Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Życzenia Świąteczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Życzenia Świąteczne od Stowarzyszenia WPS

dzieci-ubierajace-choinke-b-1

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Czytelnikom naszej strony oraz Sympatykom Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej najlepsze życzenia świąteczne,życzenia spokoju oraz wiary, że Państwo Polskie, państwo Narodu Polskiego przetrwa agonię syjonizmu zachodniego świata oraz żydowskiego kapitalizmu i odrodzi się jako

Suwerenne Narodowe Państwo Polaków.

 

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

 

Paweł Ziemiński prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

https://www.youtube.com/watch?v=teufLYhBxkU

 

 

*                                                 *                                                    *

Tradycja słowiańska jest znacznie starsza od tradycji rzymsko-katolickiej, czy łacińskiej w Europie – dzisiaj, idąc za przykładem ojców żydo-katolickiego Kościoła, ale także pozostając w zgodzie z historią, trzeba jednak mówić o tradycji judeo-chrześcijańskiej. Godzi się zatem przypomnieć, że obrzędy związane z przesileniem zimowym obchodzono już w epoce kamienia.

Na Słowiańszczyźnie, jeszcze we wczesnym średniowieczu, były obchodzone prawdopodobnie pod postacią darów składanych Walesowi.

Większość symboli Bożego Narodzenia ma swoje źródło w wierzeniach pogańskich. Choinka, podczas przeróżnych świąt, od wieków była obwieszana świecidełkami.

Patrząc z perspektywy 1000 lat żydo-chrześcijaństwa w Polsce, trzeba sobie szczerze powiedzieć, że z politycznego punktu widzenia bilans zysków i strat spowodowany żydo-chrześcijaństwem – polityką Rzymu, później Watykanu -, wypada dla Polski zdecydowanie ujemnie. Najlepszym tego dowodem jest współcześnie trwający proces likwidacji narodowego państwa Polaków przez przekształcanie go w twór zjudaizowany, żydowski. Proces ten odbywa się jeśli nie przy wsparciu, to z całą pewnością przy pełnej aprobacie żydo-katolickiego Kościoła oraz Episkopatu Polski.

Piszę to nie tylko jako nacjonalistyczny publicysta, ale – co może tym smutniejsze -, także jako człowiek ukształtowany w tradycji łacińskiej, który dostąpił wszystkich Sakramentów Świętych oprócz sakramentów kapłaństwa  i namaszczenia chorych. Dlatego powinniśmy także życzyć sobie umiejętności odróżniania podstawowych zasad etyki i moralności wpajanych wierzącym przez religię od polityki żydo-katolickiego Kościoła, która nie tylko te zasady łamie, ale występuje jawnie przeciw narodowi i jego państwu.

Dariusz Kosiur

 

https://www.youtube.com/watch?v=emqdfry6bho

KOMENTARZE

 • :D
  To dlaczego Autor nie napisał w tytule posta " Życzenia świąteczne z okazji przesilenia zimowego", tylko podpina się pod Święta Bożego Narodzenia ? :)))hę?

  coraz bardziej mam wrażenie, że traktujecie szanowni państwo swoich czytelników jak półgłówków :)), ale mnie to nie przeszkadza :)))
 • @trybeus 14:33:10
  Myślę, że Komentator przesadza i to całkiem niepotrzebnie.
  A sprawa prosta jest: nacjonalizm nie jest szowinizmem w żadnej dziedzinie, także w swerze religii i odnosi się do narodu realnie istniejącego, a ten przecież od dość dawna świętuje Boże Narodzenie. A i nasi Czytelnicy z pewnością stanowią przekrój polskiego społeczeństwa.
 • @Rzeczpospolita 16:22:10
  he he...jednak wolałbym, aby Autor szanowny precyzował...nazywa Waść bezpodstawnie Kościół Katolicki żydo-chrześcijańskim, bezrefleksyjnie nie wspomina o zainstalowanych żydowskich wtykach w KK którzy Chrystusowy Kościół od wielu lat demontują...przez cały Boży rok jedzie sobie po katolikach, aby z okazji ich świąt życzyć im potem "spokoju i wiary", zamiast "pogodnego przeżywania przesilenia zimowego :)))...pomyliłem się w poprzednim komentarzu, nie traktujecie czytelników jak półgłówków, tylko jak ...totalnych debili :)))pogodnych świąt przesilenia zimowego dla wszystkich funkcjonariuszy WPS (nazywajmy rzeczy po imieniu) :)))życzy trybeus
 • Szanowny Panie Dariuszu...
  Dziękując za życzenia, Panu i całemu WPS, życzę wiele łask Bożych narodzonego Jezusa - Zbawiciela oraz radosnych świąt Bożego Narodzenia... gdzie Zbawiciel (jak zgodnie, na przestrzeni wieków, mówią mistycy, przekazując nam orędzia skierowane do nas przez Pana Boga) rzeczywiście znowu do nas przychodzi.
  Serdecznie pozdrawiam.

  P.S. Panie Dariuszu, czy tego chcemy, czy nie, Jezus- nasz Zbawiciel, rzeczywiście przyszedł na Ziemię. Mówią już o tym FAKCIE, najtęższe głowy naukowców, na całym świecie...
  Mając jednak wolną wolę, od nas zależy, czy tą wielką Łaskę, daną nam przez Pana Boga przyjmiemy.
  M.in tutaj można poczytać o tym Jego pobycie na Ziemi :
  https://marucha.wordpress.com/2012/04/06/oblicze-zbawiciela/
 • @Jan Paweł 20:59:00
  Dziękuję za życzenia.
  Panie Janie Pawle,
  choć nie cenię św. JPII za jego antypolską, antysłowiańską działalność, muszę przyznać, że podzielam jego pogląd na kwestie wiary i boga wyrażony w jego książce „Osoba i czyn” z roku 1969, sformułowany następująco:

  Teza 15:
  Bóg nie jest historycznym bytem, który współpracuje z ludźmi, ani też człowiek nie współpracuje z Bogiem, lecz wyłącznie z innymi ludźmi. Religia nie ma swych źródeł w boskim objawieniu, lecz jest rezultatem wyobraźni człowieka. Religia katolicka nie różni się [pod tym względem] od innych kultów.

  Teza 16:
  Objawienie Boże jest niemożliwe do udowodnienia.

  Teza 17:
  Jedyne realne wytłumaczenie treści Nowego Testamentu nosi charakter filozoficzny.

  Teza 18:
  Każdą bożą tajemnicę należy uważać za czysty wytwór ludzkiej myśli. To samo dotyczy tradycyjnej chrześcijańskiej dogmatyki, będącej jednym z tych błędnych systemów.

  Teza 21:
  Czysto ludzka wspólnota, powszechna i solidarna – oto prawdziwy Kościół Chrześcijański, zgodny z Ewangelią odczytaną na nowy sposób, przeciwny dotychczasowemu totalitarnemu Kościołowi.

  Teza 22:
  Drogą do uratowania chrześcijaństwa nie jest Objawienie Stworzenia, Odkupienie lub Sąd Ostateczny, ale słowa „dialog” i „bliźni”.

  Teza 24:
  Zbawienie – samorealizacja ludzkości – nie ma wiecznej natury. Nie przyniesie ono człowiekowi żadnego cielesnego zmartwychwstania. Naiwną wiarę w życie wieczne, w zmartwychwstanie, czy cielesny powrót Zbawiciela na Ziemię, należy rozważać wyłącznie symbolicznie.

  Teza 25:
  Na drugim świecie, po śmierci, nie będziemy nagradzani za dobre uczynki, ani nawet karani za grzechy.

  Teza 28:
  Dlaczego człowiek z taką łatwością stworzył sobie duszę? Ponieważ nie została stworzona z niczego, lecz z istniejącej materii: w zwierzęcej duszy rozwijało się filogenetycznie to, co otrzymała ona od swych rodziców, przodków, od małp i [w tym procesie] mogła się jedynie ulepszać.

  Teza 32:
  Nie ma powodu, aby troszczyć się o dusze poronionych dzieci. Będą zbawione, gdyż grzech pierworodny nie istnieje.

  Teza 33:
  Nie ma powodu, aby chrzcić lub stosować inne tradycyjne formy dołączania nie-chrześcijan lub niewierzących do Kościoła, ani nawracać wyznawców innych religii.

  Teza 35:
  Człowiek jest Bogiem widzialnym. Widzieć człowieka – to widzieć Boga.
 • Świąteczne i noworoczne życzenia dla Polaków i Słowian - dr. Paweł Ziemiński prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
  https://www.youtube.com/watch?v=teufLYhBxkU
 • @Rzeczpospolita 22:12:06
  Szanowny Panie Dariuszu...
  Żeby nie utracić Wiary, proszę mi pozwolić nie zagłębiać się w te tezy (mimo, że jej dokładnie przeczytałem, nie rozumiem ich)...
  Wiele z działań JPII (ale i obecnie Franciszka) jest dla mnie niezrozumiałe. Wiem jednak na 1000%, że naszym celem tutaj na tej Ziemi, jest zasłużenie na Zbawienie w Jezusie Chrystusie.
  Dla swojego dobra, nie chcę eksperymentować i coś czego nie rozumiem, albo do czego może nie dorosłem, odrzucam...
  Np, zupełnie nie rozumiem, dlaczego JPII przyjmował Bolka w nie przyjmował (nie zapraszał) drugiej strony np Pana Albina Siwaka...
  Tragedia... całego narodu. Ale może naszą pychą, na taki los. my Polacy sobie zasłużylismy.
  Po Ślubach Jasnogórskich dostaliśmy wolną, dynamicznie rozwijającą się Ojczyznę.
  Co z tym Darem zrobiliśmy? Musieliśmy coś porządnie spieprzyć,. bo kara za ten grzech pychy, jak widać, jest dla Polaków bardzo dotkliwa...
  Dotkliwa do tego stopnia, że chyba tylko najbardziej naiwny frajer, wierzy w to, że sami, bez naszej Królowej, damy sobie z okupantem radę...
 • Życzenia od nowych i starych „opiekunów Polski”
  https://programwps.files.wordpress.com/2017/12/dr0vc3vw0aud7pu.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930