Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4535 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Światowa opinia publiczna Powstanie Warszawskie kojarzy wyłącznie z powstaniem w żydowskim getcie w 1943r.


814934926

Czy żydowska inspiracja Powstania Warszawskiego nie nasuwa analogii do dzisiejszej nagonki syjonistów na Rosję? 

(Przypomnienie)

 

 

____________________________

Niniejszy tekst wyjaśniający aspekt polityczny oraz przybliżający rzeczywiste fakty związane z Powstaniem Warszawskim ukazał się 1 sierpnia 2015r. Kolejna zmiana żydo-reżimowej władzy – teraz jest to PiS, opcja nazywająca samą siebie patriotyczną „dobrą zmianą” – i jej niedawny opór przed uchwaleniem ustawy potwierdzającej historyczny fakt ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, stworzył asumpt dla kilku istotnych refleksji poszerzających naszą świadomość historyczną i polityczną.

Światowa opinia publiczna Powstanie Warszawskie kojarzy wyłącznie z powstaniem w żydowskim getcie w 1943r. Tę wiedzę utrwalają powszechne na Zachodzie żydowskie media oraz żydowscy politycy – kanclerz NRF, W.Brandt (Żyd), w czasie pierwszej wizyty szefa niemieckiego państwa po 1945r. w Polsce, złożył kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Getta!

Co prawda nie było wówczas pomnika Powstania Warszawskiego – odsłonięty został dopiero w 1989r. I chyba nie przypadkowo w tymże roku, ponieważ także w 1989r. nastąpiło polsko-niemieckie pojednanie przypieczętowane mszą w Krzyżowej. A więc zgodnie z żydowską polityką IIIŻydo-RP wymowa pomnika nie była już antyniemiecka tylko antyrosyjska – ponieważ według obowiązującej wykłądni Armia Czerwona czekała na wykrwawienie się powstańców.

Decyzję o budowie w Warszawie pomnika Bohaterów Getta podjął Centralny Komitet Żydów w Polsce (CKŻwP) już 1945r., odsłonięto go w 1946r. CKŻwP rezydował wtedy w Lublinie – i już wtedy były to rzeczywiste, najwyższe władze w Polsce, a przecież bez mała wszystkich Żydów pochłonął holokaust.

W powstaniu w getcie zginęło 12 tys. Żydów – mniej więcej tyle, ile w IIIŻydo-RP ginie rocznie Polaków, łącznie w wypadkach drogowych i na skutek samobójstw. Liczba tych ostatnich systematycznie rośnie jako rezultat polityki żydo-reżimów.

Nieznane i nieistotne dla światowej opinii Powstanie Warszawskie pochłonęło „tylko” 270 tys. ludzkich istnień – cóż więc szkodzi w trakcie obchodów rocznicowych wybuchu Powstania dorzucić w „apelu pamięci” jeszcze kilka nazwisk antypolskich Żydów, syjonistów i masonów, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem, w końcu „Powstanie Warszawskie” ma mieć wydźwięk antyrosyjski.

Żydo-reżim PiS – żydowskiej, syjonistycznej, partii z katolickim namaszczeniem –, nie dopuszcza do uchwalenia ustawy o ukraińskim ludobójstwie na grubo ponad 250 tys. Polakach, profanuje obchody Powstania Warszawskiego, w którym z rozkazu anglosaskiego żydostwa zginęło minimum 270 tys. Polaków. Takie są właśnie cele polityki Międzynarodowego Żyda: budować w Polakach nienawiść do Rosji i nie naruszać pierwszeństwa do świętości kłamstw holokustycznego mitu. Żydowski PiS wywiązuje się z tych zadań bez zarzutu.

 

D.Kosiur    

_____________________________

W zamyśle syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa, rzeczywistych inspiratorów Powstania Warszawskiego, Powstanie miało spełnić następujące cele:

– eliminacja polskiej krajowej elity kierowniczej, a więc uniemożliwienie odbudowy Państwa Polskiego po zakończeniu II wojny (Miedzynarodowy Żyd był przeciwny istnieniu Państwa Polskiego zarówno po I i po II wojnie światowej),
– zatrzymanie Armii Czerwonej na linii Wisły, dla zyskania czasu dla armii USA i Wlk.Brytanii w przejmowaniu ważnych ośrodków produkcyjnych oraz naukowo technicznych III Rzeszy pracujących na potrzeby wojenne,
– niedopuszczenie Armii Czerwonej zbyt daleko na zachód Europy (ZSRR w kwietniu 1945r. zajął niemal dokładnie te tereny, które historycznie należały do Słowian).

aa-origins_700

Blok_wschodni_pl

 

Czy żydowska inspiracja Powstania Warszawskiego nie nasuwa analogii do dzisiejszej nagonki syjonistów na Rosję, do wzniecania nienawiści do Rosjan, do podżegania do wojny, kosztem ludów słowiańskich?
Historia pokazuje, że wektory polityki syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa nie zmieniły się od kilku stuleci. W dalszym ciągu jest to ta sama zbrodnicza polityka podboju świata.

Już 2 i 3 sierpnia 1944r. Warszawiacy zaczęli wywieszać w oknach białe flagi – chcieli zakończenia bezsensownej, bez najmniejszych szans na sukces, walki z Niemcami.
I dzisiaj coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z żydowskiej nagonki na Rosję, nagonki realizowanej na koszt Polaków i przeciw Polakom, przeciw Słowianom
Czy istniał niemiecki plan zagłady Żydów? – NIE, istniał plan deportacji Żydów z Europy.
Czy istniał niemiecki plan zagłady Słowian? – Tak. Dzisiaj ten plan podejmują anglosascy syjoniści.

 

Generalplan Ost, GPO

Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia
Polacy 80-85%
Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
Białorusini 75%
Ukraińcy 65%
Litwini 85%
Łotysze 50%
Estończycy 50%
Czesi 50%
Łatgalowie 100%

 

Marcin Bajko, dyrektor Biura Gospodarki Nieruchomościami m.st. Warszawy: Słyszę czasem opowieści, że hipoteki w Warszawie się spaliły i nie wiadomo do końca, kto był właścicielem. Nieprawda. Niemcy podczas ewakuacji skrupulatnie zapakowali i zabrali wszystkie księgi hipoteczne, Polska je odzyskała. – za: //wyborcza.pl/magazyn/1,140955,16745522,Jak_znikaja_szkolne_boiska.html

Zastanawiające, w czyim interesie Niemcy zadbali o hipotekę wysadzanych w powietrze warszawskich nieruchomości – ?

Zastanawiające jest i to, dlaczego żydo-reżimowa władza III Żydo-RP z takim pietyzmem fetuje najtragiczniejsze, niepotrzebne i przegrane Powstanie Warszawskie, a nie przywiązuje większej wagi do jedynych dwóch zwycięskich powstań, powstań inspirowanych wyłącznie polską myślą polityczną, Powstania Wielkopolskiego i trzech Powstań Śląskich -?

Zastanawiają także indoktrynacyjne sugestie żydo-mediów wskazujące, że nie mniejszą winę za dramat powstania w Warszawie ponosi ZSRR, który nie przyszedł z militarną odsieczą walczącym powstańcom. Oczywiście spadkobiercą win ZSRR ma być dzisiejsza Rosja – przynajmniej tak chcą to zakodować w społecznym odbiorze syjonistyczni dysponenci żydo-mediów.

 

Powstanie Warszawskie 1944 („Polskie zrywy narodowe” – fragmenty*)

Na podstawie artykułu „Powstanie Warszawskie, czyli gloryfikacja zbrodni” – //www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5044 . (Artykuł oparty na analizach i relacjach wojskowych.)
Powstanie Warszawskie było zbrodnią przeciwko setkom tysięcy Warszawiaków chcących przetrwać wojnę. Gdyby powstanie nie wybuchło, Warszawa nie poniosłaby ogromnych strat ludzkich i materialnych. Jednak współcześnie w mediach jesteśmy karmieni propagandą o konieczności powstania. Polscy dowódcy przewidywali tragiczne skutki powstania, ale nie pozwolono im powstrzymać jego wybuchu. Pułkownik Bruno Nadolczak twierdził, że gen. Sosnkowski wymusił na Winstonie Churchillu decyzję o wstrzymaniu powstania. Anglicy wyznaczyli samolot mający przewieźć pułkownika z rozkazem wstrzymania powstania i zrzucić go nad Polską. Jednak samolot jedynie „polatał i wrócił”. Historycy twierdzą, że rzeczywistym lobbystą na rzecz wybuchu powstania był Żyd i mason Józef Retinger (założyciel Grupy Bildrberg, współtwórca idei UE), który wraz z syjonistą i masonem Winstonem Churchillem (pochodzenie żydowskie) nalegał aby powstanie wybuchło.

Retinger kilkakrotnie przekraczał linię frontu między III Rzeszą a ZSRR i ustalał dogodne warunki dla trwania Powstania Warszawskiego – dla zniszczenia sił polskich.

Tak, więc powstanie nie leżało w zamyśle polskich patriotów, ale elementów antynarodowych, antypolskich. Zależało na nim głównie elitom brytyjskim i sowieckim, czyli żydo-bolszewickim.
Brytyjczycy oszczędzając krew Anglosasów prowadzili wojnę kosztem innych krajów europejskich. W pierwszym etapie wojny była to znienawidzona przez Żydów Polska, a potem ZSRR, który już w latach 1930. zaczął eliminować żydo-bolszewię z najwyższych stanowisk państwowych. „Anglosasi” zadawali straty Niemcom kosztem walczących powstańców. Sowieci dzięki walkom w Warszawie pozbyli się wielu tysięcy przyszłych potencjalnych przeciwników politycznych słuchających rozkazów z Londynu.

Wybuch walk w Warszawie poprzedziło przybycie z Włoch do Warszawy niemieckiej elitarnej dywizji „Hermann Göring”. Tylko prowizorycznym atakom rosyjskim „zawdzięczamy”, że powstanie nie zostało przez Niemców zmieciono w ciągu kilku dni.
Powstanie Warszawskie nie leżało w narodowym interesie polskim. Było również zaplanowane i przeprowadzone w taki sposób, aby nie zakończyło się sukcesem Polaków.
Na miesiąc przed rozpoczęciem powstania opróżniono magazyny broni i amunicji należące do powstańców. Stąd postrzegane jest jako kryminalne przestępstwo nastawione na wymordowanie wielu tysięcy polskich patriotów w walce z brutalnymi „jednostkami niemieckimi”.**

Odpowiedzialni za ten czyn winni być osądzeni, a nie kreowani na bohaterów. Czym innym jest zaplanowana i przemyślana walka, determinowana brakiem innej alternatywy, a czym innym jest nieprzemyślany zryw, pchający nieuzbrojonych ludzi do walki z wielekroć silniejszym wrogiem mającym do dyspozycji militarne zaplecze.
Pomoc powstaniu nie leżała w interesie sowieckim. ZSRR nie chciał mieć na tyłach swojej armii wrogich oddziałów AK podlegających żydo-sanacyjnemu rządowi londyńskiemu. Z wojskowego punktu widzenia niezrozumiałe jest także, że nie wyciągnięto wniosków z akcji „Burza” we Lwowie.

_________________________________

*„Polskie zrywy narodowe” – Piotr Marek, Dariusz Kosiur – //rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/01/polskie-zrywy-narodowe/

** Internetowe źródła potwierdzające informację:

– odpowiedzi na drugie pytanie – //wiadomosci.onet.pl/mysmy-nie-walczyli-i-nie-gineli-dla-siebie-wywiad-z-powstancem-warszawskim-janem/11ry0f

– trzeci akapit – //www.histmag.org/Zdaniem-warszawskiego-dziecka-8215

 

Dariusz Kosiur

https://www.youtube.com/watch?v=LH2r98PP3lE

KOMENTARZE

 • Prof.Barbara Engelking-Boni:
  https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU
 • Szanowny Panie Dariuszu, za tekst 5*, ale...
  pozwoli Pan, że przypomnę swoją tezę, odnośnie wybuchu Powstania i w ogóle II wojny (ale i tej pierwszej i innych).
  Otóż w 1943 roku do Siekierek, do przebadanej (na tą okoliczność) na wszelkie możliwe sposoby młodziutkiej Władzi Fronczak, przyszła ( i przychodziła jeszcze wiele razy), Matka Boska z przesłaniem :"módlcie się i nawracajcie się, bo idzie na was ciężka kara. Módlcie się codziennie na różańcu". Tutaj ponownie wstawiam link do filmu o tym ważnym Wydarzeniu :
  https://www.youtube.com/watch?v=K0PolVoVerM&t=1020s

  Czy był to przypadek, że za parę lat Warszawa wyglądała tak :
  https://www.youtube.com/watch?v=XuOI8alz1s0&t=259s
  ...?

  Ówczesny Prymas Polski, niestety, wobec takiego Dictum Matki Boskiej, nie postawił w stan alarmu modlitewnego całej Polski, tak jak zrobił to Prymas Austrii po II wojnie, wobec okupacji sowieckiej, takiej samej jak w Polsce po 1945 roku.
  Jak wiemy Pan Bóg wysłuchał tych masowych modlitw Austriaków i wojska sowieckie bez jednego wystrzału, wyjechały z Austrii.

  Tych - nazwijmy je - nachalnych "przypadków w naszej historii jest wiele, bo np Matka Boska z takim samym Orędziem przychodziła do nas przed I wojną, tym razem w Nowej Osuchowej.
  Jak dziś wiemy, także i wtedy hierarchowie Kościoła nie zareagowały.

  Nie nam tutaj osądzać, kto w obu przypadkach zawinił, ale jedno jest pewne w Orędziach tych wyraźnie zaznaczone było wezwanie : "nawracajcie się, bo idzie na was ciężka kara"
  Jak wiemy w samej tylko Warszawie, przed wojną funkcjonowało ok 70tyś prostytutek, przede wszystkim młodych dziewczyn, zarabiających po bramach na utrzymanie, nierzadko całej rodziny.
  W kanałach Warszawy, właśnie Powstańcy używający ich jako dróg komunikacyjnych, masowo odkrywali zwłoki dzieci po aborcji...
  Kto jest temu winien?

  Zostawmy historię.
  Czy dzisiaj z tą pornografią w kioskach, ustawową W OBLICZU PRAWA! demoralizacją młodzieży i... DZIECI PRZEDSZKOLNYCH!... jest lepiej pod tym względem, czy gorzej niż przed II wojną?

  Co nam grozi za to? nagroda?

  Podobno (wg masowych już w ostatnich latach Orędzi), Polska i świat, jeszcze nigdy w całej historii, nie potrzebowały aż tak bardzo NAWRÓCENIA, POKUTY I MODLITWY...
 • @Jan Paweł 22:46:07
  ... bo zwłoki dzieci po aborcji także spływają w polskich kanalizacjach...
  http://gibson.neon24.pl/post/144138,liczne-przypadki-ludzkich-zwlok-w-kanalizacji

  Oglądając ten filmik o skutkach braku nawrócenia, pokuty i modlitwy po upomnieniach Matki Boskiej w Siekerkach, aż strach pomyśleć, jak nasza egzystencja wisi na włosku...

  Warszawa, podobno jeszcze w dniu wybuchu II wojny balowała w w najlepsze w tej rozpuście w której konkurowała z Paryżem...
 • @Jan Paweł 22:46:07
  Oczywiście, nie jest to moja teza. Ja tylko nie uciekam tchórzliwie od niej. Nie chowam głowy w piasek w obliczu zagrożenia i nie bagatelizuję go, że w TV o tym nie mówią, więc tego nie ma, tak jak mi próbują wmówić, niektórzy moi znajomi gdy z nimi rozmawiam.
  "Co ty gadasz za bzdury, gdyby to była prawda, to w telewizji by o tym trąbili na cały głos"....

  Większej ignorancji, chyba nie można już sobie wyobrazić.
  Co ten naród musi jeszcze przeżyć, ile milionów Polaków musi jeszcze zginąć, by zrozumieli oni, że nasze życie na tej planecie wisi na włosku...?
 • @Jan Paweł 22:46:07
  W XXI wieku takie średniowieczne poglądy ?
  To kompromitacja.
  To wręcz materiał naukowy do badania jak bardzo można człowieka doprowadzić do absurdalnych poglądów.
  Takiego materiału jest wiele w świecie islamskim czy żydowskim (zakuwanie religii codziennie od rana do wieczora) takie działania są destrukcyjne dla psychiki człowieka podobnie jak chlanie alkoholu czy ćpanie prochów. Takie postępowanie powinno być być ścigane z urzędu a pacjent kierowany na stosowny detoks.
 • @Oscar 07:36:00
  //Takiego materiału jest wiele w świecie islamskim czy żydowskim (zakuwanie religii codziennie od rana do wieczora) takie działania są destrukcyjne //

  Czyżby? wydawało mi się że jeśli idzie o etyczno-moralną kondycje,"świat islamski" jak również "świat żydowski" ma się całkiem nieźle.Ma się tak że to my obawiamy się ich a nie oni nas.A już jeśli już się czego z naszej strony obawiają to tylko tego że zarażą się trądem nihilizmu i zdechną.
 • @Oscar 07:36:00
  Ty oczywiście pochodzisz od małpy, która powstała w wyniku jakiegoś wielkiego wybuchu.
  Widziałeś kiedyś wybuch? byłeś w wojsku? bo ja byłem.
  Jakikolwiek wybuch, mniejszy większy i ten Wielki może z przestrzenią zrobić nic innego tylko WIELKI CHAOS.

  Wiele jest już opracowań na ten temat, ale przypominam sobie że czytałem kiedyś o jednej konferencji naukowej, gdzie naukowcy różnych branż jednogłośnie stwierdzili, że prawdopodobieństwo, że ten świat powstał w wyniku jakigoś wybuchu, jest takie jak to, że na złomowisku, sam z siebie poskłada się supernowoczesny samolot pasażesrski.

  Mam nadzieję, że pozostawiam Cię conajmniej w głębokiej zdumie.
  Pozdrawiam
 • @ikulalibal 08:01:16
  //Czyżby? wydawało mi się że jeśli idzie o etyczno-moralną kondycje,"świat islamski" jak również "świat żydowski" ma się całkiem nieźle.//

  Kondycję to oni mają...stadną, zwierzęcą...stąd tyle psychicznych ...problemów.

  https://www.youtube.com/watch?v=U5Ilob5Od2Y
  https://www.youtube.com/watch?v=2iYKFGlru0s
 • @Arjanek 09:32:47
  //Kondycję to oni mają...stadną, zwierzęcą..//

  Skuteczną.Oczywiście z punktu widzenia ichniejszych interesów bo przecież
  nie możemy mieć pretensji do muzułmanów i żydów że dbają o swoje sprawy a nie o nasze.
  A że "zwierzęcą" czy "stadną" to już trudno.W sumie lepiej tak niż nijak czyli tak jak nasza (kondycja moralna) .Natura tego nie lubi.I zdaje się że Bóg też .( Znam twoje czyny i wiem żeś ani zimny, ani gorący.Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni,i ani gorący, ani zimny , wypluję cię z ust moich)
 • @Jan Paweł 08:49:13
  Janie Pawle
  Nie jesteś w stanie obalić mojej tezy, że człowiek współczesny powstał w wyniku manipulacji genetycznej na istotach człekopodobnych żyjących na Ziemi. Taka wersja naszego powstania łączy obydwie przez Ciebie wymienione - że człowiek został stworzony i że powstał z małpy.
  A ten manipulator uchodzi dzisiaj za naszego Boga- Stwórcę i jest to pewnie prawda. Tylko po co nas stworzył i dlaczego później ktoś dodatkowo namieszał w naszych genach w wyniku czego straciliśmy między innymi długowieczność, to nikt tego nie wie.
 • @ikulalibal 10:14:01
  Zgadzam się z Tobą. Tylko społeczeństwo ściśle trzymające się określonej idei - wartości cywilizacyjnych i potrafiące o nie walczyć ma szansę na przetrwanie w dłuższym okresie czasu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930