Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Musimy walczyć z syjonizmem, nie z faszyzmem i nacjonalizmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem

W 2013r. dwie żydowskie, syjonistyczne, kreatury, Felix Marquardt(austro-węgiersko-grecko-amerykański Żyd z Francji) i  D. Cohn nomen omen Bendit (Żyd i pedofil z Francji i z NRF – przyjaciel niejakiego A.Michnika) opublikowały manifest„Precz z państwem narodowym”. Dlaczego Żyd tak bardzo boi się państw narodowych?

„Precz z państwem narodowym”//wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html

Powszechne żydowskie media oraz opanowana przez syjonistyczne elementy oświata żydo-reżimów Zachodu zafałszowują wiele pojęć. Przypisują im treści niezgodne z ich pierwotnym, rzeczywistym znaczeniem, ale zgodne z żydowskim szowinizmem zwalczającym wszelkie odruchy obronne narodów kolonizowanych przez żydowski imperialny kapitalizm. Do takich zafałszowanych pojęć należą m.in. faszyzm, nacjonalizm, narodowy socjalizm, które skutecznie przeciwstawiają się żydowskiemu szowinizmowi. Stąd potrzeba ciągłego przypominania prawdziwego znaczenia tych terminów.

D.Kosiur

_______________________

Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem

tekst z lipca 2013r. usunięty z przejętej strony WPS: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/07/syjonisci-strwozeni-nacjonalizmem-i-faszyzmem/

 

To, co nam dziś zagraża, to nie nacjonalizm, nie faszyzm, i nie narodowy socjalizm. Zagraża nam totalitarny, imperialistyczny, zbrodniczy syjonizm z jego żydowskim kapitalizmem

Powód tej panicznej trwogi żydo-systemów Zachodu jest oczywisty. Zarówno nacjonalizm, jak i faszyzm (faszyzm w dużej mierze bazuje na nacjonalizmie) stawiały i stawiają sobie za cel suwerenny rozwój własnych narodowych państw. Nacjonalizm i faszyzm występowały przeciw żydowskim ideologiom liberalnego kapitalizmu oraz komunizmu, przeciw degeneracji narodowej kultury i moralności, przeciw społecznej niesprawiedliwości i przeciw kryzysotwórczemu, żydowskiemu kapitalizmowi, narzuconemu Europie po I wojnie światowej przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego.

To dzięki faszyzmowi Włochy w okresie między wojennym stały się nowoczesnym, uprzemysłowionym państwem. Zlikwidowano powszechną biedę, bezrobocie. Dostęp do oświaty i ochrony zdrowia stał się udziałem wszystkich obywateli.

Podobnie hitlerowskie Niemcy, zaledwie w ciągu czterech lat od obalenia żydowskiej Republiki Weimarskiej (RW to największe w dziejach Niemiec afery korupcyjne), w czasie rządów A.Hitlera, zlikwidowały 26% bezrobocie. Niemcy stały się ponownie światową, gospodarczą potęgą. Nie, kto inny, tylko A.Hitler natychmiast po objęciu władzy w 1933r. zakończył wojnę celną z Polską, którą prowadziła z nami od 1919r. żydowska Republika Weimarska – tak przecież wychwalana za „żydowską demokrację” przez prof. J.Staniszkis i przez powszechne żydo-media.

 

Nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, doskonale udowodniły w praktyce, że gospodarczy rozwój – a jak pokazuje historia, rozwój wręcz dynamiczny oraz prawo do godnej egzystencji człowieka, są całkowicie realne, jeśli tylko odrzucimy żydowski kapitalizm i odsuniemy syjonistyczne żydostwo od władzy we własnych krajach.

 

Dzisiaj, przy niespotykanym w dziejach ludzkości postępie technicznym, możliwości rozwoju i zapewnienie godnej egzystencji obywatelom są praktycznie nieograniczone. Tymczasem narody świata żyją w pogłębiającym się kryzysie i poddawane są procesom depopulacyjnym przez syjonistyczny syndykat zbrodni, który opanował światowe finanse i władze w atomowych potęgach Zachodu.

 

Czy zatem, może dziwić, że nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, są wyklinane w powszechnych żydo-mediach, które nigdy nie potępiły panoszącego się zbrodniczego, żydowskiego syjonizmu i żydowskiego kapitalizmu?

 

Niemiecki nazizm bazował na nacjonalizmie i na faszyzmie. I te jego cechy były pozytywne, dlatego uzyskał ogromne poparcie narodu niemieckiego. Jednak zawierał w sobie także elementy skrajnie szowinistyczne – ideologię wybraństwa (germańska „rasa panów”) przeniesioną wprost z filozofii judaizmu i z syjonizmu i stąd brał się jego niewątpliwy rasizm i zbrodniczość szczególnie wobec nacji słowiańskich – (?). A przecież to właśnie tym nacjom żydostwo winne jest szczególną wdzięczność za swoje przetrwanie.

Z syjonistami z Wall Street łączyło III Rzeszę porozumienie w sprawie budowy na Bliskim Wschodzie Izraela, do którego mieli przenieść się Żydzi z Europy.

Niektórzy historycy uważają, że II RP od 1926r., pod dyktaturą J.Piłsudskiego, była państwem parafaszystowskim. Jest to pogląd całkowicie błędny. Niewielu wie, że zamach majowy w Polsce był inspirowany przez żydowską finansjerę z Londynu i z Wall Street, której delegacja w Polsce rozpoczęła się i zakończyła w ciągu kilkunastu minut na dworcu kolejowym w Warszawie w 1922r., – ale rządy mieliśmy wtedy ludowo-narodowe, a nie żydowsko-masońskie jak po 1926r. i współcześnie w III RP. To właśnie ta żydowska finansjera natychmiast po przewrocie majowym podyktowała Bankowi Polskiemu nowy niekorzystny dla Polski statut (podobnie jest dzisiaj – patrz art. 220 i 227 Konstytucji RP opracowanej przez agentów żydo-masonerii w 1997r.). Zawyżono wartość polskiego złotego wiążąc go jednocześnie z $ USA i w ten oto prosty sposób uniemożliwiono gospodarczy rozwój Polski, przeciwko powstaniu, której w 1918r. tak usilnie występowało międzynarodowe żydostwo.

Żydzi, żydowska światowa finansjera panicznie boi się nacjonalizmu i faszyzmu.

 

Żydowski prezydent Francji, F.Holland, w wywiadzie dla żydowskich dzienników, El Pais, The Gwardian, Gazety Wyborczej, La Stampa, Süddeutsche Zeitung, Le Monde, w 2012r. obwieścił:

To, co nam zagraża, to nie naród, ale nacjonalizm

 

Z inspiracji brytyjskiego wywiadu (który w rzeczywistości obsługuje interesy żydowskiej finansjery Wlk.Brytanii) komuniści włoscy – zapewne wywodzący się z tej samej nacji, co komuniści w Rosji w 1917r. -, powiesili w kwietniu 1945r. B.Mussoliniego. Jego osoba i polityczne osiągnięcia są do dzisiaj dezawuowane.

Wśród społeczeństw chrześcijańskich proces deprecjonowania osoby polega na publicznym podkreślaniu braku moralności w postępowaniu. B.Mussolini miał – podobno – kilka kochanek. Ten sam sposób opluwania żydowska finansjera – ten syndykat zbrodni -, zastosowała wobec zamordowanego prezydenta JFK (chciał pozbawić żydowska mafię władzy nad obiegiem pieniądza), rozpowszechniając w swojej kolorowej prasie prymitywne plotki, jakoby zdarzało się, że żona zamordowanego prezydenta (jedyny katolik wśród prezydentów USA) znajdowała w ich małżeńskim łożu damskie majtki innych pań.

 

Syjonistyczny Żyd nie przebiera w środkach, gdy w grę wchodzą pieniądze i władza.

 

Całe niemieckie złoto znajduje się dzisiaj w bankach USA i Wlk.Brytanii !

Polskie złoto od przed wojny znajduje się w Londynie !

Czy będzie możliwe odzyskanie narodowej własności przez Niemców i Polaków?

Syjonistyczna finansjera robi wszystko, żeby utrzymać własność obiegu pieniądza i nie dopuścić do ponownego ustanowienia parytetu kruszcu w obiegu pieniężnym, bo to uniemożliwiłoby jej zadłużanie państw i narodów i stanowienie realnej władzy nad Zachodem.

Nie tak dawno żydowska finansjera z Londynu potrąciła sobie z naszego złota równowartość 28 mln funtów, za korzystanie przez polskich lotników z angielskich samolotów bojowych w czasie bitwy o Anglię w 1940r.

 

Ach te straszne nacjonalizm i faszyzm – czy odbiorą władzę międzynarodowej żydowskiej finansowej mafii?

Miejmy nadzieję, że tak.

 

To, co nam dziś zagraża, to nie nacjonalizm, nie faszyzm, i nie narodowy socjalizm. Zagraża nam totalitarny, imperialistyczny, zbrodniczy syjonizm z jego żydowskim kapitalizmem, z dążeniem do globalizacji, do NWO, czyli rządów syjonistów nad światem, a przez degenerację narodowych kultur, moralności, etyki, poprzez unifikację społeczeństw, przez upowszechnienie społecznej biedy i wykluczenia, realizację depopulacji ludności świata.

 

To właśnie nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, mogą stanowić skuteczną obronę przed zbrodniczym syjonizmem i żydowskim kapitalizmem.


 images

Szef MSW, B.Sienkiewicz będzie walczył z nacjonalizmem i faszyzmem

 

0002791G2LTEG6I3-C116-F4

Oni już walczą z nacjonalizmem i z faszyzmem

 

Dariusz Kosiur

 

Politycy i media IIIŻydo-RP/Polin o nacjonalizmie i faszyzmie w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=8VkA9-yhilQ

KOMENTARZE

 • Sugeruję wyciąć " nie z faszyzmem"
  ... to podpada pod paragrafy
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 11:07:59
  Proszę najpierw przeczytać lub wysłuchać albo znaleźć w literaturze, czym jest faszyzm. Nie ulegajmy narzucanej przez żydowski reżim IIIRP poprawności politycznej.

  Bandyci mogą Pana zabić, zniszczyć, oskarżyć z byle powodu i nie będzie miało znaczenia, czy posługuje się Pan ich zafałszowanym językiem, czy zgodnym z uczciwą terminologią.

  Podobnie jest z pojęciem antysemityzmu. Jeśli uznaje Pan Żydów za wrogów, a ma przyjaciół, znajomych wśród Arabów, to i tak nazwą Pana antysemitą.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 11:07:59
  Italian Fascism: An Interpretation

  By James B. Whisker

  http://www.ihr.org/jhr/v04/v04p--5_Whisker.html


  Ps Ja też sugeruję wyciąć "nie z faszyzmem" i wstawić "nie z narodowym socjalizmem", ale Pan Kosiur chyba się na to nie odważy:)
 • @
  Oczywiście 5*
 • Nazizm to bilźniacza ideologia do Syjonizmu.
  Prawicowy narodowy socjalizm i niby nic złego w Narodzie (wspólnota kulturowa) i w socjalizmie (system prospołeczny).

  Złe zaczyna się od przymiotnika prawicowy czyli Oligarchiczny.
  Prawica to tradycyjnie władza oligarchiczna kiedyś rodowa, religijna a dzisiaj to raczej Oligarchia finansowa.

  Zbrodniczy w faszyzmie, nazizmie jest czynnik "prawicowy" czyli oligarchiczny. To dyktatura oligarchów jest zbrodnicza.
  Kiedyś Oligarchia była rodowa, Kościelna a dzisiaj jest głównie finansowa a tym samym żydowska.

  Propaganda żydowska zwalcza wszystko to co najwartościowsze w kulturach narodów czyli socjalizm (solidarność ekonomiczna narodu) oraz czynnik narodowy czyli patriotyzm własnego narodu.
  Ta sama propaganda żydowska lansuje kult "elyt" czyli oligarchów głównie żydowskich.

  Ale na użytek samych żydów żydzi maja syjonizm czyli ideologię bliźniaczą do nazizmu w najgorszej jego prawicowej interpretacji.
  Syjonizm to "czapeczka" ideologiczna na religijnym fundamencie kultury żydowskiej . Ten fundament (Tora, Talmud...) to ideologie skrajnie rasistowskie uważające żydów za "naród wybrany" (u nazistów odpowiednikiem było "rasa panów") a co za tym idzie pozostałe narody (goje) to rasy niższe, niewolnicze mające służyć narodowi wybranemu (rasie panów).

  Na własny użytek żydzi dla siebie rezerwują socjalizm ale dla gojów mają już neoliberalizm czyli najostrzejszą najbrutalniejszą wersję kapitalizmu.
  żydzi dla siebie rezerwują prawo Narodowych uniesień... ale inny narodom takich praw odmawiają, potępiają narodowe inicjatywy innych narodów.

  Jak widać u żyda wszystko jest kłamstwem obłudą fałszem...propagandą... i z tym trzeba walczyć .. a łatwo nie jest bo kultura żydowska stoi na fundamencie kłamstwa i moralności dwóch standardów czyli moralności Kalego.

  Polska niestety została ponownie żydowską kolonią od 89r zza sprawą Solidaruchów, KK z JPII na czele (wcześniej była żydowską kolonią w latach 1920-1939. To dlatego panuje taki kult Piłsudskiego i lat przedwojennych. To interes czysto żydowski w tej zakłamanej propagandzie.

  .
 • @Oscar 14:37:01
  Cyt://Ten fundament (Tora, Talmud...) to ideologie skrajnie rasistowskie uważające żydów za "naród wybrany" (u nazistów odpowiednikiem było "rasa panów") a co za tym idzie pozostałe narody (goje) to rasy niższe, niewolnicze mające służyć narodowi wybranemu (rasie panów).//


  Historycy często odnoszą się do Untermensch żeby wyjaśniać politykę rasową III Rzeszy, ale co zadziwiające, prawie nigdy nie piszą w kontekście cytatów z Hitlera czy innych źródłowych tekstów narodowych socjalistów.
  A powód tego jest prosty. Hitler prawie nigdy nie używał tego terminu.
  Przeszukując tysiące stron książek, przemówień i prywatnych konwersacji Hitlera (obecnie dostępne w sieci) znajdziemy kilka (4) zaledwie przypadków użycia słowa Untermensch i pochodne Untermenschentum.
  W tym tekście, chciałbym przedstawić koncepcję pojęcia "podludzie" i użycie tego terminu w jego historycznym kontekście, wolnym od całego bagażu mitologii zwycięzców II WŚ. Wszyscy bowiem wiemy, że historię piszą zwycięzcy i tego aspektu nigdy nie należy pomijać.

  Słowo "podczłowiek" w tym złym znaczeniu i w tłumaczeniu na Untermensch jest mylące. To nie Niemcy, ale amerykański propagator eugeniki Lothrop Stoddard, prawdopodobnie był pierwszym który podał je w swojej książce z 1922 roku "The Revolt Against Civilization: The Menace of the Under-Man".
  Stoddard nie używał tego pojęcia w odniesieniu do jakiejś konkretnej grupy etnicznej. Dla niego: "Podczłowiek (The Under-man) - to człowiek o niższym potencjale i zdolnościach adaptacyjnych, który nie może sprostać standardom narzuconym przez porządek społeczny kraju w którym żyje."

  Alfred Rosenberg był jednym z prominentnych niemieckich narodowych socjalistów, który przejął tą definicję od Stoddarda i przytoczył w swoim opus magnum " Mit dwudziestego wieku" (Der Mythus des 20. Jahrhunderts)
  Użycie tego terminu, który często jest łączony na zasadzie kontrastu z nietzscheańskim nadczłowiekiem nie ma usprawiedliwiać dominacji nad innymi ludźmi (np Słowianami), ale raczej opisywać degeneracyjny proces (dysgenic) w obrębie każdego narodu także własnego.

  Hitler używając tego terminu podzielał pogląd Stoddarda i w tym znaczeniu go używał. Nie znajdziemy słowa "podludzie" w "Mein Kampf" Hitlera, a na 3 000 stron monumentalnego 4 tomowego wydania przemówień Hitlera z lat 1932 -1945, opracowanego przez Maxa Domarusa, znajdziemy nie więcej niż trzy przypadki użycia tego terminu. Każdy z nich został użyty w znaczeniu podanym przez Stoddarda.


  http://www.pdfarchive.info/pdf/H/Hi/Hitler_Adolf_-_Hitler_Speeches_and_Proclamations.pdf


  Hitler odnosi się tu do warstw społecznych podatnych na komunistyczną propagandę, które występują przeciwko porządkowi społecznemu, a nie w sensie etnicznym wskazując Słowian, Cyganów czy też nawet Żydów.
  Hitler po raz pierwszy użył tego terminu w styczniu 1934 roku w przemówieniu w Reichstagu mówiąc o Niemcach, którzy stali się podatni na propagandę marksizmu.
  Drugi raz wspomniał ten termin w kwietniu 1939 roku w mowie w Reichstagu atakując Roosevelta i znowu odniósł się do komunistów, którzy wywołują ferment rewolucyjny, podburzając niższe warstwy społeczne tym razem w wojnie domowej w Hiszpanii.
  W trzecim przypadku w listopadzie 1941 roku w przemówieniu w Monachium z okazji rocznicy Puczu monachijskiego gdzie powiedział: "ZSSR jest rzeczywiście państwem w którym cała narodowa inteligencja została wymordowana i gdzie tylko pozostał bezduszny i siłą zaprowadzony "podludzki" proletariat, a nad nim gigantyczna organizacja Żydowskich komisarzy jako właściciele niewolników."

  Podobnie wygląda sprawa z pojęciem "rasa panów" (Herrenvolk), które często jest przywoływane w mainstreamie. W rzeczywistości Hitler nigdy nie użył publicznie tego terminu. Idea, że bardziej zaawansowany naród, kulturowo czy biologicznie, powinien mieć prawo czy nawet obowiązek dominować nad niżej rozwiniętym narodem to nie jest koncepcja narodowych socjalistów, a dokładnie odwrotnie to koncepcja szeroko podzielana przez brytyjskich imperialistów, francuskich masonów, amerykańskich segregacjonistów i żydowskich komisarzy.

  Istnieje potwierdzony tylko jeden przypadek, kiedy Hitler użył sformułowania Untermenschen w znaczeniu jakim chciałaby widzieć je dzisiejsza mainstreamowa anty-hitlerowska opozycja. W rozmowie z września 1941 roku [Rozmowy przy stole 1941 - 1944], Hitler porównuje kryminalistów niemieckich do sowieckich jeńców wojennych. Należy jednak mieć na uwadze czas i kontekst polityczny tej wypowiedzi.
  Los sowieckich jeńców wojennych był tragiczny w porównaniu do losu jeńców polskich czy alianckich. Stalin pomimo wielokrotnych nalegań ze strony niemieckiej o równe wzajemne traktowanie jeńców wojennych odpowiadał: "Nie ma sowieckich jeńców wojennych. Żołnierz sowiecki walczy aż do śmierci. Jeśli wybiera los jeńca to sam się wyklucza ze społeczności."

  Na koniec należy odnieść się do propagandowej broszury wydanej przez SS w roku 1942 zatytułowanej Der Untermensch, która dla wielu anty-nazistów stanowi kwintesencję polityki rasowej Niemców.
  Z pewnością Niemcy Hitlera nie mieli monopolu na propagandę w tym stosunkowo krótkim okresie panowania, o czym może świadczyć wypowiedź tak szacownego i poważnego historyka jak A. J. P. Taylor, który o Niemcach napisał pod koniec wojny "żaden inny naród nie posuwał się w polityce eksterminacji z taką konsekwencją z generacji na generację przez tysiąc lat" rzeczywiście szokujące stwierdzenie tym bardziej, że wypowiedziane przez Anglosasa.
 • @Arjanek 14:52:40
  dziękuję.. takie komentarze to perełki dla których jestem na Neonie..

  Przyznam ze wstydem, że nie interesując się dogłębnie tematem, do dziś myślałem za głównym ściekiem, że "podludzie" to oficjalne stanowisko Hitlera w stosunku do nieArjan.

  Hitler ponoć powiedział:
  "Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie" "Polacy według mojej opinii [...] są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany"
  "Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki". ponoć to fałszywka.. sam nie wiem co sądzić :/

  Dla Hitlera największym wrogiem byli komuniści, proponował Polakom wspólny atak na Związek Radziecki, więc coś w powyższych cytatach może być jednak..

  IIWŚ zakończyła się i podsumowując, to Niemcy przegrane wygrały, a teraz władają EU, Słowianie zostali zdepopulowani, żydzi dostali własne państwo i martyrologię po dzień dzisiejszy.. dość dziwne..

  Hitler nie nienawidził Polaków/Słowian, nienawidzili ich żydzi.. to nie Hitler wywołał wojnę tylko żydzi stojący za jego plecami i go finansujący, no i to żydzi wygrali. Taka logiczna konkluzja nasuwa mi się, bo inaczej sprawy wyjaśnić nie potrafię.. plany Polin były już wtedy, tylko autochtoni przeszkadzali.

  Pozdrawiam
 • @Arjanek 14:52:40
  Nie do końca się zgadzam z niektórymi kwestiami.
  Nazizm Hitlera był jednak systemem mocno rasistowskim.
  Naturalny porządek społeczny a kontraście do komunizmu domyślnie, historycznie to błędne pojęcie. Bo co to jest naturalny porządek społeczny ? To przecież dyktatura różnej maści oligarchii najczęściej z biegiem czasu rodowych (królowie, cesarzowie, Książęta, szlachta, oligarchia religijna...).
  To nie jest naturalny porządek społeczny to dyktatura silniejszych.

  Naturalny porządek społeczny to porządek wynikający z indywidualnych osiągnięć jednostki. Natura daje talenty losowo, sprawiedliwie nie patrząc na kontekst pozycji społecznej nowego człowieka. Dyktatura Oligarchów rodowych zaburza, niszczy ten naturalny porządek społeczny.
  Potomkowie niższych warstw są dyskryminowani a potomkowie "elyt"
  dziedziczą pozycję społeczną niezależnie od talentów (najczęściej braku talentów). Tak upadają Imperia.. kolejne pokolenia "elyt" rodowych to już statystycznie idioci... tak wali się na naszych oczach imperium Anglosasów
  na którym już od lat pasożytuje imperium żydowskie.

  W demokracji naturalnym porządkiem społecznym powinno być
  by elity były kreowane przez kryterium osiągnięć jednostki, jej zdolności talentów , wyników w edukacji...a nie koneksji rodzinnych czy korzennych.

  W tym kontekście najbliżej demokracji Polska była w czasach PRLu.
  Powszechny i równy dostęp do edukacji na każdym poziomie (...i oczywiście ukryta korupcja) i awans społeczny wynikający z osiągnięć w nauce i w pracy zawodowej.
  To nie był jeszcze ideał ale to był system najbliższy demokracji w sensie ładu społecznego..

  Solidaruchy ten ład wywróciły do góry nogami.
  Za solidaruchów "elitami" zostali zdrajcy sługusy zagranicy oraz KK czyli Watykanu. Nie liczyły się osiągnięcia zawodowe merytoryczne ale wola pracy dla wrogów Narodu Polskiego czyli wola zdrady własnego narodu (zdrady politycznej, gotowości do grabieże własnego narodu w interesach zagranicy...). Głowy podnoszą też rodowe pasożyty, zdrajcy którzy mordowali w interesie przedwojennych oligarchów rodowych, kościelnych...)
  I takie "elyty" mamy od 89r.
 • @wk..ny 16:26:59
  https://polishforums.com/user_files/uploaded/62093/1307953_1_o.jpg

  Też nie wiem co o tym sądzić, ale czytałem że antropolodzy niemieccy tego czasu uważali, że tzw Aryjczyków w Polsce jest więcej nawet niż w Niemczech. Hitler nie przywiązywał dużej uwagi do rasy, ważna była jedność narodu. Wchodzenie zbyt głęboko w sprawy rasy tę jedność niszczyło.

  Słowianie należeli oficjalnie do Aryjczyków. Ten fragment z Wiki obecnie usunięto.

  //Albert Gorter, a prominent minister official gave the definition of Aryan as: The Aryans (also Indo-Germans, Japhetiten) are one of the three branches of the Caucasian (white race);they are divided into the western (European), that is the German, Roman, Greek, Slav, Lett, Celt [and] Albanesen, and the eastern (Asiatic) Aryans, that is the Indian (Hindu) and Iranian (Persian, Afghan, Armenian, Georgian, Kurd). Non-Aryans are therefore: 1. the members of two other races, namely the Mongolian (yellow) and the Negroid (black) races; 2. the members of the two other branches of the Caucasian race, namely the Semites (Jews, Arabs) and Hamites (Berbers). The Finns and the Hungarians belong to the Mongoloid race; but it is hardly the intention of the law to treat them as non-Aryans. Thus . . . the non-Jewish members of the European Volk are Aryans. . . .
  Ehrenreich, Eric (2007). The Nazi Ancestral Proof: Genealogy, Racial Science, and the Final Solution. Indiana University Press. pp. 9, 10. ISBN 978-0-253-11687-1.//

  https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Aryan_certificate&diff=603942545&oldid=600169140

  Tu już go nie ma
  https://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_certificate

  Pozdrawiam
 • @Oscar 16:36:36
  Rasistowskim? Niechęć do czarnych jest biologicznie naturalna dla zachowania białej rasy. A co do żydów, to rację miał..

  Proszę przeanalizować:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marka_niemiecka
  Republika Weimarska to władza żydów, wcześniej pieniądz był oparty o metale szlachetne:
  Wprowadzono jednolite dla całej Rzeszy monety:

  1 fenig (miedź 1873-1916; aluminium 1916-1918),
  2 fenigi (miedź 1873-1877 i 1904-1916),
  5 fenigów (miedzionikiel 1874-1915; żelazo 1915-1922),
  10 fenigów (miedzionikiel 1873-1916; żelazo 1916-1922; cynk 1917-1922),
  20 fenigów (srebro 1873-1877; miedzionikiel 1887-1892),
  25 fenigów (miedzionikiel 1909-1912),
  50 fenigów (srebro 1875-1919 [od 1905 nominał jako „1/2 Mark”]),
  1 marka (srebro 1873-1916).

  Po ustanowieniu republiki w 1918 wydano następujące monety (o nowych wzorach) w walucie markowej:

  50 fenigów (aluminium 1919-1922),
  3 marki (aluminium 1922-1923),
  200 marek (aluminium 1923),
  500 marek (aluminium 1923).

  W 1924 przeprowadzono reformę walutową – dawną markę zastąpiono rentenmarką. W tym samym roku rentenmarka została przemianowana na reichsmarkę. Mimo to, już po wymianie, wydane zostały monety opiewające na marki (a nie rentenmarki):

  1 marka (srebro 1924-1925),
  3 marki (srebro 1924-1925).
  Reichsmarki przestano emitować w 1948


  Daje do myślenia???
 • @Arjanek 17:15:09
  no i po co to wkleiłeś?? teraz będzie, że Hitler był Polakiem i po polsku pisał.. hehe
 • @wk..ny 17:17:24
  Rasizm to rasizm .. nie popieram co nie znaczy że popieram kolorową imigrację do Polski. Polska Słowiańska jest mi bliższa.
  Z żydami jest jak napisałeś.. to nie rasizm ale ostra fobia wobec nacji która gnoiła Niemców tak jak gnoi dzisiaj cały zachód w tym Polską.
  Fobia w stosunku do żydów nazywana antysemityzmem albo rasizmem to w istocie naturalne uczucie ofiary do oprawcy do grabieżcy do złodzieja do kłamcy.

  Niestety w takich przypadkach cierpią też porządni ludzie tak jak cierpieli po wojnie porządni Niemcy i jak dzisiaj cierpią pod żydowskim butem (z napisem Solidarność) porządni Polacy... tak jak dzisiaj cierpią w USA porządni Amerykanie...
  W USA na tym tle szykuje się rewolucja.. oby nie komunistyczna.
  ale na pewno antyżydowska.
 • @wk..ny 17:17:24
  jeszcze o rasizmie...
  Słowianki nader często wykazują brak "naturalnego rasizmu".
  Wiele kolorowych dzieci Polek świadczy o pewnej fascynacji Polek i nie tylko Polek kolorowymi "chłopcami" (Arabowie, czarni...ale np południowcy).. zresztą z wzajemnością.
  To naturalny proces wymiany genów wzmacniający gatunek (ludzki w tym przypadku).
 • @Oscar 18:48:58
  "Rasizm to rasizm .."?????????????
  obecnie rasista jest anty biały,, tak się pojebało na Świecie
  https://www.tvp.info/34980722/rasizm-w-bbc-staz-u-nadawcy-dostaniesz-o-ile-nie-jestes-bialy

  Rasizm jest biologicznie naturalny w celu zachowania rasy.. to źle?

  Polska po Białorusi jest najbardziej homogenicznym białym narodem, ja się z tego cieszę, Ty chyba też..
 • @Oscar 18:59:50
  "To naturalny proces wymiany genów wzmacniający gatunek (ludzki w tym przypadku)." o KURWA.. padłem.. nauka niedofinansowywana przez żydowskie fundacje przeczy temu.. ale co ja tam wiem..

  Pan tu kolejny z zadaniem?? pisać 99%prawdy i 1% trucizny wpajać ukradkiem?? Po Panu nie spodziewałem się.. ale takie życie, taki portal.. głupi jestem, że nie przywykłem jeszcze :(
 • Autor
  "Wśród społeczeństw chrześcijańskich proces deprecjonowania osoby polega na publicznym podkreślaniu braku moralności w postępowaniu. B.Mussolini miał – podobno – kilka kochanek. Ten sam sposób opluwania żydowska finansjera – ten syndykat zbrodni -, zastosowała wobec zamordowanego prezydenta JFK (chciał pozbawić żydowska mafię władzy nad obiegiem pieniądza), rozpowszechniając w swojej kolorowej prasie prymitywne plotki, jakoby zdarzało się, że żona zamordowanego prezydenta (jedyny katolik wśród prezydentów USA) znajdowała w ich małżeńskim łożu damskie majtki innych pań."/Rzeczpospolita/

  I
  To nie jest "podobno", Panie Rzeczpospolita. Obydwaj, Mussolini i Kennedy, mieli kochanki i afery pozamałżeńskie. Zostało to udokumentowane w poważnych opracowaniach historycznych.

  Ojciec Johna, Joe Kennedy senior, znany był z podobnego, a może nawet jeszcze bardziej niemoralnego, trybu życia. Z ojca playboya przeszło na synów. Taka to była irlandzka, katolicka, tradycja w tej rodzinie. Joe dorobił się majątku na spekulacjach i manipulowaniu papierami wartościowymi na giełdzie nowojorskiej. Tego rodzaju manipulatorzy doprowadzili do wielkiego kryzysu 1929-33. Ludzie tracili wszystko, czekali w kolejce po miskę zupy, strzelali sobie w głowę; a Joe stał się właścicielem fortuny, która w tamtych czasach wynosiła 4 miliony dollarów. W ten sposób mógł finansować własne ambicje polityczne i zapewnić właściwy start w życiu dla swoich dzieci.

  Nie rozumiem skąd się u Polaków bierze naiwna fascynacja tą nieciekawą rodziną?


  II
  Zabawną są również następujące stwierdzenia:

  "Wśród społeczeństw chrześcijańskich proces deprecjonowania osoby polega na publicznym podkreślaniu braku moralności w postępowaniu(...)rozpowszechniając w swojej kolorowej prasie prymitywne plotki, jakoby zdarzało się, że żona zamordowanego prezydenta (jedyny katolik wśród prezydentów USA) znajdowała w ich małżeńskim łożu damskie majtki innych pań."

  To chyba po raz pierwszy zaczął Pan bronić katolików przed celowym deprecjonowaniem ze strony chrześcijan. Owszem, protestanci nie chcieli prezydenta katolika, a to dlatego, że obawiali się wpływów papieża i Watykanu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930