Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczne szambo wylewa coraz bardziej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Im dłużej trwa korupcyjny system IIIŻydo-RP, tym coraz bardziej zza pozornej fasady tego niby-państwa wyłania się syjonistyczna morda jego funkcjonariuszy, zawiadowców i aferzystów.

 Od początku naszej, stowarzyszenia WPS, publicystycznej działalności twierdzimy niezmiennie, że Polska od 1990r. pod żydowskimi rządami, zamiennie: pod żydowską okupacją światowej finansjery, z nomenklaturowym wyróżnikiem IIIRP, stała się nie tylko karykaturą państwa, ale przede wszystkim jest polem do korupcyjnej i pasożytniczej działalności żydowskiego elementu rządzącego, jak i całej żydowskiej V kolumny w Polsce oraz żydowskich światowych korporacji. W systemie żydowskiego kapitalizmu IIIRP, spychani na polityczny margines Polacy stają się przeważnie najemnymi pracownikami na tzw. umowach śmieciowych o pracę. Przy czym posiadanie zatrudnienia nie stanowi gwarancji godziwego wynagrodzenia i nie chroni przed społecznym wykluczeniem, które jest już udziałem minimum 8 mln Polaków – oto sukcesy żydowskiej władzy w Polsce.

Dla nas, dla WPS, jest oczywiste, że początkiem żydowskiej okupacji był zamach stanu junty Jaruzelski-Kiszczak powiązany z rozpoczęciem strajków w sierpniu 1980r. przez żydowską Solidarność (żydowski KOR) w ścisłej kooperacji z żydo-katolickim Kościołem. Stan wojenny z 13.12.1981r. wprowadzony przez juntę Jaruzelski-Kiszczak zabezpieczał w istocie interesy żydostwa – V żydowskiej kolumny w Polsce. IIIRP – IIIŻydo-RP – jest więc emanacją stanu wojennego. Powstała przecież w wyniku ustaleń junty Jaruzelski-Kiszczak, żydowskiej Solidarności i kierownictwa żydo-katolickiego Kościoła. – Czym bowiem, tłumaczyć można fakt przyznania  Odznaczenia Krajowej Rady Narodowej w 1983r. żydowskiemu zbrodniarzowi, Jakubowi Bermanowi, jeśli nie reaktywowaniem żydowskich rządów – potomków zbrodniczej żydo-bolszewi w Polsce?  

Im dłużej trwa korupcyjny system IIIŻydo-RP, tym coraz bardziej zza pozornej fasady tego niby-państwa wyłania się syjonistyczna morda jego funkcjonariuszy i zawiadowców. Szczęściem w nieszczęściu możemy nazwać działania uwieszonego u żydo-katolickiego krzyża, skrajnie syjonistycznego PiS. To m.in. dzięki „polityce” PiS syjonistyczne szambo zaczyna cuchnąć coraz bardziej i można mieć nadzieję, że ten rozprzestrzeniający się fetor zmusi w końcu Polaków do rozpoczęcia porządków we własnym kraju.

WPS niezmiennie twierdzi, że udział w urządzanych w IIIŻydo-RP politycznych wyborach, czyli mówiąc wprost: udział w żydowskiej hucpie wyborczej, pozostaje całkowicie bez znaczenia na wyborczy wynik, bowiem to nie Polak–wyborca wybiera władze w IIIŻydo-RP. Decyduje o tym wyłącznie żydowska V kolumna w Polsce i jej syjonistyczni, zachodni sponsorzy.

Przytoczony fragment, zamieszczonego poniżej artykułu, odnoszący się do tzw. afery podsłuchowej w IIIRP w latach 2014-2015, a więc okresu rządów PO, nie pozostawia złudzeń, nie tylko co do faktycznych decydentów politycznych w IIIŻydo-RP, ale i głównych aktorów grabieży majątku Polaków, niszczenia gospodarki narodowej, niszczenia państwa i pauperyzacji polskiego narodu.   

Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelmn* twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.

* Fogelman Lejb, szkolny kolega J. i L.Kczyńskich, wyjechał z Polski w 1968r., wrócił z Izraela w 1990r., brał udział w największych procesach prywatyzacyjnych polskiego majątku. A ilu jest takich Fogelmanów – ?

Żydowskie władze IIIRP przyznały najwyższe odznaczenia RP niemal wszystkim żydowskim „bohaterom” marca 1968r. – od 1990 r. syjonistyczna banda cieszy się pełnią władzy nad Polakami.

 

Dariusz Kosiur

___________________________

Wiem kim Pan jest panie Morawiecki

.

Autor: trez

za: https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki

.

 

Wczoraj napisałem krótka notkę o tym, jak Morawiecki:
– miał zostać ministrem PO lub PIS niezależnie od wyniku wyborów,
– w pierwszym roku przygotował pokaz slajdów, co pozwoliło mu na wygryzienie ministra finansów, który uszczelnił VAT i zwalczył mafię paliwową,
– w drugim roku wygryzł premier, która wygrała dla Dudy wybory prezydenckie i wybory parlamentarne, wprowadziła 500+ oraz cieszy się poparciem wyższym niż poparcie własnej partii.

Nie wyjaśniłem, dlaczego tak się stało. Dlaczego pokaz slajdów ma moc większą niż naprawa finansów publicznych, 500+ i wygrane wybory.

Jaką MOC ma pokaz slajdów? Niezależnie od sympatii politycznych-rozumiecie coś z tego?

Korpo – kultura

Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się zwykle do wyborców, oni żyją czym innym, mają realne problemy i nierealne emocje. Interesuje ich wysokość emerytury, dokopanie sąsiadowi, Euro 2012, pokazanie języka Niemcom, wina Tuska, kot Kaczyńskiego, pochód listopadowy, pochód tęczowy itp.

Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się też do polityków, ich interesują wpływy, stanowiska, spółki, miejsca na listach, rozliczenie poprzedników, czasem zadowolenie wyborców, skrócenie kolejek do lekarza itp… Który polityk w Polsce rozumie różnicę między OFE a TFI?

Pokazy slajdów kieruje się do inwestorów. Wchodząca na rynek akcji spółka publikuje prospekt emisyjny. Mówi – to jest mój plan, zarobię tyle, przeleje tyle, kup mnie. Prezesi banków inwestycyjnych, funduszy equity, finansowa śmietanka operuje slajdami.

Celem slajdów jest więc przekonanie inwestora. To wygenerowany w power poincie krzyk KUP MNIE lub POŻYCZ MI PIENIĄDZE. Slajdy nie były więc kierowane do nikogo w Polsce. Były kierowane na zewnątrz.

Plan Morawieckiego

Co jest więc na tych slajdach? Na pierwszy rzut oka kilka ogólników. Pieniędzy własnych mamy tyle, tyle da nam Unia, tyle warte są nasze spółki. Potrzebujemy gotówki na realizację Wielkich Inwestycji. O samych inwestycjach nie ma tam nic. Nie wiadomo czy inwestować będziemy w elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, wielkie lotnisko w każdej gminie, boiska piłkarskie i baseny… Nic nie wiadomo.

Wiadomo, że mamy:
1. Spółki Skarbu Państwa o wartości jakiejś tam,
2. Ileś tam „środków w OFE”,
3. Możliwość „uzyskania” jakichś środków od podatników,
4. Dotacje unijne.

Mamy też cele:
1. wzrost inwestycji do poziomu ponad 25 proc. PKB,
2. wzrost udziału nakładów na B+R do poziomu 2 proc. PKB,
3. wzrost liczby średnich i dużych przedsiębiorstw do ponad 22 tys.,
4. więcej polskich bezpośrednich inwestycji zagranicznych (wzrost o 70 proc.),
5. wzrost produkcji przemysłowej wyższy od wzrostu PKB,
6. PKB per capita Polski na poziomie 79 proc. średniej unijnej.

Co wiadomo o sposobie realizacji tych celów przy pomocy wymienionych środków? Niewiele. Ale coś wiadomo.

Wiadomo, że potrzebujemy biliona lub dwóch bilionów złotych.

Skąd wziąć dwa biliony złotych?
Od inwestorów.
Jak je uzyskać?

Przygotowanie gruntu:

1. Od ponad roku spółki Skarbu Państwa nie inwestują właściwie w nic. Wykazują więc spore zyski.
2. Państwo samo z siebie też nie inwestuje, uszczelnia VAT, pokazuje więc dobre wyniki budżetowe.
3. Mimo rosnącej inflacji stopy procentowe pozostają bez zmian.
4. Po likwidacji MS i przejęciu przez Morawieckiego MF ma on w ręku większość spółek.
5. Nadzór nad PZU (więc również Aliorem i PEKAO) przejęła Beata Szydło… I nie ma Beaty.
6. Sakiewicz krzyczy o odsuwaniu Macierewicza… Boi się o wpływy w PGZ. Jeżeli Macierewicz zachowa stanowisko, PGZ trafi w ręce… wiadomo kogo.
7. Ministerstwo Energii jest tak pasywne, że wykona każde polecenie.
8. Coraz więcej mówi się o zmianach w OFE. Konkretów większość ludzi nie rozumie, rozumieją, tylko że środki, czyli zgromadzone w OFE akcje polskich przedsiębiorstw będą „pracować dla państwa”.

Morawiecki przejął lub zaraz przejmie WSZYSTKIE liczące się spółki Skarbu Państwa i PRAWIE WSZYSTKIE liczące się spółki prywatne notowane na GPW.

Teraz pytanie brzmi: skąd wziąć dwa biliony złotych kontrolując 70% dużych firm Polskich?

Dług korporacyjny

Większość Polaków myśli, że kapitał zachodni czyha tylko na przejęcie Polskich firm. A to przecież czysta głupota. Czy kapitał Polski czyha na przejęcie firm na Ukrainie i Białorusi? Niby po co?

Kapitał zachodni w udziały inwestuje, ale w bardzo małym stopniu. To, co dało się łatwo sprzedać, zostało już dawno sprzedane.
Dług państwowy ma za to ograniczenia konstytucyjne i unijne. Rostowski kreatywną księgowość rozbudował do tego stopnia, że więcej już się po prostu nie da pożyczyć.

Kapitał zachodni inwestuje przede wszystkim w obligacje korporacyjne i produkty pochodne. Pożycza pieniądze firmom i spekuluje na CDSach. Zarabia, nie musząc płacić górnikom szesnastek i barbórek. Na zachodzie natomiast nie ma już w co inwestować. Na obligacjach łupkowych w USA jest bańka większa niż mieszkaniowa w 2008r, sam Deutche Bank zapakowany jest w CDSy o wartości 35 bilionów dolarów, rentowność obligacji jest na zachodzie ujemna… Nawet dziwolągi jak Bitcoin kosztują pięciokrotnie więcej niż złoto.

W Polsce ten rynek praktycznie nie istnieje.

O co tu chodzi?

Notkę zacząłem od pytania, jaką MOC ma pokaz slajdów, że pozwala na dymisję premiera i ministra finansów.

Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:

70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.

Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.

Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.

Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji.

Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.
Można to łatwo sprawdzić.

Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.

Opublikowano: 07.12.2017 11:10.

KOMENTARZE

 • @ireneusz 22:27:59
  Pan się myli.
  Ani nie jestem zaskoczony.
  Także i Polacy nie są głupsi od innych nacji, czego dowodem jest wszechobecny żydo-system we wszystkich państwach tzw. Zachodu lub w państwach cywilizacji judeo-chrześcijańskiej.
 • Czarno na białym
  Ukazano w jaki sposób zostaniemy niewolnikami we własnym kraju. Dobra zmiana.

  "Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji."

  Kamień na kamieniu w Polsce nie będzie należał do Polaków. Płakać się chce.
 • Autor
  Czyli szykuje sie nastepne rzniecie na kasie.Plan przygotowany-prawdopodobnie przez morgan bank(cos jak "plan Sachs`a-Balcerowicza")
  bo nie wierze aby cos sam wymyslil i ma nawet zdalne sterowanie bo sciaga ich do Polski.
 • W istocie rzeczy ta zmiana niczego nie zmienia nadal mamy "dobrą zmianę"w pełnym tego słowa znaczeniu.
  Jeśli rzucisz kamieniem w życio i miododajne drzewo na którym siedzą żarłoczne ptaki, to one się zerwą i podfruną po to, by po chwili znowu na nie wrócić , lecz w nieco innej konfiguracji.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/09/pisraelska-karuzela-stanowisk-czyli-wszystko-pozostaje-po-staremu/

  A poza tym na działkach nic się nie dzieje.
  .https://www.youtube.com/watch?v=z6-EGeS_mEk

  A gdybym był premierem , to co byś powiedziała…
  .https://www.youtube.com/watch?v=od84O8sV7t0
 • Ja bym jeszcze nie dramatyzował Morawieckiego.
  Oceniajmy ludzi po działaniach a nie po korzeniach.
  Globalna mafia żydowska to fakt obiektywny i w tym kontekście
  korzenie narzucają silne podejrzenia.
  To podobna sytuacja jak w przypadku Niemców w czasach nazizmu i tuż po II wojnie światowej.
  Wtedy korzenie Niemieckie pachniały nazizmem, zbrodnią a przecież było sporo porządnych Niemców którzy w nazistowskim środowisku musieli się pobrudzić by najzwyczajniej przeżyć. Ci którzy zdecydowanie nie chcieli się pobrudzić nazizmem musieli zginąć, byli przez nazistów mordowani.

  Podobnie jest z globalną mafią żydowską to syjoniści a syjonizm i nazizm to wręcz bliźniacze rasistowskie ideologia obie bazują na przekonaniu o wyjątkowości ich narodów (naród wybrany i naród Panów...to synonimy wręcz).

  Oceniajmy ludzi po działaniach a nie po korzeniach.
  Korzenie to tylko czynnik ryzyka ale działania to już dowody.
 • @Oscar 08:48:19
  Dwa biliony złotych na inwestycje.
  To dobrze czy źle?
 • @
  Warto obejrzeć. Jacek Międlar mówi m.in. o "kulturze" wypowiedzi Danielsa kierowanej do niego.
 • @Oświat 10:08:33
  Biliony ? chyba amerykańskie ? czyli miliardy..

  Wszystko zależy od tego czyje biliony i na jakie inwestycje w czyim interesie.
  Bo np inwestycje w amerykańskie patrioty i amerykańską bazę w Redzikowie
  to Polskie interesy tylko w wąskim zakresie ... zarobi kilka dziwek z Redzikowa i kilka okolicznych knajp może pracę dostanie kilka kelnerek.
  To nie jest biznes dla Polski zwłaszcza że Redzikowo to potencjalnie wielki lej po ataku jądrowym ze strony Rosji w samoobronie.

  Wszystko zależy od tego jakie to inwestycje i w czyim interesie.
  więc nie wiem czy to dobrze czy źle.. w Redzikowie na pewno źle bardzo źle.
 • @Oscar 10:49:52
  Mówimy o polskich złotych i polskich bilionach.
  ( milion, miliard, bilion)
  Oczywiście nie o Radzikowie i nie o dziwkach lecz o inwestycjach przemysłowych.
  Mamy jak wiemy zagraniczne inwestycje w Polsce np. fermy tuczników, czy silników do mercedesa.
  Pytanie moje dotyczy, czy dwa bilony złotych warto zgromadzić i zainwestować w polską gospodarkę, w odbudowę, lub nazwijmy to w budowę polskiego narodowego przemysłu?
  Rzecz jasna każdy pieniądz można roztrwonić, źle zainwestować, lub przepłacić.
  Olimpiada w Soczi miała kosztować 12 mld $ kosztowała ponoć 50, czy nawet 51 mld$, to samo można zrobić z polskimi bilionami.
  Fabrykę polskich ciężarowych samochodów zamiast zbudować za 10 mld można za trzy, czy czterokrotność tej kwoty.
  To zależy od tych co będą budowali, czy będą to ludzie uczciwi, czy złodziej na złodzieju?
  Powiedziałbym, od nas samych, od całego społeczeństwa.
  Albo bierzemy się za konkretną robotę, albo rozkradamy do reszty, a później zwalamy, że to nas żydzi okradli.

  Warto popatrzeć, czy w rządzie Mazowieckiego będzie szeryf Ziobro i wice minister Jaki?
  Czy zrobią porządek z mafią sędziowską czy im odpuszczą?
 • 100milionów na warszawski kirkut
  Rzydzący polinem postanowili dać nowemu zarządcy powitalny prezent 100baniek na warszawski kirkut. Może nie być na leczenie polskich dzieci, może nie być dla Polaków na wschodzie ale musi się znaleźć na symbole dominacji wybranych, najpierw muzeum teraz kirkut. https://kresy.pl/wydarzenia/100-mln-zl-pis-cmentarz-zydowski-warszawie-10-razy-wiecej-niz-cale-dziedzictwo-narodowe-kresach/
 • @Oscar 08:48:19
  Opinia znanego blogera Andrzeja Szuberta z Niemiec

  Morawiecki jest beneficjentem okupacji Polski. Służy okupantowi jak
  Szydło i inne "ważne" marionetki. Ale decyzje zapadają ponad nim. On
  je tylko wciela w życie. Tą zmianą na fotelu premiera nie zmieniło się
  nic. Nie jest ani lepiej ani gorzej.
 • @Oświat 11:14:55
  " w rządzie Mazowieckiego " ? chyba Morawieckiego.
  OK są plany na razie mało konkretne ale wyglądające optymistycznie.
  Zobaczymy jak będzie konkretnie czy to będą działania w Polskim interesie czy jak dotychczas od 89r w interesie obcych.

  Pamiętamy jak nam obiecywano złote góry po przyjściu do Polski kapitału zagranicznego. Kapitał okazał się rabunkowy wrogi.
  Pamiętamy jak prywatyzacja miała unowocześniać Polskie fabryki ...
  okazała się rabunkowa a większość fabryk zlikwidowano bu rynek oddać firmom zagranicznym.
  Pamiętamy obietnice emerytur z OFE pod palmami, okazało się że to największy przekręt i że systemowo ograbiono emerytów na miliardy złotych a pod palmami opalają się ci co jako przedstawiciele narodu Polskiego organizowali ten przekręt pod dyktando żydowskich grabieżców.
  Pamiętamy wychwalanie niezależności Banku centralnego dziś wiemy że ta niezależność jest tylko od woli narodu Polskiego natomiast jet pełna zależność właścicielska od woli czy interesów globalnej mafii żydowskiej.
  A ten interes to systemowy deficyt pieniądza na rynku stymulujący zadłużenie Polski i wyzysk na lichwie.
  itd itp...
  Patrzymy na ręce i będziemy oceniać..
  Korzenie żydowskie to dzisiaj dla narodu Polskiego bardzo poważne zagrożenie...
  To trochę tak jakby po II wojnie światowej Niemiec miałby nam odbudowywać Polskę.
  Mamy uzasadniony uraz i nieufność do żydów..a o Morawieckim wiemy że żydowskie korzenie..i żydowskie powiązania.
 • @Oscar ireneusz
  Rządzie Morawieckiego
  Masz rację, u nas też była fabryka mebli. Wraz z terenowymi oddziałami zatrudniała 2000 osób. Sprzedana za psi pieniądz Niemcom kilka lat później wyburzona aż do piwnic.
  Ludzie poszli na bruk.
  Tylko że chytre Niemcy przedobrzyli.
  Co dobre maszyny zabrali, złom sprzedali.
  Na tym złomie pozbawieni pracy stolarze zaczęli produkować meble na miejscowy rynek i wywozić potężne ilości mebli na eksport do Kaliningradu.
  Dziś mają nowe maszyny, nowe budynki warsztatowe i przyjeżdżają ostrzyć piły mercedesami.
  Czy to nie jest skurwysyństwo? Tak skrzywdzić Niemców, zabierając im bogaty i chłonny rosyjski rynek?
  Nie jest panowie! Polak potrafi, choć nie każdy.
  ireneusz
  ,, jak się spotka dwóch polaków czynią wojnę pomiedzy sobą”
  Nie zawsze, oj nie zawsze, jak się spotka dwóch Polaków, a trafią na amerykańca to mu mordę obiją ( donosi prokuratura) ostatnio chyba w Giżycku.
 • @Autor
  Widzę, że dla Pana historia rozpoczyna się w 1990 roku. Czy się mylę?
 • @Autor
  "Przy czym posiadanie zatrudnienia nie stanowi gwarancji godziwego wynagrodzenia i nie chroni przed społecznym wykluczeniem, które jest już udziałem minimum 8 mln Polaków – oto sukcesy żydowskiej władzy w Polsce."

  Proszę Pana, a za komuny, kto rządził w Polsce? Widzę, że skorygował się Pan o 10 lat, tzw. początek panowania Żydów datuje na rok 1980.
 • @Jeszcze słowo do Autora.
  "WPS niezmiennie twierdzi, że udział w urządzanych w IIIŻydo-RP politycznych wyborach, czyli mówiąc wprost: udział w żydowskiej hucpie wyborczej, pozostaje całkowicie bez znaczenia na wyborczy wynik, bowiem to nie Polak–wyborca wybiera władze w IIIŻydo-RP. Decyduje o tym wyłącznie żydowska V kolumna w Polsce i jej syjonistyczni, zachodni sponsorzy."

  A kto tę całą demokrację wmyślił? Cud natury, nie? Warto w tym temacie sięgnąć do literatury ks. prof. dr Stanisława Trzeciaka. Albo też do Feliksa Konecznego o "Cywilizacji żydowskiej".
 • @emsi 15:12:01
  O żydowskiej demokracji.. jak to działa.

  A działa to tak.
  Klasyczny trójpodział władzy ...Prezydent, rzad, sądownictwo a do tego "niezależny" bank centralny.

  Jak mamy władzę w trzech ogniwach to mamy władze absolutną.
  Jak nam się jakieś ogniwo omsknie to i tak to "zbuntowane ogniwo" zgnoimy bo mamy przewagę 2:1
  Musiały by się wybić na wolność naraz jednocześnie dwa ogniwa.
  Te ogniwa to oczywiście Prezydent, rząd i sądownictwo.
  Ale jest i czwarte ogniwo zabezpieczające żydowską dominację
  to "niezależny" bank centralny.

  Czyli właściwie mamy do czynienia z 4 ogniami władzy.
  nawet jak dwa ogniwa się zbuntują to jeszcze nie wygrały władzy...
  Bo jest 5 ogniwo... zagranica ...czyli np Bruksela.

  Tak to wszystko sprytnie sobie żydzi wymyślili dla zniewolenia narodów
  i nazwali ten system, jak to żydzi, "demokracją".
  To zaiste Orwellowska przewrotność.

  Ale to działa.
 • @Oscar 16:35:14
  Działa i będzie działało, ale tylko dopóty, aż WYSTARCZAJĄCO wielu ludzi nie zostanie uświadomionych, że rak, który toczy ich społeczeństwo ma "jedno imię" i... pachnie czosnkiem.

  Bo wtedy, to narodek (kiedyś) wybrany, holocaust będzie wspominał z rozrzewnieniem, o ile będzie w ogóle komu wspominać.
  Jeden z blogerów publikował swego czasu pięknie zebrane POGROMY (i wypędzenia) wiadomej nacji z prawie WSZYSTKICH krajów, do których zawitali. Przypadek?

  W Internecie i zwykłej plotce (oby stugębnej) nadzieja?
 • nowy faktor
  i tak oto my naród pańszczyźniany otrzymaliśmy nowego faktora zarzydzającego folwarkiem polin
 • @laurentp 19:30:54
  Polecam .Banksterskie fikołki ciąg dalszy .Pzdr. http://www.pch24.pl/morawiecki---premier-od-zadluzania-polakow-i-dominacji-panstwa--,56718,i.html
 • @ireneusz 19:40:22
  Kaliningrad Warszawa 100 PLN - 4 razy w tygodniu - ECOLINES.net
  Olsztyn Kaliningrad 50 PLN - 4 razy w tygodniu - ECOLINES.net‎
  Kaliningrad Gdansk 40 PLN - 2 połączenia w tygodniu - ECOLINES.net‎
  Bus Elbląg-Kaliningrad - od 51zł - GoEuro.pl‎
  Bus Bartoszyce Kaliningrad: Rozkład jazdy PKS | busradar.pl
  https://www.busradar.pl/rozklad-jazdy-pks/bartoszyce/kaliningrad/
  lll➤ Porównanie wszystkich autobusów dalekobieżnych Bartoszyce - Kaliningrad pod względem ceny i komfortu jazdy. Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie autobusy z Kaliningrad do Bartoszyce i z powrotem.

  Niektórzy hurtowo wożą soki, kawior, chałwę, ryby świeże( jest duży popyt na ryby), ryby wędzone i konserwy rybne.
  Przemyt to wódka, koniaki, no i papierosy
 • @Oświat 20:36:20
  Paliwko.
 • podejrzane na FB i ciekawe do analizy :
  Ewa Choręziak
  8 godz. ¡

  Czyżby ostatni etap unicestwienia RP i naszego narodu ?
  czy kogoś to interesuje ???!!!!

  czy raczej ponad 90% narodu ma to w d….?!

  Wojtek Sosnowski
  4 godz. ¡
  O co tu chodzi?
  Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:
  70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
  Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.
  Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.
  Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.
  Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.
  Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.
  Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
  Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
  Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji.
  Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
  Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie. Można to łatwo sprawdzić.
  Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
  Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.
  Polska została podana banksterom na srebrnej tacy z głębokim ukłonem i pocałowaniem w rękę.
  Może właśnie wdrażany jest mityczny plan Friedmana?
 • @detektywmjarzynski 11:04:09
  Stanowisko w tej kwestii znanego blogera Andrzeja Szuberta z Niemiec

  jest b. prawdopodobne, że taki plan PiSrael aktualnie realizuje. Ale do tego nie potrzebna była dymisja Szydły i awans Morawieckiego. Gdy u zarania III Rzydopospolitej wcielano ograbiający Polaków tzw. „plan Balcerowicza” (plan Sachsa), nie był on premierem a ministrem finansów i wicepremierem – jak wcześniej Morawiecki. Zresztą, ponieważ i ten plan (Friedmana) jest PiSraelowi narzucony przez żydo-banksterów, byłoby więc obojętne, czy wcielać go będzie Morawiecki jako „premier” czy jako minister skarbu i wicepremier. A premierem mogłaby być dalej Szydło, czy którakolwiek inna marionetka.
 • Rydzyk z Torunia /Radio Maryja/ składa podziękowanie rządowi za dostarczane mu pieniądze pochodzące z naszych kieszeni.
  .https://www.youtube.com/watch?v=G5hGAIIRbzs

  Radio Maryja i ten rząd to kamień u szyi Narodu Polskiego
  .
  Metoda na Bolka -stosowana w grach operacyjnych. Metoda znana od wieków, występująca pod różnymi nazwami. Przeze mnie nazwana tak na część naszego wielkiego prezydenta Lecha Wałęsy, który „obalił komunizm”. Metoda ta polega na tym , iż osobę wcześniej z nami związaną,, którą chce się wylansować i uwiarygodnić sadza się do tiurmy lub zamyka w innym odosobnionym miejscu, by tę osobę dodatkowo doprogramować i przeszkolić. W wyniku zastosowania tej metody na Wałęsie w trakcie jego pobytu w ośrodku w Arłamowie miał on tam 100 razy lepiej , niż wczasowicze na Majorce. Zaciągnięty tam przez niego dług jeszcze długo będzie wisiał na Polsce i Polakach o ile w ogóle będziemy go w stanie kiedykolwiek spłacić. Naród Polski dal się nabić w butelkę jak małe dziecko i w dalszym ciągu jest przez ferajnę o tych samych co on korzeniach rąbany. Powtarzam za Zbigniewem Brzezińskim : „Solidarność’ w Polsce nie była dziełem przypadku jak to niektórzy twierdzą , czy też ich zasługą , lecz efektem zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej pod tą samą nazwą. Mówi o tym generał Leonid Iwaszow w filmie o Jaruzelskim
  .
  .https://www.youtube.com/watch?v=g-lPPgrfSUo

  Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż zmodyfikowaną wersją tej metody został potraktowany również przewielebny ojczulek z Torunia , który będąc w Niemczech zniknął na jakiś czas z oczu swoich owieczek /nie wiadomo gdzie był i co robił/, po to, by następnie , cudownie odnaleźć się w Polsce w aureoli ojca-założyciela katolickiego radia i telewizji oraz kuźni młodych adeptów komunikacji społecznej /antyrosyjskiej propagandy/ . Mówił mi o tym inny redemptorysta ksiądz Jerzy Galiński, którego miałem okazje osobiście poznać.Pod tym względem ojczulek z Torunia przebił swojego protoplastę RWE, które było finansowane przez CIA. W przeciwieństwie do tej rozgłośni, toruńskie radio i telewizja finansowana jest przez naiwnych Polaków oraz subsydiowane przez rząd , nota bene grają do jednej bramki – ich głównym rywalem jest Rosja.”

  Komentarz ten po raz pierwszy opublikowałem u bruska tutaj :

  https://kodluch.wordpress.com/2017/11/22/22-11-2017-syria-783-dzien-sprzatania-swiata/#comment-27923

  Opinia na powyższy temat znanego blogera z Niemiec Andrzeja Szuberta.

  "Trudno nie zgodzić się z byłym kapitanem kontrwywiadu wojskowego LWP. Każdego powinno zastanowić – jak to się stało, że zwykły zakonnik był w stanie stworzyć takie imperium medialne i podporządkować sobie tylu ministrów i posłów do knessejmu? Kto mu w tym pomógł – kto dał mu tyle władzy? "

  PS. zmiana na stanowisku premiera w Polsce nic w tym względzie nie zmieniła. Nowy premier Mateusz Morawiecki w stosunkach z redemptorystą Rydzykiem, kontynuuje dzieło swoich poprzedników, a nawet ich przebił, gdyż zamierza rechrystianizować Europę, naturalnie przy udziale ojca Rydzyka i za pieniądze polskich podatników.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/11/nowy-apostol-europy-ojciec-rebe-mateusz-morawiecki/

  Powtórzę to co powiedziałem na początku

  Radio Maryja i ten rząd to kamień u szyi Narodu Polskiego
 • @detektywmjarzynski 03:47:21
  Poniżej przeklejona dyskusja z bloga bruska :

  Pan Tadeusz z Torunia powinien się wstydzić że 26 lat okrada starych ludzi z rent i emerytur oraz wyłudza pieniądze od rządu .Powinien się wstydzić gdyby wiedział co to wstyd . Czy tak Jezus wyobrażał sobie głoszenie słowa bożego ? Czy za to zginął na krzyżu ?

  Polubione przez ciebie oraz 1 inna osoba

  Karol Karolak , 11 grudnia 2017 at 21:04 Odpowiedz

  Wstydzą się jedynie ci, którzy mają wstyd, a on by się wstydził jakby nie wyskubał biednych rencistów i emerytów z nędznych groszy, które im nie starczają na to, by godnie żyć o lekach nie wspomnę. Mnie jest wstyd za tych , którzy nie mając wstydu zapomnieli o tym, iż u kresu groby nas zrównają /Czesław Niemen/.

  Gdyby Rydzyk tych pieniędzy nie wyłudził od biednych ludzi i nie był na utajonej różnymi dotacjami pensji rządu , to musiałaby go bezpośrednio finansować CIA -zresztą tak jak Radio Wolna Europa po II wś. Cwaniacy znaleźli sposób by ten wrzód na ciele Polski i Polaków utrzymywali sami Polacy pod fałszywą flagą chrześcijańskiej religii. Przyjdzie czas , to Polacy jeszcze przejrzą na oczy.


  Michał Jarzyński , 12 grudnia 2017 at 03:23

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031