Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Specyficzna polityka żydowskiego reżimu IIIRP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przychylna polityka wobec wrogów Polski daje wyjątkowo nieprzychylne Polsce efekty.

 

Gdyby polityka IIIRP była realizowana nie przez syjonistyczne elementy, ale przez polskie, kolaborujące z międzynarodowym żydostwem, kreatury, można byłoby mówić o politycznej perwersji, o swoistym masochizmie rządzących. Jednak z całą pewnością nie mamy tu do czynienia z politycznymi zboczeńcami, a z wyjątkowymi, antypolskimi, antynarodowymi, antysłowiańskimi, antypaństwowymi, syjonistycznymi, wyrachowanymi, kanaliami dzierżącymi władzę polityczną i „duchową” – tak, tak, duchową także, chodzi o żydo-katolicki Kościół – w Polsce po 1980/1990r.

Nie będę wyliczał, ile to zniszczeń i jakich w gospodarce Polski dokonały kolejne żydowskie, reżimowe rządy. Publicystyka internetowa posiada w tym zakresie bogate opracowania. Podam tylko kilka, słownie trzy przykłady realizowanej przez żydowski reżim IIIRP polityki i jej spektakularne efekty.

I. Żydo-reżimowe władze, powszechne żydowskie media, żydo-katolicki Kościół, nie tylko wpychały nas w objęcia UE, ale dzisiaj z egzaltacją rozwodzą się nad dobrodziejstwami z niej płynącymi.

A jakież są te dobrodziejstwa? Ano, np. kary finansowe nakładane na Polaków (bo to my Polacy je płacimy, a nie funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIRP) za łamanie narzuconej przez żydowskie kierownictwo UE polityki (np. wymuszanie przyjmowania imigrantów). Płaciliśmy już np. kary za nadprodukcję mleka w 2015r. (? – !!!), mimo i tak wymuszonego na nas traktatem akcesyjnym drastycznego ograniczenia jego produkcji.

II. Żydo-reżimowe władze, zarówno te z PO i te z PiS uprawiały i uprawiają politykę bezkrytycznego wspierania (finansowego, gospodarczego, militarnego) żydo-banderowskiego reżimu Ukrainy. Żydo-banderowska rebelia na Ukrainie uzyskała także poparcie Episkopatu Kościoła w Polsce (!).

Efektem tej polityki jest nie uznawanie przez żydo-banderowski reżim Ukrainy ukraińskiego ludobójstwa na Polakach i wynoszenie na pomniki ukraińskich ludobójców. Wobec Polski żydo-banderowski reżim Ukrainy toleruje żądania terytorialne pogrobowców OUN-UPA.

III. Żydo-reżimowe władze (PO, PiS, etc.) uprawiają wobec Żydów i ich międzynarodowych organizacji politykę „właziwdupstwa”, której wyjątkowo subtelnym przejawem jest ściganie przez sądy IIIRP „mowy nienawiści”.

Żydo-reżimowej władzy na tym polu w niczym nie ustępuje żydo-katolicki Kościół głosząc, że „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm herezją”.

Dla myślącego Polaka nie powinno ulegać wątpliwości, że taka polityka stwarza znakomity asumpt do opluwania Polski i Polaków w powszechnych, światowych, żydowskich, mediach, czego jesteśmy świadkami niemal każdego dnia. A jakby tego było mało żydowskie przestępcze organizacje domagają się oficjalnie, ze wsparciem władz USA, możliwości okradania Polaków wykorzystując do tego procederu, po raz kolejny zresztą, pretekstu pn. mienie pożydowskie, za które już kilkakrotnie otrzymali gratyfikacje.

 

Powyższe trzy przykłady tworzą charakterystyczny obraz polityki uprawianej w Polsce przez żydo-reżimową władzę oraz żydo-katolicki Kościół:

przychylna polityka wobec wrogów Polski daje wyjątkowo nieprzychylne Polsce efekty.

Używając określenia matematycznego można powiedzieć, że efekty takiej polityki są odwrotnie proporcjonalne do jej charakteru.

Polski Czytelnik, Wyborca, winien wyciągnąć z tego właściwe wnioski i to w swoim własnym, dobrze pojętym interesie. Z całą pewnością nie będzie słusznym wniosek, że rządzący w IIIŻydo-RP, prowadzący taką właśnie politykę, popełniają błąd.

 

 Dariusz Kosiur

____________________________________________________

 

KOMENTARZE

 • Polska w likwidacji.
  Polityka Polski pod żydowskim dyktatem ma jedno wytłumaczenie.
  Polska jest w likwidacji a na jej miejscu ma powstać Pollin.

  Jak to zrobić bezboleśnie i.. cudzymi rękoma i najlepiej bez wojny ?
  Jest taki prosty scenariusz.
  Trzeba Polskę skłócić z dużo silniejszymi sąsiadami.
  Sąsiedzi mając dość agresywnej i wrogiej Polski chętnie się zgodzą na zmianę wrogiej Polski na "przyjazny" Pollin.
  Polaków nikt nie zapyta o zdanie... Polacy w Polce nie rządzą (choć są wystawiani na świeczniki w charakterze marionetek), Polacy w Polsce to tylko lokalna tania siła robocza.
  żydzi uzgodnią z wielkimi (Niemcy Rosja, USA) jak rozwiązać problem agresywnej Polski ... i wielcy zdecydują... tworzymy Pollin.
  Żydzi mają czym kupić i Niemców (rezygnacja z Polskich roszczeń), i Rosję (rezygnacja z części Ukrainy (wschodniej), oraz USA jakieś koncesje ze strony Rosji i Niemiec... np rozbrojeniowe, gazowe, embargowe)...

  Tak można odczytywać politykę Polski za PIS
  Za PO koncepcja była raczej rozpuścić Polskę w EU wymieszać narodowo, zalać islamistami...i też nie ma Polski.
 • 2400 wpisów i nie ma odważnych do skomentowania ?
  anty-słowianizm kwitnie wśród żydowskich okupantów Polski !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Autor
  "A jakież są te dobrodziejstwa? Ano, np. kary finansowe nakładane na Polaków (bo to my Polacy je płacimy, a nie funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIRP) za łamanie narzuconej przez żydowskie kierownictwo UE polityki (np. wymuszanie przyjmowania imigrantów)."/Dariusz Kosiur/

  Nie tak dawno, bo w roku 2015, stanowisko "Wiernychpolsce" w sprawie przyjmowania imigrantów było trochę inne. Przypomnę, że obydwaj Panowie ( Dariusz Kosiur i Paweł Ziemiński) optowali za przyjęciem przez Polskę prześladowanych w innych krajach tzw. uchodźców. Uchodźcy ci pochodzili głównie z Bliskiego Wschodu i Afryki. Według Panów przyjęcie uchodźców rasy semickiej i czarnej byłoby dla Polski zgrabnym posunięciem, ponieważ dałoby to polskiemu rządowi możliwość odstąpienia od przyjmowania uchodźców z Ukrainy - pochodzenia słowiańskiego i mówiących zbliżonym do naszego językiem.

  Poglądy, na szczęście, zmiennymi są, tylko "nieprzyjaciel" nigdy się nie zmienia.

  "Czy przyjmiemy tzw. imigrantów ekonomicznych?
  Nie. Polska przyjmie tylko uchodźców, czyli osoby, które posiadają uzasadnioną obawę przed prześladowaniami w kraju, z którego pochodzą. Oddzielenie uchodźców od imigrantów ekonomicznych będzie możliwe dzięki drobiazgowej weryfikacji każdej osoby (w weryfikacji będzie uczestniczył Mossad – D.Kosiur).

  Co się stanie w przypadku zaostrzenia sytuacji na Ukrainie?
  Będziemy mogli odstąpić od przyjmowania zadeklarowanej liczby osób w przypadku napływu uchodźców z Ukrainy lub w przypadku realnego ryzyka zaistnienia takiej sytuacji."
  /Wiernipolsce, Dariusz Kosiur/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/09/25/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/
 • Zydowska gra o pieniadze.
  Zydzi zalatwia Polsce odszkodowania od Niemiec a Polska wyplaci Izraelowi odszkodowania za kamienice.Ile Polsce zostanie z tej transakcji?
 • @AgnieszkaS 18:56:13
  Oj, nie uchwyciła Pani specyficznego sarkazmu Andrzeja Szuberta (Opolczyka), autora tekstu "Zadyma me(n)dialno-polityczna w związku z masową imigracją muzułmańską na tereny jewrounii".

  Nie znajdzie Pani w Internecie ani jednego tekstu autorstwa P.Ziemińskiego, czy mojego, w którym opowiadalibyśmy się za przyjmowaniem nawet słowiańskich imigrantów.
 • @Rzeczpospolita 20:12:38
  "Oj, nie uchwyciła Pani specyficznego sarkazmu Andrzeja Szuberta (Opolczyka), autora tekstu "Zadyma me(n)dialno-polityczna w związku z masową imigracją muzułmańską na tereny jewrounii"."/Dariusz Kosiur/

  Skoro Pan tak twierdzi, to być może. Trudno jednak zaprzeczć, że komentujący pod tym tekstem na "Wiernipolsce"mieli podobne do mojego odczucie, a więc i oni nie zrozumieli.

  "Nie znajdzie Pani w Internecie ani jednego tekstu autorstwa P.Ziemińskiego, czy mojego, w którym opowiadalibyśmy się za przyjmowaniem nawet słowiańskich imigrantów."/Dariusz Kosiur/

  Już znalazłam. Tylko Pan miał odwagę poprzeć Opolczyka swoimi słowami (cytowane powyżej); Pan Ziemiński, jak na sprytnego polityka przystało, posłużył się cytatem Michała Jarzyńskiego "z prywatnej poczty" i fotografiamy porażającego swoim ogromem meczetu w Moskwie, i Putina radośnie obejmującego muzułmańskie dzieci.
 • @Oscar 18:42:11
  Trafna diagnoza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930