Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy T.Gryguć to idiota? Ależ skąd, jest znacznie gorzej. On udaje idiotę.

Im żydowska władza IIIŻydo-RP/Polin gorzej przędzie, tym przybywa nam narodowców jak grzybów po deszczu.

Postawmy zatem pytanie: czy T.Gryguć to idiota? Ależ skąd, jest znacznie gorzej. On udaje idiotę na potrzeby syjonistycznej indoktrynacji Polaków – obrona tej tezy jest banalnie łatwa, ale nie dla osobników gnuśnych politycznie.

Znakomita większość polskich internautów zainteresowanych polityką już wie, że w osobie Grygucia ma do czynienia z polskim patriotą. Z patriotą z najwyższej półki, niczym jego medialny kolega G.Braun.

 

 

Po pierwsze to katolik (jednak zgodnie z prawdą historyczną żydo-katolik) i już rosną jego akcje wśród gawiedzi. Po drugie, zatroskany o brak suwerenności – podobnie jak G.Braun -, bo Polska jest pod butem anglosasko-żydowskim – z czego zaczyna zdawać sobie sprawę coraz więcej Polaków. I żydowski reżim to wie, więcej dostrzega w związku z tym potrzebę dostarczania niesfornej politycznie publiczności wiarygodnych narodowców.

Bardzo wątpliwe, żeby przeciętny żydo-katolicki patriota wyszperał w internecie informacje na temat Grygucia, a warto. Można dowiedzieć się np., że:

Tomasz Gryguć, który od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet, przeszedł do telewizji Polsat, gdzie będzie szefem działu public relations. Obowiązki obsługi public relations telewizji Polsat należały dotychczas wyłącznie do Katarzyny Wyszomirskiej, która pozostanie PR managerem Polsatu. Gryguć będzie odpowiadał za kreowanie wizerunku i strategię public relations wszystkich stacji Polsatu. Zatrudnienie dodatkowej osoby odpowiedzialnej za PR jest zgodne z planami rozbudowy i wzmocnienia działu public relations, jakie miała telewizja Polsat. Gryguć ma 29 lat. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. Wcześniej był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w „Gazecie Wyborczej”, „Machinie” i miesięczniku „Cinema”. (PR)

za: http://mmponline.pl/artykuly/109940,tomasz-gryguc-zostal-szefem-public-relations-telewizji-polsat

Przeciętnie inteligentny osobnik natychmiast powinien postawić pytanie, czy to możliwe, żeby żydowskie powszechne media, tudzież żydowskie zagraniczne koncerny, zatrudniły osobnika o poglądach jakie prezentuje T.Gryguć?

I żeby już Czytelnika nie zanudzać, na koniec zachęcam do obejrzenia filmu zwłaszcza w od 10 do 13 minuty:

 

https://www.youtube.com/watch?v=QQnEBBU6sYo

 

 

T.Gryguć roztacza wizję tzw. Międzymorza, czyli strefy oddzielającej Rosję od Europy, bo to jest istota tej koncepcji – koncepcji syjonistów z USA. Irracjonalność polityczna takiego tworu jest oczywista, ponieważ Polska nie posiada żadnych potencjalnych ku temu możliwości, ani gospodarczych, ani militarnych. A wszystkie pozostałe państwa tego ewentualnego tworu nie są od Polski w dużo lepszej kondycji, z wyjątkiem Turcji. Poza tym taki twór byłby i tak słabszy od syjonistycznych USA i jego akolitów i słabszy od Rosji. I pytanie zasadnicze, w imię czyich interesów mamy budować polityczną koncepcję przeciw Rosji?

Wiemy już więc kto i w jakim celu nasyła nam narodowca Grygucia, czy jeszcze nie?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • A tak właściwie to o co autorowi chodzi ?
  Pomijając pewne (delikatnie mówiąc) "nieścisłości" :
  //Gryguć ma 29 lat// //W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu // ( wieku 12 lat pracował czy co ? )

  to zupełnie nie rozumiem zarzutów wobec pana Nikt.
  Nie podoba się jego linia intelektualno-ideowa? mój boże ! po prostu nie trzeba go czytać i słuchać.Czego jak czego,ale bogatej oferty rozrywkowej internetowi nie można odmówić.Jest z czego wybierać.
  Osobiście uważam że Pan Nikt jak również p.Braun z Gabrielem Maciejewskim na dokładkę, to na chwilę obecną najbardziej interesujący publicyści.W przekazywaniu wielu cennych informacji są niezrównani a reszta, to jest; ich religijne przekonania,geopolityczne wizje zupełnie mi nie przeszkadza.

  //, tym przybywa nam narodowców jak grzybów po deszczu.//

  Gdzieś przybywa,gdzieś ubywa.Jedni odsuwają się w cień na ich miejsce przychodzą inni .Ta tendencja nazywa się ŻYCIE.


  PS
  ma pan pretensję do młodego mężczyzny że podejmuje pracę żeby utrzymać siebie i rodzinę? ( z tego co sam mówi ma "dzieci" czyli więcej niż jedną gębę do wyżywienia)
  Gdzie niby ma pracować ? co jeszcze w tym kraju nie jest jakoś powiązane z czymś innym i paskudnym?
 • @ikulalibal 06:22:17
  Nic tak nie kształci, jak obserwowanie sporu dwóch wybitnych intelektualistów: jeden kopiuje notki wyrwane z kontekstu, a drugi komentuje, choć nie zadał sobie odrobiny trudu, by zrozumieć, co autor miał na myśli.
  Otóż, szefem PR Polsatu Gryguć został w 2002 i wtedy (data notki) miał 29 lat. W 2003 zakończył ten etap kariery. Przez 15 lat może człowiekowi zmienić się garnitur poglądów i ocen rzeczywistości.
  Natomiast, z p. KOsiurem zgodzić trzeba się w tym, że wyjatkowo uwaznie nalezy przyglądać się ludziom takim jak Pan Nikt, gdyż współczesne rządzenie polega głównie na kreowaniu opozycji we wszystkich jej wydaniach (od soft po hard)
 • what happened
  Odsłon: 318
  it's a big failure
 • Rezerwaty dla Polaków
  PiS-owscy zdrajcy przyciskają śrubę Polakom:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=131&v=ww4-ZMr2UK8
 • @Husky 07:06:14
  what happened
  no
  już wszystko gra
  10 minut
  i przybyło........
  2400
  i o to chodzi 8-)))))
 • @Husky 08:29:32
  Ile razy można ci tłumaczyć, že to za trudne na twój alaskański łeb, kundlu :))).Chyba jednak szybciej niż myślisz przerobią cię na psią karmę. Poproś Brauna, Grygucia, albo tych "elegantów" z ONRu, to może zapakują cię w opakowania z jakims koszernym napisem :))) albo zastosuja jakiś marketingowy chwyt w rodzaju " Made in GB" :)) Kupa śmiechu z tobą, z akcentem oczywiście na kupę - jak to zawsze w przypadku ciebie.
 • @ikulalibal 06:22:17
  "Osobiście uważam że Pan Nikt jak również p.Braun z Gabrielem Maciejewskim na dokładkę, to na chwilę obecną najbardziej interesujący publicyści.W przekazywaniu wielu cennych informacji są niezrównani", tu pan dał dowód na to, że chyba pan jast też młodym mężczyzną i ma do wykarmienia rodzinę:))) ?! Szanowny panie, ale są jakieś granice intelektualnych "odlotów" i przyzwoitości!
 • PFN
  Podobnie sprawa się ma z Polską Fundacją Narodową, która za ciężkie miliony ośmiesza Polskę na morzach i lądach. Mniej uważni obserwatorzy dostrzegają jedynie nieudolność i niekompetencje nie domyślając się, że pod tą wzniosłą nazwą kryją się brodaci sabotażyści dając pożywkę dla kpin z Polaków.
 • @stanislav 09:13:23
  Pan Rzeczpospolita wielce się oburza na pana Nikt, ale obaj panowie mają wiele wspólnego. Pan Nikt chce budować "miedzymorze" z Turcją i ze Szwecją, a pan Rzeczpospolita słowiańską Polskę bez Polaków. Oba dzieła są równie realne, jak pieczenie bez z piany mydlanej. Chcę wyjaśnić moją opinię, że pan Rzeczpospolita pragnie zbudować Polskę bez Polaków. Większość Polaków większym lub mniejszym stopniu związana jest z tradycją katolicką i KRK i nie chce tego zmieniać, a pan Rzeczpospolita pragnie zbudować nową Polskę przez odrzucenie tej tradycji. Z kim i dla kogo chce pan budować ten " nowy wspaniały świat"? Chyba, że chodzi tylko obicie piany. Można i tak. Tylko, że bez z tego, jak powiedziałem, nie będzie.
 • @Jabo 11:53:08
  " Większość Polaków większym lub mniejszym stopniu związana jest z tradycją katolicką i KRK i nie chce tego zmieniać, a pan Rzeczpospolita pragnie zbudować nową Polskę przez odrzucenie tej tradycji."
  Myśląca część Polaków ma gdzieś żydovatican !
  A do czego prowadzi "jedność" braci we wierze i ynteresach, przykład poniżej, KOrupcja to mało POwiedziane !!!
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-spotkal-sie-z-o-tadeuszem-rydzykiem/dcpwq9y

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/HK_ktkqTURBXy84MTg2MDgwOTg5MzI1YzVmN2E3NDdmNjk0OWNmMDQ1OS5qcGVnkpUDAMyEzRaAzQyokwXNAxTNAbw
 • Dwóch mordziatych jajwajowców-przyszła "elita"koryta chrum chrum Polin
  Etos- "wonsy i brodos"

  Ten z lewej -45 lat , ten z prawej 51 lat.
 • Podobno tylko świnie nie zmieniaja poglądów
  Wielu ludzi ma inne poglądy w młodości, inne w dojrzałym wieku, choć rzadko zmienia się to radykalnie. W młodości dziwiłam się dlaczego mam w rodzinie tylu antysemitów (nawet mnie to oburzało), ich młodość przypadała na lata międzywojenne. Dziś ich rozumiem i całkiem zmieniłam swoje poglądy. Nie widzę nic złego w tym co robił kiedyś, a co teraz robi p.Gryguć. Dobrze płatną pracę każdy by wziął i co z tego, że w Polsacie, to nie kontrakt na zabijanie.
  Obserwować komentatorów politycznych jak najbardziej ale samodzielnie wyciągać wnioski. Moim zdaniem dużo szkód robi np. duet Chojecki&Kowalski, a nie Gryguć. No, ale wg chińskiego przysłowia nic nie jest takie, jak się wydaje.
 • @Husky 08:29:32
  no widzisz kundel,
  nie potrzebnie tak się tym przejąłeś.
  Musisz jednak uważać, bo z tego frasunku jeszcze wyliniejesz - i kto będzie chciał łysego i na dodatek głupiego kundla.

  A tak poza tym widzę, że gonią cię do roboty już od rana. Mam więc dla ciebie propozycję, żebyś pracował dla mnie. Więcej ci oczywiście nie zapłacę, ale nie będę cie gonił do roboty już z samego rana. Przemyśl.
 • mongołowate azjaty
  zauważyły,że lemingoza zaczyna dostrzegać 1000 letnie dymanie,więc "narodowo" pragnie ich zagospodarować.Wystarczy "wejść" na youtube.
 • @finka 15:04:45
  "Dobrze płatną pracę każdy by wziął i co z tego, że w Polsacie (...)"

  Odwróciła Pani zagadnienie. Problem w tym, że dobrze płatnej pracy polskiemu nacjonaliście nie zaproponuje żadna żydowska firma, ani medialna, ani bankowa. Polskiego nacjonalisty nie dopuszczą także do biernego udziału w wyborach dowolnego szczebla.

  "Moim zdaniem dużo szkód robi np. duet Chojecki&Kowalski, a nie Gryguć."

  Tu się z Panią zgodzić nie mogę. Otóż indoktrynacja na wyższym poziomie, która polega na przekazywaniu 90% treści prawdziwych i na 10% treści fałszywych (jak czynią to Braun, Gryguć, i inni) jest zdecydowanie bardziej szkodliwa od indoktrynacji prymitywnej uprawianej przez narodowca Maniusia i pastora Chojeckiego, u których treści prawdziwe i fałszywe występują w odwrotnym stosunku.
 • @Rzeczpospolita 16:19:33
  // Mam więc dla ciebie propozycję, żebyś pracował dla mnie. //
  nigdy żaden żyd na mnie nie zarobił to i ty nie zarobisz
  i pilnuj tych odsłonek
 • @Husky 16:38:15
  czy to znaczy, że ty tak sam, z własnej inicjatywy jesteś PiSuarową, antypolską kreaturą?
  kto ci w to uwierzy?
 • @ Autor
  "T.Gryguć roztacza wizję tzw. Międzymorza, czyli strefy oddzielającej Rosję od Europy, bo to jest istota tej koncepcji – koncepcji syjonistów z USA."

  Pytanie komu ma służyć to Międzymorze?

  Bo jeśli syjonistom to wiadomo - odpada.
  Ale:

  Współpraca państw Centrum Europy jest czymś naturalnym wobec dominacji Niemiec, które chcą koniecznie dobrać się do zasobów Rosji.
  Tu nie chodzi już o oddzielenie Rosji moim zdaniem, ale oddzielenie Niemiec. Ruscy nawet chyba za bardzo ciśnienia w tym kierunku nie mają. Zaczynają raczej patrzeć w stronę Chin, co w obecnej sytuacji jest naturalne. Poza tym nawet jakby nie Chiny to im i tak niczego nie brakuje - wystarczy jeśli sami to zrozumieją.

  A czy należy oddzielić Rosję od Europy?

  Żeby odpowiedzieć na to pytanie warto sobie odpowiedzieć na inne: Co Rosja ma z Europy?
  Żółkiewskiego? ;-))))
  Batorego? ;-))))
  Bonapartego?
  Lenina? (kuźźźźźwa mać!)
  Adolfa?

  Ponadto Międzymorze ma być silne, żeby mogło się także przeciwstawić.... syjonistom/banksterom itd. Czy gdyby istniało realne Heksagonale doszłoby do bombardowania Jugosławii?
  Czy Rosja wtedy okazałaby się przeciwnikiem czy sojusznikiem Międzymorza? ;-)

  Czy działalność Lecha Kaczyńskiego, pełna ustępstw wobec banksterów, nie zahaczała przypadkiem o budowę wspólnoty państw Centrum Europy w oparciu o niestety zdradliwego "sojusznika"?
  Czy właśnie nie to było powodem "Zamachu Kwietniowego"?

  I właśnie na te aspekty chciałem zwrócić uwagę i ośmielę się zauważyć, że Szanowny Autor coś się za bardzo stał Europejczykiem ;-)))

  Oczywiście 5* (odhaczyłem już wczoraj)

  Ukłony
 • @ Autor
  "Poza tym taki twór byłby i tak słabszy od syjonistycznych USA i jego akolitów i słabszy od Rosji."

  ?????????????

  Tu się nie zgodzę.
  Stanowczo.
  Potencjał państw Centrum Europy jest przeogromny.
  Tak myślę.
 • @ Autor
  "Tomasz Gryguć, który od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet, przeszedł do telewizji Polsat,..."

  Wielkie mi "aj waj" ;-)

  Sam chyba z 20 lat temu wysłałem CV do GW.... ;-DDDD To dopiero jest "aj waj!" ;-DDDD

  Chciałem też głosować na PO, którą wcześniej uważałem za wprost niesamowite zjawisko na polskiej scenie politycznej, ale teraz jest mi tak strasznie łyso...

  Przepraszam....
 • @Jasiek 20:53:54
  Straszne androny wypisujesz.
 • @Rzeczpospolita 16:31:52
  "Problem w tym, że dobrze płatnej pracy polskiemu nacjonaliście nie zaproponuje żadna żydowska firma, ani medialna, ani bankowa. Polskiego nacjonalisty nie dopuszczą także do biernego udziału w wyborach dowolnego szczebla."

  No więc właśnie, choćby nawet był geniuszem! Tu jest pies pogrzebany.

  Swoją drogą Polaków praktycznie nigdzie nie widać, co jedna gęba to bardziej żydowska, co świadczy o tym, że wszelkie dojścia są szczelnie obsadzone i pilnowane. Czy doprawdy nie ma w całej Polsće inteligentnych, myślących młodych patriotów, którzy faktycznie są Polakami z dziada pradziada? Z pewnością jest ich mnóstwo, ale co rusz tylko jakiś nowy żyd wyskakuje, albo jakaś osoba z nimi skoligacona. Ciekawostka przyrodnicza.

  Owszem, wielu z nich jest dobrymi, a nawet bardzo dobrymi publicystami i mówią sporo prawdy, ale czasami się odsłaniają, jak np. Braun i Michalkiewicz atakujący ideę istnienia państwa polskiego przed 966 rokiem. Być może są oni patriotami do pewnego stopnia, co może znaczyć, że nie przystąpiliby do np.obozu totalnej opozycji, ale należy pamietać, że żyd zawsze pozostanie żydem i będzie wierny swojemu żydostwu bardziej niż Polakom. Szlachetne i rzadkie wyjątki potwierdzają regułę. Będą tak długo patriotami, dopóki oni sami nie dostaną się do władzy; potem byłaby tylko zmiana resortowych dzieci na resortowe dzieci drugiego sortu.
 • @kfakfa 21:40:51
  W dodatku namiętnie!
 • @finka 15:04:45
  Zgadzam sie z Pani opinia w 100% !Pozdrawiam.
 • Gryguć vel Pan Nikt
  Czytając artykuł na stronie Magna Polonia https://www.magnapolonia.org/kim-jest-bertold-kittel-ktory-zainicjowal-ostatnia-kampanie-jak-to-w-polsce-odradza-sie-nazizm/ można natrafić na ciekawy wątek spotkania Dukaczewski-Kittel "Były wiceszef MON opowiedział też o pewnym spotkaniu w warszawskim parku, o którym opowiedział mu informator.

  – Jeden z tych panów to gen. Dukaczewski a drugi to Bertold Kittel. Nie przeszkadzała im zła pogoda, padający deszcz – ujawnił."

  Bardzo ciekawe, że w wywiadzie Pan Nikt opisuje, że był świadkiem spotkania Dukaczewski-Kittel
  http://www.polishclub.org/2017/12/09/patrze-a-lawce-rozmawiaja-ze-soba-general-dukaczewski-bertold-kittel/

  "Mój ulubiony obrazek z przeszłości, 2005 rok, wybory prezydenckie i parlamentarne, w których wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Jestem na spacerze z moją małą córką – to był październik – pada deszcz, jest zimno, nikogo nie ma w Łazienkach, jest niefajny jesienny dzień. Idę z córką, śpi w wózeczku przykryta, ja idę w parce i widzę w pustych Łazienkach, w bocznej alejce, na ławce rozmawiają ze sobą generał Dukaczewski i Bertold Kittel. Takie to
  symptomatyczne."

  Jeżeli w tych dwóch artykułach jest mowa o tym samym spotkaniu to skoro łazienki były puste jak jest to opisywane, pytanie kto był informatorem MON?
 • @PodziemnyRycerz 00:13:11
  Bingo

  D.K.
 • @Rzeczpospolita 16:31:52
  Pozostanę przy swoim zdaniu, inteligentny człowiek wie co myśleć jeśli jest uważnym obserwatorem. Wbrew pozorom dobrze płatną pracę można dostać w żydowskim banku i firmie, trzeba być b.dobrym, a jak nie to szybko się ją zmienia, Gryguć chyba długo miejsca nie zagrzał.
  Co do M.Kowalskiego podtrzymuję, że to niebezpieczny człowiek manipulowany przez samozwańczego pastora. P.Marian ma charyzmę, czego ani Gryguć ani Braun nie mają i w tym problem.
 • @PodziemnyRycerz 00:13:11
  " Idę z córką, śpi w wózeczku przykryta, ja idę w parce i widzę w pustych Łazienkach, w bocznej alejce, na ławce rozmawiają ze sobą generał Dukaczewski i Bertold Kittel."

  Cóż za szczęśliwa koincydencja! Iść sobie na niewinny spacer z niewinnym dzieciątkiem i zobaczyć coś takiego, aby potem móc się tym ze wszystkimi podzielić! To może się zdarzyć tylko wybranym.
 • @Lotna 17:29:11
  W październiku kiedy jest zimno i pada to raczej nie zabiera się dziecka w wózku na spacer, ale już pomijając to. W wieku 29 lat odpowiadał za strategię PR w polszmacie a wcześniej był nawet szefem PR w Providencie, czyli odpowiadał za pozytywną propagandę. 4-5 lat po studiach dostać takie stanowisko u TW Zegarka Solorza Żaka to raczej "z ulicy" tam nie werbują.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/470850,5,cien-tuska-dworzanin-donalda-kim-jest-igor-ostachowicz-sylwetka.html

  "Wiadomo przy tym, że starał się od początku utrzymywać nieformalne kontakty z ludźmi Jana Rokity i innymi politykami PO. Z Rokitą poznał się co najmniej 10 lat temu, kiedy o głównym śledczym w komisji śledczej ds. afery Rywina zaczęło być coraz głośniej (potem szykować będzie Rokitę na fotel premiera). Przyprowadzić do Rokity miał go Tomasz Gryguć, zawodowy PR-owiec."

  Czyli widać w jakim środowisku obracał się początkowo anonimowy Pan Nikt. Ostachowicz to przecież były doradca Donalda T. I co nagle nawrócił się na Polskę?
 • @PodziemnyRycerz 18:28:25
  5* - kolejny komentarz

  Przypadki w polityce zdarzają się nader rzadko - niestety, także rzadko kto to dostrzega.
 • 5*
  Ale zapomniał Pan dodać, że Gryguć uprawia jadowity antypolonizm, co powinno być najważniejszym argumentem aby mu nie ufać. A kanał "Polskie Sprawy" publikuje z nim filmy tylko po to, aby potem w innym filmie ponarzekać, jaki to antypolonizm występuje na świecie.....
  To pokazuje, ile warta jest tzw. prawica w Polsce.

  Przy czym najgorsze jest to że w wielu sprawach mówi mądrze, ale jeżeli chodzi o kulturę osobistą, to wypada dużo gorzej niż menel spod budki.

  "Wiemy już więc kto i w jakim celu nasyła nam narodowca Grygucia, czy jeszcze nie?"
  Zapewne on został wykreowany, aby ujarzmić prawicowy, judeosceptycznie nastawiony elektorat, który już rzyga na lewo i prawo koszerno-konserwatywną trucizną produkowaną przez pis i popierających go historyków. W dodatku jego pogarda i negatywizm mają nas wpędzać w stan bezradności i apatii skutkującej biernością (co czyni nie tylko on, ale czasem i pewni blogerzy tutaj, jak i na innych "popularnych, patriotycznych" stronach).

  Pan "Nikt"
  - Gardzi Polską i Polakami
  - Ma ziemistą twarz porośniętą mchem
  - Pracował w Polsacie, Providencie
  - Pisał do Gazety Wymiotnej

  Na 99 % żyd, na 100 % szkodnik.

  Jak widać, nie ma normalnej prawicy. Albo są koszerni konserwatyści, albo ci, co uprawiają jawny antypolonizm.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930