Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 4335 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Posłanie Wszelkiej “Bezbożnej” Pomyślności na Nowy Rok 7526

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecny rok 2018 według kalendarza Słowian to rok 7526

 

 

 

Od starych i nowych duchowych opiekunów słowiańskiej Polski

 

 

 

 

______________________________________________

Posłanie Wszelkiej “Bezbożnej” Pomyślności na Nowy Rok 7526/2018

Wizytówka 2 MG

2017_12_22_zimne_sviatky_hlavicka

 

Według Tadeusza Zielińskiego w “Hellenizm i judaizm” (1927) słowa “Bóg w dom” w Starym Testamencie oznaczały wszelkie nieszczęścia (śmierć pierworodnych, pożar, etc.), które na tak przeklęty dom spadną. Tą antyczną mądrość należy na nowo odczytywać w świetle CHRZEŚCIJAŃSKIEGO SYJONIZMU, którym jest nasycona POLITYKA STANÓW ZJEDNOCZONYCH wobec Całego – za wyjątkiem Izraela – Świata.

(Patrz komentarz “fretki” z godz. 01.01.2018 07:49:10 wpisu //jeznach.neon24.pl/post/141735,4tp-i-problem-diabla#cmnts)

W okresie Bożego Narodzenia 2017 udało mi się zorganizować, w języku (przeważnie) USraelskim, internetową dyskusję nt.  “Judaistycznej czy też hellenistycznej przyczyny zwycięstwa Rewolucji Październikowej w Rosji

Nb. Już po zakończeniu tej internetowej wymiany poglądów, 30 grudnia ub. roku dr Bruno Drweski z Paryża dorzucił:

W momencie rewolucji pazdziernikowej wedlug obliczen 95% zydow nalezacych do jakiejkolwiek partii ( religijni stronili od partii a oni byli wiekszoscia) nalezeli do Bundu. 2% do mienszewikow 2% do SR a 1% do bolszewikow. dopiero w czasie wojny domowej Zydzi masowo naplyneli do partii bolszewickiej. sam Trocki przeszedl tyle ze wczesniej od mienszewikow. …co pewne ze rewolucja chinska byla chinska. a to najwazniejsze pod katem historycznym bo dopiero wtedy marksizm wyszedl na caly swiat. a tu nie ma zadnego udzialu zydow.)

Narodowościowo-religijnie-genderowy skład tej Bożonarodzeniowej Internetowej Dyskusji był następujący:

I invited to participate in it 27 ADULTS (age 40+), principally these ones, which wrote to me just prior to Christmas 2017: 8 Poles, 6 Russians/Ukrainians, 4 Français (un s’est revelé Muslim du Proche Orient), 3 Slovaks, 1 German, 1 Austral English, 4 of female gender; 4 claiming to be of Jewish origin, 7-8 holders of US/Candian passeport or the like document; 13 of them took an active part in discussions,

Jak ktoś, nie znający JĘZYKA PANÓW, chce się zaznajomić z podsumowaniami trzech (Dec. 23, 26 i 27-29) etapów tej dyskusji, może wykorzystać TECHNO-CUD TRANSLATORA, choć za wynik nie gwarantuję:

 //markglogg.eu/?p=2100

Ponieważ ta dyskusja rozwinęła się, zapoczątkowana tematem

PAN w Z-nem (29 PL-A): Załączniki do tekstu „Bóg Izraela to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata//markglogg.eu/?p=2028 oraz PAN w Z-nem (29 PL): Czy żydowski JAHWE to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata?//markglogg.eu/?p=2019

Więc na wszelki przypadek przetłumaczę na JĘZYK LACHÓW co ja o bycie określanym terminem “Bóg” myślę i szerzej propaguję:

Jeśli chodzi o mój pogląd na świat, to ja wierzę w JEDNEGO UNITARNEGO BOGA, zwanego LOGIKĄ, który jest niezmienny w Czasie oraz Przestrzeni Wszechświata. Twierdzę, że zakazany przez Kościół przez prawie tysiąc lat ARYSTOTELES był JEGO/JEJ APOSTOŁEM. Jego/Jej przeciwieństwo, zwane MISOLOGOS, zostało/jest uosobione Nienawidzącym Logicznego Myślenia Szawłem z Tarsu, który to HUMANOID (byt człowieko-podobny, nie w pełni wyekwipowany w korę asocjacyjną mózgu) zrobił karierę wśród pierwszych chrześcijan pod ksywą Św. Pawła. Ten fałszywy “13 apostoł” Chrystusa Ukrzyżowanego, z czasem stał się prawdziwym “Ojcem Chrzestnym” (ang. godfather) tak zwanego Nowego Światowego Porządku (NWO). Jego ZABIJAJĄCE LOGICZNE MYŚLENIE “5 SOLAS”, zaakceptowane przez protestantów, zrobiły z tego “hebrajczyka z Hebrajczyków, według Prawa faryzeusza” NAJBARDZIEJ KRYMINALNEGO DWUNOGA (biped), jaki kiedykolwiek stąpał po Planecie Ziemia. To w zgodzie z obserwacją Sokratesa, że ludzie są dobrzy ze swej natury i stają się złymi wskutek IGNORANCJI, na której akceptację chętnie sobie przyzwalają. (Grzech Pierworodny nie istnieje! Jest to teza 32 JPII.)”

13 (z 36) LUCYFERECZNYCH TEZ KAROLA WOJTYŁY, czytać (po polsku) np. tutaj:

https://marucha.wordpress.com/2012/10/21/osoba-i-czyn/
Teza 15:

Bóg nie jest historycznym bytem, który współpracuje z ludźmi, ani też człowiek nie współpracuje z Bogiem, lecz wyłącznie z innymi ludźmi. Religia nie ma swych źródeł w boskim objawieniu, lecz jest rezultatem wyobraźni człowieka. Religia katolicka nie różni się [pod tym względem] od innych kultów.

Na to moje dictum “Pedant” na //jeznach.neon24.pl/post/141735,4tp-i-problem-diabla#cmnts 31.12.2017 17:30:26

odpowiedział:

Kłopot, że Arystoteles inaczej Boga rozumiał.

Odp. MG – ale Arystoteles, właśnie na podstawie obserwacji, że wszelki ruch (wskutek zjawiska tarcia, które w starożytności już było znane) musi z czasem ustać, LOGICZNIE WYKOMBINOWAŁ, że musi być (wieczny i niematerialny) PORUSZACZ Wszechświata. Według nowoczesnych Lamarckistów ten niematerialny byt jest ulokowany w ZOON – ŻYWINIE (którą Wszechświat jest nasycony, co niektórzy obecnie obserwacjami usiłują udowodnić).

Żywina ma bowiem cechę PRZECIWENTROPII (Schroedinger 1944) niwelując działania Prawa ENTROPII obowiązującego w Przyrodzie Nieożywionej – a zatem ma działanie zabezpieczające Wieczność Wszechświata (to Averroes za Arystotelesem).

Jakby ktoś chciał więcej wiedzieć nt. relacji Bóg Transcedentalny (z LOGICZNEJ konieczności Nieistniejący, Chimera,) oraz Immanentny (obecny wewnątrz ZOON wszelkich odmian, pod nazwą Inteligencji (od inter-ligare), czyli zdolności asocjacyjnych nie tylko kory mózgowej, to me krótkie wytłumaczenie dla Kena “Freelanda” z 30. 12.2017:

On 12/30/2017 04:14 PM, Marek Glogoczowski wrote:

I admet, I rely on this immanence/transcendence topics on this Vlad Pawluczuk opinion. The idea that the Transcendental non material God cannot pass whatever inFORMAtion to whomever, is mine – as I discovered later on, it was already Aristotelian: the FORM cannot be seen (or otherwise perceived) without its MATERIAL substract (paper, stone, Holy Bible, sound and electromagnetic vaves, etc). Hence the Immaterial FORM (or God) remaining outside (transcending) the Universe can be only an imaginary Chimera one. The catholic bishops of Poland in 1689 for this NON EXISTENTIA DEI condemned Kzimierz Lyszczynski for decapitation and burnig of his body – his rests were shot from a cannon in direction of tartaria (Muslim Turkey).

An elder priest Jan Kurdybelski pointed to me that indeed the Immanent God action is felt “when two or three of you will be together, I will be with you” – it is one of teachings of Jesus of Nazareth. At present it is ever more difficult to be together, internet connection transmet only few percent of the message we want to share (and to enrich ourseleves by such meetings) – Plato insisted on collective supper consumption, Jesus too. there is not a word of a dialogue in St Paul’s shoddy “revelations”.

A teraz coś, na ten NOWY ROK 2018, bardziej z POLSKI DZISIAJ, czyli dwugłos Otylia Zigman z Chicago oraz Andrzej Szubert ze Schwarzwaldu:

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/31/aby-2018-nie-byl-duzo-gorszy/

Odnośnie dyskusji poniżej, to przypomniała mi się strofa z Vianocnecho (tj. Bożonarodzeniowego) wierszyka mego kolegi z Bratysławy, inż. arch. Igora Draca, napisany w grudniu 1999, w kilka miesięcy po AMERYKAŃSKCH BOMMBARDOWANIACH nie istniejącej już Jugosławii:

Ked my ctimy Pana

pri Vianocnym stole,

Farizej rabuje

nasich otcov role…

2017-12-31 19:37 GMT+01:00 Andrzej Szubert <as.poliszynel@gmail.com>:

Pani Otylio

Polacy nie byli ostrzegani przed, ani w czasie nadchodzącej okupacji i bezprawia, na ogromną skalę, przez hierarchów Kościoła katolickiego.

Nie tylko nie byli ostrzegani – żydowski spisek w Magdalence i przy okrągłym stole odbywał się z udziałem i akceptacją hierarchów żydo-kk, niejako pod ich patronatem. A w szabrowaniu majątku narodowego po 1989 w ramach tzw. „komisji majątkowej” kk nagrabił majątku na miliardy.

Więc jest pytanie, w jakim celu nasza religia i wiara

Jaka „nasza”??? Jest to żydogenna ideologia nowego narodu wybranego (żydogennego i kosmopolitycznego), narzucona naszym przodkom siłą po buncie antykościelnym w latach 1034-38, kiedy to nasi przodkowie wypędzili lub wybili cały żydo-katolicki kler. To nigdy nie była „nasza” wiara. Zawsze była obca, żydogenna, kosmopolityczna, ze stolicą na Lateranie później w Watykanie i „ziemią świętą” w Izraelu, nad Jordanem. I z kultem żydowskiej biblii i żydowskich bożków/idoli.  Z Polską i polskością ten kult żydzizmu nie ma nic wspólnego

w celu manipulacji owieczkami!

Pełna zgoda!

Od wielu lat Polacy modlą się nieprzerwanie,

Nie przesadzajmy – tych modlących się Polaków jest coraz mniej, ostatnio nie więcej niż 1/4 mieszkańców. Reszta ma żydo-katolicyzm w … nosie.

Radio Rydzykowe opanował diabeł!

E tem – diabeł to żydowski wymysł i postaś fikcyjna służąca do zastraszania owieczek piekłem. Rebe Rydzyk służy okupantowi. Jak i cały episkopat. Zapędzają Polaków do modlitw, do intronizacji, do walki o „wartości krześcijańskie”, a okupant w tym czasie Polskę spokojnie i systzematycznie ograbia

…wierzenia religijne, były i są używane jako narzędzie polityki do tworzenia nowych świadomości przez okupanta i niszczenia świadomości narodowych w podbitych narodach>W. Kossakowski.

Od lat o tym właśnie piszę.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/11/katolickie-falszywe-barykady/

Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z tożsamości narodowej, z poczucia narodowego i chłop polski nie wiedział że jest Polakiem, był tylko katolikiem, w którego Kościół wmówił, że władza pochodzi od Boga!> B. Prus.

Tu się Prus pomylił. Polski chłop trwał przez wieki przy słowiańskiej kulturze. Jeszcze w XIX wieku, tak pisał o tym Zorian Dołęga-Chodakowski:

Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.

Wieś tylko powierzchownie pociągnięta była pokostem żydo-katolicyzmu, a w grucie rzeczy była czysto pogańska. Zorian podał też przyczynę upadku Rzeczypospolitej:

Czas przyszły wyjaśni tę prawdę, że od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi.

To szlachcie zrabowano tożsamość. Zrobiono ze szlachty duchowych żydów walczących o supremację żydo-katolicyzmu i przez to Rzeczypospolita padła. Bo dla szlacheckich katodebili nadjordańska dżuma rytu łacińskiego, watykańskiego, ważniejsza była niż Racja Stanu Rzeczypospolitej. Zresztą do dzisiaj dla gorliwych katolików interes nadjordańskiej dżumy zawsze jest ważniejszy niż polska racja stanu:

„Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.”
//pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


„…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.”

//www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
//blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Cytat z książki dla harcerzy „Czuj duch” księdza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Gorliwy katolik ZAWSZE zdradzi Polskę i polski interes na rzecz żydogennej, kosmopolitycznej, nadjordańskiej dżumy zwanej katolicyzmem.

2017-12-31 18:52 GMT+01:00 Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com>:

 

Nastrój społeczny panujący w Polsce to rosnące przerażenie.

Polacy nie byli ostrzegani przed, ani w czasie nadchodzącej okupacji i bezprawia,

na ogromną skalę, przez hierarchów Kościoła katolickiego. Więc jest pytanie, w

jakim celu nasza religia i wiara jest włączona pod administrację państwową, która

sprawuje władzę świecką? Odpowiedz jest jedyna; w celu manipulacji owieczkami!

Od wielu lat Polacy modlą się nieprzerwanie, w tymże czasie wyszły najgorsze ustawki

ludobójcze, bandycka armia najechała na Polskę, Radio Rydzykowe opanował diabeł!

Może to wszystko kara za ……bilizm? Musimy sobie uświadomić, że wierzenia religijne,

były i są używane jako narzędzie polityki do tworzenia nowych świadomości przez

okupanta i niszczenia świadomości narodowych w podbitych narodach>W. Kossakowski.

Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z

tożsamości narodowej, z poczucia narodowego i chłop polski nie wiedział że jest Polakiem,

był tylko katolikiem, w którego Kościół wmówił, że władza pochodzi od Boga!> B. Prus.

Otylia

KOMENTARZE

 • cytat
  "Chrześci­jaństwo to wy­nala­zek cho­rych umysłów. Woj­na skończy się które­goś dnia. Wte­dy będę uważał, że końco­wym za­gad­nieniem mo­jego życia sta­nie się roz­wiąza­nie prob­le­mu re­ligii"

  - Adolf Aloisowicz Hitler

  facet poza różnymi przymiotami (malarz, polityk) miał stosunek do chrześcijaństwa i do Chrystusa bardzo zbliżony do Autora tego bloga
 • @MacGregor 11:26:06
  Szanowny komentator winien się podciągnąć z podstawowej wiedzy o wodzu IIIRzeszy, która jest powszechnie dostępna.

  Otóż, A.Hitler był katolikiem. W młodości uczęszczał do klasztornej szkoły, rozważał wstąpienie do zakonu.
  Natychmiast po dojściu Hitlera do władzy już w lipcu 1933r. został podpisany konkordat z Watykanem. W wyniku porozumienia IIIRzeszy i żydo-katolickiego Kościoła wielu niemieckich narodowców trafiło do obozów koncentracyjnych.
 • @MacGregor 11:26:06
  "facet poza różnymi przymiotami (malarz, polityk) miał stosunek do chrześcijaństwa i do Chrystusa bardzo zbliżony do Autora tego bloga"

  No cóż, Hitler był katolikiem (gdy się raz ochrzcisz to na zawsze zostajesz katolikiem - tak mówi teologia katolicka i papież). A jak katolicy pogodzą fakt, że jeden katolik nie lubił katolicyzmu? Sam jestem ciekawy.

  Zresztą, Stalin też był katolikiem --- tylko, że nie rzymskim a prawosławnym (tzn. ochrzczony w obrządku prawosławnym, ale jak wyżej - semel catholicus semper catholicus -raz katolik, na zawsze katolik).

  Z tego wynika, że największe świństwa w XX w. robili katolicy. Tak mówi katolicka teologia, nie ja.
 • Tutejszy nie znoszący sprzeciwu i odmiennego zdania wielce "uczony"
  ętelygent i wespół z nim cała rzesza / hahaha / owieczek, ętronizowałaby tego gościa na krula, kwestią do wyboru będzie obrazek jaki będzie temu wydarzeniu TOwarzyszył,
  czy ten
  https://i0.wp.com/zbawienie.com/images/tb_jesuslead-lg-mdn.jpg
  czy ten "marzyciel"
  http://faustyna.lodz.pl/wp-content/uploads/2017/08/Jezus-233x300.jpg
 • @provincjał 12:35:21
  wolę być owieczką, niż baranem
 • @kowalskijan584 12:28:54
  skoro prawosławny, to jednak nie katolicki (używając naszego normalnego słownictwa)

  Kolega Rzplita ma manię przesladowczą, nienawidzi chrześcijaństwa, kościoła, naszej cywilizacji, więc chciałby to wszystkim obrzydzić, a w to miejsce zaproponowac baśnie i puszczanie wianków w łapciach z łyka - nie mam o to pretensji,szkoda tylko, że te wymiociny zajada potem całe stado 'post-gimnazjalistów' i innych doktorantów internetu

  pozdr
 • @MacGregor 12:43:03
  Łatwo je się strzyże !
 • @Rzeczpospolita 12:17:16
  "Arystoteles, właśnie na podstawie obserwacji, że wszelki ruch (wskutek zjawiska tarcia, które w starożytności już było znane) musi z czasem ustać, LOGICZNIE WYKOMBINOWAŁ, że musi być (wieczny i niematerialny) PORUSZACZ Wszechświata."

  Hinduski Purusza?
 • @MacGregor 12:43:03
  "Kolega Rzplita ma manię przesladowczą, nienawidzi chrześcijaństwa"

  A tam od razu nienawidzi. Po prostu prawdę pisze. A że prawda czasem boli... trudno.

  "skoro prawosławny, to jednak nie katolicki (używając naszego normalnego słownictwa)"

  I tu wychodzi jedna z podstawowych wad katolicyzmu: "chciejstwo katolickie" czyli odwracanie kota ogonem gdy to wygodne. Prawosławie to katolicyzm ino, że "schizmatycki" (nie uznaje prymatu papieża ale teologię ma, z tego co wiem, całkiem zbliżoną do tej rzymskiej, w tym o chrzcie).
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:21:25
  Arystoteles nie precyzował, kto jest PORUSZACZEM Wszechświata.

  Być może autor tekstu, dr Marek Głogoczowski, udzieliłby dokładniejszej odpowiedzi.
 • @MacGregor 12:43:03
  Prawosławie jest historycznie najbliższe pierwotnemu chrześcijaństwu, czyli także katolicyzmowi. Jednak ktolicyzm w wydaniu rzymskim jest już schizmą chrześcijańską.

  Oczywiście samo chrześcijaństwo, a więc i prawosławie i cała reszta chrześcijańskich wyznań, jest heretycką sektą judaizmu.
 • Autor
  "Tą antyczną mądrość należy na nowo odczytywać w świetle CHRZEŚCIJAŃSKIEGO SYJONIZMU, którym jest nasycona POLITYKA STANÓW ZJEDNOCZONYCH wobec Całego – za wyjątkiem Izraela – Świata.

  (Patrz komentarz “fretki” z godz. 01.01.2018 07:49:10 wpisu http://jeznach.neon24.pl/post/141735,4tp-i-problem-diabla#cmnts)"
  /dr Marek Głogoczowski/

  Cytat z komentarza "fretki":

  "Televangelism jest wyjątkowym zjawiskiem, które istnieje tylko w USA: jest zakazane we wszystkich krajach zachodnich. W Ameryce zmieniło się to w coś w rodzaju "religii ponad religiami", a kwestia przynależności wyznaniowej ewangelistów cofnęła się w cień, chociaż wielu z nich było pierwotnie baptystami lub zielonoświątkowcami. Stało się potężnym narzędziem do wychwytywania ludzkich dusz, sposobem zdobywania wpływów politycznych i biznesu, który przynosi wielomiliardowe zyski swoim przywódcom(...)Metody, za pomocą których to robią, mogą być bardzo różne. Na przykład słynny pastor Benny Hinn (Benny Hinn) naucza, że ​​zgodnie z planem Stwórcy ludzie powinni być bogaci. Jeśli dana osoba jest biedna, oznacza to, że jego wiara jest "niewystarczająco silna" i ma "negatywne myślenie". Ale wszystko można naprawić. Wszakże w Ewangelii Marka w rozdziale 10 jest powiedziane, że jakiekolwiek bogactwo wzrośnie 100-krotnie [6] - to znaczy, że jeśli ktoś da Benny'emu Hinnowi dolara, wtedy mistycznie otrzymuje 100 $, za 10 - 1000 $ , dla 1000 - 100000 i tak dalej."


  Nie tylko osoby z tzw. "wrażliwej grupy" lub "grupy na krawędzi" wpadają w sidła televangielstów. Doradcą Donalda Trumpa jest televangielistka Paula White. White głosi "teologię bogactwa" (Wikipedia co prawda nazywa to "teologią sukcesu", jednak dla mnie "prosperity" oznacza przede wszystkim dobrobyt materialny), według której stan posiadania świadczy o boskim błogosławieństwie. Bogactwo z reguły daje
  lepszą opiekę zdrowotną i przedłuża życie. Biedni i chorzy, czyli przez Boga nie wybrani, w tej teologii muszą wyrwać się z swojego upodlenia przekazując pieniądze dla televangielistów i stosując techniki pozytywnej wizualizacji. Paula White nie ma żadnych zahamowań w używaniu ziemskich bogactw, a stan moralny jej prywatnego życia pozostawia wiele do życzenia. Jednak to White doprowadziła Trumpa do Chrystusa(?) i może właśnie pod jej wpływem Trump zapragnął przeniesienia stolicy Izraela do Jerozolimy.

  W czasie jednego z ich pierwszych spotkań w Nowym Jorku Paula White powiedziała do Trumpa: "Nie chcę twoich pieniędzy, nie chcę twojej sławy, chcę twoją duszę"*  * https://www.washingtonpost.com/lifestyle/magazine/she-led-trump-to-christ-the-rise-of-the-televangelist-who-advises-the-white-house/2017/11/13/1dc3a830-bb1a-11e7-be94-fabb0f1e9ffb_story.html
 • @Rzeczpospolita 17:26:31
  Nieruchomy (względnie Pierwszy) PORUSZACZ WSZECHŚWIATA jest bytem Niematerialnym - a więc i bezosobowym - obecnym w każdej ŻYWEJ ISTOCIE (ZOON po grecku), także nawet w spermatozoidach i nie zapłodnionych jajeczkach kręgowców. To on powoduje, że poruszamy się, podobnie jak i inne zwierzęta, wbrew statystycznemu prawu ENTROPII, w kierunkach jakie narzucają nasze wewnętrze pożądania (w pewnych wypadkach zwane miłością, na przykład do zdobywania wiedzy, czy niedostępnych szczytów). Jednak w przypadku tzw. 'licznych" przedstawicieli gatunku Homo Imbecilis chodzi przede wszystkim o MIŁOŚĆ do TECHNIKI, do PIENIĘDZY i do DUPY (Trójjednia TPD-Boga) w której skumulowały się wszystkie, gatunku Homo S. - obecnie raczej I. - wyższe potrzeby Komfortu oraz Seksualnego Zaspokojenia.
 • Gdzie jest Zdzi chu?
  Który te jawnie cato-skandalizma obaly?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031