Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jak stać się kolejną” wtyczką i V kolumną Putina”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydo-reżimowe media gorączkowo szukają agentów Putina.

 

Mateusz Damięcki pozwał prawicową gazetę. 

 
Dziennikarz prawicowego miesięcznika zarzucił Damięckiemu, że aktor broni wolności i demokracji w Polsce, ale zarabiając fortunę w Rosji, nie protestuje przeciwko łamaniu praw człowieka przez reżim Putina.

 

Osiem  lat temu, wkurzeni jednostronnym, czarnym wizerunkiem prezydenta Białorusi, Aleksandra Łukaszenki oraz roztaczaną przez tzw. ” wolne media” w Polsce ” przerażającą” wizją sytuacji mniejszości polskiej, ponoć prześladowanej przez ” reżim ostatniego dyktatora Europy” postanowiliśmy to sprawdzić naocznie. Zwróciliśmy się jako niezależne studio telewizji internetowej WPS PRODUCTION do ambasady Białorusi w Polsce z pytaniem, czy nasza podróż z zamiarem zrobienia obiektywnego filmu nt. sytuacji społeczno-politycznej na Białorusi jest możliwa.  Spojrzano na nas wówczas  z zaskoczeniem, ale i z ciekawością. W tzw. ” wolnych mediach” panował bowiem i panuje do tej pory ( obecnie jedynie koniunkturalnie złagodzony z nadzieją na pozyskanie na Białorusi chętnych do przeprowadzenia „łagodnej” kolorowej rewolucji, po nieudanych próbach wywołania gwałtownej rewolty i chaosu , jak później zrobiono to na Ukrainie z powodzeniem) powszechny nakaz „partyjno-ideologiczny”, którego autorami są anglosasko-syjonistyczni dyrygenci z USA, Izraela i namaszczonych przez nich mrocznych struktur UE. Według scenariusza i prymitywnych haseł anglosasko-syjonistycznej centrali, wszystko co nie jest pod butem lichwiarzy i militarno-gospodarczych najeźdźców, jest „reżimowe”, ” dyktatorskie”, ” niedemokratyczne” , ” naruszające prawa człowieka”, ” antyliberalne- czyt. antyludzkie”, ” zagrażające pokojowi światowemu” – oczywiście temu w wydaniu anglosasko- żydowskim, tzn. posłusznej zgody na bycie okradanym niewolnikiem pracującym dla chwały żydowskiej oligarchii rodzinnej oraz anglosako-zydowskich banków i korporacji ponadnarodowych.

Obecnie Aleksander Łukaszenko jest pozornie głaskany przez angolsaso-syjonistów i nawet podejmowane są próby przeciwstawiea Go ” imperialnej Rosji”, a na jedynego – niemal ” szatana” i wszechświatowe zagrożenie  ładu międzynarodowego ( oczywiście w wersji anglosasko-syjonistycznej) wytypowano prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władymira Putina.

Ale żeby odium było odpowiednio „przerażające” dla społeczności międzynarodowej, a szczególnie tej, która z doświadczeń i osiągnięć własnych w dziedzinie społeczno-gospodarczej z okresu tzw. ” światowego obozu socjalistycznego”, ma coraz większe wątpliwości, co do „przewodniej siły narodów świata w postaci  globalnej mafii anglosasko-syjonistycznej” –  światowe, skundlone media i sprostytuowani politycy  robią za podżegaczy do wojny z Rosją i  starają się budować wszelkimi sposobami mur kłamstwa, oszczerstw i niewiedzy o naszym największym sąsiedzie ze wschodu i potencjalnie strategicznym sojuszniku w starciu ze światowymi złodziejami i międzynarodowymi przestępcami anglosasko-syjonistycznymi.  

Trzeba przyznać, że  „polscy ” okragłostołowcy i ich sukcesorzy PiS, PO, SLD, Nowoczesna, PSL i przystawki różnego rodzaju od lewackiego Razem, po prawicowy ” Ruch Narodowy” i jakąś groteskową atrapę pt. ” Wolni i Solidarni”-  czystej wody syjonistyczny i antypolski twór obrotowego agenta wpływów globalnych lichwiarzy, firmę:  Morawiecki& Son) wiodą światowy prym w kłamstwach, deprawacjach własnych społeczeństw i gorliwości wysługiwania się ” zachodnim misjonarzom” spod znaku gwiaździstego sztandaru,  dawidowej gwiazdy i krzyża św. Jerzego widniejącego na fladze brytyjskich kolonialistów.

Czy ostatecznego rozwiązania kwestii globalnej doczekamy się w roku 2018 ? Tego nie jestem pewien, ale że rodzime pookragłostołowe kukły polityczne z PiSduda i przyjaciele oraz skompromitowana i skundlona „opozycja parlamentarna” będa tracić na popularności tego jestem pewien.

Tym groteskowym i czarno humorzastym akcentem rozpoczynamy rok 2018.

Wierze jednak, że będzie to rok zapoczątkowujący zwycięski, emancypacyjny ruch Słowiańszczyzny w Europie i na  świecie.

 

PZ   -  

 

https://wp.tv/i,damiecki-rosja-mnie-wybrala-ja-sie-tam-wcale-nie-pchalem,mid,2003145,cid,4052,klip.html

 

Wczoraj Wiadomości WP podały, że Mateusz Damięcki pozwał redakcję miesięcznika „Nowe Państwo” za publikację artykułu i wykorzystanie jego wizerunku do zilustrowania tekstu „Zarabiają u Putina, bronią Polski przed Kaczyńskim”. Według pełnomocnika aktora artykuł w obraźliwy sposób sugeruje, że Damięcki jest ambasadorem Władimira Putina, popierającym system sprawowania rządów w Rosji oraz poczynań rosyjskiego rządu.

Po publikacji komentarza Piotra Lisiewicza, autora artykułu, zwróciliśmy się po odpowiedź do Mateusza Damięckiego.

– Nie zamierzam wchodzić w polemikę z Panem Lisiewiczem; byłoby to jałowe – powiedział redakcji WP Film Damięcki. – Jego postawa potwierdza tezę, że wszystko jest kwestią interpretacji, wyjęcia z kontekstu i stworzenia warunków do manipulacji. Sprawę prowadzi mój prawnik i liczę na niezawisły i sprawiedliwy wyrok sądu – dodał aktor.

Lisiewicz pisał, że polscy aktorzy, w tym Mateusz Damięcki, „zarabiają olbrzymie pieniądze w Rosji – kraju rządzonym przez ludobójcę, sprawcę śmierci setek tysięcy ludzi na Kaukazie, organizatora obozów koncentracyjnych, w których palono ludzi żywcem, w którego kraju mordowani są dziesiątkami niezależni od władzy dziennikarze”. I dopiero po przyjeździe do Polski „stają się czołowymi obrońcami wolności”.

Mateusz Damięcki domaga się wpłacenia 10 tys. zł na cel społeczny i wycofania nakładu miesięcznika ze sprzedaży.

Mateusz Damięcki po kilku latach przerwy powróci na duży ekran w filmach „Miłość jest wszystkim” i „Serce nie sługa”. W ostatnim czasie aktor był skupiony na produkcjach teatralnych i telewizyjnych. Polscy widzowie mogli go oglądać w takich serialach jak „Bodo”, „W rytmie serca” czy „Ultraviolet”. W Rosji popularność zdobył główną rolą w komediowym cyklu „Kak ja stał ruskim” („Jak zostałem Rosjaninem”), który od 10 stycznia będzie także emitowany w polskiej telewizji.

 

za: https://film.wp.pl/mateusz-damiecki-pozwal-prawicowa-gazete-mamy-komentarz-aktora-6205315006461569a

 

KOMENTARZE

 • Mniej niz godzinka
  3 tys. odsłon
  Padnie rekord ?

  ps.
  Czy ten Mateusz Damięcki to syn znanego Macieja Damięckiego agenta SB "Bliźniak"
 • @Husky 21:37:07
  A co cię to obchodzi?
  Mateusz ma swoje życie, swoją pracę i swój talent.
  Rosjanie też grywają w Polsce i nie słyszałem, żeby szli za to do łagru.
 • 10.000 ?! dziesięć tysięcy ? tylko tyle?
  Damięcki powinien żądać kilkuset tysięcy.Kwoty której utrata byłaby dla PISdzielców dotkliwa.
  Faktycznie coś się dzieje z tą wolnością skoro aktor (zawód ze swej natury wędrowny), musi się tłumaczyć z tego gdzie i dla kogo występuje.
  To nie pierwszy atak na aktora za to że wykonuje zawód aktora.
  Ten pajac Lisiewicz robi to notorycznie.
  http://niezalezna.pl/205385-stuhr-na-urodzinach-putina
  Przy czym kłamie w sposób prymitywny.(chociaż z drugiej strony skoro jest PISdzielcem to niby jak ma kłamać )

  cytuję Lisiewicza // Ten sam Stuhr w rosyjskim serialu „Bezsenność” zagrał postać przypominającą Putina //

  No nie łach z tego Lisiewicza? serial jest tak odległy od polityki jak Lisiewicz od przyzwoitości.
  To już wyborcza jest uczciwsza http://wyborcza.pl/7,90535,22585029,a-kto-zasnie-ten-umiera.html

  Co do cholery robi Rzecznik Praw Obywatelskich ! chwila moment a lekarzom zaczną czynić zarzutu że udzielali pomocy chorym ruskim turystom,sklepikarzom że sprzedali,hotelarzom że przenocowali,itd.

  PS
  a serial "Bezsenność" polecam.Jest zajebisty
 • @Husky 21:37:07
  "Czy ten Mateusz Damięcki to syn ..."

  A czy to prawda, że Pan jest wnukiem szmalcowników?
 • Wczoraj tj. 4 stycznia 2018 r. o godzinie 22.20 w TVP1 oglądałem program Jana Pospieszalskiego Warto rozmawiać
  z udziałem wielu panelistów , w tym : Marcina Reja, Michała Rachonia, Kamila Basaja, Macieja Świrskiego , Krzysztofa Olendzkiego, Piotra Wojciechowskiego mówiący , w istocie rzeczy o rosyjskim zagrożeniu dla Polski , a ścisłej mówiąc o rosyjskiej V kolumnie w Polsce , w tym o rzekomych prześladowaniach Marcina Reja …o jego hajtowaniu , grożeniu mu itd.

  Moja dziennikarska dociekliwość każe zapytać Jana Pospieszalskiego dlaczego buja w obłokach i nie zrobi programu o współczesnych faktycznych zagrożeniach dla Polski i Polaków., bowiem tajemnicą poliszynela jest to, że w obecnej sytuacji geopolitycznej w jakiej znajduje się Polska największym zagrożeniem dla niej nie jest mityczna rosyjska V kolumna , lecz spółka partnerska CIA/Mossad .

  Panie Pospieszalski ! oczekuję od Pana na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam Michał Jarzyński . Informuję również Pana , iż Marcin Rej sam jest prześladowcą min. groził mi publicznie , powiedział , cytuję : Takie paskudy trzeba tępić, zanim złożą jaja.
  https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=441716295998575&id=218251225011751&_rdc=1&_rdr
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/polski-oficer-antoni-macierewicz-jest-wrogiem-narodu/w76rxe4

  Naturalnie mógłbym Marcina Reja podać do ichniejszego wymiaru sprawiedliwości w Polsce, lecz słaby to dla mnie przeciwnik …musi jeszcze dużo się nauczyć i potrenować, a wolontariat niech robi nad Jordanem , a nie w Polsce…tutaj go nie chcemy…

  Komentarz ten napisałem na stronie Jana Pospieszalskiego tutaj :
  http://styl-gwiazd-populada.pl/news-jan-pospieszalski-odejscie-syna-wzmocnilo-moja-wiare,nId,1928005

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031