Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

W IIIŻydo-RP/Polin wszystko idzie w dobrą stronę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już " W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów." - prof.J.Rutkowski

 

Naczelny Wódz IIIŻydo-RP/Polin

 

 Królową Polski jest Żydówka, Maria – i to już od dawna, od 1 kwietnia 1656r., gdy osobiście koronacji dokonał król Jan Kazimierz. Za to królem IIIŻydo-RP/Polin żydo-katolicka tłuszcza uczyniła jej syna Jezusa całkiem niedawno, bo 19 listopada 2016r. w obecności posłów i prezydenta IIIŻydo-RP.

 

Nachodzą mnie czasem tylko takie drobne wątpliwości. Skoro Żydówka, Maria albo, jak kto woli, z hebrajskiego Miriam (analogicznie jej syn Jezus po hebrajsku to Jeszua), została koronowana 1 kwietnia, to czy nie ma w tym jakiego szatańskiego podstępu -? Boć już w późnym średniowieczu dzień 1 kwietnia był powszechnym dniem żartów i zbytków.

Kolejna wątpliwość jest taka: czy IIIŻydo-RP/Polin jest kontynuacją Polski z wieku XVII?

Tę ostatnią wątpliwość zdaje się rozwiewać prof. Jan Rutkowski: W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów.„Zarys gospodarczych dziejów Polski” 1923r. s.221

Polityczna współczesność IIIŻydo-RP wpisuje się dokładnie w ten sam religijno – historyczny kontekst. Otóż jak donoszą powszechne żydo-media nowym premierem IIIŻydo-RP/Polin ma podobnież zostać M.Morawiecki, także Żyd. Doświadczenie polityczne ma, doradzał poprzednikom, osobiście D.Tuskowi. Nie wiem tylko jak z tą nominacją poradzi sobie żydo-katolicka tłuszcza wspierająca PiS, bo na zdjęciu poniżej Morawieckiego nie widać – a robienie gęby w kościele to nie w kij dmuchał, to rzecz arcyważna (?). I co teraz żydo-katolicy mają sobie myśleć?

 

Prezydent IIIŻydo-RP to nie Żyd, ale na szczęście przynajmniej żonę ma z wybranej nacji oraz stado współpracowników.

Przygotowując zmianę premiera IIIŻydo-RP trzeba było oczywiście pomyśleć o sondażowych notowaniach dla obecnej premier – przepraszam, nie premier, tylko premiery – bo to niewiasta i tak się teraz mówi wedle obowiązującej żydo-nowo-mowy –, a te zaczęły spadać.

W związku z sondażową akcją przypomniał mi się sukces partii Nowoczesna.pl, która powstała 31 maja 2015r., w niedzielę – Żydzi w soboty nie pracują jak wiadomo -, ale już we wtorek i we środę żydowska gadzinówka Michnika doniosła o 5% poparciu dla partii wesołego Rycha Petru (doradzał Balcerowiczowi – uczył Marcin Marcina … Petru jest historykiem i także chyba nie najlepszym).

Na koniec szczera rada: kto chce być dobrym żydo-katolikiem i obywatelem IIIŻydo-RP/Polin musi pamiętać, że  „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu”IIIŻydo-RP/Polin – tu prezydent IIIŻydo-RP, nie wiedzieć czemu, używa terminu Polska – to nie jest kraj tylko dla Polaków.  I chyba ma rację.

Najważniejsze jednak, że w IIIŻydo-RP/Polin sukces goni sukces, o czym zapewniaja nas każdego dnia powszechne żydo-media.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

  • Władze IIIŻydo-RP/Polin zadbają o nienaruszalność konstytucyjnych zasad demokracji
    .
    Obrona Terytorialna będzie pałować Polaków – http://pikio.pl/skandal-obrona-terytorialna-bedzie-palowac-polakow/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930