Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Skuteczna polityka – podstęp, brutalna siła, totalna władza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak być skutecznym w polityce, jak utrwalać dokonane zmiany, można się uczyć od Żydów.

„Precz z państwem narodowym” - (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/11/precz-z-panstwem-narodowym/) na takie powszechne w powszechnych żydo-mediach wrzaski pozwalają sobie Żydzi – również po ostatnim Marszu Niepodległości 2017r. Nie zapominajmy o żydowskich marszach w Warszawie, opisywanych przez B.Prusa – „Precz z białą gęsią” – takie hasła nosili Żydzi. Zatem, słowacki plakat (zdjęcie powyżej) z 1939r. „Żyd jest naszym nieprzyjacielem”za antysemicki uznają tylko ci, którzy bezczelnie wyznają filozofię Kalego: „Kali ukraść to dobrze, ale ukraść Kalemu to źle”.

 

Kilka przykładów z nowożytnej historii

Rebelia O.Cromwella w Anglii – ścięcie króla 1649r., parlament uzależniony od żydowskiej finansjery (Anglia republiką), kolejny król pełni funkcje już niemal dekoracyjne, powstaje prywatny żydowski Bank Anglii (1694r.). Żyd uzyskał pełnię rzeczywistej władzy – opanował finanse państwa (warto przypomnieć sobie historię brytyjskiego imperium – właśnie, czy brytyjskiego?).

Rewolucja francuska – ścięcie króla 1793r., Francja republiką, od 1791r. Żydzi uzyskują prawo osiedlania się w Paryżu, żydowska finansjera staje się rzeczywistym decydentem politycznym.

Wojny napoleońskie, w których żydowskie kapitały finansowały wszystkie wojujące ze sobą strony, pozwoliły na pomnożenie kapitałów bankierskiej dynastii z Frankfurtu nad Menem – nie przypadkiem od 1998r. główna siedziba EBC UE znajduje się właśnie w tym mieście.

1913r. Żydzi w USA przejmują FED (centralny bank USA). W tym też roku pojawia się koncepcja USE, protoplastki UE (nieudanie realizowana po I w.św. w formie Ligi Narodów).

I wojna św. kończy się opanowaniem przez Żydów Rzeszy Niemieckiej (tzw. Układ z Dorotheenstrasse 1918r.) – Republika Weimarska jest w istocie państwem pod żydowską władzą (analogie do IIIRP jak najbardziej uzasadnione).

1917r. rewolucja w Rosji – zamordowanie rodziny carskiej 1918r., cała władza w rękach Żydów.

Jest wielce charakterystyczne, że dwa państwa, Niemcy i Rosja, które na początku XXw. zagrażały ekonomicznej pozycji opanowanych przez żydowską finansjerę Wlk.Brytanii i USA, po I wojnie znalazły się pod żydowską władzą. W wyniku I w.św. żydowska finansjera kontroluje już 40% światowego obiegu pieniądza. (Inspirowany przez żydowską finansjerę zamach majowy w 1926r. w IIRP to tylko epizod ich polityki na peryferiach śrokowo-wschodniej Europy – od 1926r. polityka finansowa IIRP znajduje się pod kuratelą Międzynarodowego Żyda – identyczną sytuację mamy w IIIRP.)

Dążenie żydowskiej finansjery do opanowania całej Europy i Azji (od Lizbony do Władywostoku – ta wizja nie jest chyba nieznana unijnym propagandystom -?) jest realizowane przez koncepcję II wojny św., której ostateczne rezultaty uniemożliwiły Międzynarodowemu Żydowi opanowanie całej Europy łącznie z Rosją/ZSRR (lata 1930 to eliminacja Żydów z naczelnych organów władzy w ZSRR – stąd ciągłe przypominanie o „stalinowskich zbrodniach”, o żydowskich zbrodniach w Rosji/ZSRR cisza). Dążenie do opanowania Europy było kontynuowane poprzez „europejską (żydowską) wiosnę 1968r.”, a zakończone zostało sukcesem w 1990r. – Międzynarodowy Żyd opanował słowiańską Europę. (Nie wyliczam pomniejszych zbrodni, jak np. wojny w Jugosławii, czy zamordowanie O.Palme, A.Herrhausena, którzy albo nie chcieli do wspólnej – żydowskiej – Europy, albo proponowali uczciwe rozwiązania polityczne i ekonomiczne. Nie należy także zapominać, iż do budowy wspólnej Europy wespół z Żydami, z żydowską finansjerą, tuż po 1945r. włączył się żydo-katolicki Kościół.)

To najbardziej spektakularne i szokujące rebelie, wojny, działania agenturalne, dzięki, którym Żydzi ugruntowywali swoją obecną pozycję polityczną. Do dzisiaj stosują te same metody.

Nie chodzi jednak o to, żeby żydowskie zbrodnicze mechanizmy przejmowania władzy powielać, ale żeby mieć świadomość z kim, z jakim wrogiem, mamy do czynienia i że ewentualne działania likwidacyjne względem żydowskiego reżimu i kolaborujących z nim polskich zdrajców, muszą być bezwzględnie konsekwentne.

Dariusz Kosiur

________________

Warto przeczytać:

//wprawo.pl/2017/08/24/polska-nie-ma-dla-nich-zadnej-wartosci-zydowskie-organizacje-w-polsce-chca-eurokolchozu-powtorka-z-xx-lecia-miedzywojennego/

KOMENTARZE

 • @
  Moses Mendelssohn, Heinrich Heine, Karl Marx, Ludwig Gumplowicz, Albert Eulenburg, Emma Lazarus, Sigmund Freud (born Sigismund Schlomo Freud), Franz Boas, Carl Grünberg, Albert Moll, Israel Zangwill, Magnus Hirschfeld, Alfred Adler, Iwan Bloch, Joel Elias Spingarn, Max Marcuse, Albert Einstein, Georg Lukács, Ruth Benedict, Morris Ginsberg, Ilya Ehrenburg, Walther Benjamin, Friedrich Pollock, Max Horkheimer, Wilhelm Reich, Felix Weil, Herbert Marcuse, Erich Fromm, Franz Leopold Neumann, Leo Löwenthal, Karl Popper, Theodore Adorno, Ashley Montagu (Israel Ehrenberg), Vasily Grossman, Claude Lévi-Strauss, Simon Wiesenthal, Betty Friedan (Bettye Naomi Goldstein), Howard Zinn, Zygmunt Bauman, Allen Ginsberg, Leon Kamin, Elie Wiesel, Noam Chomsky, Richard Lewontin, Jacques Derrida, Susan Sontag (Susan Rosenblatt), Gloria Steinem, Jared Diamond, Erica “Ricky” Sherover-Marcuse, Steven Rose, Noel Ignatiev, Robin Morgan, Robert Wald Sussman, Stephen Jay Gould, Joan Wallach Scott, Barbara Lerner Spectre, Shulamith Firestone (Shulamith Bath Shmuel Ben Ari Feuerstein), Andrea Dworkin, Sarah Tishkoff, Michael Eisen, Tim Wise itp
 • Idea suwerennych państw narodowych w Europie ma być wkrótce stłamszona.
  http://newsweb.pl/2017/11/20/zaczelo-sie-wniesiono-projekt-likwidacji-panstw-narodowych/
 • @Autor
  Przyprawiasz gębę idioty narodowcom.
  Wszystko możesz uprawiać. Zacznij o rzodkiewki, ale za politykę się nie bierz. Pisz, pisz i jeszcze raz, pisz i ...próbuj, ale odpierdol się od narodowców, pajacu.
 • @Jan Twardowski 21:10:57
  Z żydo-katolickiej łaski "narodofcu" twój komentarz dowiódł niewątpliwie jednego, żeś ćwok i polityczny debil.
  Bluzgać możesz u siebie w chałupie, tutaj to twój ostatni raz.
 • @Jan Twardowski 21:10:57
  "żydo-katolicki kościół" to akurat dobre określenie.
  Katolicki znaczy Watykański czyli nie Polski, Polska dla Watykanu to jedna z koloni zarządzana przez urzędników Watykanu.

  "żydo" bo wasz Bóg jest żydowski nie Słowiański.

  Pytanie Polak patriota to Watykański wasal, wyznawca żydowskiego Boga ?
  Dla mnie Polak patriota to Polak Słowianin ... kultywujący kulturę Słowiańską a nie kulturę żydowskich plemion pasterskich z Synaju.
  Ta kultura opisana jest w Starym Testamencie w Torze a interpretowana w Talmudzie.
  To skrajnie rasistowska kultura ...
 • @Oscar 17:54:43
  Znakomity komentarz - to kwintesencja tego, co winien wiedzieć Polak, Słowianin.

  Zachowam sobie Pański komentarz, będę go powielał.
 • "uczyć od Żydów"
  .
  Jako pierwsze, trzeba utworzyć światową sieć przestęczą, nazywaną "diaspora", która jednoczy najróżniejsze formy gangsteryzmu.

  Poza tym trzeba przejąć parę metod:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  nie zaszkodzi uprzednio wymordować parędziesiąt tysięcy, może i więcej

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  a najlepiej kazać jeszcze kogoś ukrzyżować. Potem trzeba zaprzestać jakiejkolwiek pracy i trzeba zacząć pasożydować na innych ludach.
 • @Rzeczpospolita 22:53:21
  Daj Pan szansę młodemu blogerowi na Neonie24.pl
  Jan Twardowski jest narodowcem mam nadzieję że przez dużą literę "N".

  Chyba w marszu 11 listopada 2017 roku Jan nie nosił hasła "Precz z państwem narodowym". Młodzi mają wadę, że chcą być mądrzejsi od doświadczonych, przekrętami, też młodych w 1980 r.

  Bez prawdziwej równowagi systemu demokracji, Polska będzie w ciągu niewoli, ponieważ od 1000 lat jest dobrze zacumowana kotwicą, którą żegnają się nieświadomie katolicy na trzy podmioty. A w matematyce prawdziwy krzyż łączy składa się z 4 ramion.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930