Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30 lat temu wypowiedziano Polsce wojnę hybrydową, ale większość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa.


 

Trwa hipnoza Polaków okłamywanych przez cynicznych polityków Okrągłego Stołu, którzy wbijają do młodych głów – podobnie jak 74 lata temu, że najświętszym obowiązkiem Polaków jest ginąć za żydowskie interesy. Celebrowanie klęsk było wpisane w kanon PiSowskiej polityki od zawsze, ale obecnie urosło do rangi sztandaru i programu  na przyszłość.

Przychodzi ostatecznie czas na pokazanie prawdziwego, prosyjonistycznego oblicza PiS oraz udawanego sporu politycznego z ich sztucznie wykreowaną opozycja – również jak PiS o rodowodzie okragłostołowym.

Żydowsko- anglosaski projekt niszczenia Polski rozpoczął się od powołania przez żydowsko- anglosaskie służby KOR, następnie wykreowania i sfinansowania Solidarności jako destrukcyjnej siły antypolskiej, ostatecznie przybrał postać tzw. liberalno- demokratycznej transformacji ustrojowej.

Obecnie rozpoczęto proces bezpośredniego przejmowania państwa polskiego – jego zasobów naturalnych, majątku państwowego i prywatnego przez żydowsko-anglosaskie mafie polityczne.

Wypowiedziano 30 lat temu wojnę hybrydową Polsce, ale wiekszość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa. Dlatego przyszedł czas na wzmożone uświadamianie i na adekwatną reakcję Polaków.

W dniu 1 sierpnia 2018 r. oświadczamy, że przyjmujemy warunki i wzywamy polskich patriotów do wojny z żydowsko-anglosakimi okupantami Polski  aż do zwycięstwa oraz ostatecznego i całkowitego odzyskania Polski przez Polaków.

Zarząd Partii

Polska Patriotyczna  

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=X2669jXefRQ

KOMENTARZE

 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/01/1-sierpnia-2018-r-poczatek-wojny-o-suwerenna-polske/#more-13686
 • Autor
  Ta wojna podjazdowa,zwana niekiedy hybrydowa trwa juz bardzo dlugo a chodzi oczywiscie o przejecie kluczowych elementow panstwa dla egzystecji ludnosci tubylczej przez syjonistow lub ich slupy np. zwiazane z opcja niemiecka jak wladze polityczne,sluzby,media,wode pitna,energie itp.
  Skala przejecia infrastuktury,sluzb i majatku spowoduje ze nawet duze zmiany w regionie lub globalne np. upadek Unii ,utrata pozycji hegemona przez USA nie spowoduja perturbacji lokalnych np. w Polsce a bedzie nadal miala ona status kolonii syjonistycznej.
 • @mac 16:53:07
  Jest takie niebezpieczeństo, ale tylko wtedy jeśli Polacy pozostaną biernie i pogodzą się z syjonistycznym podbojem i statusem niewolniczej nacji służącej szowinistycznemu, ekspansjonistycznemu
  żydostwu. Polska Patriotyczna jest polską partią suwerenistyczną i już z definicji antysyjonistyczną.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031