Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 4481 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moja teoria spiskowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

K.Janda: „zwycięstwo jest dla mądrych”


Czy reżim prowadzący walkę z narodem miałby zrezygnować z osłabiania jego mentalności?

 

Piłka nożna jest sportem najbardziej popularnym na świecie. To dyscyplina, która angażuje najliczniejsze rzesze kibiców. A gdy grają drużyny narodowe, nie tylko sportowe emocje są najwyższe, rozbudzane są także uczucia patriotyczne, a więc i pierwiastki historycznej świadomości mogą dochodzić do głosu.

Gdy drużyna narodowa wygrywa, odczuwamy zrozumiałą radość, rośnie nasza duma – duma narodowa. Jeśli piłkarski sukces narodowej drużyny zbiega się z odpowiednią polityczną atmosferą, atmosferą autentycznego rozwoju gospodarczego, otwarcia na świat, poprawy sytuacji materialnej społeczeństwa, motywacja do odczuwania społecznego zadowolenia otrzymuje dodatkowy impuls (tak było w 1974r. – „Orły Górskiego”).

Wiedzą o tym wszystkim specjaliści od socjotechniki.

Sukcesy, nawet tylko te sportowe, pozwalają społeczeństwu na odczuwanie zadowolenia, przyjemności. Brak takich sukcesów sprzyja przygnębieniu. Brak sukcesów narodowej drużyny, gdy cała polityka reżimu IIIRP/Polin jest realizacją wielopłaszczyznowego regresu społeczno-politycznego, przygnębia i osłabia jeszcze bardziej.

A zatem, czy reżim prowadzący walkę z narodem (świadome i celowe niszczenie materialnych podstaw jego bytu) miałby zrezygnować z osłabiania jego mentalności?

Mecze polskiej reprezentacji na Mundialu w Moskwie oglądałem zawsze w powtórzeniach tv, a więc znając już wynik oglądałem mecz „na spokojnie”, bez emocji. Moim zdaniem nasi reprezentanci, każdy z nich z osobna, nie ustępują w niczym umiejętnościami piłkarskimi zawodnikom obcych drużyn. Zresztą, gdyby było inaczej zagraniczne kluby nie zatrudniałyby polskich piłkarzy. Nie można naszym piłkarzom czegokolwiek zarzucić. O przegranej naszej drużyny decydowała wyłącznie zadana przez trenerów, a realizowana przez piłkarzy (musieli wywiązać się z płatnej umowy) z żelazną konsekwencją taktyka gry pozycyjnej, która nie mogła przynieść efektu w postaci zdobytych bramek. Pozwolono zagrać piłkarzom nieco inaczej w ostatnim meczu z Japonią – efekt: wygrana. Z identyczną sytuacją mieliśmy do czynienia na mundialu w 2002r., gdy w ostatnim meczu pokonaliśmy reprezentację USA 3:1 (USA przeszły do dalszych rozgrywek, a polska reprezentacja odpadła).

W IIIRP/Polin narodowa reprezentacja Polski w piłce nożnej sukcesów nie odnosi – przypadek?

https://www.youtube.com/watch?v=pGOdM3K_xgg

 

 

Czas 1:09, niejaka K.Janda: „zwycięstwo jest dla mądrych” – czyli Polacy to głupcy

Ciekawe, czy tą publiczną wypowiedzią zajmie się Prokuratura  Rejonowa Warszawa-Praga Północ?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Loże a piłka kopana
  Nie wykluczone, że przegrane mecze polskiej drużyny na mundialu, to efekt jakiegoś tajnego kontraktu, mającego za cel międzynarodowe upadlania Polaków we wszystkich dziedzinach i na wszystkich płaszczyznach, politycznej, historyczne, ekonomicznej, kulturalnej, nie wyłączając sportu.
  Przeciwnik zepchnięty do narożnika, upodlony, skopany i wiecznie pokonywany da się łatwiej zmanipulować.
 • @tańczący z widłami "Rozważanie, czyli dlaczego warto się cieszyć z przegranej na mundialu i na euro …"
  .

  "Loże a piłka kopana" !!!!!!!!!!!!!!!!!


  https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2018/06/25/rozwazanie-czyli-dlaczego-warto-sie-cieszyc-z-przegranej-na-mundialu-i-na-euro/
  .
 • " O przegranej naszej drużyny decydowała wyłącznie zadana przez trenerów, a realizowana przez piłkarzy (musieli wywiązać się z
  płatnej umowy) z żelazną konsekwencją taktyka gry pozycyjnej, która nie mogła przynieść efektu w postaci zdobytych bramek."

  - Na 100% to stwierdzenie jest to Prawdą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/144458,syjon-reaguje-natychmiast#comment_1471602


  Sport, RADIO, film i TV, to nadoskonalsze narzedzia Szatana wymyślone do całkowitego ogłupienia i zagłady ludzkości.  Parka Satanistów wybranych po mieczu przez samego prezia piekła.
  Na łbie wystrzyżona BŁYSKAWICA i jej drut kolczasty - To znak watykańskiego Szatana !!!

  http://bi.gazeta.pl/im/a1/7a/16/z23571873IE,Robert-Lewandowski.jpg  .
 • Tak
  Bardzo interesujący post- pozdrawiam
 • spisek jak nic - trener wyniszczał kadrę xd
  przed meczem z japonią zobaczyłem, jak naszych sadzają rzędem na rowerki kondycyjne i robią im zaprawę....
  Już nie trzeba kombinować po prostu można wymęczyć drużynę i na pewno przegra, tym bardziej że podobnoż leciwa wiekiem jest xD Dla mnie ten mecz z japonią to ustawka, że wygrali to nie wiem jak no ale powinni przegrać...
 • Te różne ałtorytety które kiedyś trafiły na podatny grunt odradzającej się klas chłopskich i robotniczych, inteligencji...
  Inteligencji która wtedy nie miała jeszcze ugruntowanego kręgosłupa i łapała te wszystkie różne "śpiewać każdy każdy może" (każdy może grać w filmie i teatrze, nawet ci nie mający kręgosłupa moralnego), po latach solidarnościowych doświadczeń okrzepła i nie daje się wpędzać w rózne Solidanośći-bis.
  Niestety, nie wszyscy. Są jeszcze tacy którzy chodzą na spektakle z tymi szałszpilerami
 • skasowałem obrażający z nazwiska tych rzemieślików, którzy kalają własne gniazdo...
  tak, tak rzemieślników, bo kiedyś zawód aktora był rzemiosłem takim samym jak np szewstwo.
  "Belzebub kocha sztukę" jak mówił Pan Coquito, więc wyniósł to rzemiosło do rangi płatnej prostytucji za grubą kasę, "ja wam zawsze wszystko wyśpiewam"
  https://www.youtube.com/watch?v=qf_WpYRbnJ8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031