Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 4335 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjo-faszyzm przeciw Polsce i Polakom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego syjonistyczny Żyd tak bardzo boi się państwa narodowego wszędzie poza Izraelem?


 Żydowska, syjonistyczna hucpa pod pomnikiem Romana Dmowskiego – nasze narodowe, nacjonalistyczne aspiracje syjonistyczna banda nazywa faszyzmem.

 

I tak jak 100 lat temu, tak i dzisiaj spotykamy się z przejawami wściekłego, żydowskiego antypolonizmu i szowinizmu. Różnica polega tylko na tym, że dzisiaj wszystkie powszechne media są w dyspozycji żydowskiego syjonizmu. Na jego usługach są także instytucje III RP, które winny chronić Polaków i bronić interesów Państwa Polskiego przed syjonistyczną agresją.

Nigdy jednak nie zapomnijmy, że światowe żydostwo dokładało ogromnych starań, żeby Państwo Polskie nie powstało!!! – i nie tylko na wersalskiej konferencji 1918r., ale także w 1945r.

Nie wolno nam zapomnieć i o tym, jak Żydzi radowali się w 1939r. z upadku Polski i witali armie niemiecką i radziecką łukami tryumfalnymi z kwiatów, a potem kolaborowali z okupantami.

 

Nieustanne wysiłki syjonistów zmierzające do ukrycia faszystowskiego jądra syjonizmu były udane, ale dowody na to, iż  syjonizm jest faszystowski istnieją i nie da się ich wymazać. –  Benjamin Merhav *

 

 

Kilka lat temu dwie syjonistyczne kreatury napisały manifest: „Precz z państwem narodowym”. Jedną z tych kreatur jest D. Cohn– nomen omen –Bendit (na zdjęciu z prawej), Żyd, pedofil. Z powodu pedofilii (pracował w przedszkolu !) został wydalony z Francji, w której organizował – z inspiracji Międzynarodowego Żyda – żydowską, syjonistyczną rebelię 1968r. (– A kto organizował rebelię w marcu’68 w Polsce? Czy nie ci, którzy posiadają dzisiaj władzę?) Teraz jest europosłem z RFN. Drugą kreaturą jest Felix Marquardt (austro-węgiersko-grecko-amerykański Żyd z Francji), który w jednym z artykułów opublikowanych w ”The New York Timesie” głosi, że francuska młodzież powinna szukać szczęścia poza granicami swego kraju.
Zastanawiające, dlaczego syjonistyczny Żyd tak bardzo boi się państwa narodowego wszędzie poza Izraelem?

Ich manifest zamieściła żydowska gadzinówka Michnika, przyjaciela pedofila Cohn-Bendita: //wyborcza.pl/politykaekstra/1,133669,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html

 

Oddajmy głos skrajnym syjo-faszystom IIIŻydo-RP/Polin:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=G7t5oANqOYk

 

https://www.facebook.com/DziennikNarodowy/videos/1979209472103740/

 

Dariusz Kosiur

* Faszyzm w sercu syjonizmu – Benjamin Merhav – //www.innyswiat.most.org.pl/15/faszyzm.htm

KOMENTARZE

 • WPS
  Ten Wersal, to jednak w 1918 :)))
 • @
  //Faszyzm w sercu syjonizmu //

  W sercu judaizm, mizantropia żydów wyklucza narodowy socjalizm i faszyzm, które jak autor notki wie także zasadniczo się różnią.
 • @Arjanek 17:02:24
  //W sercu judaizm, mizantropia żydów wyklucza narodowy socjalizm i faszyzm //

  Mizantropia? co masz na myśli? chyba nie wrogi stosunek judaizmu do gojów bo ten jak wiadomo wynika z wiary w to że goje to nie ludzie a mizantropia (co wynika z samej definicji) to niechęć do ludzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031