Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezrobotny w IIIŻydo-RP/Polin musi wyrazić zgodę na najniższe wynagrodzenie inaczej nie dostanie pracy.

Od listopada ubiegłego roku z powodu wyziębienia organizmu życie straciło 65 Polaków – ta informacja pochodzi z żydowskich powszechnych mediów. A zima w tym roku jest w Polsce łagodna.

Według danych GUS z ub. roku głoduje w Polsce już ponad 900 tys. dzieci.

A ilu Polaków nie otrzyma emerytur, bo żydowskie rządy IIIŻydo-RP/Polin do 2004r. zlikwidowały ponad 10 milionów miejsc pracy? Z prawie dwu milionów gospodarstw rolnych istniejących jeszcze w końcu lat 1990., dzisiaj została zaledwie połowa! Pracujący Polacy nie posiadają oszczędności. Jednak mimo rosnącej, coraz powszechniejszej biedy 80% Polaków jest właścicielami mieszkań i domów – to spadek po „katastrofalnych rządach okresu PRL”. „Katastrofalne rządy PRL” – takiego określenia użyła znana syjonistyczna kreatura – niejaki J.Buzek, były premier, dzisiaj europoseł od kilku kadencji. Czy żydo-reżimowa władza zaproponuje emerytom, bezrobotnym, jakieś rozwiązanie w kwestii mieszkaniowej? Czy mieszkania i domy przejdą na własność żydowskich banków? A potem kupią je Żydzi, czy ich holo-mitowe organizacje, za pieniądze wyłudzone – skradzione wcześniej Polakom (?).

W latach 1980. „Solidarność” – dziecię syjonistycznej CIA -, walczyła o wszystkie soboty wolne. Dzisiaj, po „solidarnościowym” zwycięstwie nad „katastrofalnymi rządami PRL” i sukcesach żydowskiego kapitalizmu i takiejż samej demokracji IIIŻydo-RP/Polin, związkowcy, głównie pracownicy handlu, walczą o wolne niedziele. Wydaje się, że jest zwycięstwo, będą dwie wolne niedziele w miesiącu. Niewielu orientuje się, że ten sukces wynika z systematycznego spadku obrotów w handlu, czyli z powodu rosnącego ubóstwa Polaków. Choć powszechne żydowskie media i żydo-systemowi ekonomiści pieją o rosnących wskaźnikach gospodarczego wzrostu. Żydowskie korporacje wielkich sieci handlowych zgodziły się więc na dwie wolne niedziele – oto wyjaśnienie sukcesu.

Bezrobotni w IIIŻydo-RP/Polin (zjawisko nieznane w czasie „katastrofalnych rządów PRL”), żeby mieć szansę otrzymania zatrudnienia poprzez Urząd Pracy muszą w ankiecie wyrazić zgodę na najniższe wynagrodzenie. A minister w PiSowskim rządzie, J.Gowin oświadcza, że gdy był ministrem w rządzie PO nie starczało mu do pierwszego albo niejaka M.Gersdorf, prezes SN, stwierdziła, że za 10 tys. zł brutto może przeżyłaby na prowincji – ot i hucpa żydo-reżimowej hołoty.  Wedle obowiązujących w IIIŻydo-RP/Polin przepisów bezrobotni kierowani do prac publicznych przez Urząd Pracy nie mogą otrzymać prac zgodnych z kierunkiem ich wykształcenia (? – !). Żydo-reżimowa władza dobrze wszystko obmyśliła.

Zdobycze „solidarnościowego” zwycięstwa nad „katastrofalnymi rządami PRL” trzeba jednak chronić. W lutym 2014r. niejaki B.Komorowski, prezydent IIIŻydo-RP/Polin, podpisał ustawę 1066 o tzw. bratniej pomocy – na wypadek, gdyby polskie policja i wojsko odmówiły tłumienia protestów. Wtedy zagraniczne odziały policji i wojska będą miały prawo strzelać do protestujących Polaków. Syjonistyczny rząd PiS, ten dobry polski, katolicki rząd, który rozdaje po 500 zł, nie ma zamiaru likwidować tej ustawy. Sprowadził do Polski wojska z rządzonych przez Żydów USA. Główny priorytet Żydo-PiS to nie likwidacja biedy, czy nie daj boże rozwój gospodarczy kraju, to wojna z Rosją w interesie światowego syjonizmu.

Nie dziwmy się zatem, że do więzień nie trafią przestępcy, którzy po roku 1990 zniszczyli i nadal niszczą podstawy gospodarcze Polski. Miejsce w więzieniach jest dla takich jak np. Mateusz Piskorski, którzy otwarcie, negatywnie oceniają politykę żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin i próbują organizować siłę polityczną opowiadającą się za obroną interesów Polski i Polaków, a nie wrogiego Polsce, Słowianom, światowego syjonistycznego żydostwa.

 

Dariusz Kosiur

 

_______________________________

 

 

tekst z 2014r., który wyparował z Internetu

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

 

Kilka refleksji na temat udziału w reżimowych wyborach

Ukraina, z którą mamy wspólną granicę, a więc nie daleka Syria, Irak, Libia, Egipt, Afganistan, Sudan, Wenezuela, wcześniej Jugosławia, itd., stała się kolejnym państwem, które chce zawłaszczyć i zainstalować w nim swoje władze żydowska finansowa międzynarodówka. Zbrodniarze z Wall Street i z londyńskiego City dla osiągnięcia swoich celów gotowi są skąpać Ukrainę we krwi bratobójczych walk.

Nie zamierzam kolejny raz udowadniać zbrodni syjonistycznych światowych terrorystów z USA i z UE w procesie destabilizowania i zawłaszczania Ukrainy. Na stronie WPS wykazaliśmy to ponad wszelką wątpliwość. Chcę natomiast, na przykładzie zaangażowania syjonistów rządzących i opozycyjnych w III RP w obalaniu legalnej władzy na Ukrainie, podzielić się kilkoma refleksjami na temat możliwości zmian politycznych we współczesnej Polsce, w Polsce pod rządami – o czym zapominać nie należy – syjonistycznych gangsterów.

Nie powinniśmy już mieć najmniejszych wątpliwości, że zarówno rządzący (PO), jak i opozycja (PiS) (Dzisiaj odwrotnie, ale główne polityczne cele nie uległy żadnej zmianie)  – pozostałe partie lokują się po jednej lub po drugiej stronie tego układu – stanowią jedną antypolską, antynarodową, antypaństwową syjonistyczną bandę realizującą tę samą politykę w interesie międzynarodowego żydostwa.

Wczoraj, 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F. Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi żydowską rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny.

R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence. A więc R.Sikorski, żołnierz syjonistycznej mafii ma już niejakie doświadczenie w bandyckich rozgrywkach, czyli w syjonistycznej dyplomacji.

Także wczoraj, w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejaki W.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r..

Syjonistyczni bandyci żądni są krwi.

Przypomnę: Żydzi z KGB ZSRR zamordowaliNicolaeCeaușescu i jego żonę w 1989r., ponieważ Ceaușescu nie zgadzał się oddać Rumunii żydowskiej, syjonistycznej międzynarodówce.(Dwa lata później agenci rumuńscy zastrzelili w Moskwie morderców Ceaușescu. „Antysemityzm” – dr J.Ciechanowicz)

Czy na podstawie powyższych przykładów można sądzić, że na drodze parlamentarnych wyborów, na zasadach żydo-reżimu III RP, możliwe jest odzyskanie władzy przez Polaków w Polsce?

Czy udział w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, na zasadach żydo-reżimu III RP, ma jakikolwiek sens?

Czy udział w wyborach nie będzie tylko legitymizacją żydo-reżimu III RP?

Syjoniści panicznie boją się małej frekwencji, ponieważ ich uzurpatorski reżim stanie się jawny – będzie kpiną z, głoszonej przez ich żydo-media, demokracji.

Czy syjonistyczna banda dopuści do udziału w wyborach, a więc także i na czas wyborów do ich żydo-mediów, autentycznych przedstawicieli Polaków?

Możemy być pewni, że syjonistyczni gangsterzy (rządzący i opozycja) reżimu III RP zrobią wszystko, nie wyłączając zbrodni, żeby nie dopuścić Polaków do władzy(Ustawa 1066 o „bratniej pomocy”). Zdają sobie sprawę, że utrata przez nich władzy oznacza rozliczenie ich przestępstw i nieuchronność kary za zbrodnie przeciw polskiemu narodowi i państwu.

Oczywiście żydo-reżimu III RP będzie trwał tak długo, jak długo syjonistyczne USA będą w stanie udzielać mu wsparcia. Wszystko jednak ma swój kres. Syjonistyczna hydra USA znajduje się w agonii, stąd jej wzmożona agresja.

 

Dariusz Kosiur

__________________________

Nie zapominajmy, że najwyżsi pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce, którzy na ręce ks. abp. Światosława Szewczuka, głowy Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, złożyli w 2014r. wyrazy poparcia i solidarności z walczącymi na Majdanie, dziwnie nie stają w obronie polskich owieczek przeciw zbrodniczemu żydowskiemu reżimowi IIIŻydo-RP/Polin. Mało tego, pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce reżim IIIŻydo-RP/Polin wspierają i to niezależnie od rządzącej w danym momencie partii.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  To jak jest w końcu z tymi szczepionkami?

  Uprzejmie pozdrawiam.

  5*
 • @Jasiek 16:02:20
  też się dołożyłem z 5 , do tych szczepionek Pan Kosiur dojrzeje. Nie można być specjalistą od wszystkiego do tego z dnia na dzień.
 • @zadziwiony 18:23:40
  Jeśli "dojrzałość" ma polegać na uleganiu propagandzie i na braku rzeczowych argumentów i logiki myślenia, to wolę zostać niedojrzałym.
 • @Rzeczpospolita 19:54:39
  "Jeśli "dojrzałość" ma polegać na uleganiu propagandzie i na braku rzeczowych argumentów i logiki myślenia..."

  Są na świecie różne logiki (podobnie jak są różne cywilizacje).
  Czy gotów byłby Pan przyjąć tyle szczepionek ile się podaje niemowlakom w USA pod warunkiem, że przyjmie Pan dawkę proporcjonalną do masy Swego ciała?

  Ja bym nie ryzykował...
  Już kiedyś czułem, że koniec jest blisko. Właśnie po szczepionce.

  A zatem pozdrawiam :-)
 • @zadziwiony 18:23:40
  "Nie można być specjalistą od wszystkiego do tego z dnia na dzień."

  Jest jeszcze kwestia ZUS.... ;-)

  Ukłony
 • @Jasiek 20:51:20
  "Jest jeszcze kwestia ZUS.... ;-"
  /Jasiek/
  "Drobnomieszczanin zwykle nie rozumie kapitalizmu i nie chce go zrozumieć. Największym wrogiem drobnomieszczanina jest ZUS i Urząd Skarbowy. Instytucji tych nienawidzi bardziej niż rynkowego przeznaczenia i naturalnego dążenia kapitału do monopolizacji(...)Ciężko pracujący drobnomieszczanin jest bowiem zły, że ludzie rezygnują ze słabo opłacanych prac. Mikro-przedsiębiorczość nie tworzy i nigdy nie stworzy godziwych warunków pracy najemnej. Drobnomieszczanin będzie przeciwny jakiejkolwiek polityce socjalnej powtarzając non-stop, że każdy sam sobie powinien dać radę. Popiera również partie bardziej liberalne od PIS-u tj. PO i Nowoczesną, czy bardziej reakcyjno-liberalne jak Kukiz’15. Stanowczo potępia również zakaz handlu w niedziele jako ograniczenie wolnego rynku i klasowe zagrożenie dla drobnomieszczaństwa. Najbardziej agresywne drobnomieszczaństwo koncentruje się przy Ruchu Narodowym, Kongresie Nowej Prawicy i partii Janusza Korwina-Mikke – Wolność(...)Drobnomieszczaństwo, w chwili obecnej, hołduje najbardziej dzikiemu kapitalizmowi pragnąć nieograniczonej akumulacji kapitału w swoim osobistym interesie. Drobnomieszczaństwo będzie bronić swojej pozycji, broniąc nawet stanu polskiego kapitalizmu z czasów przed wypłacaniem 500+ i może nawet przyczynić się do nowej 'terapii szokowej'."
  /Drobnomieszczaństwo a terapia szokowa -Cyprian Kraszewski/
 • Czekam na to kiedy w końcu spadnie ze ściany w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej, ta profanująca ta kaplicę...
  tablica upamiętniająca zbrodniczą Solidarność...
  Każdy dawny człon(ek) Solidarności ponosi współodpowiedzialność za te miliony ofiar tego solidarnościowego "odzyskania wolności", za te miliony (w skali tych już prawie 3 dekad) głodujących dzieci, za tą deprawację i demoralizację dzieci i młodzieży (kiedyś wychowywaną w szkołach w duchu patriotyzmu i poszanowania... Dekalogu)...
  Za te miliony Polaków - przysZłych emerytów, bez... EMERYTUR..
  Macie chłopy TAM u Góry... PRZEWALONE, za tą waszą pychę...
  Ja na waszym miejscu leżałbym plackiem u stóp Matki Boskiej w pokucie za ten ciężki, śmiertelny grzech PYCHY...

  Ja już wyspowiadałem się z tego ciężkiego grzechu, bo też byłem członem tej pieprzonej Solidarności.
  Na szczęście młodym i głupim. Nie wiem na ile będzie to okoliczność łagodząca...
 • @Jan Paweł 22:01:26
  100/100 Nic gorszego nas nie mogło spotkać jak te okrągłostołowe prostytutki . Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 22:01:26
  PRL (ten po 1956r.) był DAR-em danym nam przez Pana Boga po Ślubach Jasnogórskich...
  Ciężko teraz płacimy za to lekceważenie tego Daru, jak się teraz okazuje WOLNEJ OJCZYZNY... wolnej od tego zachodniego satanizmu...

  Tutaj jest rozwinięcie tej myśli:
  http://gibson.neon24.pl/post/142186,szanowny-panie-ryszardzie-opara-epitafium
  z dedykacją dla solidaruchów...
 • @Repsol 22:06:16
  Pozdrawiam...
 • Prośba Niemców do Rosji , w tym moja o ponowne wyzwolenie
  Niemieccy turyści , którzy przyjechali do Krymu proszę ponownie Rosję o wyzwolenie Niemiec
  https://mediarepost.ru/news/165438-posle-poezdki-v-krym-nemcy-prosyat-russkih-esche-raz-osvobodit-germaniyu.html

  Niemieccy turyści mają rację , bowiem Niemcy od momentu zakończenia II wś. są pod całkowitą okupacją USA , o czym min. świadczą 174 amerykańskie bazy wojskowe rozmieszczone na terytorium Niemiec. Podobna sytuacja jest z Japonią , gdzie od czasu zakończenia II wś. jest 113 amerykańskich baz wojskowych.

  Polska po 1989 r. również jest państwem okupowanym przez USA, a rządzący w Polsce reżim jest z ich nadania. Rzygać mi się chce jak słyszę w radio codzienne kłamstwa Dudy, Kaczyńskiego i innych figurantów -agentów amerykańskiej hegemonii nad Polską, co jest dziełem Solidarności , która z kolei jest dziełem CIA …no i koło się zamyka , a Polska jak nie była wolna, tak nie jest. A propos zaoceaniczny „nasz sojusznik” w myśl swojej nowej doktryny nuklearnej rości sobie prawo do ataku nuklearnego na swoich sojuszników , w tym też Polskę. Nie ma co :ładnego sobie znaleźliśmy przyjaciela-bandytę.

  Przyłączam się do prośby niemieckich turystów do Rosji o ponowne wyzwolenie Niemiec , dodając od siebie, w tym również Polski.

  https://iv.pl/images/10326633974222528810.jpg
 • @detektywmjarzynski 08:03:50
  Są przecież na to dokumenty, że po wojnie tzw Wall Street (czyli światowa lichwa) "kupiła" sobie Niemcy za centy, by stworzyć sobie przyczółek do podboju Europy. W tym celu zainwestowała w upadłe Niemcy potężny kapitał, który nazwali Planem Marshalla i wstawiała swoje marionetki na stołki w zarządzie tek korporacji pn Deutchland GmBH.
  No i udało się...
 • @detektywmjarzynski 08:03:50
  Jestem przekonany że i w Polsce dojrzewa wśród coraz większej już ilości Polaków taka myśl o wystąpieniu do Putina o ponowne wyzwolenie.
 • @Rzeczpospolita 19:54:39
  Do przemyślenia.

  https://szczepienia.wybudzeni.com/historia-szczepien/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/lista-dr-kwestionujacych-bezpieczenstwo/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/sklad-szczepionek/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/ignoranci-obskuranci/
 • @Jan Paweł 22:01:26
  ...... a ze ściany w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu, która znajduje się nad Kaplicą Matki Bożej, tabliczka z napisem - dr Jan Kulczyk?
 • O tajnych planach Tajnego Światowego Władzy Centrum /TŚWC /wobec Słowian , w tym wobec Rosjan , Ukraińców , Polaków
  oraz Żydów zamieszkałych na terenach Słowian
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/o-tajnych-planach-tajnego-swiatowego.html
 • @Jan Paweł 08:54:36
  Poziom korupcji w KGHM był ogromny. Przekręt na ok. 16 mld zł!!


  https://www.youtube.com/watch?v=eukzFkme3wA


  Czy ktoś z nich już siedzi? Oddał zagrabione? Nie! Michał Dzięba może naprawdę się obawiać o zdrowie i życie. Mam nadzieję że pan Michał ma skuteczną ochronę. Podziwiam genialną pamięć. Martwię się o jego bezpieczeństwo. Czy ten człowiek chce oddać życie? ABW do działania, na gwałt, ochrona natychmiast potrzebna. Jak na "chorego psychicznie" dość rozsądnie prawi. To się nazywa analiza na zamówienie, "Paranoja pieniacza", albo "schizofrenia bezobjawowa", to nasi starsi braci z ZSRR, eliminowali tak persony, które widziały zbyt dużo. Coś ten "wariat", chyba dał dowód, że taki przydomek otrzymał bezpodstawnie. Mówi konkrety, ma dużo informacji. To co się dzieje z KGHM to jakaś paranoja. Dobra zmiana, powinna chyba bardziej uważać kogo sobie dobiera do rządzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930