Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Solidarność” była operacją specjalną CIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie …..

 
 
 ... w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal tkwi w świadomości wielu Polaków, którzy nie potrafią krytycznie myśleć.

 

.
.

Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw.”suwaku polskości” ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie …..w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi „izmami” i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich „prawd”.

Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.

 

 

Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast niego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako „mięso armatnie” by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak „nasz” agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .

 
_______________________________________________
.

Nie zapominajmy o wielkim wsparciu jakie „Solidarności” udzieliła

.
 
Potem było już z górki
.
 
.
A jak wyszło? – ano tak, że nawet kolebkę trafił szlag
.
 
 
.
 
D.Kosiur
 
 
PS
„… Młodość górna i durna …” 
W 1980r. mając 26 lat także zostałem członkiem NSZZ Solidarność – niestety. Rzecz ciekawa, nigdy nie otrzymałem związkowej legitymacji.

KOMENTARZE

 • Dla mnie to była
  katodebilna tłuszcza i tak pozostało do dzisiaj. Główny agent ubrany na biało stoi - na razie - spokojnie po krzakach w każdej mieścinie.
 • Sami narobiliście bydła
  Doprowadziliście Polskę do ruiny i zwalacie na solidarność. Solidarność to skutek waszych walk o władzę. Chcieli wywalić Gierka, więc zmontowali strajki, kto zawiózł Wałęsę do stoczni? Kto reaktywował strajk, już w zasadzie wygaszony w 1980 r.? Kto potem robił różne prowokacje, aby utrzymać napięcie w kraju?

  SB i WSI to zmontowały do spółki. A okrągły stół to też robota CIA, a nie Kiszczaka?
 • Solidarność efektem dywersji CIA
  Następny dowód, lepszej jakości to powstrzymanie budowy (1982–1989) elektrowni jądrowej nad jeziorem Żarnowieckim z reaktorem wodnym ciśnieniowym typu radzieckiego. Wzburzenie grup ludności poszło w typowy sposób dla CIA, tym razem od pracowników administracji i urzędów, czyli z miejsc, w których siedzi najwięcej kolaborantów i zdrajców.

  Zasadniczym faktem jest, że EJ typu radzieckiego nie powstała. Natomiast od roku 2011 planuje się powstanie EJ na planach zachodnich. Koncernowi Westinghouse (USA) rząd PiS-u poświęca najwięcej uwagi.

  http://iddd.de/rys/ppeakonfWE7.jpg
 • CIA i nowy feudalizm
  "(...)de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako „mięso armatnie” by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać."/ detektywmjarzynski/


  Z perspektywy czasu, niestety, można nabrać takiego przekonania. Polska ciągle jest i pozostanie pod wpływem CIA, i niewątpliwie była wykorzystana w ukraińskim przewrocie na Majdanie. Skaczemy teraz do gardła Rosji, a nasza rusofobia nie jest tylko elementem lokalnego folkloru, jest częścią wieloaspektowego globalnego zjawiska, które ma związek z niebezpiecznymi zmianami zachodzącymi w samej CIA, czyli procesowi prywatyzacji amerykańskiego rządu. Przeciwdziałanie "atakowi na Rosję" będzie bardzo trudne, ponieważ globalne procesy prywatyzacyjne doprowadziły do zaistnienia bardzo niebezpiecznych w swojej formie, niemalże feudalnych uzależnień.


  Cytuję fragment z Consortium News:
  https://consortiumnews.com/2018/02/13/how-intel-for-hire-is-undermining-u-s-intelligence-part-2/

  INTEL-FOR-HIRE STAWIA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA AMERYKAŃSKI WYWIAD

  SZARE STREFY PRAWA
  W 2016 roku Tim Shorrock napisał artykuł przedstawiający pięć firm - gigantów wywiadu - które za pomocą sprzedawanych przez siebie usług przejęły kontrolę nad politykę wewnętrzną, politykę zagraniczną, wojskiem i przywódcami cywilnymi. Oni nadają kształt informacjom, analizują je i decydują, kogo prezydent Stanów Zjednoczonych będzie postrzegał jako wroga, a kogo jako przyjaciela.

  Mniejsze firmy dostarczają im zasobów, na podstawie których opierają i opracowują oni swoje raporty. W epoce cyfrowej sektor zdobywania i analizy informacji stał się „rynkiem kupujących”. O ile większa firma zyskuje więcej finansowo odnajdując oddziaływanie rosyjskich wpływów na bożonarodzeniowe przedstawienie w szkole podstawowej, to taki wniosek zostanie wyciągnięty. Według zasady, że jeśli nie jesteś gotowy do wykonania zadania, to ktoś inny dostarczy "dowód". W końcu liczą się pieniądze.

  Jednym z głównych graczy w tym procesie jest Grupa Chertoffa, założona przez byłego Sekretarza Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Michaela Chertoffa.

  Od Grupy Chertoffa, poprzez Sojusz na rzecz Zabezpieczenia Demokracji, Niemiecki Fundusz Marshalla i Dashboard Hamilton 68, którego celem jest śledzenie "rosyjskich wpływów na Twitterze”, informacje są destylowane i przekazywane do graczy na średnim poziomie.

  Michael Chertoff w latach 2005-2009 prowadził potężny Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdzie był krytykowany za zwolnienie DBW z przestrzegania przepisów dotyczących wszystkiego - od spraw środowiska naturalnego rozpoczynając, a na wolności wyznania kończąc. Raport wydany przez Kongresową Służbę Badawczą stwierdził wówczas, że zakres niekontrolowanych uprawnień dla Chertoffa był bezprecedensowy. Chertoff był również znany z wystąpień przeciwko przepisom prawa międzynarodowego, w których oświadczał, że traktaty takie jak Konwencja Genewska nakładają nadmierne ograniczenia na działania USA za granicą.

  Jako długoletni pracownik - zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym - jest on jedną z czołowych postaci w amerykańskim zespole wywiadu i bezpieczeństwa.

  AMERYKAŃSCY (I ZAGRANICZNI) KONTRAKTORZY RZĄDOWI

  W swoich usługach firmy sektora prywatnego, w tym Intel-for-Hire, starają się naśladować działalności agencji rządowych, czyli przeprowadzają akcje szpiegowskie, operacje informacyjne, akcje bezpośrednie i operacje propagandowe. Jest to praca, którą, jak rząd wielokrotnie deklarował, należało pozostawić w agencjach rządowych, ponieważ mogły one być pociągnięte do odpowiedzialności publicznej, a prywatni kontraktorzy takiej odpowiedzialności nie podlegają.


  Firmy prywatne działają zarówno w kręgach rządowych USA, jak i poza nimi. Zdarza się, że firmy te pracują również dla obcych rządów. Ponieważ stanowią one sektor prywatny mogą zatem pozwolić sobie na atakowanie i nękania zarówno obywateli USA jak i resztę globalnej społeczności. Gdziekolwiek ich klienci „wyceluję”, tam oni dokonują „wystrzału”.

  Jest to zależność, którą niektórzy z najgorszych przestępców traktują bardzo poważnie. W ich świecie oni są Jamesem Bondem, a niszczenie reputacji niewinnych ludzi jest usługą dla ich kraju; przy okazji na ich konta ciągle napływają świezym strumieniem pieniądze. W ich wyobraźni są oni super-patriotami tego pokolenia, a w rzeczywistości - gdy tylko to, co robią, zostaje otwarte do wglądu – są oni pospolitymi przestępcami.

  Osoby o niesprawdzonym życiorysie i o radykalnych poglądach posiadają do swojej dyspozycji państwowe urządzenia cybernetyczne i mogą je wykorzystywać do własnych celów politycznych, prywatnego biznesu i osobistych vendet w taki sam sposób, w jaki używają narzędzi hakerskich CIA do projektów państwowych. I to dzieje się od lat(...)Pomimo braku profesjonalnych referencji, doświadczenia w zaangażowaniu w służbę publiczną lub nawet minimalnej liczby lustracji, ci szpiedzy z sektora prywatnego zbierają informacje, które są przekazywane i ostatecznie mogą być uwzględnione w codziennym briefingu prezydenta.

  Innymi słowy, konsultanci i "specjaliści od spraw publicznych" z niewielkim faktycznym doświadczeniem w profesjonalnej społeczności wywiadowczej - z których niektórzy mają na celu dokonanie odwetu, a jeszcze inni zarobienia przysłowiowego dolara- pomagają w podjęciu decyzji, kto jest wrogiem państwa. Taka jest rzeczywistość, mimo że brzmi to jak surrealistyczny film klasy B.”
 • Nawet to czerwone logo z tą pijaną czcionką zostało pewnie zaprojektowane, przez....
  jakąś najlepszą amerykańską agencję (tfu)marketingową.
  Wzięli film "Sól ziemi czarnej" i pojechali po emocjach.
  A potem wzięli kogoś na słupa i borok się ucieszył, bo dostał pewnie kasę za friko.
  Pospólstwo musiało mieć "swoje" logo, jak to jest w zwyczaju żeby towar się dobrze sprzedawał na tym "wolnym" rynku...
 • @jazmig 21:17:14
  zbrodniarzy należy szukać wśród beneficjentów. A kto jest tym rzeczywistym beneficjentem to widać gołym okiem (po wstawionym do podbitej Polski, potencjale zbrojeniowym, który pilnuje interesów beneficjentów)
 • Autor
  Polska i blok wschodni(ktory przeszedl na pozycje narodowe w latach 60-tych) byl nie strawny dla amerykanskiego kapitalu syjonistycznego.
  Nazwa "Solidarnosc" nie gra roli.W tym czasie nastepuje wzmacnianie sil anty-rzadowych i anty-narodowych(np. KOR) ale podstepnie wykorzystujacych haselka narodowe i wciagajacych sily narodowe i kosciol do oslabiania rzadu i Polski.
  Podobny mechanizm dziala na Ukrainie-oslabianie kraju przez wykorzystywanie sil narodowych i kosciol.
  CIA,podobnie jak inne sluzby amerykanskie sa finansowane przez kapital syjonistyczny i jemu podlegaja a nie rzadowi USA.
 • @jazmig 21:17:14
  Oszalałeś człowieku ?
  Solidaruchy sterowane przez CIA i inne zachodnie służby w tym Watykan z JPII na czele rozwalały Polskę od 1980r a nawet wcześniej ale bez powodzenia (1970, 1976..)
  To była dobrze zorganizowana agresja na Polskę wspierana przez lokalną V kolumnę żydowską oraz masy lokalnych pożytecznych idiotów sterowanych poprzez ambony.

  Okrągły stół był tylko uzgodnionym z agresorami (z Rockeffelerem) aktem poddania po przegranej obronie Polski przed zachodnią grabieżą.
  Od tego momenty rozpoczęła się masowa grabież Polski.

  Kiszczak i Jaruzelski byli stroną przegraną...a nie sprawczą..
  Poddali Polskę bo następnym krokiem globalnych bandytów miał być scenariusz Syryjski...
  Jaruzelski bronił Polski tak długo jak mógł i poddał Polskę by uniknąć wielkiego rozlewu krwi.
  To najlepsza z możliwych strategii dla Polski w warunkach wsparcia wrogów przez lokalnych pożytecznych idiotów.
 • @Oscar 06:31:29
  "To była dobrze zorganizowana agresja na Polskę wspierana przez lokalną V kolumnę żydowską..."

  Ajajajaj! No weź! Nie teraz! ;-DDD

  Może nie zauważą...

  Mega pozdro!
 • @jazmig 21:17:14
  Bo Gierek trzymał resorty za mordę najbardziej ze wszystkich, szczególnie obywatelską, dlatego nie można było kraść na całego.
 • Operacja CIA
  Nie ulega wątpliwości, że za wydarzeniami z lat : od drugiej połowy lat 70-tych do dnia dzisiejszego, stały i stoją CIA , BND,Mossad.
  Brak weryfikacji służb wojskowych PRL-u po 1989 roku był wynikiem tego, że zostały one "odwrócone na nowy układ", jak to wyjaśniał szef CIA M.Zalewskiemu, na początku prezydentury Wałęsy politykowi Porozumienia Centrum i sekretarzowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego, w rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim, co ten utrwalił w swojej książce pt. "Dwa kolory" :

  (...)Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być.(...).
  Wszystkie rządy po 1989 roku powstawały za przyzwoleniem USA, a stawianie na czele różnych partii, wynikało z aktualnego interesu USA zgodnie z amerykańską tradycją wymiany "starych swoich skurwysynów" na "nowych swoich skurwysynów".
  Tak było np. w 2007 roku(przygotowanie do polityki resetu z Rosja), tak było 10.04.2010 roku(wypełnianie uzgodnień resetowych) i tak było w 2015 roku(interes po klęsce resetu USA z Rosją).
 • @„Solidarność” była operacją specjalną CIA
  "„Solidarność” była operacją specjalną CIA"

  Nie byłoby Solidarności gdyby wcześniej komuniści* tak nie gnietli ludzi.

  CIA wykorzystała tylko istniejące napięcia społeczne. Głupia by była gdyby nie próbowała - taka jej natura, za to jej płacą.

  To nie całkowita wina zwykłych ludzi, że dali się oszukać przez CIA, organizacji doskonale znającej zasady manipulacji.

  To wina (post)komunistów, że takie napięcia w społeczeństwie spowodowali.

  ------------------------------
  *wiem, że to nie byli prawdziwi komuniści ale używam potocznego zwrotu określającego PRL-owską nomenklaturę.
 • @kowalskijan584 09:53:32
  //CIA wykorzystała tylko istniejące napięcia społeczne.//

  Fiu fiu fiu..."napięcia społeczne".No faktycznie to nie przelewki.Od czasów państwa Sumerów nikt nigdy nie zetknął się z "napięciami społecznymi" więc skoro tylko one gdzieś wystąpiły jeno nieliczni wiedzieli co z tym począć.
  Szanowny kowalskijan; w 1968 r przez wzorcowe państwo na planecie Ziemia czyli USA, przetoczyła się fala buntów znanych pod nazwą Holy Week Uprising.
  Do ich stłumienia PAŃSTWO użyło wojska z lotnictwem włącznie.
  Liczbę ofiar ocenia się (w zależności od źródła) od kilkudziesięciu do kilkuset zbitych i kilka tysięcy rannych.To były "napięcia społeczne".
  Zaś to co miało miejsce w PRL lat 70-80 to nie żadne tam "napięcia społeczne" a wyraz karygodnej słabości żeby nie powiedzieć indolencji państwa.
 • jak zwykle "bijatyka"
  Soli-durność to wspólne działania chazarów "Założycieli" jak również strony chazarskiej-partyjnej PZPR,WSW,SB.
  Chodziło tylko i wyłącznie o skanalizowanie Polaków,aby już więcej nic im się nie śniło.
  Co widzimy obecnie- udawany cwelocaust-chazarów z chazarami.
 • @ikulalibal 11:41:23
  "napięcia społeczne" mogą być większe lub mniejsze. PRL sprawił, że zamiast być "mniejsze" były "większe", co natychmiast wykorzystało CIA (oraz JP2 i inni) z pożytkiem dla siebie i przy okazji PRL-owców. W każdym kraju ""napięcia społeczne" istnieją, jest to normalne.
 • List otwarty i apel komandosa Michała Jarzyńskiego do swoich Braci Komandosów w Polsce .
  Przytaczam fragment dyskusji , która toczyła się moim udziałem na jednym z portali , a dotyczyła przyczyn upadku w Polsce polskie lewicy. Ta moja wypowiedź, a w zasadzie diagnoza przyczyn i sposobu doprowadzenia do upadku w Polsce polskiej lewicy jest dla nas o tyle ważne , gdyż możemy ją implementować na nasz związkowy grunt , by wcześniej , niż dojdzie do upadku naszego związku – co od dłuższego już czasu , w dużej mierze dzięki „naszemu” Kierownictwu, ma miejsce- antycypować przeciwdziałanie wobec tego zagrożenia i podjąć niezbędne środki, by jemu zapobiec.

  To, że w naszym związku spadochronowym od dłuższego czasu dzieje się źle nie muszę nikogo przekonywać . Widać , to gołym okiem min. , po doprowadzeniu do upadku „Komandosa” , który dawał możliwość naszym Braciom na znalezienie godnej pracy po zakończeniu służby wojskowej.

  Teraz nasi członkowie i było komandosi muszą się tułać od firmy do firmy ochroniarskiej prosząc o pracę. a , miejsce po „Komandosie ” zajęły firmy o kapitale zagranicznym częstokroć izraelskim takie jak Solid , Konsalnet, Impel i inne. To co się stało nie stało się tak sobie , lecz było efektem prowadzonej poprzez obce służby wywiadowcze gry operacyjnej obliczonej na wyrugowanie z rynku ochroniarskiego naszej firmy z wykorzystaniem agentury umieszczonej min . w naszym związku , w tym jego wierchuszce. Odbyło się to poprzez ich agenturę , która działa w Kierownictwie naszego związku /częstokroć są to ludzie , którzy w przeszłości odbywali przeszkolenie w USA/.

  Zwracam się do wszystkich Braci Komandosów zarówno tych należących do Związku Polskich Spadochroniarzy jak również tych pozostających poza tym związkiem o przemyślenie we własnych gronach tego mojego do Was apelu po to by nie było za późno, by nie doszło do tego , co miało miejsce w niedalekiej przeszłości w Polsce wobec partii lewicowej , iż doszło do publicznego jej upadku połączonego z aktem wyprowadzenia sztandaru do lamusa.

  Nie dopuśćmy do tego .

  PS. autor tego apelu jest członkiem III Oddziału ZSP w Dziwnowie . W przeszłości 1976-80 był oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1 batalionie szturmowym w Dziwnowie, w latach późniejszych był ekspertem Zarządu WSW w Bydgoszczy w dziedzinie walki z dywersją ideologiczną nazywaną obecnie wojną informacyjną , posiada duże doświadczenie w zakresie bezpośredniej walki z dywersją, terroryzmem , sabotażem itd. , obecnie jest publicystą aktywnie komentującym współczesne , bieżące wydarzenia w kraju i na świecie, ma wiele kontaktów z polskim środowiskiem patriotycznym w kraju i na świecie.

  Przykładowa prezentacja mojej aktywności na portalach społecznych w internecie:

  „Z Tweeta –
  Ludzie, którzy wydają się promować abstrakcyjną ideę grupy społecznej zwanej „lewicą”, często są tymi, którzy korzystają z jej nieistnienia.

  Polubione przez ciebie oraz 4 innych ludzi

  heavymetal60 , 6 lutego 2018 at 00:59
  Odpowiedz

  Lewicę w Polsce zniszczono metodą od góry poprzez agenturalnych wobec CIA/Mossad jej przywódców Aleksandra Kwaśniewskiego i Leszka Millera. Niestety ślepcy z lewicy nie widzą tego do dzisiaj.

  Polubione przez ciebie oraz 7 innych ludzi”

  Michał Jarzyński , 6 lutego 2018 at 07:18 ”

  źródło :https://kodluch.wordpress.com/2018/02/05/05-02-2018-syria-857-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Bracia Komandosi !

  Nie bądźmy takimi ślepcami jak Ci ludzie z lewicy. Obowiązkiem każdego komandosa jest prawidłowe rozpoznanie przeciwnika i jego pokonanie . Nie zapominajmy o tym .

  Łączę żołnierskie pozdrowienia dla Was i Waszych rodzin.

  Łódź, dnia 20 luty 2018 r. komandos Michał Jarzyński

  https://iv.pl/images/68835802705728505336.jpg
 • piękny obrazek ta flaga i te świnie xD
  NO ten obrazek oddaje dokładnie obecny związek "soliterność".... Nowa cholerna inkwizycja SS-synów....
 • List otwarty dysydenta, komandosa Michała Jarzyńskiego do byłych generałów LWP
  List otwarty dysydenta, komandosa Michała Jarzyńskiego do byłych generałów LWP

  Polska z każdym dniem coraz bardziej ginie, a Wy sobie zakładacie Klub Generałów stanowiący coś w rodzaju towarzystwa wzajemnej adoracji, by poprzez samouwielbienie i sobiepaństwo rozkoszować się sobą , kompletnie ignorując otaczającą rzeczywistość i jej zgubne skutki dla Polski i Polaków , jak również ich potomnych. Gdzie jest Wasza godność i służba dla Ojczyzny , której przysięgaliście służyć do końca.

  Kompletnie zaprzedaliście się zgubnej dla Polski władzy publicznej z agenturalnego nadania USA. Robicie to ze strachu , czy dla własnej korzyści ? ….a oni kpią z Was na każdym kroku /vide: Macierewicz i inni / , a Wy , żeby się czasami nie wychylić udajecie , iż „deszcz pada jak Wam plują w twarz” .

  Nie potraficie siebie ochronić, już zaczynają Wam odbierać stopnie /degradować / vide : Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak / a Wy czekacie , bo przecież Was osobiście to nie dotyczy . A jak Wy macie zamiar bronić Narodu Polskiego w sytuacji zagrożenia , kiedy sami się nie potraficie obronić.

  Otóż informuję Was , że przy tej władzy publicznej w Polsce , co teraz jest , to Was również spotka. Czekajcie dalej … a obudzicie się z ręką ubabraną po pachy w gównie. W sumie Was nie żałuję , bo sami na to zasłużyliście poprzez swoje zaniechanie. Nawet Was nie było dotąd stać na takie minimum oporu jak to zrobili byli wojskowi z NRD.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

  Żałuję , iż w przeszłości służyłem pod takimi jak Wy.

  Łódź , dnia 21 luty 2018 r. Michał Jarzyński
 • @autor-Polacy uwierzyli klamstwu bo stali sie niezdolni do elementarnej oceny sytuacji
  Wniosek ze zmiana systemu i powstanie Solidarnosci bylo dzialaniem agenturalnym CIA oczywisty. Oczywiscie podlaczyly sie pod ten proces sluzby specjalne innych panstw ktore od poczatku wspoldzialaly w procesie przejmowania terytorium Polski od kontrole systemu anglo-amerykanskiego Cala chistoria swiata to niekonczace sie podboje,chistoria ostatnich dziesiatkow lat[[ Noam Ch omsky ,,Rok 501 Podbój Trwa ,,] pokazuje ze Usa nigdy nie mialy na wzgledzie interesu i dobra przylanczanych sila i podstepem narodow do systemu anglo- ameykanskiego Samo USA jawi sie jako globalne narzedzie elit finansowych w reailzacji celu jakim jest jednobiegunwy model swiata w ktorym mowienie o prawach jednstek i samostanoweniu i suwerennosci narodow to ciezki przypadek niedorozwoju umyslowego jednostek lansujacych ideje tzw ,,zachodniej demokracji. Przypomne art ,,Rosja najwieksza grabierz XX w,, niema watpliwosc zostalismy jako narod oklamani i oszukani stalo sie to w znacznej mierze z naszej winy,poniewarz wsposob niewystarczajacy darzylsmy do prawdy i rozumienia w czasie gdy procesy te mialy miejsce. Zreszta to przejmoanie kotroli sie nie zakonczylo ono ciagle trwa by osiagnac cel jakim jest zniewolenie totalne [ patrz film,,End Game,] Dziwic moze postawa Kosciola Katolickiego ktory wspoldzialal z agencjami wywiadu,i postawa JP2,wylumaczeniem moze byc obietnica w podziale łupu,oraz zabzpieczenie systemowe przed ,,zagrozeniem,, prawoslawiem[walka o rzad dusz] zreszta watkow ktore spwodowaly wspludzial KK w precedrze sprzedania zachodow jest wiele w tym istotny jakim sa finanse Watykanu Niestety teraz nie pozostaje nic innego jak czekac na rozwoj syuacji. [Jestesmy wlasnoscia osob z zagranicy-premier Morawiecki] bo globale przetasowania sa poza zaiegiem naszych mozliwosci byto by to kontrolowac i miec na to znaczacy wplyw w obecnej chwili.
 • ...
  Wklejam panel dyskusyjny Nacjonalistycznego Klubu Dyskusyjnego z Krakowa, temat: "Solidarność". Jeszcze nie oglądałem, więc za treść nie odpowiadam.
  https://www.youtube.com/watch?v=KEGLEl0bKU8
 • ...
  Józef Kossecki - Cybernetyczna analiza historii PRL
  https://www.youtube.com/watch?v=6Iz8HnkNF0M

  Tenże: "Panorama opozycji politycznej", Szczecin 1983
  https://socjocybernetyka.files.wordpress.com/2009/08/j-kossecki-panorama-opozycji-politycznej.pdf
 • Bredzi pan panie Dariuszu.
  Nie bylo dwoch Solidarnosci. jak nie ma dwoch PRLow?????
  Polska Solidarnosc trwala niecaly rok..;/...I zlikwidowano ja wprowadzajac Stan Wojenny…….powolano nowa solidarnosc bis... 8 lat pozniej….jako calkiem nowy zwiazek zalozony przez Agentow Kiszczaka.

  A pan co ma na swoje usprawiedliwienie ..piszc podobne bzdury z ed..y wziete?????
  Niech pan zobaczy d ksiqazki Vioctory...Petera Schweitzera.... bo dane jakie pan podaje z niczego czyli z glowy....swiadczy o niczym czyli...mniejsza z tym.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930