Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Minął 1 Maja…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyż nie Kościołowi i Żydom zawdzięczamy rzeczywistość IIIŻydo-RP/Polin -?

 

Tekst z 2008r., istniał na stronie:  //www.propolonia.pl/

 Tekst okazjonalny – minął 1 Maja, już cztery lata w UE

 (jest znacznie gorzej - już 14 lat trwamy w tym żydowsko-Kościelnym potworku)

Szanowni Państwo, minął 1 Maja, czwarta rocznica wejścia Polski do UE. Nie było hucznych obchodów tej rocznicy, więc uczcijmy ją domową zgadywanką przy grillu i niestety, już przy nieodłącznym piwie. Niech każdy z uczestników zabawy spróbuje wymienić 5 (pięć) różnych przemysłowych, wysokoprzetworzonych polskich produktów, które są oparte na polskiej konstrukcji, na polskiej technologii wykonania i są wyprodukowane przez przedsiębiorstwo z polskim kapitałem. Wiem, jestem złośliwy, bo chyba nikt nie wymieni 5 (pięciu) wysokoprzetworzonych polskich produktów, sam miałbym pewne trudności.

Obecny rząd przygotował program prywatyzacji, czyli wyprzedaży obcemu kapitałowi (później ewentualnej likwidacji konkurencji) ostatnich ok. 740 przedsiębiorstw państwowych. Dobiega, więc końca program całkowitego pozbawienia Narodu Polskiego przynoszącego dochód majątku, który Naród wypracował w latach 1918-39 i 1945-89.

Wcześniej zlikwidowano wiodące Biura Projektów, Ośrodki Badawczo-Rozwojowe, Ośrodki Doradztwa Technicznego, Zakłady Doświadczalne, niemal wszystkie ośrodki oryginalnej polskiej myśli naukowej, technicznej, medycznej i rolniczej (materiały branżowe GUS 1990-2002, Warszawa – czyli przed wejściem do UE).

Od 1995 r. systematycznie rośnie w Polsce ujemne saldo Produktu Narodowego Brutto (Mały Rocznik Statystyczny GUS 2007 r. str. 461) – tzn. więcej konsumujemy niż wytwarzamy.

Całkowite zadłużenie (dług zagraniczny + dług publiczny) państwa polskiego (więc nas, obywateli, bo to my musimy spłacać w formie podatków wszelkie zobowiązania) przekracza znacznie jeden bilion złotych, tzn. przekracza roczną wielkość PKB i systematycznie się zwiększa.

Dziś np. importujemy do Polski piach i żwir oraz za 45 mln $, guziki do szytych u nas ubrań (Mały Rocznik Statystyczny), a więc wytwarzanie czegokolwiek w Polsce staje się nieopłacalne – powoduje zadłużenie.

Trzeba postawić pytanie: dlaczego, tak bardzo ważne jest posiadanie własnego majątku narodowego i rozwój wytwórczości w kraju w możliwie wszystkich dziedzinach produkcji? Odpowiedź jest prosta. Kraj, który wyzbywa się majątku narodowego łącznie z dochodami, jakie przynosił on gospodarce narodowej i zaprzestaje produkcji nawet prostych wyrobów (a tak dzieje się właśnie w Polsce) przestaje brać udział w międzynarodowej wymianie handlowej. Możliwości importowe i możliwości spłaty wcześniejszych zobowiązań kredytowych systematycznie maleją (dążą do zera). Ustaje również wymiana (zakupy) towarów i usług przy użyciu środków wymiany (pieniędzy) między obywatelami wewnątrz kraju, ponieważ tych towarów i usług jest coraz mniej. Jeżeli tendencja do wyzbywania się majątku narodowego i do ograniczania rodzimej produkcji jest stała, to takie państwo i jego naród skazani są na samozagładę.

Czyż Polska nie kroczy obecnie tą drogą?

Apologeci unijnej integracji niech odpowiedzą sobie na pytanie: jaki jest prawdziwy sens i cel integracji w ramach, której zamiast wyrównywania poziomów gospodarek i poziomów życia społeczeństw pozbawiono Polaków majątku produkcyjnego, systemu bankowego, handlu, zlikwidowano szkolnictwo zawodowe, obniżany jest poziom kształcenia, wymuszane jest ograniczenie produkcji rolnej (unijne limity dla polskiego rolnictwa)?

Stajemy się tylko tanią, coraz słabiej wykształconą (marketing, zarządzanie itp. to nie wykształcenie) najemną siłą roboczą dla zagranicznych koncernów.

Stałego zajęcia nie ma 52% obywateli w wieku produkcyjnym („O lepszą Polskę” //www.plp.info.pl/).

W każdych wyborach wybieramy przeciw sobie, przecież za obecny stan gospodarczy kraju ponoszą odpowiedzialność wszystkie kolejne rządy po 1989 r. (właściwie po 1980 r.).
W ostatnich wyborach wyrzuciliśmy z sejmu jedyne partie, których elektorat był przeciwny żydowskim rządom i wasalizacji kraju względem syjonistycznego Zachodu. Oczywiście ani LPR nie była ideałem partii narodowej - była zinfiltrowana przez żydostwo, ani Samoobrona nie była ideałem partii ludowej, ale były to jedyne partie identyfikujące się z interesem Polskiego Narodu.
Wcześniejsze wybory zorganizowano wyłącznie w celu wyeliminowania tych partii z sejmu. Taki plan przedstawił J. Kaczyński w Fundacji Batorego (//www.batory.org.pl/upload/jkaczynski.pdf)*, a wspomagały go w tym wszystkie media od GW Michnika, po RM o. Dyrektora.
Wszystkie te media grają przeciw nam, przeciwko Narodowi i jeśli uparcie nie będziemy tego zauważać, to nasz polski chocholi taniec będzie trwał, a nam zostanie przyśpiewka z „Wesela” S. Wyspiańskiego:

„Miałeś chamie złoty róg,
miałeś czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur.”

 

Dariusz Kosiur

_______________

* Fragment przemówienia J.Kaczyńskiego w żydowskiej fundacji S.Batorego

 

Nieoficjalnie i cicho mówi się, że szansa młodych ma być budowana kosztem starszej części społeczeństwa. Wiąże się z takimi pomysłami niebezpieczeństwo, które należy brać bardzo poważnie brać pod uwagę. W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent. W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze. Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u(to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów. Ci ostatni znajdują się dzisiaj w znanej sytuacji, ale nawet jeżeli uda nam się ich zdelegalizować – liczę na Trybunał Konstytucyjny – to ze sceny politycznej nie zejdą. (…) Podkreślam raz jeszcze: istnieje niebezpieczeństwo zdobycia władzy w Polsce przez radykałów.

___________________________________

___________________________________

maj 2018

Żydo-katolicki Kościół i żydowska V kolumna oraz CIA, Mossad, MI6 obaliły PRL

 

Syjonistyczna banda lub żydowska V kolumna, której członkami byli W.Jaruzelski, Cz.Kiszczak – ci dwaj, to syjonistyczna agentura (w 1947r. gen. K.Świerczewski został zamordowany, ponieważ wiedział, że Jaruzelski jest podstawionym żydowskim agentem) -, oraz S.Kania(organizował rozruchy w Radomiu w 1976r.), dokonali pałacowego zamachu stanu we wrześniu 1980r., a więc już po wygaśnięciu strajków, których celem była polityczna destabilizacja kraju zmierzająca do eliminacji polskich władz PRL i ustanowienia żydowskich rządów. 

 

Gdy E.Gierek dowiedział się, że Wojtyła został papieżem powiedział, że „niczego dobrego Polsce to nie wróży”.

K.Wojtyła pierwszy raz odwiedził Polskę w ósmym miesiącu pontyfikatu, w 1979r. To podczas tej pielgrzymki padły słynne słowa: „Niech zstąpi Duch Święty i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi …”

Gdyby polscy politycy okresu PRL byli bardziej dalekowzroczni i konsekwentni, nie mielibyśmy dzisiaj żydowskiej okupacji Polski. Wystarczyło tylko sprzątnąć Wojtyłę (papieża JPII) – Żydzi w Polsce oraz spec. służby zachodnich żydowskich reżimów utraciliby potężnego sojusznika w obalaniu PRL w postaci żydo-katolickiego Kościoła z centralą w Watykanie i jego potężną filią w Polsce.

Obserwując międzynarodowe działania syjonistycznego imperium USA i jego akolitów w obalaniu legalnych władz państw i szerzeniu „demokracji” na wszystkich kontynentach naszego globu, powinniśmy brać przykład z ich bezwzględnej konsekwencji w dążeniu do celu.
Likwidując Wojtyłę rachunek wyszedłby bardzo korzystny: jeden Wojtyła zamiast stu kilkunastu księży zamordowanych przez juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka, zamiast dziewięciu górników z Kopalni Wujek, zamiast kilku tysięcy samobójstw z biedy rocznie w IIIŻydo-RP/Polin, zamiast bezrobocia, bezdomności, pauperyzacji, zamiast załamania demograficznego i przymusowej, zarobkowej emigracji Polaków.

 

D.Kosiur

KOMENTARZE

 • @
  "Likwidując Wojtyłę rachunek wyszedłby bardzo korzystny: jeden Wojtyła zamiast stu kilkunastu księży zamordowanych przez juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka, zamiast dziewięciu górników z Kopalni Wujek, zamiast kilku tysięcy samobójstw z biedy rocznie w IIIŻydo-RP/Polin, zamiast bezrobocia, bezdomności, pauperyzacji, zamiast załamania demograficznego i przymusowej, zarobkowej emigracji Polaków."

  Pan jest chorym gościem niestety... bo inaczej... te pańskie wypociny to są karalne!!
 • @Astra - Anna Słupianek 19:44:36
  Wielu polityczna bezmyślność, brak wiedzy, czy zwykła głupota, przysparzają dobrego samopoczucia. Problem zaczyna się wtedy, gdy korzystają z demokratycznych urządzeń, a już dramat całkowity, jeśli pozwala się im decydować o czymkolwiek. - Pani jest tu decydentką - niestety.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:44:36
  Nie wiem, czy Rzeczpospolita miał na myśli mord, ale JP II powinien był być zlikwidowany politycznie, czyli i on i kościół powinni zostać odsunięci od polskiej polityki.

  Znajdź czerwoną czapekę

  Jeśli natomiast masz jakiekolwiek wątpliwości, po czyjej stronie stoi kościół - i nie mówię tutaj ani o Natanku, ani o dobrodusznych patriotach -księżach z parafii - bo tacy się ciągle jeszcze zdarzają, podobnie, jak zdarzają się rodzynki w cieście, ale o najwyższych dostojnikach, czyli kierownictwie - to znajdź mi proszę na poniższej fotografii, gdzie, w którym szeregu stoi biskup.
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/koniec-protestu-gornikow-porozumienie-z-rzadem,506974.html

  Czy biskup jest razem z robotnikami, Polakami, którzy walczą o swój kawałek Polski, czy może z przedstawicielami rządów okupacyjnych, które okradają Polskę do gołej skóry?

  Za Gomułki i za Gierka kościół stał "po stronie narodu" , czyli tych, którzy chcieli przejąć władzę i z poparciem zachodu wywoływali w Polsce awantury, pomimo, że kościół cieszył się wieloma przywilejami, a kościoły były pełne ( a co za tym idzie, upasione plebanie, choć niekoniecznie świątynie). Kościół był teoretycznie pro-polski; teraz nie jest nawet teoretycznie - patrz: powyższy obrazek.

  Może czasami jest dobrze ochłonąć z emocji i zastanowić się "co autor miał na myśli", zamiast impulsywnie reagować.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:44:36
  /Pan jest chorym gościem niestety.../
  A mnie się wydaje, że to Pani jest chora, zaślepiona kato... , na dodatek wykorzystująca pozycję admina, to również powinno być karalne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930