Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Co to za kraj …

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

… gdzie droga dla agentury CIA i Mossadu stoi otworem?

 

W 2013 roku Mosad zainstalował w Polsce swojego agenta Jonny Danielsa, który zaczął od układania władz w Polsce pod dyktando Izraela wspomaganego przez USA (to on sprowadził do Krakowa Kneset, który w styczniu 2014 roku „namaścił” A.Dudę na kandydata PIS na prezydenta w wyborach z 2015 roku).
To CIA i MOSAD zorganizowały w 2013 roku podsłuchy i uruchomiły aferę podsłuchową, którą odpalono w czerwcu 2014 roku, dzięki której PIS wygrał wybory.
To CIA i Mosad podsunęły J.Kaczyńskiemu M.Morawieckiego, który najpierw został superministrem, a gdy sprawy zaczęły przyspieszać- premierem.

autor: 35stan

za: //att.neon24.pl/post/144484,czy-trwa-demontaz-polskich-sil-zbrojnych

______________________
 
Macierewicz o nowelizacji ustawy o IPN: Nie wykluczam, że Mossad był częścią tych rozmów
.
– Mossad jest służbą bezpieczeństwa Izraela i tak jak trzeba to konsultować z różnymi czynnikami, jeżeli chce się uzyskać porozumienie. Nie wykluczam, że był częścią tych rozmów tak jak i inne instytucje, ale ja nie brałem w nich udziału, nie znam ich – powiedział Antoni Macierewicz. Były minister obrony narodowej skomentował w ten sposób medialne doniesienia o rzekomym zaangażowaniu izraelskiego wywiadu w tworzenie nowelizacji ustawy o IPN.
.
Jeden z komentarzy:
 
W TYM PIĘKNYM KRAJU NAD WISŁĄ OGRABIONYM I SPALONYM W IMIĘ BOGA PRZEZ ZAKON MARYI PANNY , SPRZEDANYM NICZYM NIEWOLNIK NA TARGU PRZEZ WIELEBNYCH W TARGOWICY , SKAZANYM NA ZAGŁADĘ PRZEZ GŁOWĘ WATYKANU , ROZJECHANYM PRZEZ ARMIĘ HITLERA KTÓREJ BŁOGOSŁAWIŁ SAM NAMIESTNIK BOGA NA ZIEMI ———————— BYCIE KATOLIKIEM TO BYCIE ZDRAJCĄ
.
__________________
 
Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś przekonany, że przeciwstawiasz się złu, ostatniemu łajdactwu i stajesz w obronie słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie. –  Henryk Sienkiewicz

KOMENTARZE

 • Autor
  Wedlug mnie to sam pierwotny projekt ustawy o IPN zostal napisany przez Mossad(wizyty politykow polskich w Izraelu) aby dac powod do hucpy medialnej a nastepnie nowelizacje tez.
  W efekcie czego Zydzi uzyskali monopol na bezkarne szkalowanie Polski i podstawy do naciskow w sprawie ustawy 447(polski antysemityzm i wspoldzialanie z nazistami)
 • @mac 22:41:48
  Wszystko wskazuje na to, że ma Pan całkowitą rację. Mnie zastanawia tylko w całej tej historii rola "zwykłego posła" prezesa Kaczyńskiego. Czy z całą premedytacją realizuje On program, który ujawnił Lech Kaczyński podczas wizyty w Izraelu, mówiąc:"rządy w Polsce będą się zmieniać, lecz interes Izraela zawsze będzie zapewniony", czy też słynny geniusz Prezesa jest tego rodzaju, że nadaje się najwyżej do rozgrywek na poziomie powiatu?
 • @Jabo 23:29:44
  Prawdopodobnie zadnej premedytacji ze strony Kaczynskiego nie ma.
  Po prostu na okreslonym etapie jest informowany co ma robic a czego nie robic(tak jak Tusk) - nawet nie wie do czego to zmierza,czyli jakie sa plany finalne.
 • W TYM PIĘKNYM KRAJU NAD WISŁĄ, GDZIE LUDZIE NIE MYŚLĄ...
  Przede wszystkim, Macierewicz stwierdza, że nie brał udziału w negocjacjach i nie wie kto, jaka organizacja, była częścią porozumienia.
  A ponieważ nie wie, to i nie wyklucza nikogo.

  W filmiku, który jawi się jako celowa manipulacja naiwnymi, nie słyszymy pytania zadanego Macierewiczowi. Jakie to mogło być podchwytliwe pytanie tylko się domyślamy. Mogło ono brzmieć następująco:

  Czy Polska konsultowała się z Mossadem aby uzyskać porozumienie w sprawie ustawy o IPN?

  Macierewicz odpowiada:"(...)Nie wykluczam, że (Mossad) był częścią tych rozmów tak jak i inne instytucje, ale ja nie brałem w nich udziału..."  Czytelniku nie pozwól sobą manipulować!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930