Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 4335 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Reforma emerytalna w Rosji - robota V kolumny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Celem reformy emerytalnej w Rosji jest obalenie W.Putina. A czyją gębę ma V kolumna w Rosji - kto zgadnie?

 

 

 

za:https://cont.ws/@shmelev/1011337

 

Fragment

 

 

 

Cel dla „piątej kolumny” jest zupełnie inny.

Promowanie reformy emerytalnej wraz ze wzrostem wieku emerytalnego jest pierwszym krokiem do zamachu stanu. „Jedyna Rosja” spodziewa się doprowadzić mieszkańców Rosji do gniewu za pomocą reformy emerytalnej, zorganizować wielomilionowy „Majdan” i zmusić Putina do rezygnacji.

Mediom zostało przykazane aby przekonać ludzi, że w Rosji nie robi się nic bez bezpośrednich instrukcji Prezydenta – to on jest winny za wszystkie kłopoty.

 

A co z Putinem? Dlaczego milczał do dnia przyjęcia ustawy emerytalnej w pierwszym czytaniu?

Osobiście wszystko rozumiem. Czekał cierpliwie na opublikowanie listy głosowania imiennego w Dumie w sprawie rabunku emerytalnego ludności. I kiedy „Jedna Rosja” pokazała swoją bestialską anty-ludzką twarz, uznał za konieczne wydać swój celowo neutralny komentarz z ostatecznym stwierdzeniem, że„nie ma jeszcze ostatecznej decyzji”. Ale, co najważniejsze,Putin publicznie zaprzeczył swój udział w promowaniu reformy emerytalnej, mówiąc o możliwościach takiej reformy: –„Nie podoba mi się coś, co wiąże się z podniesieniem wieku”. Wszystko!

 

Putin w drakońską reformę emerytalną nie jest zaangażowany, a piąta kolumna skorumpowanych liberałów z „Jednej Rosji” pozostaje sam na sam z rozwścieczonymi ludźmi, którzy mają teraz listę posłów-zdrajców. To szalone! Polityczne aikido Putina znów zadziałało. Nie wiem, co stanie się z rządem i Dumą. Ale gubernatorom, którzy poparli reformę emerytalną, w liczbie 61 osób, radzę szukać nowej pracy.

Rozmowy, że Putin sam jest inicjatorem prowokacji emerytalnej są bezpodstawne.Powód jest dość prozaiczny. Putin teraz nie ma innego wsparcia, oprócz poparcia od obywateli Rosji, ponieważ wszyscy kompradorzy są przeciwko niemu.

Przyjęcie reformy emerytalnej, z naruszeniem klauzuli 1 artykułu 55 Konstytucji Federacji Rosyjskiej przez Putina pozbawi go wsparcia ludzi i statusu gwaranta konstytucji. Ludzie ograbieni przez reformę emerytalną nie staną po stronie Putina, jeśli pozwoli on na ten rabunek. Bez szerokiego wsparcia Putin jest skazany na porażkę. „Piąta kolumna” zniszczy go.

Putin nie jest głupcem i doskonale to rozumie. A co najważniejsze, ma on uzasadnioną broń przeciwko wrogom narodu w postaci ustępu 2 artykułu 80 Konstytucji Federacji Rosyjskiej: –„Prezydent Federacji Rosyjskiej jest gwarantem Konstytucji Federacji Rosyjskiej, praw i wolności człowieka i obywatela.”

Oznacza to, że Putin nie tylko może, ale musi także strzec Konstytucji Federacji Rosyjskiej i praw narodu rosyjskiego. A jeśli on stanie w celu ochrony praw konstytucyjnych ludzi, aby utrzymać obecny wiek emerytalny, będzie miał gwarancję poparcia stu czterdziesto milionowej rosyjskiej armii ludzi. I Putin też to rozumie.

 

Co byś zrobił na miejscu Putina?

Myślę, że to pytanie jest retoryczne.
Rząd Federacji Rosyjskiej można teraz odwołać za antykonstytucyjną prowokację z reformą emerytalną. A od Dumy Państwowej Putin może grzecznie domagać się przestrzegania Konstytucji Federacji Rosyjskiej.

Jest teraz jasne, że Putin celowo pozwolił skorumpowanym liberałom, by przegłosowali ustawę o podniesieniu wieku emerytalnego.Pindosy z rządu i Dumy nie doceniły umiejętności Putina w zakresie aikido politycznego i pokazały się w całej swojej antynarodowej krasie. Teraz ocena polityczna tych „sług ludu” upadła do zera. Jestem pewien, że w wyborach parlamentarnych w 2019 roku „Jedna Rosja” nie dostanie ani jednego głosu wyborców i nie wejdzie do Dumy Państwowej. Można się jedynie zastanawiać, jak elegancko Putin usuwa ze swojej ścieżki „piątą kolumnę”.

KOMENTARZE

 • @
  //Rozmowy, że Putin sam jest inicjatorem prowokacji emerytalnej są bezpodstawne//

  To był Putina "fake news". Pytanie kto teraz zapłaci 50 mln rubli.

  Rosja wprowadza ustawę o "fake newsach".

  https://www.nytimes.com/2018/07/22/world/europe/russia-fake-news-law.html

  Polska następna? Ciekawe co na to Neon?

  http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/180309334-Tarczynski-Ustawa-o-fakenews-w-odpowiednim-momencie.html
 • @Arjanek W roku 1900 dwaj żydzi
  Parwus i Trocki (za pieniądze amerykańskich żydów) kupili w Petersburgu dwie upadające gazety:"Początek" i "Rosyjską Gazete" .Gazety te w nakładzie aż 500.000 egzemplarzy sprzedawano po 1 kopiejce.W roku 1905 w gazetach wydrukowano manifest "Do Narodu" autorstwa Trockiego (wówczas Bronsztajna) .Z publikacji jasno wynikało że główny bank Imperium lada dzień ogłosi bankructwo.Była to oczywiście nieprawda,bank był jednym z lepszych nie tylko w skali Imperium ale i świata,był całkowicie wypłacalny i posiadał solidne zabezpieczenia.Ale póki co Bronsztajnowi udało się wywołać panikę która faktycznie o mały włos zakończyłaby się katastrofą.Tylko specjalne środki przedsięwzięte przez ministerstwo finansów zapobiegło najgorszemu.
  Trocki został sądzony i skazany na zsyłkę.Niestety kara wbijania na pal była już wówczas niestosowana.
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  Twórcy fakenewsów powinny być karani i to surowo a nawet okrutnie.Nie ma bowiem innego sposobu na to aby ludzie nauczyli się w miarę bezkolizyjnie poruszać w informacyjnej przestrzeni.
 • @ikulalibal 21:11:41
  //Niestety kara wbijania na pal była już wówczas niestosowana.//


  I widzisz komuszku kłamczuszku, że już powinni cię twoi żydowscy bracia ukarać za fake newsa, może nie tak okrutnie jak zrobili to ci komuniści "humaniści"...


  //Ostatecznie 4 listopada 1946, w miejscowości Petrovaradin (węg. Pétervárad) na Wojwodinie, gen. Szombathelyi został stracony przez wbicie na pal.//

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ferenc_Szombathelyi
 • @Arjanek "robota V kolumny rosyjskiej" - Zastanawia mnie, co robi Putin, JEGO ARMIA KOLESI Z MILICJI, SB i ARMII.
  .

  Gdzie oni się podzieli????  - Kto noże wieżyć w te bajki o dobrodzieju Putinie???  Chyba tylko ci, którzy byli tym samym, co Putin w czasach CCCR i mają tą samą co on, niesławiańską krew w swoich żyłach.

  - Przecież to jasne, że KOMUNA NIE UPADŁA, tylko przepoczwarzyła się do roli jaką miała odegrać w następnym swoim etapie, którym jest cakłowita kontrola nad ludzkością - NWO !!  KAMELEONY, KAMELEONY wczoraj CZERWONY dzisiaj ZIELONY.

  wczoraj CZERWONY dzisiaj NIEBIESKI - ORĘDOWNICY GRUBEJ KRESKI!  CIEKAWE, w co jeszcze przepoczwarzą się i w jakie barwy KAMELE-ONI się przystroją?!  "KAMELEONY"
  https://www.youtube.com/watch?v=3FY6KCVYvFk  .
 • @Arjanek 21:28:08
  Brawo Jasiu!
  Kwestią pozostaje tylko to czy Pétervárad leżał w granicach Imperium Rosyjskiego.

  PS
  następnym, zaraz po twórcach fakenewsów, jest problem z użytkownikami i twórcami mediów,którzy nie posiedli sztuki czytania ze zrozumieniem.
  Uważam że powinno się wydawać specjalne pozwolenia na korzystanie z mediów.Brak elementarnych umiejętności w tym zakresie może być równie groźne jak brak prawa jazdy u uczestnika ruchu drogowego.
 • @ Autor
  5*

  Dziwna ta sytuacja z podniesieniem wieku emerytalnego w Rosji.
  Oby udało się tam wyeliminować tę V kolumnę.

  Ukłony
 • Q A propo polskiego systemu emerytalnego
  Mam gdzies artykol bodajze z ,,Polityki,, w ktorej autorka polskich programow emerytalnych o pseudonimie ,,Sloniusza chwali sie jak to byla w USA i tam nabywala wiedze na temat ksztaltu funduszy emerytalnych by wprowadzac to w Polsce , przytaczala tam nazwiska osob ktore byly jej promotorami i autorytetami w przeniesieniu amerykanskich doswiadczen na grunt Polsk.. Bylem wrecz zaszokowany sposobem w jaki przedstawiale te autorytety z USA to bylo wrecz ubustwianie....
 • @Krystyna Trzcińska 21:37:07
  To jak to wreszcie jest: jesteś kobietą czy mężczyzną?
  Bo to Ty jakbyś się przepoczwarzał/ła czy też kameolonił/Ła.
  A jak powiada przysłowie: każdy sądzi według siebie.
 • @Jasiek 22:17:25
  Wszystkie działa USraela już na pokładzie a ostra amunicja już powoli się kończy. Zatem będą walić ślepakami:)
 • Putin rozgrywa globalnych bandytów jak chce.
  Pozwolił neoliberałom przegłosować podniesienie wieku emerytalny ...
  co wkur.. wiło naród i słusznie bo w Rosji średnia życia jest krótsza niż n w Polsce a następnie dobry Putin uratuje Naród nie zatwierdzając tej bandyckiej reformy.
  Naród oszaleje z radości i z wdzięczności do dobrego Putina.

  Liczba pożytecznych idiotów otumanionych przez globalnych bandytów znowu zmaleje.
 • @Oscar 07:57:50
  Już nieaktualne. Putin powiedział, że nie będzie podniesienia wieku emerytalnego. On tego nie podpisze. Miał być stopniowo wydłużany do 2032 roku/kobiety z 55>63 mężczyźni 60>65. To miałby być bardzo długi okres, nie tak jak u nas.
 • To że reforma jest tylko tłem dla jakiejś arcyważnej batalii
  było dla mnie jasne już od czerwca.
  W czerwcu Sergiej Kurginian który jak wiadomo jest twórcą i przywódcą najsilniejszego i najaktywniejszego ruchu lewicowego https://en.wikipedia.org/wiki/Essence_of_Time_(movement) , złożył oświadczenie https://www.youtube.com/watch?v=bn5lbG8IgKI
  Uważa reformę za niemoralną, ekonomicznie bezpodstawną i będzie ją zwalczał z całych sił.
  We wczorajszych protestach ani Kurginian ani jego organizacja nie uczestniczyli.A przecież wiadomo że nikt nie organizuje protestów z takim rozmachem jak oni. (anti-Orange meeting on Poklonnaya Hill )
  We wczorajszych protestach dość wymowna jest nieobecność "cerkwi",która w społecznie ważnych sprawach nie waha się przed uczestnictwem w protestach zorganizowanych przez lewice. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/140228,co-nie-dzieje-sie-w-rosji-18-09-2017
  A kto uczestniczy w protestach? Uczestniczy Zjuganow, człowiek być może poczciwy ale minął się z epoką o jakieś 50 lat.
  Uczestniczy Udalcow https://pl.wikipedia.org/wiki/Siergiej_Udalcow
  nie dość że bolszewik z dziada,pradziada,wójków i ciotek https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%BE%D0%B2,_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%BE%D0%B2,_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

  to jeszcze politycznie skompromitowany.W 2010 r próbował nawiązać "robocze kontakty" z islamskimi radykałami.Za prowokację (próbę wywołania paniki w tłumie) na zorganizowanym przez siebie mitingu w 2012 r kilka lat odkiblował w pierdlu.

  https://www.youtube.com/watch?v=F1d-QGQWUSE Udalcow szarpie się nie z "siepaczami reżimu" ale z własnymi towarzyszami partyjnymi którzy obwinili Udalcowa ze śmierć swego kolegi Dołamtowa. To znana i smutna historia.Był naukowcem w jakimś instytucie badawczym. W holenderskim ośrodku dla uchodźców zamordowano go bo odmówił współpracy z wywiadem.Powodem ucieczki do Holandii była właśnie prowokacja Udalcowa.(który niestety ciągle żyje) https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Do%C5%82matow

  Nikt przyzwoity nie stanie ramię w ramię z Udalcowem nawet w sprawie reformy emerytalnej.A skoro stanęli to znaczy że intencje organizatorów są szemrane.Dla mnie to oczywiste.

  Myślę że u podstaw "sprawy reformy" leży zbożna próba rozbicia partii "Jedyna Rosja" w skład której wchodzą i ortodoksyjni liberałowie i całkiem przyzwoici ludzie;patrioci,państwowcy,społecznicy.Prawdziwe protesty zaczną się dopiero kiedy ruszy Kurginian ze swoim ruchem a to co dzieje się teraz to próba zbicia politycznego kapitału przez siły (i figury) mocno już nieaktualne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031