Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

List świąteczny do „spowiadającego się” szefa eMisji TV

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Młody dziennikarz ma prawo do własnych wyborów, poglądów i…pomyłek.

 

Kilka dni temu obejrzałem coś w rodzaju ” publicznej spowiedzi ” Piotrka Korczarowskiego, szefa internetowego kanału telewizyjnego ” eMisja Tv”.  W związku z tym, że się znamy, a nawet w przeszłości współpracowaliśmy, to poczułem się w obowiązku napisać krótki list do Piotrka. 

Uczyniłem to także dlatego, żeby obecnie, ani w najbliższej przyszłości nie łączono jego realizacji z jakimiś inspiracjami ze strony WPS, co młodemu dziennikarzowi mogłoby utrudniać jego drogę kariery .  WPS ze względu chociażby na wiek jego współtwórców oraz znacznie większe doświadczenia życiowe i polityczne ma wiele rozterek „eMisji TV” za sobą oraz znacznie ostrzej i wyraźniej dostrzega główne problemy polityczne, społeczne i gospodarcze i rolę różnych graczy politycznych , tak zagranicznych, ale głównie krajowych. Dlatego od dawna nie podzielaliśmy sympatii politycznych oraz wyboru głównych tematów publicystyki eMisji TV.

Młody dziennikarz ma prawo do własnych wyborów, poglądów i…pomyłek.

 

PZ   -   

 https://www.youtube.com/watch?v=4jfqwvU_DHY

 

 

Piotrek,

jeśli się zdecydowałeś na opcję antyokrągłostołową, to musisz być konsekwentny, aby być wiarygodny.

A zatem:

1) zdystansuj się do Grzegorza Brauna i St.Michalkiewicza, bo to przecież ewidentni pupile Okrągłego Stołu, tylko w wersji dla inteligentniejszych ( dowód: 1) St.Michalkiewicz, to wydmuszka atlantystów i taki krotochwilny ruszt do odgrzewania nieświeżych kotletów, czyli opcji dwóch rzekomo największych wrogów Polski – Rosji i Niemiec, z dużo większą tolerancją do rzeczywistych rozgrywających polskich kompleksów i rzeczywistych interesów, czyli Anglosasów i syjonistów; 2) G.Braun, to typek podobny jeśli chodzi o mocodawców i kierunek działania, ale opakowany w katolicko – pseudopatriotyczne szatki na potrzeby bardziej tradycyjnych Polaków. Jego „prześladowanie” przez system i rzekome osobiste zagrożenie, które nie wiadomo na jakiej podstawie porównujesz do D.Ratajczaka i A.Leppera, to już całkowita nierzetelność, gdyż nie dawniej jak 13 .12.2017 TVP nadawała, zapewne nie bezpłatnie, jego pro okrągłostołowego gniota „historycznego”, pt. ” Obywatel generał”, czyli całkowite zakłamanie procesu przejęcia Polski przez anglosasko-syjonistyczny kompleks finansowo militarny. Przypomnij sobie moją próbę dyskusji na spotkaniu w Łodzi z jego, G.Brauna, „opowieścią historyczną” pt. „Transformacja”, spłodzoną pod troskliwym parasolem żydowskich neokonów, którą przecież medialnie obsługiwałeś https://www.youtube.com/watch?v=TbGCYIsB7ec tak od 11:00 minuty, i później 27:50,

2) przestań współczuć P.Rybakowi, który mniej ma ze świadomego i szczerego patrioty polskiego, a więcej z zadymiarza, awanturnika i wyjątkowo niedojrzałego politycznie watażki. Poznałem go na samym początku jego drogi „politycznego symbolu”, kiedy kaperował mnie, człowieka doświadczonego politycznie, do marionetkowego patrioty P.Kukiza, potem do równie marionetkowego przywódcy „chłopskiego” Sł. Izdebskiego, nota bene zwykłego oszusta finansowego wypasionego na oszustwach wobec wielu rolników i przedsiębiorców rolnych i łańcuchowego kundelka obozu okragłostołowego, obecnie w wydaniu PiS,

3) jak chcesz mówić o PiSowskim państwie bezprawia, to czemu ani razu nie wspomniałeś w swoich reportażach o aresztowanym i ciągle bez podania powodów przetrzymywanym od ponad 1,5 roku M.Piskorskim? Przecież wiesz lepiej od wielu młodych, zmanipulowanych swoich rówieśników, że lewicowość nie jest grzechem większym niż łże prawicowość politycznych gnojków jak np. Kowalski, czy tzw. ONRowcy lub skundleni przywódcy Młodych Wszechpolaków, na czele z takimi karykaturami i karierowiczami politycznymi jak Bosak, Winnicki, Tumanowicz, A.Andruszkiewicz nie wspomnę już o arcykanaliach i hipokrytach typu R.Giertych, A.Zawisza, S.Chruszcz i inni… Podróżowałeś ze mną i po Białorusi, i po Ukrainie, i po Krymie itd., i widziałeś różnorodność krajów poradzieckich, i na pewno nie powiesz, że wszędzie tam czaił się diabeł, i że np. Białoruś  jest najgorszym i anachronicznym „reżimem” w Europie ?

Zatem jak zacząłeś publiczną spowiedź, jak w obecnym filmie, to bądź szczery do końca, bo inaczej nie daleko padniesz od tej spróchniałej jabłoni PiSowsko – ONRowsko – MWszechpolskiej.

Z pozdrowieniami Noworocznymi dla Ciebie i twojej Rodziny, z życzeniami zdrowia i pomyślności i autentycznych sukcesów oraz z szacunkiem dla wszystkich prawdziwych, szczerych i dojrzałych ( niezależnie od wielu!) polskich narodowców.

Paweł Ziemiński WPS   () , Kongres Polski Suwerennej

za: https://www.youtube.com/watch?v=4jfqwvU_DHY, komentarze

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930