Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 4335 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Faszystowskie działania Prokuratury w obronie syjonizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Restrykcje za poglądy = FASZYZM

 

 
Zażalenie

na działania Prokuratury

Dotyczy: sygn. akt PR 4 Ds. 624.2018

 

Dnia 8.06.2018r. na polecenie w/w Prokuratury (prokuratora Macieja Młynarczyka) Policja dokonała przeszukania mojego mieszkania oraz zaboru sprzętu komputerowego (dysków komputerowych). Czynności tych dokonano pod groźbą użycia wobec mnie przemocy, gdybym nie wyraził na nie zgody. Wobec takiej groźby uległem bezprawnym, brutalnym działaniom Prokuratury.

W związku z faktem, że w sprawie posiadałem status świadka oraz że moja działalność publicystyczna jest całkowicie jawna, a każda moja publikacja jest podpisana moim imieniem i nazwiskiem, uważam podjęte wobec mnie działania za niedopuszczalne nadużycie prawa, za jawne pogwałcenie moich praw, m.in. naruszenie miru domowego oraz naruszenie mojego konstytucyjnego prawa do wolności wyrażania poglądów. Działanie to nosi znamiona zemsty za wyrażane przeze mnie poglądy – zemsty ze strony zleceniodawców Prokuratury.

W trakcie przesłuchania w dn. 8.06.2018r. przesłuchujący mnie policjant odczytał skierowaną do mnie przez Prokuraturę (przez w/w prok. M.Młynarczyka) propozycję zamieszczenia na stronie www.wiernipolsce1. oraz na kilku innych stronach internetowych, przeprosin wobec bliżej nie określonych grup społeczności żydowskiej w zamian za zaniechanie prowadzenia w/w sprawy. Była to ze strony Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) zastosowana wobec mnie próba szantażu pod groźbą dalszych represji ze strony Prokuratury i jej zleceniodawców.

Żądam natychmiastowego zwrotu sprzętu komputerowego (dysków komputerowych) oraz pokrycia rachunku za korzystanie z Internetu za każdy dzień zaboru sprzętu komputerowego, który m.in. jest niezbędny do drukowania recept lekarskich.

Żądam ukarania pracowników Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) za łamanie przysługujących mi praw i wolności obywatelskich gwarantowanych konstytucyjnie. Takie działania Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) noszą znamiona ewidentnie niebezpiecznej faszyzacji życia politycznego i społecznego – faszyzacji polegającej na wymuszaniu jedynie słusznej poprawności politycznej i restrykcyjnym, traktowaniu osób o odmiennych poglądach.

 

Dariusz Kosiur

  ________________________________ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • WPS
  Warto zauważyć, że pan DariuszKosiur był w momencie czynności wykonywanych przez polską Policję Państwową - osobą niekaraną, nie ukrywajacą się, szanowanym publicystą narodowym, byłym kandydatem w wyborach na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w roku 2010, czlonkiem zarządu stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, którego rejestrację wstrzymała bezprawna, antykonstytucyjna opinia prezydenta m.st. Warszawy. W chwili obecnej pan Dariusz Kosiur jest wiceprzewodniczącym legalnie działajacej partii Polska Pariotyczna.
 • Lustereczko powiedz przecie kto...........
  A tak lubiłem czytać Pańskie przemyślenia na temat Żydów i żydków. Napawały mnie optymizmem i radością z niesienia prawdy.

  A tak na marginesie. Ma Pan dość ciemną karnację i gdyby Pan zgolił tego sarmackiego wąsa, to..................kto wie co by pokazało lustro.
  Dlatego nie wiem tak do końca, czy przeszukanie i przesłuchanie to faszystowski akt obrony syjonizmu przez obecny żydowski reżim, czy legalizowanie.
  Zakładam, że to pierwsze.
 • W sprawie braku ważnego podpisu na załączonym zdjęciu postanowienia, co czyni to postanowienie - nieistniejącym (pozornym)!
  Policja nie miała ważnego dokumentu urzędowego w formie postanowienia, upoważniającego (policjantów) do przeszukania Pana mieszkania! W związku z czym, faktycznie doszło do ukradzenia sprzętu komputerowego i bezprawnego wglądu i skopiowania informacji zapisanych na nośnikach informacji.

  Co wynika z załączonego do posta zdjęcia postanowienia, na którym brak jest ważnego podpisu. Na podstawie tego bazgrołu nie można by ukarać prokuratora, gdyż nie złożył ważnego podpisu. Prokurator, sędzia odpowiada karnie i dyscyplinarnie tylko za złożenie ważnego podpisu! Ważny podpis służbowy, to przynajmniej wskazanie nazwiska. Pieczęć nazwiskowa, jest tylko uzupełnieniem ważnego podpisu! Bazgroł, mający robić za podpis, nie można nawet uznać za parafkę!

  Brak podpisu w wymaganej formie, stanowi o braku ważnego podpisu. Postanowienie (orzeczenie), czyli oświadczenie woli organu bez ważnego podpisu nie istnieje! Nieistniejący dokument (brak ważnego podpisu), jest dokumentem pozornym, a wiec nie mającym mocy władczej! Dokument nie mający mocy władczej nie podlega wykonaniu, ani zaskarżeniu! Co znaczy, że Pan Dariusz miał bezwzględny obowiązek popędzić policjantów, czyli uznać postanowienie, jako projekt postanowienia o przeszukaniu i nakazać policjantom przyjść z ważnym dokumentem, czyli w tym konkretnym przypadku mającym ważny pod względem prawnym podpis.

  I CKN 1436/00 postanow - SN 2003.02.26 lex nr. 583712
  "W przypadku dokumentów urzędowych podpis stanowi dopełnienie wymogu oznaczenia organu wystawiającego, stanowi niejako ucieleśnienie organu w związku z czym jest elementem niezbędnym z punktu widzenia oceny, czy taki dokument istnieje."

  Ponadto, policjanci nielegalnie weszli w posiadanie oryginału postanowienia.
  Gdyż na zewnątrz (poza budynek organu wystawiającego dokument urzędowy) może wyjść tylko uwierzytelniony odpis "na oryginale właściwe podpisy", poświadczony: "za zgodność z oryginałem".
 • @Krystyna Trzcińska 20:16:49 Przekonuje mnie brak nazwiska ale...
  ..co by się działo dalej ? Wyważenie drzwi ?
 • Autor
  Dzialania w obronie rasizmu musza opierac sie na dzialaniach rasistowskich nawet gdy maja formy legalnosci-tak bylo w nazizmie.
  Obawiam sie ze nawet upadek dolara, zalamanie gospodarki USA,rozpad Unii nie pomoga Polsce w uzyskaniu niezaleznosci bo ramy prawne utraty gospodarki i majatku,wymieszania ludnosciowego zaszly zbyt za daleko aby samodzielnie naprawic te niekorzystne trendy.
 • Ocena polityczna i prawna zdarzenia związanego z wejściem w dniu 8.06.2018 r. policji do siedziby partii Polska Patriotyczna
  / dotychczas występującej jako stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej/ , będącej jednocześnie siedzibą redakcji oraz przeszukanie jej pomieszczeń oraz zajęcie mienia tej partii /sprzętu elektronicznego/.

  Zważywszy, iż wejście policji dokonano do siedziby partii Polska Patriotyczna , będącej jednocześnie jej organem prasowym oraz biorąc pod uwagę fakt , iż posłużono się w tym celu organem władzy publicznej /prokuratura , policja / należy stwierdzić , iż mamy do czynienia z zamachem politycznym partii rządzącej PIS na nowo powstałą partię polityczną /po przekształceniach/ z przestępczym wykorzystaniem podległych organów władzy publicznej , bowiem nie ulega najmniejszej wątpliwości , iż za tym zamachem zrealizowanym rekami organów prokuratury i policji stoi rządząca partia PIS i podległe jej służby specjalne : ABW , CBA , które w tym przypadku nie ujawniły swoich tajnych działań.

  Niezależnie od tego ,że dokonano zamachu politycznego na nowo powstały podmiot polityczny tj. Polskę Patriotyczną zrobiono to w sposób kryminalny /przestępczy/ poprzez nadużycie władzy publicznej z pogwałceniem przepisów Konstytucji RP / min. art. 7 , mówiącego , że organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa , art. 11.1 mówiącego o wolności tworzenia i działania partii politycznych , art. 54 .1 mówiącego o wolności wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji i innych / oraz odpowiednich przepisów kodeksu karnego / min . art 231 § 1 kk, mówiącego o nadużyciu władzy, art. 119 § 1 mówiącego o groźbie bezprawnej wobec osoby z powodu jej przynależności politycznej i art.191 § 1 mówiącego o groźbie bezprawnej w celu zmuszenia do określonego zachowania, w tym przypadku zmuszenia do wydania oświadczenia w zamian za odstąpienie od czynności procesowych -szantaż polityczny , zastraszenie, kupczenie prawem/ .

  Niezależnie od dalszego rozwoju sytuacji w tej sprawie i biorąc powyższe pod uwagę należy stwierdzić , iż mamy do czynienie z bardzo poważnym naruszeniem praworządności przez partię rządzącą PIS i podległe jej organy władzy publicznej , zarówno te ujawnione /prokuratura , policja/ jak również te nie ujawnione / ABW, CBA /.

  Łódź, dnia 16 czerwca 2018 r. Michał Jarzyński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031