Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

 

Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

 

 

   

 

A tu obchody 8 marca’68 w 2010r.,  w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

 

 

 Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.”

 

https://www.youtube.com/watch?v=91InFXa-aJ4

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu

 

W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68. Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.

 

„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis. Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. … Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!

 

Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.  Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.

 

Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (//www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?

 

Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.

Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.

 

W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży. Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.

 

1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS,  przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Ne,ne
  to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

  https://www.youtube.com/watch?v=zqo86N2Tnnw
 • @kfakfa 21:19:02
  Hola Kolego niech się wstydzą gamonie nie znający historii . Pozdrawiam. https://www.salon24.pl/u/el-zorro/850349,w-poszukiwaniu-prawdy-o-marcu-1968-roku
 • 6 mln Żydów - skąd takie dane ?
  6 mln Żydów - skąd takie dane ?
 • @Autor
  Dwie sprawy:
  1. Atak na Jaruzelskiego , Kiszczaka i innych jest wynikiem tego, że ci ludzie przeciwstawiali się żydowskim wpływom. A tego Żydzi nigdy nie darują - zemsta z ich strony jest i pozagrobową.
  Cała narracja jest tak prowadzona, aby wykazać, że to oni są prożydowscy (byli) - to wersja dla przygłupów i śledząc ataki na nich widać jak są prowadzone. Wystarczy przyjrzeć się sprawie śmierci Popiełuszki i przy okazji roli w tym Glempa. A ataki medialne są prowadzone przez "deep state" - nawet trzeci i czwarty poziom kamuflażu.
  Dla mnie każdy, kto bierze udział w tych atakach - jest podejrzany o działania na szkodę Polski.
  Jedną z form ataku jest utożsamianie komuny z żydokomuną, gdy na pewno część komuny miała charakter narodowy, polski.

  Wszystkie te kwestie należy wyważyć i oddzielić - wskazać kierunki narracji historycznej i zakłamań poczynionych przez środowiska żydowskie.

  2. Na tym tle dokonać oceny działania polskich władz i zamierzeń. Wyraźnie należy zauważyć, że Duda nie jest z polskiego nadania. Pytanie, czy nastąpił faktyczny rozdźwięk, czy to tylko gra pozorów. Jeśli Szydło jest przygotowywana do roli prezydenta - to znaczy, że PiS nie zdradził Polski. Ale na razie tego nie widać.
  Morawiecki działa jak patriota - sprawa stanowiska odnośnie 68 roku - Duda wyszedł na sk...a. Co dalej?
  Zobaczymy - sprawa nie jest jeszcze na etapie rozstrzygnięć.
 • nic nowego
  a czego można spodziewać się po rezydencie polin żydobanderowcu aaronie mychajłowiczu judzie mężu pani koszerchałzer - judy córki antypolskiego paszkwilanta. pamiętem jego wściekły atak antypolskości podczas obchodów żydoubeckiej prowokacji w Kielcach coby się przypodobać teściowi
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:22:42
  Moim zdaniem atak na Jaruzelskiego i Kiszczaka i innych oraz gloryfikacja leśnych bandytów to zadanie zlecone polskim marionetkom przez okupującą Polskę globalną mafię żydowską.
  Oba zadania mają jeden cel... kopanie rowów między Polakami, zapobieganie zjednoczeniu się Polaków przeciw żydowskiemu okupantowi.

  Globalna mafia żydowska widzi że Polacy się buntują przeciw żydowskiej okupacji. Ten oddolny bunt jest i z lewej i z prawe strony Polskiej sceny politycznej (Polska lewica po PRLowska i Polska prawica przy kościelna).

  Rządzące marionetki dostały zlecenie na skłócenie tych dwóch potężnych Polskich sił społeczno-politycznych.

  Cała akcja realizowana przez PIS który rządzi za przyzwoleniem globalnej mafii żydowskiej której bezpiecznikiem żydowskim jest ewidentnie żydowska marionetka czyli Duda, to pełna analogia do rządów lewicy PRLowskiej gdzie bezpiecznikiem żydowskim był najpierw Wałęsa a potem Kwaśniewski.

  Rządy Lewicy PRLowskie globalnej mafii się nie spodobały i najpierw Oleksy został uwalony w drodze prowokacji politycznej czyli zamachu stanu a potem to samo spotkało Millera.

  Naród Polski jest podzielony na dwie zasadnicze części lewica PRLowska i prawica przykościelna. Która z nich jest liczniejsza ? trudno powiedzieć .. ja sądzę że jedna lewica laicka jest liczniejsza , KK traci wpływy społeczne.

  Globalna mafią doprowadził do skrajnej degeneracji przedstawicielskiej
  w polityce gdzie lewica laicka praktycznie nie jest reprezentowana.
  a rządząca z nadania żydowskiego prawica dostała zadanie zgnojenia propagandowego lewicy tak by ją zniszczyć do końca.
  Mafia żydowska boi się Polskiej lewicy....jak ruskiego Putina.
 • @thomx 07:25:42
  Taką liczbę powielają w IIIŻydo-RP/Polin powszechne żydowskie media.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:22:42
  1. "Atak na Jaruzelskiego , Kiszczaka i innych jest wynikiem tego, że ci ludzie przeciwstawiali się żydowskim wpływom."

  Mam co do tego poważne wątpliwości:
  - Kiszczak i Jaruzelski byli oficerami IW (odpowiednik UB dla cywilów, jednak działalność IW była bardziej brutalna),
  - istnieją poważne wątpliwości odnośnie pochodzenia Jaruzelskiego (podstawiony agent),
  - pozorna czystka żydowska w WP,
  - do dzisiaj nie wiemy, kto wydał rozkaz strzelania w grudniu 1970r. do stoczniowców, gdy strajk był już zakończony (wojsko jest jedyną organizacją, w której rozkazy wydają przełożeni znani z nazwiska i stopnia),
  - Jaruzelski domagał się interwencji ZSRR w Polsce w 1980/1981, a przecież zdawał sobie sprawę, że taka interwencja może pociągnąć za sobą wystąpienie WP przeciw Armii Czerwonej (czyje interesy zyskałyby na tym - ?),
  - 1985r. pakt Jaruzelski - Rockefeller,
  - 1988r. likwidacja komórek MO do ścigania przestępstw gospodarczych oraz likwidacja odpowiedzialności karno-skarbowej za te przestępstwa wśród administracji państwa (Jaruzelski i Kiszczak musieli zdawać sobie sprawę z konsekwencji takiego kroku dla państwa polskiego i narodu),
  - 1989/90 - oficjalne przekazanie władzy żydostwu,
  - po 1990r. mogliśmy obserwować szczególną komitywę Jaruzelskiego ze środowiskami żydowskimi, a nie polskimi,
  - mord na Popiełuszko i na pozostałych ponad 100 księżach w latach 1980-91 nie mógł być dokonany bez wiedzy najwyższych władz PRL - przecież ci księża oprócz postawy patriotycznej bruździli także integracji europejskiej (byli niewygodni również dla Kościoła)

  Natomiast PiSuarowa degradacja generałów, którzy oddali władzę Żydom (a nie Polakom, choć mieli niezbędną wiedzę, wybór i możliwości decyzyjne) jest działaniem propagandowo-indoktrynacyjnym, podobnym do haseł MW, ONR: "precz z komuną" itp.

  2. "Morawiecki działa jak patriota ..."
  A dotacje dla JP Morgan, a ewentualny zakup przez GPW giełdy z Tel Avivu, nie wspominając o braku jakichkolwiek działań o propolskim charakterze w ekonomii - ? - Czy tak działają patrioci?
  A swoją drogą przyjaciel Kaczyńskich, L.Fogelman (udział w największych prywatyzacjach w Polsce) już trzy lata temu twierdził, że Morawiecki będzie premierem - patrioci to po prostu wiedzą i już.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/12/10/prawdziwa-twarz-premiera-m-morawieckiego/
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sposob-morawiecki-niszczy-polske-2017-12
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/141351,syjonistyczne-szambo-wylewa-coraz-bardziej
 • Koniec swiata !!!
  WPS-y piszą na Niezlomni.com
  Czyżby byli u spowiedzi
  8-))))
  Brawo Wy
 • @Rzeczpospolita 13:03:53
  Że Jaruzelski był w IW - fakt; pytanie jaką rolę pełnił, a to jest niejasne.
  Pochodzenie? To już hucpa.
  Udział w czystce 68? To ciekawa kwestia, warta szczegółowego wyjaśnienia, a nie powtarzania bzdur. Tego Żydzi Jaruzelskiemu nie darowali i tylko próbują motać.
  Jaruzelski nie wydawał rozkazu strzelania w 1970. Chyba za czystkę 68 próbują mu to przypisać.

  Interwencja rosyjska 80/81.
  Jeśli to mogło być obroną przed Żydami - to mogło mieć sens i byłoby uzasadnione. Także ataki na Jaruzelskiego mają chyba ten podtekst, że nie chciał się poddać.

  Od 84 - w zasadzie już było "pozamiatane" i były tylko negocjacje, aby nie poddać się bez warunków. Kościół zagrał najbardziej perfidną rolę.

  Morawiecki - gra jak może. Sporo jest na przeczekanie i łagodzenie konfliktów, które mogłyby mieć katastrofalne znaczenie. Być może liczy, że dotrwa do upadku USA (i Izraela), a jednocześnie próbuje odtworzyć struktury państwa.
  Przy tych założeniach - wskazane koszty to naprawdę niewiele.

  Tyle, że nie mam 100% pewności, co do rzeczywistych intencji. Myślę, że najbliższe kilka miesięcy to wykaże. Sprawa dolara (juan w rozliczeniach za ropę), to kwestia najbliższych miesięcy.

  Każdy, kto nie rozważa tego w takim kontekście i przeszkadza w rozwijaniu takiego scenariusza - jest zdrajcą Polski.
 • @Repsol 21:54:55
  hola hola
  WPS to nie ta rubryka z niezłom z ajwaj,to wcale,wcale nie jest podobne
 • @Rzeczpospolita 13:03:53
  Można powiedzieć tak: jak już psy z CIA rozpoczną akcję, ciężko je zatrzymać. Akcja rozwalania ZSRR udała się i co za tym poszło nie było szans na nieoddanie władzy żydom.
  Jaruzeski nie miał szans w tej walce; ostatni jego krok aby okiełzać żydostwo w Polsce, był stan wojenny.
  Jednak to nie przerwało działań CIA, nałożyli na Polskę sankcje a władze PRL były przedstawiane opinii światowej jako czerwone diabły a sam Jaruzelski jako morderca.
  Tak więc Polska została przejęta jak i inne kraje RWPG, (także Rosja pocz. lat 90-tych, która dziękuje za to, że nastał Putin i powoli realizuje odżydzanie FR - duży sukces, że Soros, Rothschildowie stracili wpływy w Rosji) ostatnio została przejęta Ukraina, teraz cel Białoruś, Serbia. Była Armenia, jednak na razie się nie powiodło.
  Psy CIA już nad tym pracują
 • @Husky 13:10:31
  Głupoto,
  popatrz tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/09/marzec68-iiizydo-rp-polin-i-zydowska-perfidia/

  Logo "nizłomnych" nadała administracja Neon24.pl - nie mam możliwości eliminacji tego obrazka.
 • @Rzeczpospolita 18:04:44
  //Logo "nizłomnych" nadała administracja Neon24.pl //

  masz koneksje, oj masz
 • @lorenco 17:39:29
  Oczywiście agentura żydowska CIA, MI6, Mossad, działała w całym bloku socjalistycznym, także w Jugosławii, którą zniszczono na końcu i to przy pomocy zewnętrznej agresji.

  Plan zniszczenia bloku socjalistycznego powstał po 1956r., gdy żydostwo pozbawiono władzy. Państwem, które miało uruchomić cały łańcuch upadku była Polska, ponieważ tu istniały największe wpływy żydo-katolickiego Kościoła - istotnego elementu destrukcji bloku socjalistycznego (do tego doszedł przy pomocy CIA wybór JPII).

  W.Gomułka w 1970 podpisał układ z NRF, który zawierał klauzulę dotyczącą udzielenia Polsce kredytów. Kredyty (w 99% rzeczowe, nie finansowe) były niezbędne, ponieważ groziło PRL wielomilionowe bezrobocie - bezrobocie było skutkiem działania żydowskiego (agenturalnego) kierownictwa w Komisji Planowania.
  W okresie rządów E.Gierka, ok. 1975r. Zachód wstrzymał kredytowanie (ćwiczono ten schemat później w Afryce) uniemożliwiając dokonywanie jego spłat, co przełożyło się na pogorszenie warunków ekonomicznych dla społeczeństwa. Przygotowano tym samym grunt społeczny dla poparcia przyszłych strajków "solidarnościowych".

  W 1980r. strajki rozpoczęły się Świdniku i Lublinie i po porozumieniu z władzami PZPR zakończone. Strajki sierpniowe w Gdańsku (szczecińskie nie były nagłaśniane, ponieważ miały polskie kierownictwo) również zakończyły się porozumieniem z władzami PZPR - Gierek nadal pozostawał I sekretarzem. W tej sytuacji nadzorujący aparat bezpieczeństwa S.Kania (organizował przeciw Gierkowi strajki w Radomiu i Ursusie) i gen. W.Jaruzelski doprowadzają do usunięcia Gierka.
  V żydowska kolumna nakręca spiralę strajkową - bomba pod PRL została podłożona.
  Dla utrzymania PRL wystarczyło w 1980r. wyeliminować żydowską V kolumnę z kierownictwa "Solidarności", co dla aparatu bezpieczeństwa PRL było wtedy dziecinnie łatwe. Żydowski Zachód i jego służby zostałby odprawione z kwitkiem. Jednak podjęto działania całkowicie odwrotne - dlaczego?
  Na to pytanie odpowiemy łatwo, ponieważ znamy pozostałą sekwencję zdarzeń i udział w nich Jaruzelskiego, Kiszczaka, Kani, Rakowskiego (przekazał całą dokumentację geologiczna Polski do NRF, a więc i do USA) i innych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:29:47
  //Każdy, kto nie rozważa tego w takim kontekście i przeszkadza w rozwijaniu takiego scenariusza - jest zdrajcą Polski.//

  Ostro, teraz będzie strach się odezwać :P
 • @Rzeczpospolita 18:56:45
  I tak i nie.
  Spróbuj teraz walczyć z tzw. Zachodem.
  Jakie będą wyniki tej walki?
  Na taką walkę mogą pozwolić sobie w tej chwili Rosja i Chiny plus ich sojusznicy wspierani przez oba te kraje.
  PRL mógł się bronić przed tzw. Zachodem, kiedy ZSRR był i był mocny.
  Jesteśmy i byliśmy zbyt małym i słabym krajem aby cokolwiek działać samodzielnie.
  Co do tego, że Kania, Jaruzelski organizowali strajki przeciw Gierkowi... nie wiem dlaczego zapomniałeś wspomnieć o KOR z Michnikami, Kuroniami na czele, opłacanymi pieniędzmi z CIA. O KK, który grzmiał do wiernych, też opłacany przez Watykan, stąd wziął się polski papież aby realizować rozwalanie PRL, bo Polacy to ostoja katolicyzmu.
  Oręż Zachodu na nasz kraj był ogromny zarówno gospodarczy jak i religijny.
  Zwalanie winy na Jaruzelskiego jest trendy, na kogoś winę trzeba zrzucić a winni jesteśmy my Polacy, tzw. goje, co dajemy się robić w bambuko za pomocą prymitywnej propagandy, na którą Polacy łapią się jak ślepy w piwnicy.
 • @lorenco 17:39:29
  Raźny: Klęska opcji amerykańskiej. Pozorowana obrona suwerenności

  Kryzys w relacjach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich, a także polsko-ukraińskich jest jedynie elementem o wiele poważniejszego kryzysu, w jakim znalazła się Polska. Ma on wymiar klęski o charakterze geopolitycznym i cywilizacyjnym. Jest to – przemilczana przez polskie władze i opozycję oraz stojący za nimi establishment polityczny, media i środowiska opiniotwórcze – klęska opcji amerykańskiej. Izrael i lobbujące za nim środowiska żydowskie oraz banderowska Ukraina to elementy „pakietu” politycznego opcji amerykańskiej, którą Polska przyjęła po 1989 roku. W pakiecie tym otrzymaliśmy przymus realizowania interesów nie tylko amerykańsko-natowskich, ale równie żydowsko-izraelskich i ukraińskich z banderowskimi włącznie. Nowym świadectwem tego „pakietu” politycznego jest skoordynowana negatywna reakcja wymienionych państw na nowelizację ustawy o IPN. Na Polskę spłynęła z ich strony fala nieuzasadnionego oburzenia, pouczeń, pomówień. Przywoływanie do porządku polskich władz, nawoływanie do odrzucenia przyjętej ustawy, pogróżki i działanie na szkodę naszego wizerunku w świecie uświadomiły nawet średnio zorientowanym politycznie Polakom znikomy poziom naszej suwerenności.

  Reakcja Warszawy poziom ten jeszcze bardziej obniżyła. Unaoczniła nam, że jesteśmy krajem, którego władze nie boją się złamać własnej konstytucji w reformie Trybunału Konstytucyjnego, sądownictwa czy ordynacji wyborczej, natomiast kajają się przed obcą władzą z powodu ustawy zgodnej z zapisami konstytucyjnymi – co więcej, jedynie częściowo symetrycznej do tych, które w Izraelu czy na Ukrainie dotyczą penalizacji za podważanie obowiązującej w tych państwach polityki historycznej. Żałosne usprawiedliwienia Warszawy, obietnice wyjaśnień i konsultacji, powoływanie zespołu do dialogu z Izraelem, potulne wycofywanie się z żądania ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej, niepodejmowanie ekshumacji żydowskich ofiar zbrodni wojennej w Jedwabnem – stanowią ostry dysonans w dumnym przywoływaniu pamięci o stuleciu odzyskania niepodległości. Kłócą się z narzucanym Polakom kultem żołnierzy wyklętych, na których „niezłomności” mają się uczyć umierania dla ojczyzny – oczywiście, szarzy obywatele, nie politycy. Ci bowiem – wbrew składanym publicznie deklaracjom – nie mają zamiaru o nic walczyć. Sam wyjazd polskiej delegacji rządowej do Izraela – a ściślej do Jerozolimy jako uznanej przez USA stolicy państwa żydowskiego – oraz do Waszyngtonu, aby „wyjaśnić” naszym „:partnerom” wymienioną nowelizację – to pielgrzymka pokutna, która jedynie potwierdza stopień naszego od nich uzależnienia. Żenada, która w zestawieniu ze stuleciem odzyskania niepodległości jest jej parodią, a jako spektakl polityczny – groteską. Nawet uczeń likwidowanego właśnie gimnazjum wie, że od czasów Jeana Bodina – a więc od XVI wieku – suwerenność państwowa to nade wszystko moc samodzielnego stanowienia prawa i jego egzekwowania. Podległość i służalczość rządzącego Polską establishmentu politycznego uderza w naszą dumę narodową tym boleśniej, że oparta jest na oczywistym zakłamaniu, widocznym w relacjach z państwami oferowanymi nam w „pakiecie” politycznym opcji amerykańskiej w roli „partnerów” – Izraelem u Ukrainą. Nikomu z grupy trzymającej w Polsce władzę – niezmiennie od blisko 30. lat – nawet do głowy nie przychodzi ukształtowanie tych relacji na gruncie partnerstwa – równości i wzajemności. Nie ma nikogo odważnego, kto głośno powiedziałby, że w rodzinie narodów świata nie ma wybranych i wykluczonych, pierwszoplanowych i podrzędnych, nie podlegających ocenie moralnej i bezwzględnie jej poddawanych. Nie ma nikogo, kto wykrzyczałby, że Izrael jest państwem terrorystycznym, okupującym ziemie Palestyńczyków, łamiącym postanowienia ONZ dotyczące ciągnącej się ponad pół wieku wojny z nimi, blokującym powstanie ich państwa, prowadzącym ciągłe ataki na swoich sąsiadów, przyczyniającym się do ludobójstwa chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, ze Izrael w sposób niekontrolowany przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej wszedł w posiadanie broni jądrowej, stanowiąc zagrożenie nie tylko dla tego regionu, ale również Europy i świata. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, że nade wszystko z tych powodów państwo to nie ma żadnej legitymacji moralnej i prawnej, aby nas pouczać w sprawie polskiego prawa, które nie jest wymierzone ani w Żydów, ani państwo żydowskie, a jedynie w osoby zakłamujące prawdę o niemieckich obozach koncentracyjnych i głoszące oszczerczą tezę, że były to „polskie obozy koncentracyjne”.

  Ten aspekt nowelizacji ustawy o IPN dotyczy także Ukrainy wojującej z nami w sprawie nazistowskiej ideologii banderowskiej, uznanej przez Kijów za ideologię oficjalną – w dodatku promowaną przez Stany Zjednoczone i zwasalizowaną wobec nich Unię Europejską. Zgoda tzw. Zachodu na odrodzenie tej ideologii i heroizację jej twórców to kuriozum polityczne, historyczne i moralne. Oczywistym absurdem jest finansowe, gospodarcze i militarne wsparcie Polski dla banderowskiej Ukrainy. Nade wszystko jednak jest ono naganne moralnie, gdyż zakłada nierozliczenie ludobójstwa dokonanego w czasie II wojny światowej na Polakach przez wyznawców Bandery i Szuchewycza. Ostatnim spektakularnym gestem w tej polityce absurdu i braku moralności były wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w Niemczech, wysuwające na pierwszy plan blokadę Nord Stream 2. Jako powód podał on Ukrainę, którą gazociąg omija i tym samym pozbawia dochodów z przesyłu rosyjskiego gazu do Europy – w wysokości 3 miliardów dolarów rocznie. Gdyby pan premier powiedział, że to Polska właśnie traci owe dolary, byłaby mniejsza plama na jego honorze. Wszyscy jednak wiedzą, że traci na własne życzenie, gdyż odmówiła budowy gazociągu przez swe terytorium właśnie z powodu Ukrainy, który również. w tej wersji miał ją omijać.

  Pozorowane partnerstwo

  Dodatkowym problemem, którego nie mają odwagi poruszyć polscy politycy w pokutnym dialogu ze stroną żydowsko-izraelską jest kwestia pozorowanego partnerstwa. Izrael bowiem nigdy i nigdzie nie reprezentował interesów polskiego państwa i narodu, podczas gdy Polska od wznowienia stosunków dyplomatycznych z państwem żydowskim jest rzecznikiem jego racji stanu w ONZ, UE i relacjach dwustronnych z innymi państwami. Nikt nawet nie piśnie, że pora wyliczyć wszystkie przedsięwzięcia i nakłady na rzecz narodu żydowskiego i jego mniejszości w Polsce po 1989 roku – muzea, katedry, instytuty, ośrodki i różne centra badające i prezentujące ich dzieje, setki publikacji i grantów poświęconych antysemityzmowi i holokaustowi, dziesiątki organizowanych każdego roku różnych festiwali ich kultury. Nikt nie ma odwagi przedstawić takiego rachunku Izraelowi i zażądać choćby symbolicznej symetrii – jednego muzeum historii Polski, jednej katedry historii Polski okresu II wojny światowej, jednego instytutu badającego udział Żydów w działaniach skierowanych przeciwko nardowi polskiemu, nade wszystko tych, które kierowane były przez NKWD, UB, SB. Z dzisiejszej perspektywy podrzędna pozycja Polski w relacjach z Izraelem musi być określona jako stała dana opcji amerykańskiej, stanowiąca odbicie zależności między Waszyngtonem i Tel Awiwem.

  Antyrosyjski wektor stałą daną

  Prowadzona przez polskie władze polityka podrzędności i zależności w ramach opcji amerykańskiej jest świadoma i celowa. Nie obejmuje jednak antyrosyjskiego jej wektora. W relacjach z Moskwą Warszawa jest bowiem „odważna”. Grozi w imieniu USA sankcjami, walczy o Krym dla Ukrainy, ściąga do Polski wschodnią flankę NATO i wojska amerykańskie, przygotowując nas do wojny z Rosją, w której Polacy mają być mięsem armatnim. Jednocześnie bez żadnych konsultacji z Rosjanami realizuje ustawę dekomunizacyjną, nakazującą burzenie pomników upamiętniających setki tysięcy czerwonoarmistów, poległych na polskiej ziemi w walce z Hitlerem. Jest to wyjątkowo cyniczny rodzaj odwagi, bo skierowana jest ona przeciwko nieżyjącym już ludziom, którym polskie władze – przecież nie naród – chcą odebrać laur zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Ta dwuwektorowa polityka ma dodatkowy cel: takie ukształtowanie świadomości polskiego społeczeństwa, aby nie protestowało zarówno wtedy, gdy roszczeniowa wobec Polski ustawa 447 Kongresu amerykańskiego zostanie przyjęta przez Izbę Reprezentantów i podpisana przez prezydenta Trumpa, jak i wtedy, gdy przygotowania do wojny z Rosją wejdą w ostatnią fazę. Mamy być bowiem potulni wobec bezprecedensowych wobec nas roszczeń dwóch organizacji żydowskich w Ameryce i jednej w Izraelu, w imieniu których USA będą żądać od Polski odszkodowania za bezspadkowe mienie polskich Żydów. Jednocześnie zaś mamy być agresywni i bezwzględni wobec Rosji, z którą mamy prowadzić różne wojny, na walce zbrojnej kończąc, mimo że Moskwa nie ma wobec nas żadnych roszczeń. Wybór opcji amerykańskiej – niestety, dobrowolny – oznaczał bowiem od początku przyjęcie polityki antyrosyjskiej, budowanej na sztucznej rusofobii, przekształcanej w obcą naszej cywilizacji nienawiść. Ten wyznaczony dla Polski kierunek polityczny w opcji amerykańskiej jest jeszcze bardziej absurdalny od pierwszego i bardziej niebezpieczny, gdyż grozi wojną atomową. Jest jednak nadzieja na to, że nie będzie zrealizowany do końca.

  Programowe przemilczanie Ustawy 447 Kongresu USA

  Polacy obudzą się z duchowego letargu, gdy poznają ukrywaną przez establishment polityczny całą prawdę o Ustawie 447 Kongresu USA. Już samo jej przyjęcie przez Senat 12 grudnia ubiegłego roku było wrogim aktem wobec Polski. Natomiast uchwalenie jej przez Izbę Reprezentantów, do której Ustawa trafiła, i podpisanie przez prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie oznaczało nadzór naszego „sojusznika” nad jej realizacją przez Polskę. Ta bezprecedensowa w skali historycznej i światowej próba wymuszenia nienależnego na gruncie prawa „odszkodowania” za bezspadkowe mienie żydowskie będzie haraczem, jaki miałaby zapłacić Polska. Haraczem oznaczającym, iż staliśmy się kondominium amerykańsko-izraelskim. Haracz ten przypomina daninę, jaką podbite przez imperium mongolskie księstwa ruskie płacić musiały jego władcy. Walka między poszczególnymi książętami o to, kto będzie podbitą Ruś reprezentował na dworze owego władcy stała się symbolem politycznych podziałów w sprawie sposobów składania daniny – podziałów uniemożliwiających zrzucenie jarzma niewoli. I trzeba było długo czekać na zjednoczenie księstw w walce wyższej rangi – o odzyskanie niepodległości – dzięki któremu koniec niewoli stał się faktem. Spory miedzy władzą i opozycją w Polsce mają podobny charakter. Dotyczą spraw drugorzędnych, nie dotykają w najmniejszym stopniu opcji amerykańskiej. Tę bowiem akceptują wszystkie walczące między sobą ugrupowania polityczne.

  Jednak odsunie się od niej polskie społeczeństwo, gdy przyjdzie mu płacić haracz organizacjom żydowskim. Haracz zniszczyłby Polaków finansowo, ale nade wszystko odebrałby im godność. Oznaczałby bowiem, że jesteśmy tak słabym narodem we współczesnym świecie, że godzimy się na to, aby płacić obcym organizacjom nienależne im pieniądze – wbrew zasadom prawa i moralności – tylko dlatego, że się tego od nas domagają. Dlatego, wbrew pozorom, dla władzy i opozycji najważniejsze jest to, aby prawda o Ustawie 447 Kongresu USA była ukrywana jak najdłużej przed polskim społeczeństwem. Nie ma więc żadnych oficjalnych informacji na jej temat, żadnych rozmów z przedstawicielami amerykańskiego Kongresu, żadnych planów odrzucenia roszczeń. Grupie trzymającej władzę idzie o to, aby Polacy nie przygotowali alternatywy dla opcji amerykańskiej. Im dłużej społeczeństwo będzie uśpione propagandą sukcesu, tym lepiej dla niej.

  Możliwość alternatywy

  Alternatywa dla opcji amerykańskiej – w pierwotnym kształcie przynajmniej jako forma jej poluzowania – staje się coraz pilniejszą koniecznością. Co ważniejsze, jest to konieczność możliwa do zrealizowania już na pierwszym etapie naszej emancypacji. Jest nią polityka dwuwektorowa, której przykładem są współpracujące z Rosją Węgry, bądź wielowektorowa, którą realizuje Turcja. Obu form budowania alternatywy dla opcji amerykańskiej boi się jak ognia potężne lobby amerykańsko-izraelskie. Obie bowiem oznaczają dla niego nie tylko utratę wpływów politycznych w Polsce, ale również związanych z nimi niezliczonych zysków.

  Anna Raźny
  Ps...Druzgocąca prawda! Super tekst, zgadzam się w zasadzie z wszystkimi tezami. Ciekawe ile jeszcze osób może nadawać na tej samej częstotliwości?
 • @kula Lis 67 21:09:08
  Tak, super tekst, może umieścisz go jako notkę?
 • @lorenco 20:04:30
  Miałem na myśli wyłącznie okres PRL do roku 1989, kiedy istniał blok socjalistyczny. Potencjał nuklearny ZSRR do 1989r. dwukrotnie przewyższał potencjał USA ("gwiezdne wojny" Reagana to propagandowa lipa). Na zdecydowane polityczne działania wobec Zachodu mogliśmy sobie pozwolić tylko wtedy, przed 1989r. Bardzo możliwe, że wtedy i ZSRR obroniłby się przed wewnętrzna agenturalną destrukcją.

  Dzisiaj możemy liczyć tylko na cud podobny do tego z lat 1914-1918.

  (Czy my, Polacy - społeczeństwo, jesteśmy winni transformacji PRL w IIIRP? Myślę, że w niewielkim stopniu. Od 1945r. byliśmy pozbawienie narodowych mediów, nie kształtowano narodowej świadomości, zabronione było tworzenie niezależnych narodowych organizacji. Konsekwencje były takie, że niewielu utożsamiało się PRL jako własnym państwem i mamy, co mamy.)
 • @Rzeczpospolita 00:19:47
  Ja nie wiem czy dobrze myślę o tych konsekwencjach o których piszesz, jednak w PRL ukształtowała się we mnie świadomość, że mam mieć moralność, że małżeństwo to małżeństwo kobiety i mężczyzny, że mam się nie wywyższać ponad nikogo, że nazizm jest zły, że nasze obecne granice to świętość!
 • @lorenco 22:32:22
  Zrób to za mnie, ja bloga nie prowadzę.
 • @lorenco 22:32:22
  Układanie się PMM z Berlinem po rekonstrukcji ukazało znaczenie Izraela w projekcie międzymorza. Żydzi negocjują warunki w "Polin" a my jesteśmy zakładnikami pieniądza ambicji globalnych graczy. Zakulisowe rozmowy premiera..SZOK!

  https://www.youtube.com/watch?v=aSN7yuGzQnY


  Co to za podrobiony żyd rozmawia z tym podrobionym premierem ? Gołym okiem widać że to ci z tej najgorszej mafii ! Ale się płaszczy przed tym dwoma. Normalnie patrzeć na to nie można. Polacy czas gonić szczury i walnąć pięścią w stół. To już jest nie do wytrzymania! Niech sobie poczyta komentarze w internecie to będzie wiedział czy Polska jest przyjaznym krajem dla żydów. On nie mówi w imieniu Polaków. Część administracji USA związana z Clintonami i Izraelem będzie grała przeciwko Polsce. Z nimi trzymają media izraelskie w Polsce jak GW, TVN, Onet. To Mossad brał udział w transformacji w 89, nie CIA. W linku podaję dowody na to, że Morawiecki to żyd. Premier żyd Prezydent żydofil. W jakim kraju my żyjemy ?

  https://www.timesofisrael.com/poland-swears-in-new-prime-minister-with-jewish-roots/

  Technicznie widzę to tak, idą wybory samorządowe, później kolejne. Rzecz podstawowa to wprowadzić obowiązkowe udokumentowanie pochodzenia od czterech pokoleń, kandydatów i ich małżonków, przed wpisaniem na listę wyborczą!!! Skłamanie lub zatajenie świadome czy nie powinno skutkować usunięciem z urzędu i karę finansową w wysokości dwukrotnych pobranych poborów w czasie zajmowania stanowiska. Procedura ta powinna obejmować kandydatów od prezydenta RP poprzez posła, senatora do urzędnika w gminie!!!
  Polskie urzędy powinny być obsadzane przez Polaków w minimum czwartym pokoleniu. Żyd nigdy nie będzie uczciwy bo religia mu pozwala na to żeby kraść, zdradzać nawet swojego.
 • @lorenco 22:32:22
  Litwak Jan? Oksner alias Olszewski ukrywał prawdziwe antypolskie oblicze przez lata..powiedział … Stefan Bandera nie miał ze zbrodnią wołyńską nic wspólnego…stwierdził, że nie powinno się mieszać sprawy holokaustu i skrajnego nacjonalizmu ukraińskiego w jednej ustawie...był przeciwny nowelizacji o IPN.

  https://www.youtube.com/watch?v=Tj1l4Sy_5zg
  Musi być umaczany w jakieś czarne interesy i mocodawcy prowadzą go na smyczy ... jak wielu innych polakożerców...Takich zakamuflowanych ścierw jak Olszewski jest jeszcze sporo...Olszewski to taki sam patriota jak Bartoszewski - czyli nie-polski. Antypolscy żydowscy przebierańcy – "false flag" – w mundurach żołnierzy Hitlera, Stalina, NKWD, LWP, UB, SB, jako POP-Pełniący Obowiązki Polaków w Sejmie i Rządzie PRL–RP, administracji i systemie edukacji wyrośli już z ich przetartych wyświechtanych kostiumów i pokazują goliznę obwieszoną polskimi łupami. 83% "polskiego" parlamentu, to Syjoniści! Polska NIE ISTNIEJE. Jesteśmy pod zarządem chazarskich bandytów, którzy są bezkarni na arenie międzynarodowej. Gdzie polskie elity intelektualne?!!!
 • @lorenco 22:32:22
  UWAGA OD 25 MAJA 2018 R. KONIEC Z ANONIMOWOŚCIĄ W INTERNECIE POLSKIM. PONADTO...Zgodnie z dyrektywą UE dotyczącą zwalczania terroryzmu, od maja linie lotnicze będą musiały przekazywać władzom państwowym dane osobowe o każdym pasażerze. Informacje te mają być przechowywane przez pięć lat, a państwa UE będą się nimi w razie potrzeby wymieniać przypomina dpa.

  https://www.youtube.com/watch?v=V1dQtCapc8I

  MACIE TO TAKŻE TU


  https://miziaforum.wordpress.com/2018/03/11/koniec-wolnosci-i-anonimowosci-w-internecie-25-maja-2018/

  Wolność - Dla tych, którzy jej nie mają, jest cenniejsza niż złoto cz.1/2


  https://www.youtube.com/watch?v=Kz_eEzvq8xY


  Rozpoczęła się permanentna inwigilacja. Witam w świecie "George Orwell 1984"...Dodam tylko że ustawa o cenzurowaniu wpisów podpisana została już w grudniu 2016 przez wszystkie państwa UE. Chodziło oczywiście oto aby zablokować wpisy rasistowskie, ksenofobiczne, antysemistyczne, wzywające do przemocy itd. Jest to nic innego jak totalna kontrola. Za niedługo będziemy musieli płacić za powietrze i monitorować będą nasze dane gdy będziemy szli chodnikiem albo jechali autem po ulicy bo będziemy zaczipowani!
  To co kiedyś było zabawne jak ludzie pisali o NWO o matrixie dziś zaczyna się o zgrozo URZECZYWISTNIAĆ ! NWO urzeczywistnia się od ponad 200 lat. . .Mozolny powolny plan przekazywany z pokolenia na pokolenie w rodzinach żydowskich bankierskich. .Teraz to my jesteśmy na finishu . .A nowe dowody będą z RFID i w dużych miastach będzie można namierzyć człowieka do 10 m. Już mając zarejestrowany tel można już każdego namierzyć z taką dokładnością.
 • @lorenco 22:32:22
  Kwaśniewski zrobił z Polaków morderców przepraszając żydów w Jedwabnem, Duda zrobił z Polaków antysemitów przepraszając żydów za 68 rok. Jeszcze chwila i Duda przeprosi Szwedów za Potop Szwedzki, Czechów za 1919, 38 i 68 rok, Rosjan za 1612 i Japończyków za Hiroszimę, że o Niemcach za spalenie Reichstagu nie wspomnę. Duda nazwał Rzeczpospolitą Polską, Rzeczpospolitą Przyjaciół. Czy Polski ma już nie być? PiS nas zdradził! Sprzedał nas lobbystom, zakonom Izraela. Śp. Lech Kaczyński sprowadził z powrotem lożę Brith B'nai którą w 1938 zdelegalizował Ignacy Mościcki.
 • @lorenco 22:32:22
  Rosja Wprowadza Prawa Noachickie (Reedycja). Podczas gdy w Polsce „prawicowe” środowiska zachwycają się konserwatywną Rosją, Putin wprowadza Prawa Noachickie. Wg rabinów Noachiotem (Ben-Noach – Syn Noego) jest każdy człowiek, a w znaczeniu ścisłym, każdy nie-żyd, który przestrzega praw Noachickich. Prawo noachickie to siedem kardynalnych zakazów bezwzględnie obowiązujących nie-żydów Noachitów:

  Zakaz jedzenia części żyjącego zwierzęcia (Ewer Min ha-Chai)
  Zakaz bluźnierstwa (Birkat Haszem)
  Zakaz kradzieży [rabowania] (Gezel)
  Zakaz bałwochwalstwa (Awoda zara)
  Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (Gilui arajot)
  Zakaz mordowania (Szefichat damim)
  Zakaz nieuszanowania panującego prawa i porządku społecznego (Dinim)
  Kto zakazów tych przestrzega, korzysta na równi z Izraelitami ze wszystkich praw ludzkich i ma udział w przyszłym życiu” /Tora, Izaak Cylkow, Kraków 1895 ss. 38-39/.

  W traktacie Sanhedryn 105a Talmud stwierdza, że Ben-Noach (syn Noego), który przestrzega tych praw, ma udział w „świecie, który ma nadejść” i jest uważany za „sprawiedliwego wśród narodów”.

  O tych siedmiu „przykazaniach” dla Noachitów czytamy również w Sanhedryn 56 b, gdzie jako pierwsze przykazanie podano: „Poszanowanie Prawa”. Żydzi Strack i Billerbeck w swoim komentarzu do Nowego Testamentu opracowanym na podstawie Talmudu wyjaśniają to jako: „posłuszeństwo dla władzy” — naturalnie dla władzy żydowskiej.

  A zatem posłuszeństwo dla władzy żydowskiej jest pierwszym przykazaniem dla Noachitów.

  Nie dziwi więc sierpniowa (2014) wypowiedź rabina Chabad Lubawicz Boaz Kelly’ego:

  „Ci, którzy nie przestrzegają Prawa Noachickiego nie mają prawa istnieć w tym świecie”.

  Boaz już w latach ‘80 wzywał armię izraelską do masakry cywilów w Libanie:

  „Śmierć albo przyjęcie Prawa Noachickiego”.

  Rabin Chabad oczywiście nie jest w swoich poglądach odosobniony. Wiceminister rozwoju Negew i Galilei, polityki partii Likud rabin Ayoob Kara naucza, że ”Prawa Noachickie’ są obowiązkowym i podstawowym system wiary dla wszystkich nie-żydów i muszą być akceptowane pod groźbą egzekucji w „wieku mesjańskim”, który został ustalony przez Chabad na obecny czas”.

  Prawa Noachickie są obecnie wdrażane w Rosji.

  Żydowska władza
  Żydowska władza w Rosji jest faktem. Trzeba być głupcem lub opłacanym rublami leśniczym z ambasady przy Belwederskiej 49 aby tego nie widzieć. Mówi o tym sam zwierzchnik Chabadu, rabin Berl Lazar:

  „Nigdy dotąd żaden przywódca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla Żydów, jak Władimir Putin. Pod każdym względem jest to bezprecedensowe. Ariel Szaron w rozmowach ze mną niejednokrotnie podkreślał, że dla Żydów i dla Izraela, na Kremlu jest to największy przyjaciel. Teraz wielu burmistrzów miast Rosji, szefów prowincji i ministrów, jest Żydami. Stało się to już normą.”

  Zakaz bluźnierstwa (Birkat Haszem)
  W połowie 2013 roku Duma Rosji pod przykrywką obrazy uczuć religijnych uchwaliła ustawę wprowadzającą odpowiedzialność karną za bluźnierstwa. Oświadczenie o konieczności zmiany prawa Duma przyjęła bez żadnej dyskusji.

  Za „publiczne działania wyrażające jawny brak szacunku dla społeczeństwa i podjęte w celu obrazy uczuć religijnych wierzących” grozi kara do 300 tys. rubli (9,3 tys. dol.), kara prac przymusowych w wymiarze do 1 roku lub pozbawienia wolności do 1 roku.

  Za te same czyny popełnione w świątyniach lub miejscach religijnych wydarzeń grozi do 500 tys. rubli (15,5 tys. dol.), praca przymusowa do trzech lat lub kara pozbawienia wolności także do trzech lat.

  Zatrzymanie Nergala i wydalenie go z Rosji to również realizacja Prawa Noachickiego o zakazie bałwochwalstwa oraz bluźnierstwa.

  Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (Gilui arajot)
  Kolejnym prawem noachickim wprowadzonym w Rosji jest zakaz promocji homoseksualizmu. Nowe prawo dotyczy zarówno mediów, jak i osób fizycznych. Od 2013 roku za „propagowanie nietradycyjnych relacji seksualnych wśród nieletnich” grożą wysokie kary finansowe – do 1 mln rubli (ok. 101 tys. zł).

  Deputowani zgromadzenia narodowego „Ługańskiej Republiki Ludowej” także przegłosowali ustawę o „ochronie tradycji chrześcijańskiej”. Przewiduje ona kary więzienia za stosunki homoseksualne, a w przypadku gwałtu lub seksu z osobą niepełnoletnią nawet karę śmierci.

  Ostatnim Prawem Noachickim które będzie wprowadzone będzie zakaz bałwochwalstwa wyrażony jako zakaz czczenia jakiegokolwiek „Boga” poza antychrystem. To co z zewnątrz wydaje się być powrotem do wartości chrześcijańskich jest de facto stanowieniem prawa rabinicznego w oparciu o nauki Talmudu. Nowy Porządek Świata, ubrany w tradycyjną maskę wartości chrześcijańskich, zostanie przyjęty przez społeczeństwa zmęczone uciążliwą propagandą sodomitów i dewiantów wszelkiej maści.
  Źródło..
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-wprowadza-prawa-noachickie-2016-12
 • @lorenco 22:32:22
  Czy Izrael Jest Na Drodze Do „Samozniszczenia”? Alan Hart. Jedną z bardzo dobrze poinformowanych i odważnych Izraelczyków, która uważa, że odpowiedź jest „Tak” jest Merav Michaeli, prezenterka radiowa i TV pisząca też dla Ha’aretz. Jest absolutnie pozbawiona strachu jeśli chodzi o mówienie jak jest. 2 stycznia tego roku np. napisała: „Izraelski rząd nie chce pokoju. W tym nie ma nic nowego. Jest to sprawdzony sposób od czasu ustanowienia państwa”. Tytuł jej najnowszego artykułu jest Nie kończący się holokaust Izraela / Israel’s never-ending Holocaust. Jednym z jej głównych punktów jest to, że Izrael nigdy nie skonfrontował się z traumą nazistowskiego holokaustu, i „zrobił zeń plakat do służenia narodowej traumie, żeby wzmocnić ciągły strach egzystencjalny i agresywność która mu towarzyszy„.

  Ponieważ to co napisała jest tak ważne, i moim zdaniem wszystkie narody wszystkich wyznań, które chcą zrozumieć, dlaczego to syjonistyczne państwo jest tym czym jest, zacytuję dłuższy fragment.

  Napisała:

  Holokaust jest głównym sposobem w jaki określa się Izrael. I ta definicja jest wąska i ekstremalnie chora, bo holokaust pamięta się tylko w bardzo specyficzny sposób, jakie są o nim lekcje. Od dawna wykorzystuje się go do uzasadnienia istnienia i konieczności państwa, i wymienia się go jako dowód na to, że państwo jest pod niekończącym się zagrożeniem egzystencjalnym.

  Holokaust jest jedynym pryzmatem przez który nasze przywództwo, jak i całe społeczeństwo, bada każdą sytuację. Ten pryzmat zniekształca rzeczywistość i prowadzi nieuchronnie do z góry ustalonego wniosku… że życie nas wszystkich jest tylko jednym długim Shoah (doświadczenie prześladowania i zagłady).

  Zawsze są „Hitlery”: tydzień temu premier Benjamin Netanyahu po raz n-ty powiedział, że nie brakuje tych, którzy chcą nas zgładzić. Inaczej mówiąc, nie brakuje powodów dalszego wzmacniania strachu holokaustu który, zdaniem jego ojca, historyka Benziona Netanyahu, nigdy się nie zakończył.

  Dlatego jest tak, że nie mamy żadnych konkurentów, przeciwników czy nawet wrogów. Tylko Hitlery. To w ten sposób naucza się o holokauście w szkołach, dlatego izraelskich uczniów zabiera się do obozów śmierci i dlaczego doszło do tego, że jak poinformował Ha’aretz w piątek, po lekcjach o holokauście, tylko 2% izraelskiej młodzieży odczuwa obowiązek przestrzegania demokratycznych zasad … Tak to jest z traumami. Z uwagi na nasze ludzkie ograniczenia, to że traumą się nie zajmuje sprawia, że ciągle widzimy kolejną nadchodzącą traumę – nawet kiedy to co nadchodzi nie ma żadnego związku z wcześniejszą traumą, i może być nawet czymś dobrym. Trauma prowadzi do wojowniczości i silnej tendencji do siania spustoszenia w otoczeniu, ale przede wszystkim dla samego siebie. To co uważamy za racjonalne, jest w rzeczywistości przerażającym, defensywnym, agresywnym wzorcem. Nasi obecni przywódcy sprawili, że izraelski judaizm jest tylko syndromem pourazowym, kiedy oni prowadzą nas do samozniszczenia.

  Wyobrażam sobie, że większość, jeśli nie wszyscy Arabowie i inni muzułmanie na świecie mile widzieliby perspektywę samozniszczenia Izraela, ale z mojego gojowskiego punktu widzenia to nie jest naprawdę coś mile widzianego. Dlaczego nie?

  Jeśli nadejdzie czas kiedy im będzie się wydawać, że nieuchronne jest samozniszczenie syjonistycznego państwa, to izraelscy liderzy odpowiedzieliby takim samym sposobem jak kiedy ich państwo byłoby w niebezpieczeństwie klęski na polu walki. Jak wiedzą czytelnicy mojej książki Syjonizm prawdziwym wrogiem żydów / Zionism: The Real Enemy of the Jews.

  Tę odpowiedź wyraziła Golda Meir podczas jednego z moich wywiadów dla BBC Panorama kiedy była premierem. W sytuacji zagłady, powiedziała, Israel „byłby gotowy pociągnąć za sobą region„.

  Nasuwające się pytanie jest mniej więcej takie. Czy jest jakaś siła na świecie, która mogłaby pomóc ratować się izraelskim żydom może powinienem powiedzieć ratować się od ich zwiedzionych liderów? Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonany, że istnieje tylko jedna siła mogąca to zrobić światowe żydostwo. Ale to będzie tematem innego wpisu, i zapraszam do dzielenia się myślami zanim go napiszę.

  Tłum. Ola Gordon

  Is Israel on the road to “self-destruction”?

  Alan Hart

  http://www.alanhart.net/is-israel-on-the-road-to-self-destruction/
 • @lorenco 22:32:22
  Prof. Jacek Bartyzel O Emigracji Pomarcowej: Jedyna, Która W Sercu Unosiła Nienawiść Do Polski. Za „niedorzeczne i niegodziwe” prof. Jacek Bartyzel uznał włączanie tzw. emigracji pomarcowej ’68 w cały ciąg niemal dwustuletniej emigracji. Jak zauważył, była to jedyna emigracja, która mogła liczyć na profity, a wyjeżdżając z kraju „unosiła w swoich sercach nienawiść do Polski”. Prof. Jacek Bartyzel na swoim profilu na Facebooku włączył się w debatę na temat wydarzeń z Marca’68 i następującej potem emigracji. Zdaniem naukowca „niedorzeczne i niegodziwe zarazem jest włączanie tzw. emigracji pomarcowej ’68 w ponad dwustuletni ciąg emigracji polskich od konfederatów barskich począwszy, po emigrację solidarnościową w stanie wojennym”.
  Powód? Wszyscy emigranci (poza pomarcowymi) choć na swój sposób na swoją dolę zasłużyli (np. nieroztropne porywy, błędy i zaniedbania), to jednak „bez wątpienia unosili w swoich sercach na drogach wygnania miłość do Polski i ostatnią rzeczą, którą pragnęliby czynić, byłoby świadome szkodzenie jej”.
  Zgoła inne uczucia do ojczyzny towarzyszyły osobom opuszczającym Polskę po marcu’68. Zdaniem prof. Bartyzela była to pierwsza i jedyna emigracja, „która udając się za granicę (bo przecież nie uchodząc, tylko z własnej woli, skwapliwie korzystając z oferty, z paszportami), unosiła w swoich sercach nienawiść do Polski. Nie do komunizmu, nie do tych, którzy Polskę zniewolili, ale po prostu i tylko do Polski i Polaków. I tę nienawiść potem rozlewała po świecie i rozlewa (albo ich dzieci i wnuki) dotąd i coraz silniej” – napisał.
  Zdaniem prof. Bartyzela, zarówno emigracje poprzednie, jak i późniejsza „dotykały ludzi, którym za ich działalność na rzecz Polski groziła śmierć albo więzienie czy zsyłka lub przynajmniej szykany i nieustanna inwigilacja”.
  Historyk podkreślił, że emigracja pomarcowa w głównej mierze (ale niewyłącznie) składała się „z tych, którzy albo sami, albo ich ojcowie, matki, bracia, siostry i kuzyni, byli wcześniej w komunistycznym aparacie przemocy, zabijając, torturując i skazując w justizmordach, albo w aparacie indoktrynacji, mordującej dusze, a dopiero niedługo przed wyjazdem zaczęli odgrywać role opozycjonistów i krytyków systemu, na ogół zresztą z pozycji prawdziwego socjalizmu”. Jak dodał, ci, którzy nie mieli nic złego na sumieniu wyjeżdżali zazwyczaj dlatego, że towarzyszyli współmałżonkom o nieczystych sumieniach w obawie przed pogromami, które miały nastąpić, ale przecież nie miały miejsca, a „nawet tzw. nagonka antysemicka została jak nożem ucięta po kilkunastu tygodniach”. Na koniec prof. Bartyzel zaznaczył, iż emigracje wcześniejsze często oznaczały często „poniewierkę, nędzę, głód, śmierć w zapomnieniu i pochówek w zbiorowej mogile”. Zgoła inaczej wyglądały losy emigracji pomarcowej, która mogła liczyć na system zabezpieczeń, „życie w dobrobycie, wręcz komforcie, jakiego nie mieli w kraju nawet ci, którym przysługiwały talony do sklepów za żółtymi firankami”. Ponadto elita umysłowa mogła zaś liczyć na „ścieżki kariery naukowej i międzynarodowej sławy”. „Któż pamiętałby dziś o tow. mjr. Baumanie, gdyby nie spotkało go takie prześladowanie”? zapytał prof. Jacek Bartyzel.
  Źródło: Facebook/Jacek Bartyzel

  Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/03/prof-jacek-bartyzel-o-emigracji.html#more
 • @lorenco zobacz on puchnie ona chudnie i wychodzą z niej już żydowskie rysy. Matka Natura bezwzględna wobec nich.
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/03/a90-1.jpg

  Duda Prosi O Przebaczenie Za Czystki U Komunistów. Okrągła rocznica czystek wewnątrz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej stała się dla środowisk lewicowo-liberalnych kolejnym przyczynkiem do tropienia polskiego „antysemityzmu”, a dla prezydenta Andrzeja Dudy do wykonania kolejnych gestów wobec społeczności żydowskiej. Z tego powodu głowa państwa postanowiła poprosić „ofiary” wydarzeń z marca 1968 roku o przebaczenie, przy czym poinformowała znów, iż w naszym kraju na „antysemityzm” nie ma miejsca.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/03/a000-2.jpg


  Duda przemawiał dzisiaj między innymi na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w 1968 roku rozpoczęły się protesty przeciwko systemowi komunistycznemu, a przede wszystkim relegowaniu z uczelni Jacka Kuronia i Karola Modzelewskiego, czyli komunistów żydowskiego pochodzenia oskarżających ówczesną władzę za odejście od „prawdziwego socjalizmu”. Prezydent o poglądach Kuronia i Modzelewskiego nie wspomniał jednak słowa, ale postanowił „złożyć pokłon i oddać wyrazy szacunku wszystkim tym, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę”.

  „Chcę z całą mocą podkreślić, że z wielkim żalem pochylamy głowę, także ja, jako prezydent, i tym, którzy zginęli, zostali wypędzeni, chcę powiedzieć: proszę wybaczcie Rzeczpospolitej, wybaczcie Polakom, wybaczcie ówczesnej Polsce” – stwierdził Duda, powtarzając swoją prośbę o wybaczenie jeszcze na koniec swojego wystąpienia na Uniwersytecie. Tym samym przemówienie głowy państwa wyraźnie różniło się od słów premiera Mateusza Morawieckiego, który przypomniał wcześniej, że Polska w tamtym okresie nie była państwem niepodległym, dlatego obwinił o „antysemityzm” ówczesne władze.

  Najwyraźniej prezydent ma na ten temat zupełnie inną opinię, ponieważ winę na cały kraj postanowił przyjąć również podczas wystąpienia koło Dworca Gdańskiego, z którego w 1968 roku odjeżdżały pociągi z komunistami żydowskiego pochodzenia. Duda podkreślił pod upamiętniającą ten fakt tablicą, iż w Polsce „nie ma miejsca na antysemityzm”, wygłaszając przy tym swoje tradycyjne komunały o „wspólnej polsko-żydowskiej historii”, która nakazuje „przypominanie o losie wygnanych”.

  W ostatnich dniach historyk Bohdan Urbankowski przypomniał, iż exodus Żydów po wydarzeniach z marca 1968 roku był najniższym z trzech fal wyjazdów przedstawicieli tej nacji w polskiej historii. Najczęściej ich liczbę szacuje się na dokładnie 5264 lub też 11 185, przy czym w wypadku tej drugiej liczby warto wspomnieć, iż 204 osoby posiadały specjalną rentę za zasługi dla „utrwalania władzy ludowej”. Ogółem w wyniku czystki wewnątrz aparatu komunistycznego PRL opuściło 18 wysokich rangą i 729 średniej rangi aparatczyków ówczesnego systemu.

  Na podstawie: dorzeczy.pl, telewizjarepublika.pl.

  Zobacz również:

  –Duda zachwalał Żydów w Krakowie

  Za: http://autonom.pl/?p=21454

  Data publikacji: 8.03.2018
 • @lorenco 22:32:22
  Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych. Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu żyda Bucholtza alias Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
  51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?
  52. Czy to Rosjanie wprowadzili wymuszane ustawy 1066 447 1226 ?
  53. Czy to Rosjanie wymuszają od narodu Polskiego 65-300 miliardów odszkodowań za zniszczenia Polskiego majątku przez Niemcy ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930