Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Teraz Iran – Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto kolejny zamach na władze kraju, które nie chcą się podporządkować imperium totalitarnej demokracji.

Oto kolejny zamach na władze kraju, które nie chcą się podporządkować imperium totalitarnej demokracji. Bez najmniejszego cienia wątpliwości możemy twierdzić, że także i za tą rebelią czai się syjonistyczna morda USA, Wlk.Brytanii i Izraela.

Zobaczymy, czy Międzynarodowemu Żydowi uda się zdestabilizować Iran i wprowadzić prosyjonistyczne – „demokratyczne” – rządy. Miejmy nadzieję, że obecne władze Iranu zlikwidują żydowską rebelię w zarodku. Nie wolno popełniać takich kardynalnych błędów, jakie popełniła władza w Polsce w latach 1960. i 1970. zezwalając na działalność V żydowskiej kolumny wspieranej przez żydo-katolicki Kościół, czego tragicznym dla Polski i Polaków finałem jest obecna IIIŻydo-RP/Polin. – Różne syjonistyczne kreatury i polscy głupcy utrzymują dzisiaj, że IIIŻydo-RP/Polin to niepodległa Polska. Nie życzę Irańczykom i żadnemu innemu narodowi takiej niepodległości. Podobne błędy popełniły władze Ukrainy w 2014r.

V żydowską kolumnę należy bezwzględnie eliminować – im wcześniej i szybciej to nastąpi, tym mniejsze straty poniesie naród i państwo. Nie może być miejsca na jakąkolwiek tolerancję dla syjonistycznych zbrodni. Syjonizm – syjonistyczna, zachodnia „demokracja” tolerancyjna nie jest.  

D.Kosiur

____________________________

 

https://www.youtube.com/watch?v=R-UOxegBIKM

______________________

 

Iran coraz bliżej wojny domowej. Władze twierdzą, że zagraniczni agenci strzelają do protestujących!

 

(Czyż nie ten sam barbarzyński scenariusz był realizowany na Ukrainie – ? – D.Kosiur)

Sytuacja w Iranie pogarsza się z każdym dniem. Wszystko wskazuje na to, że kraj czeka paraliż, a w najgorszym przypadku nawet wojna domowa. W Iranie odbywają się masowe protesty, które stale przybierają na sile i są coraz bardziej agresywne. Zorganizowani demonstranci prowadzą już otwartą walkę na ulicach z siłami porządkowymi.

Konflikt w Iranie zaczął się w czwartek. Niewielkie tłumy niezadowolone z obecnej sytuacji ekonomicznej państwa, która spowodowana jest między innymi sankcjami gospodarczymi Stanów Zjednoczonych szybko przeobraziły się w wielkie antyrządowe demonstracje (skąd my to znamy-? – D.Kosiur). Wszystko zaczęło się dość niewinnie, a teraz widzimy pierwsze oznaki powstającej rebelii.

 

więcej na: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-coraz-blizej-wojny-domowej-wladze-twierdza-ze-zagraniczni-agenci-strzelaja-do?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

KOMENTARZE

 • Pekin wprowadził Stan Wyjątkowy w 1989 roku.
  Protesty na Placu Niebiańskiego Spokoju w roku 1989.

  Przywódca Chin Xiaoping stwierdził na podstawie zajść w Polsce, że ustępstwa wiodą do dalszych ustępstw.
 • TERAZ POLSKA
  światowy kongres odkrył testament według którego wszystko w polin należy do nich senat naszego największego sojusznika potwierdził autentyczność dokumentu odtąd prezydent trampler będzie z całą mocą egzekwował za grabie nie resztek mienia właścicielom nieodpowiedniego pochodzenia
 • Irańskie solidaruchy zostały uruchomione przez globalnego zyda.
  Jak ich Iran nie zdusi w zarodku to kraj będzie latami konał w cierpieniach jak Polska od 89r.. a nawet wcześniej bo od 80 roku.
 • Proponuję "MWF"
  .
  "Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię ... Oto kolejny zamach na władze kraju, które nie chcą się podporządkować imperium totalitarnej demokracji. "

  Na określenie operujących tu sił proponuję oficjalny termin "międzynarodowej wspólnoty finansowej", potwierdzony przez IFW

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  "zlikwidują żydowską rebelię w zarodku", że to jest możliwe dowiodły władze Chin Ludowych, por. goodness, tym niemniej zostały ChL włączone w system imperium i czekają cierpliwie na swą rolę po upadku czy rozpadzie dzisiejszego nadzorcy globalnego imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Ciekawe jaką rolę przydziel wtedy MWF nam ?
 • @Laznik 18:43:55
  " imperium totalitarnej demokracji. "

  Przemoc państwa wobec prawa, to zwykła dyktatura związana nierozłącznie z uprawianiem niewolnictwa.

  Prawdziwa Demokracja to zsynchronizowany zespół hierarchii podmiotów jednego organizmu w celu zachowania zdrowego życia.

  Czy, narkomana, pijaka itp. można nazywać demokratą, skoro uczestniczy w głosowaniu wyborczym?:)
 • @goodness 21:59:57
  .
  - http://sanocki.neon24.pl/post/141491,na-partyjnym-pustkowiu#comment_1428872
 • @Laznik 15:28:58
  Nawet Pan Wojtas przyznał rację ireneuszowi, że fałszywa ordynacja wyborcza blokuje i uniemożliwia działanie prawdziwej demokracji.

  Wodzowskie partie reprezentują własne interesy " co nie jest zabronione jest możliwe do korzystania"
 • Raczej rzadkość
  .
  @goodness 21:50:23

  "Wodzowskie partie reprezentują własne interesy"

  Obawiam się, że to jest wyjątkowo rzadki przypadek, na co wskazuje historia takiego wodza jak J. Kaczyński, który nie bacząc na własne ryzyko nie tylko musiał na polecenie oficera prowadzącego polecieć do Gruzji ale nawet wsiąść do samolu przygotowanego przez BOR.

  Zadaniem partii jest przygotowanie inscenizacji przy czym siły/środowiska, które wyselekcjonowały kadry partyjne, dbają o to, aby mieć kadry zarówno za jak i przeciw,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  dlatego nikogo nie powiino dziwić, że rewolucję w Rosji zorganizowali: wysłannik z Niemiec (Uljanow pseud. Lenin) i wysłannik z USA (Bronsztajn pseud. Trocki). Jak trzeba było, to zarówno jednego jak i drugie kazano zlikwidować, to los wymienionego wyżej rodaka nie powinien dziwić.

  Cytowany przeze mnie link zwraca uwagę na to, że demokracja jest stanem społeczeństwa, ale nie jest żadnym systemem politycznym. Słowo ma pozytywny wydźwięk, ale każdy system etykietowany jako demokracja jest mniej lub bardziej brutalnym reżymem państwowym, bo państwo z definicji jest organem przemocy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Co prawda ta definicja jest bardzo niedokładna i jednostronna, ale zwraca uwagę na pewne aspekty, które nierzadko są pomijane choć istotne.
 • @Laznik 20:01:11
  100% zgoda, na to, że demokracja jest stanem społeczeństwa, ale nie jest żadnym systemem politycznym.

  Ale, dopóki ordynacja wyborcza jest polityczna, dopóty każdy system etykietowany jako demokracja jest mniej lub bardziej brutalnym reżymem państwowym.

  Państwo z definicji jest organem wymuszającym utrzymanie: bezpieczeństwa, porządku, czy rozwoju gospodarczego w demokracji.

  Narzekająca opozycja, radykalnie pozbawiona dotacji państwowych, mniej przeszkadza tzw. brutalnym reżymom narodowym.
 • „Państwo z definicji jest organem wymuszającym”
  .
  @goodness 22:01:37

  w pierwszym rzędzie wymuszającym w interesie sprawujących władzę, z której od Monteskiusza wbija się nam do tępych łbów, że są to członkowie takich organów jak:
  legislatywa
  judykatywa i
  egzekutywa, ta ostatnia trzyma w swych rękach praktycznie wszystkie instrumenty przemocy wobec ludności, nad którą panuje, stąd zagrożenie z jej strony. Naturalnie, w ramach grup interesów choćby tzw. partii, ale są ważniejsze lobby, mogą zostać te trzy element władzy zintegrowane, co prawie ZAWSZE ma miejsce i wtedy zaczyna być nie-bez-piecznie.

  Zdawać by się mogło, że znamy już wszystkie zagrożenia, ale w tym trójkącie Monteskujusza, który miał ponoć zagwarantować poprawne funkcjonowanie, brakuje jednego elementu, na dodatek najważniejszego: władzy pieniądza, Zarlenga nazywa to monetatywą. Przypomnijmy, że akurat ta władza ma być w tym systemie CAŁKOWICIE NIEZALEżNA od innych elementów trójkąta władzy, co pozwala jej panować nad tymi trzema, co udaje się znakomicie. Ta ostatnia władza nie odpowiada przed nikim, dyrektorzy tzw. ESM (European Stability Mechanism) zostali już w ustawie o nim zwolnieni od jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej, czyż może dziwić, że EBC (Draghi) z taką ochotą emituje setki miliardów Euro ?

  Jakąż większą rolę może odgrywać taki czy inny system wyborczy, skoro nie uwzględnia powyższych relacji ?

  „Narzekająca opozycja”, jaka tam znowu opozycja, te gupy PO.PiSu i tych przydatków w rodzaju PSL, SLD, SP, czy też zjawisk chwilowych etapu w rodzaju Palikokotek, Kukizków czy Nowoczesnych Petru stanowią wspaniałą tęczę, która powinna zaspokoić chciwość pospólstwa na farby. To są wszystko farby tejże samej monety, na co chciałem zwrócić wagę linkiem do Chomskyego.

  Naturalnie może być państwo zagrożeniem dla mieszkańców kraju, ale być może daleko większe zagrożenie stanowią tzw. „inwestorzy”, szczególnie w postaci „zagranicznych inwestorów”.

  Polacy są doświadczonym narodem, jak wskazują wyniki tzw. „wyborów”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  ale nie wypracowali sobie metod walki z organami represyjnymi jak państwo, tzw. partie „polityczne” a co najgorsze bandy rabunkowe określane jako „inwestorzy”.

  Nie utrzymuję, że mam rozwiązanie tego węzła gordyjskiego, ale jeśli szuka się rozwiązania, może dobrze jest uwzględnić także rzadziej przytaczane realia, zamiast ograniczać się do wykładni tych, którzy praktykują jedynie przemoc wobec nas.

  Inny szczeół odnośnie państwa

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327148
 • @Laznik 13:20:19
  Czwartym omijanym elementem Monteskiusza z którego konstytucje wycinają po trzy kwiaty są inne narody jak różne krzewy.

  Egzekutywa, legislatywa, judykatywa, to piękne kwiaty po odłączeniu od korzeni są zależne od wlewającego do dzbana wodę (pieniądze).

  W Konstytucji należy wpisać naturalną równowagę, by niezależne piękne kwiaty czerpały wodę z własnej ziemi przez własne gałązki i były wielosezonowe.
  Rozwiązaniem jest zakaz ścinania 3 kwiatów konstytucją a owoce będą:)
  inne szczegóły:
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/141839,wsrod-tej-zadnej-pieniedzy-masy-jest-sporo-agentow

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031