Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sukces Ministerstwa Sprawiedliwości IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przełom w/s zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów

Min.sprawiedliwości, Z.Ziobro poinformował, że prokuratorzy, policjanci, dokonali przełomu w/s zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów i doprowadzili do postawienia zarzutów kryminalnych trzem sprawcom.
– Dwóm z nich ogłoszono zarzuty i przesłuchano jako podejrzanych popełnienia zbrodni i rabunku. Trzeci „nie przyznał się, odmówił składania wyjaśnień”.

Poniżej informacja, która powinna wprawić w osłupienie przynajmniej myślącą część tzw. elektoratu:

W czasie jednego z przesłuchań (w zupełnie innej sprawie – D.K.) jeden z zatrzymanych (…) wyraził gotowość zdania relacji jeszcze na temat innego, istotnego przestępstwa, w którym uczestniczył. W wyniku czynności procesowych i dalszego przesłuchania (…)tenże podejrzany ujawnił, że brał udział w zdarzeniu (szanujący się Europejczyk powiedziałby, że brał udział wiwencie – D.K.)w Aninie, w zabójstwie państwa Jaroszewiczów – relacjonował prokurator generalny.

za: //fakty.interia.pl/polska/news-ziobro-postawiono-zarzuty-sprawcom-zabojstwa-jaroszewiczow,nId,2556799

Czy to możliwe, żeby przestępca był aż takim idiotą, który sam siebie będzie obciążał przyznaniem się do zbrodni, o którą nikt go nie podejrzewa? Chyba, że jest szczerym żydo-katolikiem i sumienie podpowiada mu, iż zatajenie prawdy przed stróżami jewropejskiego prawa zamknie przed nim drogę do nieba -?

Z całą pewnością możliwe jest natomiast, że PiSuarowy rząd i jego ministrowie traktują nas jak idiotów, którzy uwierzą w prawdy objawione przez ów reżim. Mają zresztą ku temu pełne podstawy, w końcu za 500+zł i fotografowanie się pod krzyżem uwierzyło PiSuarowym politykom wielu bezrefleksyjnych Polaków.

D.Kosiur

_________________________

O morderstwie małżeństwa Jaroszewiczów pisałem w 2015r.

Mord założycielski III żydo-RP

Potomkowie żydowskich zbrodniarzy z lat 1944-56, którzy objęli w PRL władzę w sierpniu 1980r., stosowali zbrodnie i tortury jak wszyscy ich pobratymcy w każdej żydowskiej rewolcie – to ich rytuał plemienny.

Np. ks. J.Popiełuszko (zamordowany w 1984r.) w czasie tortur wyrwano język – tak wynika z relacji red. Krzysztofa Kakolewskiego.

13 grudnia 1981r. syjonistyczni bandyci pod przywództwem W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka (od 1945r. obydwaj służyli w Informacji Wojskowej, odpowiedniku UB, IW działała w Wojsku Polskim) dokonali zbrojnego zamachu stanu. Był niezbędny, żeby władza nie wymknęła się z żydowskich rąk.

To po 13 grudnia 1981r. do początku lat 1990. syjonistyczni agenci zamordowali ponad 100 polskich księży (w tym ks.J.Popiełuszko), którzy mogliby utrudniać proces inkorporacji Polski do struktur syjonistycznego Zachodu oraz jej integrację z żydowskim obozem UE. Likwidacja tych księży była także na rękę Kościołowi JPII, który oczekiwał od księży zaangażowania na rzecz europejskiej integracji. Przygotowania księży do propagowania integracji rozpoczęto już w trakcie obrad okrągłego stołu!.

Znikają dowody

W roku 2009 (!) prokuratura ogłosiła, że z akt sprawy ks. S.Niedzielaka (zamordowany 20 stycznia 1989 r) zniknęły dowody – materiał zabezpieczony podczas sekcji zwłok i na miejscu zdarzenia, a nawet karty daktyloskopijne. Podobne zjawisko dotyczyło akt zamordowanych w 1989r. ks. S.Suchowolca i S.Zycha.

 

Mord na Piotrze Jaroszewiczu, Tadueszu Steciu, Jerzym Fonkowiczu

P.Jaroszewicz 13 września 1944 powołany został na stanowisko szefa Zarządu Polityczno-Wychowawczego 1 Armii WP (sprzeciwiał się temu na posiedzeniu Biura Politycznego PPRJakub Berman, twierdząc że Jaroszewicz nie jest komunistą).
Nieodzowna wydaje się w tym miejscu notka o J.Bermanie:
od 1928 roku żonaty z Gustawą z d. Grynberg (1900–1978), z którą miał córkę Lucynę (ur. 1929), żonę Feliksa Tycha. Feliks Tych (ur. 31 lipca 1929 w Warszawie) – „polski” historyk i publicysta, polonofob, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. W latach 1971–1987 pracował w Centralnym Archiwum Komitetu Centralnego PZPR.
W 1983 na polecenie gen.W.Jaruzelskiego (Jaruzelski służył w Informacji Wojskowej, a jego oficerem prowadzącym był Cz.Kiszczak) żydowski zbrodniarz J.Berman został odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej.

Wróćmy do P.Jaroszewicza
W 1945r. pułk. WP P.Jaroszewicz oraz oficerowie T.Steć i J.Fonkowicz, w pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem weszli w posiadanie części tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Archiwum zawierało m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu oraz pozostawionych przez gestapo na ziemiach polskich agentów – żydowskich folksdojczy (zasadniczo folkslisty przeznaczone były dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie).
Małżeństwo Jaroszewiczów okrutnie torturowano. Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi. Zostali zamordowani 1 września 1992r., czyli już w III żydo-RP.
Kilka miesięcy później torturowano i zamordowano T.Stecia.
W podobny sposób w 1997r. zamordowano J.Fonkowicza.

Sadząc po sposobie, w jaki zostali zamordowani kolejno ci trzej oficerowie, można wnioskować, że mordercom nie udało się przejąć obciążających żydo-reżimową elitę dokumentów. Nie jest wykluczone, że morderstwa dokonali agenci Mossadu.

Dochodzenie w sprawie mordu umorzono. Z akt sprawy zniknęła ważna dokumentacja (?).

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Mało kto podejrzewa z jakimi tajemnicami związany był Jaroszewicz
  Tekst napatoczył mi się zupełnie przypadkowo wiele lat temu.Bóg jeden wie dlaczego zwrócił moją uwagę bo z pozoru to historia miłosna,dość że zwrócił.Jak się okazało zawiera on tak sensacyjne wątki że na długo wprawił mnie w zakłopotanie.Zupełnie nie wiadomo co o tym myśleć.Gdyby ta treść była rozpowszechniana na poczytnych portalach było by dla mnie jasne-ktoś chce odwrócić uwagę od znanej sprawy i wymyśla ile wlezie.Ale przecież nie jest (rozpowszechniany),dobrze jak przeczytało go tuzin internautów a i to głównie kobiet żądnych opowieści romansowych.
  Bardzo interesuje mnie jakie będzie zdanie autora jeśli się z nim zapozna.

  https://d-i-k-o-b-r-a-z.livejournal.com/322474.html
 • Szanowny Panie Dariuszu, za tekst 5*
  ale, jak tam można przeczytać między wierszami, to tych 100 zamordowanych księży (odważnych, bo tych mniej odważnych jest tam pewnie 1000 razy tyle) jakoś mi nie pasuje do tej teraz nowej "religii" judeochrześcijańskiej.
  Więc jednak trudno jest łączyć nasz cały polski Kościół RK z obecnym reżimem a tylko i wyłącznie grupę wysokich rangą jego funkcjonariuszy próbujących przepoczwarzyć nasz Kościół Chrystusowy w tej judeochrześcijański.
  Pozdrawiam
 • @ikulalibal 15:07:59
  Historia w sam raz na filmowy scenariusz.
  Osobiście jednak wątpię, żeby powodem morderstwa p. Jaroszewiczów był pamiętnik (treści w nim zapisane), który Jaroszewicz otrzymał od siostry.

  Nie mniej zastanawiające jest, że owa historia nie jest popularyzowana. Być może są to podobne powody do tych, które stoją na przeszkodzie upowszechnieniu informacji, że prokurator generalny ZSRR, A.Wyszyński (zamordowany w NY w 1954r.) był stryjecznym bratem prymasa S.Wyszyńskiego.
 • @Jan Paweł 17:32:50
  Panie Janie Pawle,
  ma Pan rację. Oczywiście, że kierownictwo Kościoła RK jest czynnikiem złym, destrukcyjnym i prowadzi antynarodową, antypaństwą, politykę.
  Jednak nie można nie uwzględniać, że Kościół RK jest strukturą hierarchiczną, a co za tym idzie jest ciałem nieobieralnym przez szeregowych członków tegoż Kościoła.
  Sama religia zaś jest polem indoktrynacyjnego, politycznego, oddziaływania na rzesze wiernych (nie wolno także pomijać faktu, że jest to religia żydowska - religia naszych wrogów). Kierownictwo Kościoła RK wyznacza kierunki indoktrynacyjnej polityki swoim podwładnym (duchownym niższych szczebli).
  Jedyną możliwą formą nie udzielenia akceptacji dla takiej roli Kościoła i jego kierownictwa jest rezygnacja duchownych niższych szczebli oraz wiernych z uczestnictwa w Kościele RK. O ile dla wiernych sprawa jest dość prosta i nie obciążająca, to już dla duchownych niższych szczebli taką nie jest, bowiem rezygnacja oznacza dla nich utratę bezpieczeństwa socjalnego.
 • @Rzeczpospolita 15:42:54
  Panie Dariuszu...
  Kierownictwo Kościoła RK, jak Pan także o tym wie, zostało kiedyś zwerbowane ze swoich szeregów, przez takich ludzi jak Luna Brystygierowa (jak wiemy pod koniec życia nawróciła się).
  Więc część wykładowców na seminariach, część biskupów, część hierarchów w Episkopacie itd, niestety pochodzi z tego werbunku i wypełnia swoje antypolskie, antynarodowe zadania, dla których zostało tam zwerbowane.
  Nasz Polaków (katolików) dramat polega na tym, że mamy wpojone bezwzględne posłuszeństwo wobec hierarchii kościelnej, co realizowane jest nawet wtedy, gdy ta hierarchia ewidentnie działa na różne sposoby, dla szatana.
  Wyraźnym tego przykładem, jest masońska droga krzyżowa, tzw Golgota Beskidów, na której wg mnie może dochodzić do inicjacji satanistycznych.
  Religia katolicka jest przede wszystkim Religią Jezusa Chrystusa w Jego Świętym Apostolskim Kościele Powszechnym (czyli katolickim). To od tego Kościoła odeszły dzisiejsze inne "Kościoły" (prawosławny, czy ewangelicki).
  Jezus Chrystus przyszedł do nas wszystkich na tej Ziemi, mimo iż realnie przyszedł do żydów. Wyraził to słowami "Idźcie i głoście..."
  Odejście kapłanów niższych szczebli jest niemożliwe, ponieważ oznaczałoby to rozbicie i tak już pokaleczonego Kościoła RK.
  O tym, że wewnątrz Kościoła istnieją różne siły niech świadczy chociażby fakt,że tam także wędruje "seryjny samobójca".
  Dla nas wiernych ważna jest Nauka Jezusa Chrystusa oraz Jego uznane przez Kościół (czyli zbadane naukowo i teologicznie) Orędzia dane nam przez mistyków, będące niejako uzupełnieniem Ewangelii.

  Panie Dariuszu,
  Kościół RK głosi np : "nie zabijaj" (czyli także nie torturuj, czy np nie truj żywności), czy np "nie kradnij"...
  Gdzie Pan widzi we współczesnej zbrodniczej polityce, ale i grzesznym życiu, destrukcyjne działanie Kościoła RK...
  przecież to ludzie kradną, zabijają, czy cudzołożą itd nie dlatego, że Kościół im tak każe, tylko dlatego, że mają Ci ludzie gdzieś nauki Jezusa Chrystusa.
  Jak wiemy z Ewangelii i z tych właśnie wyżej zdefiniowanych "Uzupełnień" Ewangelii, ciężko za to zapłacą, jeżeli nie nawrócą się i nie zadośćuczynią za swoje grzechy.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 20:07:56
  Panie Janie Pawle,
  stosuje Pan pokrętną wykładnię w rodzaju: "to nie Niemcy na nas napadli, tylko naziści", "komunista Żyd, który mordował nie jest już Żydem", itd., itp.

  Historia Kościoła jest jaka jest i nic tego nie zmieni. Współczesny Kościół niczym nie odbiega od tego ze swej historii - jest antynarodowy, antypaństwowy, imperialny, antyludzki (proszę nie zapominać o encyklice "Laudato si").
  Wierni, czyli poczciwe owieczki, nie mają nic do powiedzenia, nie oni tworzą historię Kościoła.
  I nie oszukujmy się niepotrzebnie - chrześcijaństwo wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego, jest względem niego heretycką sektą - chrześcijaństwo jest religią żydowską, jedną z wielu żydowskich religii.
 • @Rzeczpospolita 20:45:54
  Szanowny Panie Dariuszu...
  Niestety, ale nie mogę się z Panem zgodzić co do porównania mojego wywodu, do sloganów typu "to nie Niemcy mordowali..."

  Historia Kościoła RK zaczyna się w momencie narodzin Jezusa Chrystusa, który to Fakt rzeczywiście miał miejsce.
  Jezus Chrystusa nauczał np że nie "oko za oko..." (wg Starego Testamentu) a "miłuj bliźniego swego, jak siebie samego". Więc jest to zasadnicza różnica, za głoszenie której Jezus Chrystus jak już dzisiaj wiemy, bo jest to potwierdzone naukowo, został umęczony i ukrzyżowany. Tutaj jest relacja z naukowych badań :
  https://marucha.wordpress.com/2012/04/06/oblicze-zbawiciela/
  Żydzi nie uznają Jezusa Chrystusa i Jego Nauk, jak więc Chrześcijaństwo może być żydowskie. Co nie oznacza, że żydzi nie mogą się nawrócić, przyjąć Sakrament Chrztu Św i pozostałe sakramenty.
  Zaś co do odrębności narodowej, to Pan Bóg pomieszał nam tu na Ziemi języki, jak więc może On teraz tępić odrębności narodowe?
  Wierni mają bardzo wiele do powiedzenia w Kościele RK. Językiem wiernych jest modlitwa. Mamy w naszej Historii wiele dowodów na to, że Pan Bóg wysłuchuje naszych modlitw.
  Wiem że dla osoby niewierzącej są to trudne sprawy do zrozumienia, ale nie muszę chyba Panu mówić o tym że wielu zagorzałych ateistów doznało przed swoją śmiercią łaski nawrócenia i pojednania z Panem Bogiem. Co takiego się stało, że nagle uwierzyli?
  Życzę Panu takich łask Bożych, bo jak wiemy z danych nam Orędzi (m.in przez dusze czyśćcowe, które przychodziły do Marii Simmy) dusze DOBRYCH (niepokoją mnie Pana najazdy na Kościół Chrystusowy) ateistów lądują na samy dnie Czyśćca (cała reszta ląduje w piekle), gdzie jest tak samo jak w piekle, tylko tam dusze wiedzą że są zbawione i błogosławią Pana Boga.
  Nie wiem jak Pana zachęcić do zagłębienia się w te sprawy, skoro Pana nie łapią nawet ewidentne Cuda np ok 60 letnie nie przyjmowanie pokarmów i wody i za to łaski wizji, które spisane są spójne z innymi spisanymi przez innych mistyków odległych w czasie o całe wieki.
  Np Anna Katarzyna Emmerich została zabrana przez Matkę Boską do domu w którym się urodziła i wysłana w tamto miejsce -nazwijmy to - ekumeniczna ekipa naukowców, potwierdza wszystkie dane mistyczki, mimo że ta ostatnia, przez całe życie nie wyjechała ze swojej miejscowości a po osiądnięciu dorosłego życia, nie wyszła przez wiele lat poza swoje łóżko, gdzie żywiła się tylko Komunią św przynoszoną jej przez księdza.
  Panie Dariuszu, szczerze życzę przejrzenia tych ważnych w naszym życiu spraw.
  Wierzę, że Pan doskonale wie, że nie pochodzi od małpy a Wszechświat nie utworzył się w wyniku Wielkiego Wybuchu. Zebrani na konferencji naukowej, naukowcy różnych branż, jednogłośnie stwierdzili, że prawdopodobieństwo takiego powstania Wszechświata, jest mniejsze od tego, że na złomowcu, sam z siebie poskłada się współczesny samolot pasażerski.
 • @Jan Paweł 22:19:57
  "Żydzi nie uznają Jezusa Chrystusa i Jego Nauk, jak więc Chrześcijaństwo może być żydowskie."

  Panie Janie Pawle,
  sekta religijna jest sektą dlatego, że różni się czymś od kanonu podstawowego.
  Jest tak właśnie w przypadku chrześcijaństwa, w którym Bóg jest Bogiem żydowskim, objawionym Żydom, obdarownym przezeń Dekalogiem. Ten sam Dekalog i ta sama o nim historia, funkcjonują w chrześcijaństwie.
  Jezus był rabinem, modlił się w synagodze, a nie w kościele. Herezja chrześcijańska (herezja względem judaizmu biblijnego) uznała go za Boga i za syna Boga.


  "Jezus Chrystus nauczał np że nie "oko za oko..." (wg Starego Testamentu) a "miłuj bliźniego swego, jak siebie samego". "

  Nauczał także, że:

  Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem (Łk 14,26)
 • @Rzeczpospolita 23:30:00
  "Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem (Łk 14,26)"

  Mnie także zastanawia ten fragment Biblii, bo jest on niejako sprzeczny z całością.
  Obawiam się, że tłumaczenie jest w tym miejscu mniej lub bardziej - nazwijmy to- niedoskonałe

  "sekta religijna jest sektą dlatego, że różni się czymś od kanonu podstawowego"

  Pozostaje jednak pytanie : co jest tym kanonem podstawowym, bo nie ulega wątpliwości, że po objawieniu przez Jezusa Chrystusa Ewangelii i ustanowieniu Sakramentów i Swojego Kościoła ("... To czyńcie na Moją pamiątkę...", "Kościół Mój jest na skale zbudowany") to właśnie ten Kanon jest kanonem podstawowym.
  Dlatego żydzi zabili Jezusa Chrystusa na Krzyżu, bo On im zburzył ich dotychczasowe status quo, które dawało im profity.
  "łatwiej będzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogaczowi wejść do Nieba. Ale nic co dla ludzi niemożliwe, nie jest możliwe dla Boga"
  No bo jak można było sprzedać wszystko co żydzi posiadali i rozdać biednym?
  Ktoś kto głosił coś takiego i podawał się za króla, musiał zginąć.

  Panie Dariuszu, taki jest Kościół RK, także i dzisiaj nie do przyjęcia, dlatego tyle jest ataków na Niego.
 • @Jan Paweł 08:14:30
  "(...) po objawieniu przez Jezusa Chrystusa Ewangelii i ustanowieniu Sakramentów i Swojego Kościoła ("... To czyńcie na Moją pamiątkę...", "Kościół Mój jest na skale zbudowany") to właśnie ten Kanon jest kanonem podstawowym."

  Panie Janie Pawle,
  tak, zgoda. W religii chrześcijańskiej kanonem jest to, co różni go od judaizmu. Tym nie mniej 80%-90% treści religijnych w chrześcijaństwie pochodzi z judaizmu biblijnego (stąd całkowicie uprawniona terminologia judeo-, bądź żydo-chrześcijaństwo, stosowana przez hierarchów i biblistów Kościoła): Dekalog, Izrael - naródem wybranym, Bóg (Bóg ojciec u chrześcijan) objawił się Żydom, monoteizm (choć w przypadku chrześcijaństwa można mieć uzasadnione wątpliwości co do jego monoteizmu), no i fakt, że wszyscy pierwsi chrześcijanie byli Żydami i żydami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930