Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Skazani na marazm?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie czekajmy na Godota, bo nie przyjdzie ten, którego nie ma.


Od sierpnia 1980r., czyli od zamachu stanu syjonistycznej junty Jaruzelskiego-Kiszczaka i politycznej rewolty V żydowskiej kolumny, która wespół z hierarchią Kościoła uruchomiła tzw. „Solidarność”, trwa nieustający regres naszego państwa, gospodarki, a także proces niespotykanej w naszych dziejach, celowej pauperyzacji i atomizacji narodu polskiego.

Nie mam zamiaru tworzyć kolejnej notki historycznej o powstaniu IIIRP, choć nawet ta lapidarna, oczywista, powyższa konstatacja u wielu może budzić wątpliwości, a nawet sprzeciw. Niestety, świadomość polityczna, historyczna, jest obca znakomitej większości z nas i to niezależnie od poziomu wykształcenia. Śmiem twierdzić, że jest ona wręcz odwrotnie proporcjonalna do wykształcenia, a więc im kto lepiej wykształcony, tym częściej politycznie głupszy – np. moda wśród wykształconych na bycie kosmopolitycznym Europejczykiem posiada status nowoczesności. Co niekorzystnie świadczy o całym systemie oświaty, a także o mediach, pieczołowicie kastrowanych z prawdy historycznej, politycznej i – co bardzo istotne ! – z pierwiastków narodowych, polskich i słowiańskich. Dominują w nich żydowskie wrzaski: „precz z państwem narodowym” i „ścigać antysemitów”, nie wspominając o nieprzemijającym „hajda na ruskich”.

Im silniejsze własne struktury tworzył żydowski reżim IIIRP, tym skuteczniej eliminował Polaków, którzy w tzw. demokratycznym procesie wyborczym mogliby nie tyle zagrozić reżimowi, co naruszyć jego mafijne interesy i stałą grabież majątku państwa i narodu. Reżim stworzył nawet atrapy polskich organizacji narodowych – tej organizacyjnej narodowej iluzji uległo wielu młodych Polaków, których zaprogramowano i zorganizowano hasłami „precz z komuną”, „my chcemy boga” i ostatnio „precz z imigrantami”.

Żydowski reżim IIIRP zdaje sobie jednak sprawę z rosnącego niezadowolenia Polaków, ale jest jednocześnie świadom swojej siły i przewagi. Pozbawił Polaków środków finansowych na polityczną działalność, którą jest także w stanie zablokować prawnie. Całkowicie pozbawił Polaków społecznej komunikacji przejmując wszystkie media.

Od 1990r. żydowski reżim IIIRP, który jest bezpośrednią emanacją stanu wojennego z 13.12.1981r. rośnie w siłę, a polski naród, spychany na polityczny margines przez żydowski szowinizm mocą reżimowego prawa, biednieje i wydaje się politycznie słabnąć. A przecież nie jesteśmy społecznością głupszą od Niemców, czy Francuzów. Potwierdzają to zresztą działania samych reżimów IIIRP, NRF i Francji. Tylko u nas, w Polsce, żydowski reżim zniszczył związki zawodowe, a pozostałe z tych związków „resztówki” zaopatrzył w kolaborujące z reżimem kierownictwo – czyżby komfort reżimu IIIRP był mniejszy niż w NRF i Francji -?. Żydowska „Solidarność” walczyła o wszystkie soboty wolne od pracy. Dzisiaj związkowe „resztówki” chcą mieć niektóre niedziele wolne od pracy, bo rozumieją, że kapitał (żydowski kapitał) w Polsce jest na dorobku – tyle zostało z ruchu związkowego w Polsce.

Od 1990r. rośnie w Polsce społeczne niezadowolenie z antypolskiej, antynarodowej polityki żydowskiego reżimu. Stąd pojawiają się niezależne internetowe strony, jak np. Neon24.pl – publicystyczna wolna trybuna, czy nasza, narodowa organizacja i strona WPS (ze skromniejszą liczbą Czytelników niż Neon24.pl). Jednak strony te osiągnęły już swój maksymalny pułap poczytności, który nie przekłada się na społeczne polityczne działanie. A przecież nie w tym rzecz, żebyśmy poprzestali na politycznej, publicystycznej masturbacji.

Nie przebijemy się do świadomości większej liczby Czytelników kontynuując dotychczasową działalność publicystyczną. Nie pojawimy się także nigdy w powszechnych żydowskich mediach – to chyba oczywiste. Nikt także nie sfinansuje narodowej polskiej działalności politycznej – nie czekajmy więc na Godota, bo nie przyjdzie ten, którego nie ma.

Może w końcu dojrzeje w nas potrzeba oddolnego organizowania się, systematycznego współfinansowania politycznej narodowej działalności. Bez środków finansowych nie będzie narodowej organizacji, nie będzie narodowej polityki – nie będzie państwa i nie będzie narodu. To my, sami musimy zorganizować własne, polskie wybory polityczne i postawić żydowski reżim przed faktem dokonanym, ale potrzebujemy do tego silnej narodowej, polskiej, słowiańskiej, organizacji.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Autor
  Szanowny Autor uczciwie pracuje nad przekonaniem swoich zwolenników, iż wszystkie ich problemy są spowodowane przez wrogie zewnętrzne siły, spiski i agresję "żydowskich reżimów". Tym samym utwierdza szanowny Autor mniemanie, że nie ma się wpływu na własne losy poprzez jakiekolwiek działanie.
  Teraz zaś chce szanowny Autor oddolnego organizowania się, czyli "wzięcia sprawy we własne ręce". By to robić, to zwolennicy szanownego Autora musieliby zaprzeczyć wszystkiemu co szanowny Autor propagował.
 • @programista 15:21:00
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2017/11/indeks.png
 • śmiem twierdzić
  Na podstawie rozmów z ludźmi, że bardzo często "mohery z Radia Maryja" więcej wiedzą o otaczającej rzeczywistości niż młodzi wykształceni z wielkich miast
 • @Rzeczpospolita 15:47:23
  .
  To my, sami musimy zorganizować własne, polskie wybory?

  Lecz dlaczego polityczne a nie demokratyczne?
 • @goodness 22:15:51
  "Lecz dlaczego polityczne a nie demokratyczne?"

  To akurat jest proste, ponieważ nie będziemy wybierać mis podwórek, tylko polityczną reprezentację narodu polskiego. A jakie będą to wybory, zdecydują sami wyborcy - i to będzie narodowa demokracja.
 • Przyznaję
  do roboty formacyjnej jakoś trudno nas zebrać.
 • IIIRP: syjonizm – TAK, polski nacjonalizm – NIE
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/138842,iiirp-syjonizm-tak-polski-nacjonalizm-nie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930