Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polska bez Żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tolerancja żydowskiego szowinizmu = likwidacji polskiego państwa i narodu

Kalisz 1937r.

Jak to możliwe, że w wyniku holokaustu zlikwidowano w Europie wszystkich Żydów (bo aż 6 mln jak utrzymują Żydzi), a żydowski szowinizm – syjonizm przetrwał i ma się coraz lepiej?

 

Za to skutecznie objął holokaust narodową świadomość Polaków (?) – przestała istnieć. A przecież to właśnie holokaust Żydów jest najważniejszym i pierwszym w dziejach świata wydarzeniem (?), jak wmawiają nam powszechne żydowskie media i kontrolowana przez Żydów oświata wszystkich państw Zachodu. Tymczasem Żydzi żądają dla siebie specjalnych praw, żądają likwidacji państw narodowych, legalnego ich okradania, ale dyskurs o żydowskich zbrodniach jest nawet nie tyle niedopuszczalny, co wręcz niemożliwy z braku właśnie narodowych mediów.

Jednak nie pisanie dzisiaj o Żydach – przynajmniej na niezależnych stronach internetu -, wydaje się być nietaktem. O Żydach piszą tu już prawie wszyscy i prawie w negatywnej konotacji. A jeszcze całkiem niedawno niektórzy internetowi publicyści, czyniąc mi wyrzuty, podliczali, ile to razy w moich tekstach użyty został rzeczownik własny Żyd. A są też i tacy, wydaje się skądinąd, że politycznie roztropni i myślący, którzy wprost nazywają mnie i WPS syjonistyczną jaczejką, dokładając przy tym, jakoś mało logicznie, że wszędzie wieszczymy żydowskie spiski.

W związku z ostatnimi wyjątkowo bezczelnymi, pełnymi hipokryzji, żydowskimi żądaniami przyznania im prawa do twierdzenia, że Polacy brali powszechny udział w ich holokauście, żądaniami legalizacji kradzieży naszego majątku narodowego jako przynależnego im spadku, niektórzy internetowi publicyści poddają negatywnej krytyce państwo Izrael, Żydów z USA oraz judaizm. Nie wiem, czy polityczny infantylizm, czy faryzeizm, czy może podstępna indoktrynacja pozwala owym publicystom na stwierdzenie, że Żyd jest dobry, a zły jest tylko judaizm – (?). – Tak, tak, to nie Niemcy napadły w 1939r. na Polskę, ale naziści – czyż to nie ta sama paskudna retoryka?

Chyba żaden niezależny internetowy publicysta nie stawia oczywistej tezy, że bezczelna żydowska nagonka na Polskę i Polaków jaka ma dzisiaj miejsce oraz bezczelne żydowskie wobec nas żądania, są konsekwencją przejęcia w Polsce władzy przez żydowską V kolumnę wspieraną przez żydo-katolicki Kościół.

Tym właśnie różni się narodowa – nacjonalistyczna, ocena politycznej sytuacji w Polsce od pseudopatriotycznych wynurzeń różnych internetowych, czy w ogóle medialnych publicystów.

 

Dariusz Kosiur

Tak było w latach 1918-39, mimo żydo-sanacyjnej dyktatury po 1926r. świadomość narodowa Polaków jeszcze istniała.

A tak jest dzisiaj, gdy do głosu doszła antypolska syjonistyczna i filosemicka zgnilizna.

Fundacja Pojednanie organizuje „Marsz dla Izraela”, który odbędzie się we Wrocławiu 6 maja br. „W tym roku świętujemy 70 rocznicę istnienia współczesnego Izraela (…) Jesteśmy gotowi wykorzystać daną nam przez Boga i historię szansę, aby tragiczną historię antysemityzmu zamienić na historię życia i przyjaźni. Nasz majowy Marsz będzie znakomitą okazją do świętowania z narodem żydowskim, okazaniem mu naszej solidarności, jak również sprzeciwem wobec wszelkich form współczesnego antysemityzmu” – piszą organizatorzy na swoim portalu.  – za: http://www.wieczernik.pl/deklaracja-uczestnikow-marszu-zycia-ku-pojednaniu

___________________________________

 

Polska bez Żydów

2014r.  – za: https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/22/polska-bez-zydow/

Z pewnością w pierwszej chwili wielu odczyta ten tytuł niemal ze strachem, że oto autor nawołuje do rasizmu, a nawet gorzej, że rozsiewa niebezpieczny, tak zawzięcie zwalczany, antysemityzm. Jednak gdyby tytuł zamiast Żydów wymieniał każdą inną narodowość, np. Niemców, czy Chińczyków, którzy z wolna przybywają do Polski, to już bez najmniejszego zażenowania podjęlibyśmy publiczną dyskusję.

Tak oto jazgot powszechnych żydo-mediów i niestety, także opanowanych przez element żydowski instytucji naszego państwa, wytworzył absurdalną i niebezpieczną sytuację, w której my, Polacy, boimy się dyskutować o rzeczywistych zagrożeniach dla bytu naszego państwa i narodu. Doszło do tego, że cenzurujemy samych siebie unikając zdefiniowania zagrożeń płynących z faktu istnienia w naszym kraju mniejszości żydowskiej, dominacji Żydów we władzach III RP oraz wśród właścicieli systemów finansowych Zachodu, a co za tym idzie ich decyzyjnej roli w polityce Zachodu.

(Proszę zwrócić uwagę na środkowy świecznik menory)

 

  

 

Tolerancja żydowskiego szowinizmu = likwidacji polskiego państwa i narodu

Za sprawą opanowania europejskiej oświaty przez żydomasonerię, mniej więcej od czasów rewolucji francuskiej (1789r.), nie znamy historii własnego kraju. Z pewnością bardzo niewielu Polaków potrafi prawidłowo wskazać przyczyny upadku polskiej państwowości w XVII w. i jego apogeum w postaci rozbiorów w wieku XVIII. A właśnie jedną z głównych przyczyn tego upadku było opanowanie przez Żydów całego życia gospodarczego Polski w XVII w. (na podst.: Zarys gospodarczych dziejów Polski w czasach przedrozbiorowych, 1923 – prof. J.Rutkowski –  http://www.zhg.amu.edu.pl/zaklad/historia/rutkowski ). Także analogia do współcześnie trwającego upadku gospodarczego USA jest tu oczywista i ma sens.

Niewielu z nas także wie, że Żydzi podejmowali ogromne wysiłki polityczne, żeby nie dopuścić do restytucji naszej państwowości zarówno w 1918r., jak i w 1944r. !!!!!!!!!

 

Zdecydowanie większa znajomość historii dotyczy okresu 1944-56, w którym Żydzi, tzw. bolszewicy, wymordowali tylko na obszarze PRL kilkaset tysięcy Polaków (w ZSRR ok. 2 mln). Dość dobrze orientujemy się we współczesnej historii Polski, choć wielu bardziej przeczuwa – przeczuwa słusznie -, niż wie, że od 1989r. Żydzi uzyskali w Polsce pełnię władzy – to ta władza patronowała i patronuje rozkradaniu i niszczeniu narodowego majątku Polaków. To ta władza uczyniła Polaków niewolnikami zachodniego systemu żydowskich lichwiarzy – właścicieli systemów finansowych. Zresztą wiedza o tym fragmencie historii istnieje wyłącznie w tzw. drugim obiegu, bo oficjalna oświata znajduje się pod kontrolą żydo-władzy III RP, nie istnieją także polskie narodowe media.

 

Zatem, czy powinniśmy obawiać się debaty na temat „Polska bez Żydów”?

Nie, nie tylko nie powinniśmy się jej obawiać, ale mamy prawo i obowiązek taką debatę podjąć. Do jej zainicjowania przyczynili się zresztą sami Żydzi, syjoniści i wszelkiej maści opłacony lub ogłupiony element filosemicki.

Przecież to właśnie te syjonistyczne elementy dysponujące w III RP nielegalną pełnią władzy wepchnęły nas do UE, która na gruzach państw narodowych ma być nowym tworem państwowym wystawionym na żer syjonistycznych lichwiarzy.

Największe żydowskie dzienniki w Europie, w tym żydowska gadzinówka Michnika, zamieściły niedawno manifest dwóch Żydów,  D. Cohn-Bendit’a i F. Marquardt’a pt. „Precz z państwem narodowym”.

Gdy UE – ta syjonistyczna wizja lichwiarskiego niewolnictwa, wykazuje oznaki upadku i niebawem runie, Żydzi, syjoniści i wszelki antypolski element, publicznie dyskutują budowę jednego państwa, które swym obszarem obejmie NRF, Polskę i Czechy. Na jawny antypolonizm i szowinizm elementów spod znaku gwiazdy Dawidy musimy, więc odpowiedzieć otwarcie i zdecydowanie:

 

debatę „Polska bez Żydów” uważam za otwartą.

 

Wiedzmy i pamiętajmy, że obrona bytu państwa i narodu, jego kultury, jest naszym niezbywalnym prawem i obowiązkiem i nie może być uważana za przejaw jakiejkolwiek wrogości, czy rasizmu. W Polsce władza musi należeć do Polaków narodowości polskiej.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów –
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/
  .
  Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.
  PO i PiS to żydowskie bandy okradające POLAKÓW!!!
 • @autor: #POLSKAbezŻYDÓW
  Patriotyczna inicjatywa SŁOWIAN!

  Mam nadzieję, że każdy wpis, każdy komentarz, umieszczony w internecie, firmowany będzie hasztagiem patriotycznym: #POLSKAbezŻYDÓW, co w sposób zauważalny spowoduje, że cały internet zapełni się hasztagami:

  #POLSKAbezŻYDÓW

  Stworzenie hasztaga: #POLSKAbezŻYDÓW, spowoduje, że pod tym jednym linkiem, znaleść będzie można wszystkie patriotyczne, słowiańskie, materiały umieszczone w internecie.
  Pozdrawiam SŁOWIAN i przyjaciół!
 • @Arjanek 15:17:18
  Ciekawe jakim cudem oni, jako chrześcijanie, godzą obchody rocznicy powstania Izraela z ludbójstwem na Palestyńczykach, jakiego od lat dopuszcza się Izrael?
 • jeszcze kilka tygodni temu...
  na neonie o chazarach pisali nieliczni,dzisiaj wszyscy ,szczególnie chazary o sobie i to jest karet.
  Zaraz się skończy i będzie jak zwykle:
  sza,bo nam kanał zamkną,albo-o zidach tylko Dobzie albo wcale.
 • Wykład z zakresu dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej i sposoby jej przeciwdziałania
  poprzez publiczną demaskację form i metod tej dywersji /wojny, zgodnie z moim manifestem do Narodu Polskiego :
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Kultura , w tym publicystyka , ale także muza jest narzędziem do prowadzenia ukrytej dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem . W swoim czasie zdemaskowałem Ryszarda Oparę , któremu zarzuciłem sianie defetyzmu wśród Polaków dla ich wewnętrznego złamania i uczynienia ich uległymi niewolnikami wobec okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego wobec CIA/Mossad. . /Przeczytaj mój komentarz po tym artykułem Andrzeja Opary na NEon24
  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/142180,historia-polski-epitafium/

  Kształtowanie nastrojów wśród przeciwników /tak…tak : Polska dla naszego „sojusznika” USA jest , de facto , wrogiem, lecz ogłupiani przez rządzących w Polsce i polskojęzyczne media ludzie tego nie kumają , albo bardzo słabo , to czują./ jest jedną z form prowadzenia dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem. Dla znawcy zagadnienia dywersji ideologicznej / za którego się uważam / po obserwacji ruchów przeciwnika poprzez swoją agenturę wpływu umieszczoną częstokroć na obszarze wroga , widać jak na dłoni bieżące kierunki /trendy i metody stosowanych wobec Polski i Polaków działań, z których wynika ,że naszym wrogom zewnętrznym /USA i Izrael/ obecnie zależy na zrobieniu z Polaków bezideowej masy , w pełni uległej wobec ich agenturalnych rządów w Polsce i im ślepo podporządkowanej i ślepo wierzącej , co dokonuje się w Polsce poprzez działanie dywersyjnego wobec Polski i Polaków radia Maryja.

  Dzisiaj w radio usłyszałem skądinąd piękną piosenkę Patrycji Markowskiej pt. „Prostych kilka prawd” /mój komentarz pod filmem/
  .https://www.youtube.com/watch?v=ny49g6VHG4c
  ,
  która jest żywym przykładem takiego dywersyjnego /informacyjnego/manipulacyjnego oddziaływania na świadomość i podświadomość Polaków w kierunku ich wewnętrznego , duchowego rozbrojenia , by byli ulegli i by się nie przeciwstawiali, mówiąc słowami tej piosenki : nie szli pod wiatr. W swoim czasie pamiętam , iż ojciec tej piosenkarki Grzegorz Markowski w swojej piosence pt. „Chciałbym być sobą” podburzał Polaków , by szli za Solidarnością przeciw ówczesnej władzy. Wiedząc dzisiaj już z całkowitą pewnością ,iż Solidarność był, skutecznie zrealizowanym projektem CIA, do bandyckiego przejęcia Polski przez międzynarodową lichwę i docelowo wykorzystania Polski i Polaków przeciwko Rosji i Rosjanom, widzimy jak chytrze i podstępnie prowadzona jest dywersja ideologiczna/wojna informacyjna Zachodu z Nami Słowianami ,w tym z Rosją. Oni chcą nas wykorzystać jako „mięso armatnie” przeciwko Rosji . W jakimś zakresie , to już im , lecz nie do końca , udało się zrobić z Ukraińcami. Polacy w ich planach są następni , by ich rzucić przeciwko Rosji, do czego nie wolno dopuścić.

  Tak więc widzimy jak ojciec i córka , pracując dla show biznesu, który jest narzędziem międzynarodowej lichwy ,służą złej sprawie. Oni się wzajemnie wspierają , by zdobyć serca i popularność wśród Polaków., by poprzez nich/ swoich wykonawców/ móc kształtować zachowania i postawy Polaków w kierunku dla nich dogodnym , właśnie poprzez muzę, która jest dla nich jedynie narzędziem dywersyjnego /informacyjnego oddziaływania. Tutaj w tym filmie /mój komentarz pod tym filmem/ jak na dłoni widać jak piosenkarz Slawomir , któremu ostatnio zarzuciłem , iż szerzy wśród Polaków głupotę i i czyni z nich bezideową masę:
  .https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw

  rozprowadza /lansuje Patrycję Markowską, która w tym nagraniu /nie studyjnym , z nie obrobionym elektronicznie głosem / ma wyraźne problemy ze swoim głosem. Oto ten film /mój komentarz pod tym filmem/:
  .https://www.youtube.com/watch?v=3REG0iA1cfk&t=1s
 • @detektywmjarzynski 10:43:52
  G.Markowski (mój były sąsiad) pochodzi z narodu wybranego - zatem nic nie dzieje się przypadkowo, a jeśli już to nader rzadko.
 • @Rzeczpospolita 13:20:28
  No i wszystko jasne ....
 • Solidarność w Polsce jest dziełem CIA
  Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

  Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw."suwaku polskości" ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

  Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie .....w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

  Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi "izmami" i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich "prawd".

  Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.
  .https://youtu.be/bOJxNu_pUnQ?t=1246
  .https://www.youtube.com/watch?v=ldb7UM27zcU&t=11s

  Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast jego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

  Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

  Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako "mięso armatnie" by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

  Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak "nasz" agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

  Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031