Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4535 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

WPS w TV Grodno o mordzie na Andrzeju Lepperze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto dokonał mordu na A.Lepperze? - WPS w TV Grodno 2011r.


Warto pamiętać, że J.Kaczyński, M.Kamiński, Z.Ziobro – bogobojni osobnicy z tzw. „dobrej zmiany” – zorganizowali i zrealizowali haniebną prowokację wymierzoną w Andrzeja Leppera. Do dzisiaj pozostają bezkarni. Czy są  także zamieszani w mord na Andrzeju Lepperze? Kto i kiedy to wyjaśni?

A może słuszna jest hipoteza Agnieszki S.(komentarz na stronie WPS):


Globalne pasożyty, takie jak „Smithfield”, swoimi możliwościami na pewno przerastają możliwości nie jednego rządu. Lepper stanął przeciwko nim i Lepper wkrótce „popełnił samobójstwo”.

____________________

WPS w TV Grodno

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3243&v=eJs0XUiIamY


_______________________

tekst z 

W hołdzie Andrzejowi Lepperowi

5 sierpnia 2011, w siedzibie Samoobrony, w centrum Warszawy zamordowano Andrzeja Leppera.

I nikt nie stawia krzyża, dlaczego? Przecież A.Lepper nie był konwertytą. Ślub kościelny zawarł tak, jak każdy katolik, a nie tuż przed własną kampanią prezydencką.

Judeokatolicki Episkopat Polski, który w glorii chwały składał na Wawelu trumnę ze zwłokami prezydenta RP, L.Kaczyńskiego, zdrajcy Polski i Polaków, a później w warszawskiej katedrze ten Episkopat fetował nowego prezydenta RP, B.Komorowskiego, zdrajcę Polski i Polaków, dziwnie milczy o śmierci A.Leppera, który w przeciwieństwie do wyżej wymienionych zawsze bronił interesów Polski i Polaków.
W stolicy kraju nie odbyła się żałobna Msza Św. dla św.p. A.Leppera, wicepremiera i Polaka.
Publiczna i komercyjne telewizje nie transmitowały Jego pogrzebu. Nie pokazano nawet zdjęć, gdy w strugach deszczu ponad dziesięć tysięcy żałobników żegnało Przewodniczącego Samoobrony RP.

Zareagowały tylko władze Warszawy!
Przed siedzibą Samoobrony RP, w al. Jerozolimskich, w miejscu gdzie składano kwiaty i zapalano żałobne znicze dla zamordowanego A.Leppera zamknięto przejście, zerwano chodnik i zaczęto układać nowy.

Czy nieżyjący A.Lepper budzi aż taki strach? Czy to strach przed narodem, który wie gdzie szukać zleceniodawców tej zbrodni? Czy ten strach nie wskazuje na współsprawców mordu?
Tak z bliska wyglądają „zdobycze zachodniej demokracji”, którą różni syjonistyczni Sikorscy chcą eksportować do „reżimowych” państw.

Kto dokonał mordu na A.Lepperze?
Czy byli to przypadkowi bandyci, którzy na tyłach siedziby Samoobrony ustawili sobie rusztowania do okien gabinetu A.Leppera? Czy mordu dokonali zawodowi zwyrodnialcy pozostający na usługach sanhedrynu rozdającego w Polsce polityczne karty? Tak, to jest hipoteza. Hipoteza tak samo mało wiarygodna, jak hipoteza św.p. A.Leppera o więzieniach CIA w Polsce, w których torturowano irackich bojowników o uwolnienie swojego kraju spod okupacji wojsk syjonistycznych władz USA i ich zagranicznych popleczników, w tym syjonistycznych władz RP. Syjonistyczne władze RP i takież same media w Polsce wyśmiewały tę hipotezę. Hipotezę, która po kilku latach okazała się prawdą niemożliwą już do ukrycia.

Czy hipoteza o politycznym mordzie na A.Lepperze jest mniej wiarygodna od twierdzenia przedstawicieli prokuratury i policji RP, że A.Lepper sam targnął się na własne życie i należy wykluczyć w tym udział osób trzecich?
Czy prokuratura i policja RP są tak profesjonalne, że już w kilka godzin po śmierci A.Leppera potrafiły jednoznacznie stwierdzić, że A.Leppera nikt nie zamordował?
Czy bardziej prawdopodobne, choćby tylko ze względu na pośpiech prokuratury i policji w ich zapewnieniach, jest to, że ktoś – jakiś sanhedryn rozdający polityczne karty – nakazał im tak twierdzić?

Kim są ludzie tworzący tę antypolską agendę faktycznej, choć zakulisowej władzy?
Przypomnijmy sobie, jak w 2005r. pewien mały, syjonistyczny, „polityk” obiecywał na forum żydowskiej fundacji S.Batorego, że gdy zostanie premierem doprowadzi do usunięcia Samoobrony RP i Ligi Polskich Rodzin z sejmu i senatu RP. Te dwie partie, to jedyne partie nie pochodzące z syjonistycznego, okrągłostołowego układu, którego celem było i nadal jest likwidacja Państwa Polaków.

Ten mały, syjonistyczny „polityk”, mimo swojego nieskrywanego apetytu na władzę oddał ją zaledwie po dwóch latach sprawowania swoim pobratymcom z przeciwnego niż on sam politycznego skrzydła, ale równie antypolskiego. Oddał władzę, ponieważ złożył taką obietnicę założonej w 1988r. w Nowym Jorku przez Żyda, G.Sorosa Fundacji S.Batorego.

Ten mały syjonistyczny polityk przez cały czas sprawowania władzy inspirował polityczne i gospodarcze intrygi przeciw Samoobronie RP i A.Lepperowi, a nawet, jeśli ich nie inspirował, to z pewnością je aprobował. Po usunięciu Samoobrony RP – samoobrony Polaków – z sejmu RP polityczny sanhedryn i obsługujące go powszechne żydo-media przypuściły bezpardonowy, brutalny atak na Samoobronę RP, na jej członków, a przede wszystkim na jej przewodniczącego A.Leppera.

A.Lepper, mimo, że znalazł się poza sejmem, był dla sanhedrynu ciągle niebezpieczny, znał prawdę i miał odwagę ja głosić.
Miał odwagę mówić o politycznej i gospodarczej korupcji żydo-władzy w Polsce. I nie był w swoich oskarżeniach gołosłowny, dysponował dokumentami, dowodami przestępstw. I właśnie za swój upór, chłopski upór godny prawdziwego Polaka, za obronę Polaków, rolników, robotników, za obronę pogrążanego w nędzę polskiego społeczeństwa został zamordowany.
Dokumenty zgromadzone przez A.Leppera, wcześniej, czy później ujrzą dzienne światło, możemy być tego pewni.
Panie Przewodniczący Samoobrony RP, Panie Pośle, Panie Ministrze Rolnictwa, Panie Premierze:

Balcerowicz musi odejść”.

Tak, musimy zlikwidować cały system globalnej syjonistycznej „demokracji” i syjoninistycznej ekonomii i finansów rujnujących państwa i narody, okradających przyszłe pokolenia.
Odszedł polityk, któremu nikt nie może zarzucić, że w jakimkolwiek momencie działał świadomie lub nieświadomie na niekorzyść Państwa i Narodu Polskiego. Jego upór i niezłomność polskiej postawy, obrony polskich interesów mogą być wzorem dla wszystkich, którzy czują się Polakami.
Śmierć Andrzeja Leppera, to dowód na to, że antypolskie rządy czują zbliżający się kres swojej przestępczej działalności, czują nieuchronnie zbliżający się moment, gdy Naród wymierzy im słuszną sprawiedliwość.

Dariusz Kosiur

________________________________

KOMENTARZE

 • oddajmy hołd Wielkiemu Polakowi.
  Nadchodzi wrzesień - czas wykopków; pięknie byłoby gdyby Polacy wykopali tego zbutwiałego kartofla z Wawelu. Pięknie byłoby gdyby w kryptach wawelskich spoczął najbardziej zasłużony dla naszego narodu człowiek ś.p. Pan Premier Andrzej Lepper. Bezkompromisowy i nieprzekupny nie dał się ugłaskać stanowiskiem, wierny do końca. Jego imieniem powinny być nazywane ulice, szkoły i instytucje.
 • za szpiegostwo na rzecz Polski
  Pamiętajmy również o bliskich współpracownikach ś.p. Andrzeja Leppera. PostawnY mężczyznA Pan Łyżwiński z więzienia wyjechał na wózku inwalidzkim a obecnie swoje wyroki odsiadują Mateusz Piskorski i Zbigniew Stonoga. Nie wiadomo czy wyjdą żywi.
 • 6* Sz. Panie Kosiur!
  Dziękuję za notkę.

  CZEŚĆ I CHWAŁA NIEZŁOMNEMU MĘŻOWI STANU ŚP. ANDRZEJOWI LEPPEROWI!

  dorzucam ku pamięci...

  https://www.youtube.com/watch?v=yRDxz0ZlH28
 • @Paulus Aquarius 16:33:34
  i pomyśleć, że czci się u nas takie indywidua jak wojtyła-katz czy kalksztajn pomnik lolka prawie w każdej parafii a pomnik kartofla prawie w każdym powiecie
 • dobrze, ze ma przyjacioł
  ktorzy o Nim pamietaja 5+ za note
 • Majątek Leppera zlicytowano
  zimą tego roku.
  ''- Za 10 tysięcy hektar?! To grzech było nie kupić. - mówi WP pan Henryk, dawny sąsiad twórcy Samoobrony. - Nie mam wyrzutów sumienia. ''
  https://wiadomosci.wp.pl/komornik-u-syna-leppera-zlicytowal-majatek-nalezacy-kiedys-do-lidera-samoobrony-6209973487491201a

  Bardzo mną ta informacja wstrząsnęła ale teraz już mi przeszło więc chętnie poczytam jak to wdzięczny naród hołubi swego męża stanu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930