Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Amerykanie kontrolują kierowców,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ale nie w USA tylko w Polsce, a dokładniej w IIIRP/Polin

 
 
 
Otwarcie na Zachód to wielki sukces w budowie IIIŻydo-RP/Polin – D.Kosiur
 
 

 

W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gnieźnieńscy policjanci od wielu lat współpracują z Żandarmeria Wojskową, przede wszystkim w zakresie działań prewencyjnych. Funkcjonariusze Policji i żołnierze Żandarmerii Wojskowej organizują wspólne patrole w rejonach zagrożonych naruszeniem porządku publicznego, czy przeprowadzają kontrole ruchu drogowego. W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police, w tłumaczeniu – Policja Wojskowa, odpowiednik naszej Żandarmerii Wojskowej. Ma to związek z poruszaniem się po drogach samochodami przez żołnierzy amerykańskich. Na chwilę obecną trudno mówić o efektach. Celem jest przede wszystkim zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń.

 

Trzeba dodać, że żandarmi uprawnieni są m.in. do legitymowania i zatrzymywania, dokonywania kontroli osobistej oraz używania w stosunku do tych osób wszystkich prawem dopuszczonych środków przymusu bezpośredniego.

źródło: Policja
 
 

 

KOMENTARZE

 • A może chodzi o przyzwyczajanie Polaków do tego że
  Amerykańska policja czy żandarmeria ma takie same prawa w stosunku do obywatela jak polska policja...a może nawet takie prawa jak amerykańska policja w Ameryce (najpierw strzela potem dobija a potem sprawdza kto jej pyskował).

  Może tylko kraczę .. a może nie...
  Dla globalnego żydostwa które zechce w Polsce zbudować swoje Pollin wiarygodna jest tylko amerykańska policja (szkolona do wspomagania globalnej mafii).
  Polska policja choć też tak szkolona jest jednak Polska nawet banderowska policja jest jednak banderowska (anty Polska ale i antyżydowska).

  Może tylko kraczę bo jestem przewrażliwiony na żydowską agresję i okupację mojej ukochanej Polski (Polski w sensie kulturowym i geograficznym a na pewno nie Polski solidaruchów).
 • All
  komentator o nicku PISDA trzeźwo zauważył, że - brakuje tylko rabina
 • @Andrzej Tokarski 13:31:49
  Brakuje też żołnierza Wehrmachtu, ale to tylko kwestia czasu.
 • Autor
  Trochę się smucę z tego powodu, że służby musiały szanownego Pana nieźle nastraszyć, skoro chwilowo przestał Pan używać słowa Żyd.
 • @tańczący z widłami 14:29:28
  Nie jest tak źle. Nic się nie zmieniło, będę nadal piętnował żydowski szowinizm, syjonizm, polityczny bandytyzm.
  Jednak dzisiaj jest już tyle tekstów poświęconych syjonistycznej okupacji Polski, o czym ja pisałem w internecie dobrych kilkanaście lat temu, że trudno zdobyć się na oryginalny tekst w tym temacie.
  W każdym razie coraz więcej ludzi - choć ciągle zdecydowanie zbyt mało - zaczyna rozumieć żydowskie zagrożenie dla Polski i Polaków. Lawina ruszyła - na razie bardzo wolno - i to uruchomiona przez samych Żydów (?).
 • @Rzeczpospolita 15:24:01
  Brat bliźniak ?
  hmmm nigdy nie miałem brata bliźniaka ..
 • ARMIA SWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMSKIEGO (pradziadowie "polskich elit") XV wieku - ARYSTOKRACJA FRANCYjska (ŻYM-ska).
  .

  https://c8.alamy.com/compit/kp5rdc/da-sinistra-a-destra-teutonico-cavaliere-templare-cavaliere-di-san-giovanni-e-dellordine-del-vello-doro-da-ward-e-bloccare-la-storia-illustrata-del-mondo-pubblicato-c1882-kp5rdc.jpg


  .
 • ARMIA SWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMSKIEGO (ojcowie "polskich elit") XX wieku - ARYSTOKRACJA FRANCYjska (ŻYM-ska)
  .


  http://www.marienburg.pl/files/pic_2_11321_531.jpg
  http://www.imperialteutonicorder.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/knightofteutonicorder.jpg.w560h295.jpg  .
 • ARMIA SWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMSKIEGO (wnuki "polskich elit") XXI wieku - pachołki ARYSTOKRACJI FRANCYjskiej (ŻYM-skiej)
  .  https://media.defense.gov/2014/Apr/01/2000787521/780/780/0/140326-F-BH566-019.JPG
  https://www.strategic-culture.org/images/news/2016/05/16/or-37319.jpg


  .
 • ANGIELSKIE FLAGI SWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMSKIEGO FRANCYjskiego
  .


  http://www.loeser.us/flags/english.html


  http://www.loeser.us/flags/images/england/ep4.gif
  https://www.crwflags.com/fotw/images/g/gb_ep4.gif
  https://www.perfectflags.com/image/data/FLAG%20IMAGES%20EBAY%20500/English%20Rose%20Lion500px.png  .
 • Żydosyjonistyczna okupacja Polski przeszła w następną fazę
  Teraz dokładnie widać, po co są żołnierze amerykańscy w Polsce.

  „ Funkcjonariusze Policji i żołnierze Żandarmerii Wojskowej organizują wspólne patrole w rejonach zagrożonych naruszeniem porządku publicznego”

  Co to w ogóle znaczy? Czy są jakieś getta biedoty w Polsce, żeby tam miało być większe zagrożenie?

  „ czy przeprowadzają kontrole ruchu drogowego.”

  A to z jakiej racji? Z jakiej racji żołnierze amerykańscy kontolują Polaków jeżdżących polskimi drogami?

  „W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole.”

  Ten, kto wyszedł z taka inicjatywą powinien zawisnąć na latarni stojącej przed siedzibą gnieźnieńskiego wydziału policji drogowej, choć wątpię, aby to była jego własna inicjatywa. Żołnierze amerykańscy robią to, co im każą ich przełożeni, a nie polska drogówka.

  „W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police, w tłumaczeniu – Policja Wojskowa, odpowiednik naszej Żandarmerii Wojskowej. Ma to związek z poruszaniem się po drogach samochodami przez żołnierzy amerykańskich”

  Dwóch Amerykanów i jeden Polak? Czy jeszcze jesteśmy w Polsce? Czyli pod pretekstem zwiększenia ilości Amerykanów w Polsce, Polaków sprawdzają żołnierze amerykańscy! Na tej samej zasadzie, jak się żydzi zjadą do Polinu, to i rabin do tej trójcy dołączy. A ten z drogówki zostanie zastąpiony banderowcom, o ile to w ogóle jest Polak a nie Ukrainiec.
 • @Lotna 18:14:55
  A co lepsze, artykuł jest z marca! Czyli ten proceder trwa cały czas.
 • @Rzeczpospolita 15:24:01
  Bardzo się cieszę, że nic się nie zmieniło. To napawa nadzieją na dalsze ciekawe felietony, spostrzeżenia i oryginalne uwagi z Pana strony, co do obecnej sytuacji w Polsce.
  Skromność to oczywiście sympatyczna cecha, ale w tym jednak wypadku proszę "nie wstydzić się" własnych osiągnięć. To między innymi dzięki takim ludziom jak Pan i Pańskim celnym tekstom i uwagom, Żydzi sami weszli na minę, a rzadko im się to zdarza.
 • to powielanie starych wzorców
  kojarzy się to z ydokomunistycznymi trojkami nkwd tylko patrzeć jak zaczną tropić wrogów izraela i wyrzucać gojów z żydowskich kamienic
 • A żeby nie być gołosłownym - Rodzina królewska lubi swoje organizacje terrorystyczne i jest znich dumna i zadowolona z sukcesów
  .


  http://www.strateias.org/nazi.jpg
  http://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/120D/production/_99112640_media.jpg
  .
 • Rodzina królewska doskonale zdaje sobie sprawę jaka krew płynie na tronach CESARSTWA ŻYMskiego!
  .


  https://i2.wp.com/cdn.theeventchronicle.com/wp-content/uploads/2015/08/Queen-Elizabeth-practising-Nazi-salutes-with-her-family-at-Balmoral-Scotland-when-she-was-a-girl.-1ab.jpg  .
 • Hitler, Merkel, Clinton - Pomiot ziomali.
  .

  naciśnij

  https://i.imgur.com/sqJFyrS.png
  http://www.laprovinciaquotidiano.com/wp-content/uploads/2017/02/merkel_jpg.jpg
  https://www.votoenblanco.com/photo/art/grande/8034133-12508767.jpg  .
 • Dyktatorzy Wschodniego i Zachodniego CESARSTWA ŻYMskiego przypieczętowali wygląd nowej flagi dla KOLONI w regionie POLIN (dawne
  tereny dumnych Sławin-Awarów t.j. Wandalów, Hunów, ...)


  W PO-LIN - jak sama nazwa wskazuje wszyscy tubylcy chodzą PO-LIN-i i skaczą PO-LIN-ach. - Ach, jak sprawnie im to wychodzi. :)


  Religijny katolicki kult boga Słońca (Ra), zostanie zamieniony na islamski kult boga Księzyca (Set). - Do następnego razu (po nocy wychodzi dzień).


  Natomiast gwiazdy (symbol upadłych aniołów) wiszą nad głowami nieustannie (są wśród nas).


  Teatr wojenny - Religia islamska została wymyślona w VATYKANIE.

  Kult ten zainstalowano we Wschodnim Cesarstwie ŻYMskim na potrzeby inkwizycji w tamtym regionie.
  Potomkowie KRZYZOWCÓW (TEMPLARS), FRANCE: cesarz Fryderyk Barbarossa (1152–1190), król Francji Filip August (1180–1223) i król Anglii Ryszard Lwie Serce (1189–1199) i Saladina (1174–1193).


  https://www.thetimes.co.uk/imageserver/image/methode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F694f1f1e-0e27-11e7-9efc-104ca844d0d4.jpg
  http://www.polonyam.com/wp-content/uploads/2015/08/turkey_poland.png  .
 • Jednocześnie bez nagłaśniania tego polskiej opinii publicznej, w czerwcu odbyły się takie oto ćwiczenia:
  "Symboliczne ćwiczenia izraelskich spadochroniarzy w Polsce i Niemczech

  Oficerowie zauważyli "poruszający" symbolizm ćwiczeń izraelskich spadochroniarzy nad Polską i Niemcami, gdzie w czasie II wojny światowej mieściły się obozy zagłady. Zrzut spadochroniarzy odbył się w ramach ćwiczeń dowodzonych przez USA - informuje "The Times of Israel".

  Najważniejszym elementem ćwiczenia dla izraelskich spadochroniarzy była misja przejęcia lotniska w Polsce. Aby zrealizować ten cel, izraelscy i amerykańscy spadochroniarze polecieli z Niemiec i wykonali skok do Polski..."

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/symboliczne-cwiczenia-izraelskich-spadochroniarzy-w-polsce-i-niemczech/5ycjrfl?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2
  https://www.timesofisrael.com/israeli-paratroopers-train-over-germany-poland-in-us-led-exercise/
  https://www.youtube.com/watch?v=6DMHwk4XCi4

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031