej.
  Ufam, że kiedyś Pan dorośnie i to wszystko zrozumie. Pozdrawiam.
  Mariusz Głowiński
 • Do autora
  Nie wymienił pan nowej religii-niebocentryzm.Założycielem jest były jeho-wita Mariusz Szczytyński.
  Niebawem zawitają głosiciele nowej religii i wybuchnie kolejna-udawana wojna na neonie.
 • @ Autor
  Dziś rano Newsweek-Jarosław Makowski (Polski historyk filozofii, dziennikarz i publicysta, od 2010 do 2015 dyrektor Instytutu Obywatelskiego, od 2014 radny sejmiku śląskiego V kadencji.) pisze :

  Artykuł „W Święto Niepodległości polski Kościół zdradził Jana Pawła II”

  http://www.newsweek.pl/opinie/kosciol-popiera-nacjonalizm-to-dalekie-od-nauczania-papieza,artykuly,418878,1.html

  „Zabawa z nacjonalizmem przypomina zabawy z bronią. I zawsze kończy się tragicznie. Nauki z tej prostej lekcji nie wyciągnął polski Kościół. Pomimo kolejnych ostrzeżeń, że nacjonaliści krzyczący Bóg-Honor-Ojczyzna nie mają nic wspólnego z nauką żydowskiego nauczyciela - Jezusa z Nazaretu.….”

  Podkreślając żydowskie pochodzenie Jezusa ale zapominając, że Jezus odciął się od wiary żydowskiej i jej kapłanów.

  W artykule nie wspominał, jak wielu innych o wznoszonych hasłach antysemickich. To temat wycięty z mediów za pomocą cenzury. Mówi się tylko o rasizmie antymuzułmańskim mimo, że nie były to działania skierowane przeciwko osiedlaniu emigrantów w Europie, a nie stricte rasistowskie.

  Nikt nie broni murzynom, arabom żyć i mieszkać u siebie (Na bliskim wschodzie i Afryce).

  Taką postawę ogólnie reprezentują zydowskie media w Polsce.

  Natomiast wszelkiej maści politycy i kler próbują się ogrzać w blasku marszu niepodległości, nie dostrzegając najważniejszego że to marsz NIEPODLEGŁOŚCI, który jest skierowany przede wszystkim przeciw krwiopijca i zdrajcom narodu w imię swoich partyjnych interesów i obcych mocodawców.

  Z przekazów medialnych można wyciągnąć wniosek, że manifestanci popierają rząd, jego frakcje i kościół.
 • @Mariusz G. 06:30:39
  "Jeszcze raz podkreślę: nie powinno mieć dla Pana znaczenia jaki jest KRK w Polsce ( a już w ogóle , jaki jest na świecie). Ważne jest jakie są w Polsce relacje państwa z kościołem, a te rzeczywiście są chore. Jeśli uzdrowić te relacje (prawem) , to automatycznie uzdrowi się Kościół."
  _____________________

  I ja raz jeszcze spytam, kto ma to zrobić? Nieświadomy politycznie polityk wybierany przez nieświadomy politycznie elektorat?

  Czasami argumentuje Pan sensownie, ale musi Pan pogodzić się z generalną zasadą edukowania (w każdej dziedzinie) - w matematyce wygląda to tak: jeśli nie pozna Pan podstawowych operacji (+ i x), to nie ma Pan szans na zrozumienie rachunku różniczkowego.
  Analogicznie w polityce: należy zdobyć wiedzę o podmiotach polityki, żeby znać ich cele własne i umieć właściwie ocenić ich stosunek do narodu i państwa.
  Pańskie lapidarne odniesienia do instytucji Kościoła i do religii żydo-katolickiej zdradzają jednak bardzo skromną wiedzę o szkodliwości tak Kościoła, jak i samej religii.

  Zachęcam do przeczytania:
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137563,chrzescijanstwo-marksizm-liberalizm-antykultura
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139222,chrzescijanstwo-marksizm-liberalizm-antykultura-cd
 • @Rzeczpospolita 11:32:06
  Na pewno przeczytam. Ale Pan też niech zrozumie, że jeśli zacznie Pan od stwierdzenia , że matki uczniów to kurwy, to właściwie na tym może już Pan swój przekaz zakończyć i nie przechodzić ani do mnożenia , ani do dodawania. Mówić coś komuś, a wytłumaczyć coś komuś to dwie różne rzeczy. Podstawowa zasada przekonywania, to unikanie narzucania ocen i poprzestawanie na prezentowaniu faktów, które logicznie do porządanej oceny powinny doprowadzić.
  Przykłąd: zamiast : KOwalski to cham, bo nie ustąpił miejsca staruszce lepiej powiedzieć: zastanawia mnie jak można wytłumaczyć fakt, że Kowalski nie ustąpił miejsca staruszce.
  Taka powściągliwość jest szczególnie cenna w sytuacji ,gdy nie ma Pan pewności, czy KOwalski np. nie jest niewidomy, lub ma złamaną nogę, lub owa staruszka to np. sędzina , która pozbawiła Kowalskiego złudzeń co do wymiaru sprawiedliwości.
 • @Mariusz G. 11:51:11
  Co do Kowalskiego pełna zgoda, co do Kościoła nie.

  M.in. z powodów jak poniżej:

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc

  czy:

  żydo-katolicyzm objawiony
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/e4d29b_777b30c78585442bb3c2139673486cf1.png

  Białoruski znaczek pocztowy wydany z okazji 375 rocznicy urodzin Kazimierza Łyszczyńskiego
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/220px-kazimierz_c582yszczyc584ski.jpg

  Łyszczyński został skazany na karę śmierci i konfiskatę dóbr za ateizm. Wyrok wykonano przed południem na Rynku Starego Miasta w Warszawie 30 marca 1689.
  Relacja biskupa Załuskiego:
  "Wyprowadzono go na miejsce stracenia i okrutnie znęcano się najpierw nad jego językiem i ustami, którymi on okrutnie występował przeciw Bogu. Potem spalono jego rękę, która była narzędziem najpotworniejszego płodu, spalono także jego papiery pełne bluźnierstw i na koniec on sam, potwór, został pochłonięty przez płomienie, które miały przebłagać Boga, jeżeli w ogóle za takie bezeceństwa można Boga przebłagać."

  lub

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/10274305_642701815797749_2723391722581501626_n.jpg
 • @Rzeczpospolita 12:07:16
  Przyznam , postać mi obca. Więc przeczytałem wzmiankę w Wiki. Tak, to jedna z wielu zbrodni kościoła katolickiego jako instytucji. Tylko czego ma to dowodzić, to nie wiem. To także zbrodnia Państwa Polskiego, czy w związku z tym trzeba z nim walczyć , jako z ideą.
  Nie jestem zwolennikiem zastępowania religii ideologią i budowaniem tej drugiej na czyimś cierpieniu. To droga do nikąd, bo zawsze , wcześniej , czy później i tak okazuje się " że pewne zwierzęta są bardziej równe niz inne.
  Załóżmy, że wyeliminuje Pan Boga z ludzkich umysłów. Co da Pan ludziom w zamian, jaką ideologię? Jaką prawdę? Tę budowaną na historii Łyszczyńskiego? Przecież tak na prawdę nie wiadomo, czy zgładzono go dla "wiary", czy dla kasy (i raczej jednak dla tego drugiego) . Nie wiadomo jaka była rzeczywista wymowa jego dzieła (do czego zmierzał, co chciał uświadomić) skoro znamy tylko kilka cytatów z dość obszernego dzieła i to cytaty, których zadaniem było ukazanie Go jako ateisty. A czego dowodzi to zdjęcie powyżej? Że JPII obracał się w złym towarzystwie? No obracał się , z niektórymi łotrami był nawet bardziej związany. Weźmy takiego Dziwisza. Czy dzięki temu wie Pan co myślał, czy miał rozterki, co go bolało, czego pragnął, jakie przechodził wewnętrzne przemiany? Źle , że optował za UE, ale , czy był świadomy tego zła. Ja tego nie wiem? A Pan? Nie przekona mnie Pan , że w oparciu o taką retorykę jest Pan w stanie zbudować coś dobrego.
 • @Fischer 09:00:06
  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. "Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)


  Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle "Biała Europa braterskich narodów". Pamiętam Elementarz z czytanką "Murzynek Bambo", obecnie pewnie ta czytanka to pewnie mowa nienawiści. I dobrze, niech się boją Polskich Narodowców!!! W przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!!! My wiemy, że młody chłopak mówiący o kolorze skóry miał na myśli nachodźców Apokalipsy Islamskiej, których nie chcemy w Polsce!!! Tak się składa, że przeważnie mają ciemną karnację. No i czego tu się wstydzić? Niebawem Jewropejska Unia stanie się kalifatem i skończymy jak ten śmierdzący twór, jak z tego bagna nie wypełzniemy. Europa od tysiącleci była kolebką białego człowieka, to skąd się bierze ta rasistowska nagonka na białych. Czyżby czarni, to jakiś gatunek nadludzi i mają panować na wszystkich kontynentach i niszczyć narody. To bezwartościowa dzicz, która niczego nie stworzyła i żyje tylko z dokonań białego człowieka, tak jak inne rasy i tej prawdy nie da się zakrzyczeć poprawnością polityczną. Ten balonik niebawem pęknie i poleje się morze krwi, idiotów pozbawionych rozumu i wyzutych z moralności. To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej ! To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków "faszystami". Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

  Pan Patryk Jaki, lepiej niech nie rżnie świętszego od papieża, bo już i tam świętości zostały pogrzebane. Mnie się to hasło bardzo podoba. Bycie antysyjonistą to obowiązek każdego człowieka. Lichwa, światowe sponsorowanie terroryzmu, terroryzm medialny, wojny, 911. Precz z holokaustowym terroryzmem! Jakieś głupoty pieprzą nawiedzeni ludkowie.
 • @kula Lis 67 14:01:21 ps..
  Izrael sobie może chcieć!! Izrael niech ukróci swoje faszystowskie poczynania w stosunku do Palestyny. Od Polski wara, panowie z Izraela. "Natychmiastowo" to Izrael powinien wrócić do terytorium z przed wojny siedmiodniowej i zastosować się do wszystkich rezolucji ONZ. Trudno o bardziej bezczelnych chucpiarzy jak izraelscy. Ideologie skrajne wykrzykiwane w marszu to nasz margines tymczasem nawet najgorsze transparenty swą treścią nie dorównują temu co w Izraelu jest oficjalnym ustrojem państwowym, naukami religijnymi i okupacją Palestyny nie mówiąc o urąganiu prawu międzynarodowemu przywołanemu w licznych rezolucjach ONZ dotyczących agresji Izraela. Liczne pokrzykiwania, są pełne kłamstw. Mają czelność wypominać jakieś siły "faszystowskie" w międzywojennej Polsce gdy w rzeczywistości był tylko jeden ruch jawnie nazistowski i to liczący dziesiątki tysięcy członków, a to był żydowski Betar stawiający nawet na sojusz z Hitlerem. Jego awangarda tworzyła potem terrorystyczne gangi w utworzonym po wojnie Izraelu. No proszę proszę, nie może Szechter dawać poleceń, odnośnie świętowania przez Polaków, swoich rocznic, to "polacy jerozolimscy", wydają rozporządzenia. Czekam na reakcję warszawki, na tą jawną ingerencję, w nasze wewnętrzne sprawy.
  Ps. Żydzi uważają, że dalej, tak jak za PO&PSL, policja winna tak działać i być za to nagradzana:

  https://www.youtube.com/watch?v=jlCYUJQxW3U
 • Autorze..
  Skandaliczny wpis "szwedzkiego" ministra. Chce „zwalczyć” Marsz Niepodległości


  http://niezalezna.pl/forum/208502-skandaliczny-wpis-szwedzkiego-ministra-chce-zwalczyc-marsz-niepodleglosci

  Ps...Ten minister nie jest Szwedem tylko lewackim żydem który przedostał się do Szwecji jako migrant i po trupach prze do koryta. Poniżej link do zdjęć tych "wikingów" za Wzgórz Synaju, polecam !


  https://judarisverige.wordpress.com/
 • Autorze..
  Przypomnę, że..W 1918 po wygranej Powstania Wielkopolskiego 90% żydów z Poznania wyjechało do Berlina. W 1941 Niemcy przywieźli ich z powrotem do Litzmanstadt a potem prosto do Chełmna nad Nerem.
 • @Mariusz G. 13:30:27
  "Załóżmy, że wyeliminuje Pan Boga z ludzkich umysłów."

  Nie o boga tu chodzi. Wyeliminować z politycznego życia - wcześniej oczywiście uświadamiając społeczeństwo - trzeba tylko wrogie narodowi i państwu instytucje religijne. Uświadomić społeczeństwo także, że żydowska religijna otoczka boga ("opium dla ludu") jest szkodliwa także dla narodu i państwa.

  "Nie jestem zwolennikiem zastępowania religii ideologią i budowaniem tej drugiej na czyimś cierpieniu."

  Polityczna budowla - państwo - zawsze opiera się na jakiejś ideologii. Problem w tym, żeby minimalizować ewentualne negatywy tworzonego systemu, a skądinąd wiadomo, że ideał nie istnieje. (Socjalistyczna PRL pod każdym względem przewyższała IIIŻydo-RP, a przecież także posiadała poważne mankamenty.)
  ___________________________________

  "To także zbrodnia Państwa Polskiego (spalenie K.Łyszczyńskiego - D.K.)"

  Zbrodnią jakiego państwa było spalenie na soborze w Konstancji w 1415r. Czecha, Jana Husa?

  "Nie wiadomo jaka była rzeczywista wymowa jego dzieła (do czego zmierzał, co chciał uświadomić) ..."

  Szokujące stwierdzenie (a tak w ogóle, to wiadomo jaka była wymowa jego pism). Karanie za poglądy to zbrodnia.

  Zdjęcie JPII - małe co nieco o tym syjoniście: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/02/rok-2015-rokiem-jpii-tryumf-syjonizmu/
 • @kula Lis 67 17:34:45
  5*

  Wiem nie tylko o tym, ale dobrze, że Pan to przypomina.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930