Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

K.Skubiszewski i J.Olszewski na czele zdrajców RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

16 grudnia 2017 r. – 26 rocznica zdrady Polski i Narodu Polskiego w wykonaniu Krzysztofa Skubiszewskiego i rządu polskiego (?) z Janem Olszewskim na czele.

Znalezione obrazy dla zapytania traktat stowarzyszeniowy polska ue jan olszewski foto

 

 

Zdradę skutecznie przykryto wszczętą przez Korwina Mikke burzą lustracyjną z jej wykonawcą Antonim Macierewiczem.

 
 
Bardzo często, niemal powszechnie, Polacy pytaniani jaki był po okrągłym stole rząd, który stał na straży polskiej racji stanu, wymieniają jednym tchem – rząd Jana Olszewskiego. Nic bardziej mylnego ! To właśnie temu rządowi zawdzięczamy początek procesu systemowego poddaństwa i sprzedaży polskiej gospodarki oraz podporządkowania polskiego ustroju prawnego interesom syjonistyczno-unijnej mafii kolonizatorów i złodziei. Zatem pamietajmy, że to Jan Olszewski (obok takich przestępców jak :L.Wałęsa, L.Balcerowicz,  J.Lewandowski, J.K.Bielecki, A.Kornasiewicz, A.Kwaśniewski, J.Buzek i inni ) powinien być jednym z pierwszych, których należy za zdradę stanu, postawić przed Trybunałem Narodowym.

PZ   -  

 
W tej samej orkiestrze zdrady grali: SLD, UD, KLD, PL, SLCh i PC z braćmi Kaczyńskimi na czele, a w 2006 r. podzielili się oni na: lewicę, liberałów i tzw. prawicę – eliminując po drodze ze swych szeregów wszystkie niewygodne im osoby. Stało się to również za przyczyną O. Tadeusza Rydzyka i jego mediów.

Poniżej wybrane fragmenty z artykułu „Nocna zmiana – czy nocna zdrada?” opartego na stenogramach sejmowych

 
21 maja 1992 r. – 15 posiedzenie Sejmu.
[stenogram:
.
Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o ratyfikacji Układu Europejskiego ustanawiającego stowarzyszenie między Rzecząpospolitą Polską a Wspólnotami Europejskimi i ich państwami członkowskimi sporządzonego w Brukseli dnia 16 grudnia 1991 r. (druk nr 220).
 
 Debata Sejmu nad Układem Europejskim okazała się bardzo burzliwą i nastąpiło wyraźne podzielenie Sejmu na zwolenników oraz przeciwników tego Układu. Przypomnijmy: 05.12.1991 r. Sejm powołał Jana Olszewskiego na funkcję premiera i od tego czasu stoi on na czele Rządu RP.
.
W swym wystąpieniu Minister Spraw Zagranicznych Krzysztof Skubiszewski –

(To ten sam człowiek, którego tajne pilne notatki Polska – Izrael po 25 latach ujrzały światło dzienne –https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/)

 
m.in. powiedział:
.
„Panie Marszałku! Wysoki Sejmie! Przedstawiam Wysokiej Izbie Układ Europejski ustanawiający stowarzyszenie między Rzeczypospolitą Polską a Wspólnotami Europejskimi i ich państwami członkowskimi podpisany w Brukseli 16 grudnia 1991r. Rząd wnosi o wyrażenie zgody przez Sejm na ratyfikację układu przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.”, a kończąc m.in. stwierdza:
.
„Korzyści płynące ze stowarzyszenia i ewentualnego przyszłego członkostwa są dla Polski szansą historyczną.” „Wchodząc do tej europejskiej rodziny, czego pierwszym etapem jest stowarzyszenie, zapewniamy Polsce, mimo kosztów, które poniesiemy, stabilną i pomyślną przyszłość oraz korzyści wieloletnie i wielokrotnie przekraczające koszty. Osiągnięty kompromis jest dobry dla Polski, dla Wspólnoty i dla całej Europy.”
.
Po czym mówi: „Rozumiem, że teraz rozpocznie się bardzo ważna debata. Nie będę jednak w niej uczestniczył, ponieważ wyjeżdżam za granicę i dzisiaj nie da się tego pogodzić” i opuszcza salę sejmową – ……..
Całość z linkami do debaty sejmowej opublikowano pod
https://jozefbizon.wordpress.com/2017/12/16/16-grudnia-2017-r-26-rocznica-zdrady-polski-i-narodu-polskiego-w-wykonaniu-krzysztofa-skubiszewskiego-i-rzadu-polskiego-z-janem-olszewskim-na-czele/
 
Wersja PDF pod

https://jozefbizon.files.wordpress.com/2017/12/088-16-grudnia-2017-r-26-rocznica-zdrady-polski-i-narodu-polskiego-w-wykonaniu-krzysztofa-skubiszewskiego-i-rzc485du-polskiego-z-janem-olszewskim-na-czele.pdf

===========

Jeśli nie jest Ci obojętny los Polski i Narodu Polskiego, to pomóż we własnym zakresie przekazać to Polakom!  

KOMENTARZE

 • Komentarz ze srony WPS
  Autor: julius


  Rzeźbiarz polski Stach z Warty Szukalski napiał w 1938 roku:
  Pierwszy z brzegu rolnik może mieć cygankę za żonę, a potem dzieci. Lecz cechy rasy koczowniczych włóczęgów mogą przeważać nie tylko w pierwszym pokoleniu rasowego kundlostwa, ale przez kilka. Dzieci mogą odziedziczyć jasność włosów i oczu – jakieś cielesne dziedzictwo od Słowian, a psychikę zaś od wschodnich pasożytów.

  Jestem pewien, że upadek, nie tylko Polski, lecz i innych narodów, był spowodowany przeniknięciem krwi Negro-semickiej, która, jako koczownicza, ma specjalną predylekcję do pośredniczego handlu. Podkreślam pośredniczego! W każdym kraju ci prowizoryczni obywatele, trzymani w jednym miejscu przez nadziejny oportunizm, zdobywszy sobie finansową arystokrację, wchodzili w związki matrymonialne z arystokracją rasową, z których to związków powstały w ostatnich kilku stuleciach milionowe rzesze mieszańców. Prawie cała „inteligencja” miejska narodów upadłych, dziejowo i kulturalnie, wywodzi się z tego wstrętnego zlubabrania się rasy twórczej z rasą beztwórczą.

  Cała niezdolność i apatyczność zwierzchniego społeczeństwa jest rekrutowana z kundlowskiej mieszaniny ludzkiej, której najnaturalniejszym stanem życia i bycia jest to, co się działo w Abisynii Negro-semitów, przed wstąpieniem tam armii Mussoliniego!

  Powód stanu rzeczy, jaki mamy w naszej Ojczyźnie, może być łatwo wymacanym w mieszanej krwi naszych dygnitarzy, upadek naszej kultury, zanik Ducha i dziejowej Woli. Szersze społeczeństwo nosi wyraźne cechy semickiej tchórzliwości. Brak cywilnej odwagi jest typową cechą polskiego społeczeństwa, a nie rolniczo-słowiańską.

  Owa notorycznie zła wola ku ludziom godnym, a ofiarnym, owe przemyślne niszczenie twórczych jednostek w Polsce i to jedynie przez członków wyższych w społecznej oligarchii, jest niczym innym, jak tylko podświadomą walką mieszańców Semito-Słowiańskich z Duchem rolniczo-twórczej rasy Słowiańskiej, kiełkującym w wysłannikach, pochodzących z nizin biologicznych tubylczego gatunku. Ci niszczyciele ducha naszej rasy, często sami nie wiedzą o swej szkodliwości, często pragną czynić jak najlepiej, lecz w każdym swym odruchu i każdej decyzji z fortec swoich wpływów, czynią jedynie szkodę. Niszcząc dane twórcze jednostki, znajdują ku temu wszelkie „powody”, noszące pozory racjonalności, ale sami nie wiedzą, że ich rozumowanie, czy ich osobiste uprzedzenie jest motywowane pobudką niewyśledzonej misji swej mieszanej krwi.

  Te same problemy będą inaczej rozgrupowane i wybrane lub potępione przez mieszańca semito-polskiego, a inaczej przez Polaka, choćby mieszanego, z jakąkolwiek rasą inna byle rolniczo-twórczą. Dlatego dany wróg, posiadający jakiś wpływ i działający na szkodę twórczej jednostki w jakiejkolwiek dziedzinie, ubierający w łagodzące „powody” swą prywatną nieskorość, jest wrogiem narodu i całej rasy, gdyż działa on nie wedle jakiejś tam racji, lecz wedle intuicyjnych wskazań swej spaskudzonej krwi, której pobudki są dla pozoru pokryte dogodną argumentacją.

  Z tej mieszaniny Semito-Słowiańskiej, my mamy negatywne cechy rasy beztwórczo-koczowniczej jedynie w naszym społeczeństwie zwierzchnim. A wszakże społeczeństwo jest dla zagranicy i dla skutków dziejowych „Polską”! Jakie społeczeństwo, taka Polska, a jaka Polska, taka będzie przyszłość naszego Narodu.

  Zbytnio intelektualny liberalizm naszych dygnitarzy, stosujących wielomówny humanitaryzm w stosunku do Żydów, jest tylko symptomatycznym wyjawieniem podskórnej filialności. A ta filialność semickiej krwi znana jest „aż do tysiącznego pokolenia”. Krew nie potrzebuje słów, ni tajemnych paktów, ona działa przez specyficzne usposobienie tych, co są tknięci dziedzictwem rasy pasożytniczo-koczowniczej, które łatwo racjonalizować, niby to liberalizmem.

  Tak więc mamy przeciwne dwa bieguny w swej jakości; korzyść dla Żydów, a szkodę dla naszego Narodu, w tej mieszaninie Semicko-słowiańskiej i Sławo-semickiej. Kto to zagadnienie rozumie, ten łatwo pojmie dlaczego nasze dzieje były i będą takie same, chyba, że damy nowe Społeczeństwo, wyrosłe z nizin biologicznych, naszej rasy.
 • @Rzeczpospolita 12:46:53
  //Komentarz ze srony WPS
  Autor: julius //

  a kto tam sro
 • @Rzeczpospolita 12:46:53
  Woooowwww... to sobie ten @julius "pojechał po bandzie". Tak bardzo ostrego wpisu nie czytałem już od dawna.

  PS: mieszkając w Polsce tego dobrze nie widać ale patrząc na zagadnienie różnicy etnicznych cech mieszkając za granicą wszystko staje się bardziej czytelne. Urodzony Polak ma specyficzne podejście do przyrody z którą chce żyć w symbiozie. Życie z przyrodą za "pan brat" narzuca wiele ważnych praw i reguł kształtujących nasze spojrzenie na sprawiedliwość i ład. Następną jakże ważną cechą Polaka jest nieustanne dążenie do fizycznego ulepszania otaczającej go przestrzeni. Czy to będzie ogródek czy dom zawsze szuka zmian które pozwolą żyć lepiej, funkcjonalniej i estetyczniej (oczywiście według polskiego gustu czyli symbiozy z przyrodą).
  To tak na marginesie. :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031