Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
607 postów 4220 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kandydaci nacjonalistów na prezydneta Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

II Zjazd Związku Narodowo Patriotycznych Sił Rosji ma wybrać kontrkandydata dla obecnego prezydenta W.Putina

 

Przedstawiamy zapis z posiedzenia Związku Narodowo-Patriotycznych Sił Rosji poświęconego wyborowi grupy kandydatów na urząd prezydenta Federacji Rosyjskiej, spośród których 2 Zjazd Związku N-PSR ma wybrać kontrkandydata dla obecnego prezydenta W.Putina

Wybrano ostatecznie 5 kandydatów, w tym po długiej dyskusji ( cz.2) także ( symbolicznie ?) przebywającego w karnej kolonii generała pułkownika Władimira Wasiljewicza Kwaczkowa ( obwinionego o rzekomy  zamach na A.B.Czubajsa)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gm1PBi9ThaY

32:00   ciekawe wystąpienie gen. Iwaszowa,    1:03:00 Sadkow, reprezentant Soboru Wszechsłowiańskiego, 1:09:00 twarde, antyputinowskie  wystąpienie Sawieliewa
 
 
 
 
W ciągu ostatnich dni spekulowano także nt. wyboru kandydata w zbliżających się wyborach prezydenckich z ramienia Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, Kandydatura Gienadija Adriejewicza Ziuganowa, jaką ponoć wysunięto, okazuje się być jedynie plotką. Kandydata KPFR, ma zgłosić dopiero zjazd partii przewidziany na grudzień.
 
W drugiej części obrad przedstawionych wyżej w relacji filmowej z ich przebiegu niektórzy z uczestników spotkania sugerowali, że spośród 5 kandydatów: J. Bołdyriew, P. Grudin, W. Bogłujew, gen. W. Sobolew i gen. W. Kwaczkow – ten pierwszy, czyli Jurij Jurewicz Bołdyriew ma największe szanse stać się kandydatem niezależnym, którego mogliby także poprzeć i komuniści z KPFR.
 
Mnie osobiście wydaje się to niemożliwe, gdyż G.Ziuganow, to typowy koniunkturalista rozgrywany umiejętnie przez W.Putina i nie ma szans żeby ustąpił miejsca Bołdyriewowi, jeżeli tego zdecydowano by się wybrać na kandydata niezależnego ( tak zresztą przedstawił sprawę także gen. Leonid G. Iwaszow, a nawet ostrzej, bo uznał on Ziuganowa za zakładnika lobby oligarchatu rosyjskiego).
 
Odnośnie krytyki KPRF i Ziuganowa przez gen.L.G.Iwaszowa proszę wysłuchać pierwszego z filmów od minuty ok. 30:00. Iwaszow mówi mniej więcej tak: „Co to jest KPRF? To element miękkiej siły zachodu do utrzymania i ochrony oligarchiczno-kryminalnej struktury rządzącej Rosją…więcej jak w kontekście wyborów KPRF nie istnieje…podtrzymywać Ziuganowa, to znaczy podtrzymywać kryminalno-złodziejską strukturę
 
W dniu 23.10.2017 r. został przyjęty – wspólnie przez Nieustające Posiedzenie Narodowo Patriotycznych Sił Rosji i Komunistyczną Partię Federacji Rosyjskiej – dokument określający przyszłe ramy ustrojowo-konstytucyjne Federacji Rosyjskiej.
 
Niżej link do treści dokumentu:
 
 
PZ   -  

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930