Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Cwany żydo-reżim chce ograć rolników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

M.Kołodziejczak to kolejny osobnik z koncesją żydo-reżimu do wyprowadzania w pole polskich rolników, polskiego społeczeństwa.


 

Po lewej Michał Kołodziejczak jako radny gminy Błaszki, a po prawej już prawie jako przywódca rolników.

Cóż za metamorfoza, schludna, miła, gęba radnego z unijnego obozu gminnego samorządu (startował z PiS) i niedogolony, ze zmierzwioną czupryną, ale z aparatem prostującym zęby dolnej szczęki, lider chłopskich protestów. Ciekawe, czy jeszcze student, czy już absolwent, szkoły liderów, a może tylko na szkoleniu służb żydo-reżimu? Tak żydowski reżim lansuje M.Kołodziejczaka na chłopskiego przywódcę. Syjonistyczny reżim zdaje sobie sprawę, że rolnicy, jedyni polscy właściciele środków produkcji, gdyby się zorganizowali w polityczny chłopski, narodowy ruch, mogliby skutecznie zagrozić żydo-reżimowej władzy.

Trudno tylko jednoznacznie stwierdzić, przynajmniej na razie, czy Kołodziejczak pracuje na rzecz PiS, czy na rzecz PO, czy, co najbardziej prawdopodobne,  jednocześnie na rzecz władzy i opozycji, czyli dla żydo-reżimu IIIRP. A dlaczego ostatnia możliwość jest najbardziej prawdopodobna? Ano dlatego, że protesty polskich rolników, jeśli miałyby mieć sens społeczny i ekonomiczny, a więc polityczny, muszą być skierowane przeciw żydo-reżimowi IIIRP, czyli przeciw syjonistycznej władzy i przeciw syjonistycznej opozycji, przeciw żydowskiemu kapitalizmowi IIIŻydo-RP/Polin.

Niektórzy mogą popaść w konsternację, bo jak to, radny z PiS atakuje rząd „dobrej zmiany” – ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wgos4ZcQI_s

 

 

 

Po wysłuchaniu wypowiedzi M.Kołodziejczaka dla żydowskiej gadzinówki Tok FM (link poniżej) popadniemy w jeszcze większą konsternację, ponieważ M.Kołodziejczyk nie chce, jak twierdzi, zajmować się polityką tylko poprawą sytuacji polskiego rolnika – hodowcy, producenta żywności (?).

Wczoraj zamieściłem poniższy komentarz:

Michał Kołodziejczak – „nowy Andrzej Lepper” jak wieszczą manipulatorzy i głupcy – jest przygotowany przez żydo-reżim do wyprowadzania Polaków w maliny.

Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi dla żydowskiej gadzinówki Tok FM (już sam fakt, że żydowska gadzinówka go reklamuje winien Polakom dać do myślenia):

//audycje.tokfm.pl/gosc/Michal-Kolodziejczak/8747

(kliknąć w „posłuchaj” przy wyróżniku: 03.08.2018 15:40 Światopodgląd Agnieszka Lichnerowicz)

Dzisiaj komentarz uzupełnię otrzymaną pocztą od Zdzisława Jankowskiego (Polska Patriotyczna):

Byłem wczoraj w Orzeżynie (pow. sieradzki, woj. łódzkie) na wiecu  pod niebem, zorganizowanym przez nijakiego Michała Kołodziejczaka – rolnika. Zjechało się około 200 rolników z całej Polski. 6-7 rolników mówiło o swoich problemach. Był tam także Paweł Ziemiński z partii Polska Patriotyczna. Pięknie zaczął mówić, wystąpienie miało charakter narodowy, patriotyczny.Kołodziejczak odebrał mu po 2-3 minutach głos i powiedział, że tu nie ma miejsca na politykę i powstał konflikt zwolenników i przeciwników. Byłem też zapisany do głosu, jako były poseł, zaproszono  nas do sali, zapytano co będziemy mówili, poczułem się, że jestem niepotrzebnym intruzem, chociaż chciałem mówić i zdobyć tą grupę Polaków, rolników, otwartym sercem a nie zaciśniętą pięścią. Odjechaliśmy, dla takich jak Paweł i ja wg Kołodziejczaka nie ma tam miejsca. Po godzinie przerwy, ostatecznie dano  głos Gabrielowi Janowskiemu.

Zdzisław Jankowski  

I wszystko jasne – M.Kołodziejczak to kolejny osobnik z koncesją żydo-reżimu do wyprowadzania w pole polskich rolników, polskiego społeczeństwa.

M.Kołodziejczak nie ma rolnikom, Polakom, niczego do zaproponowania - i nie może mieć, ponieważ jako koncesjonariusz żydowskiego reżimu IIIRP nie występuje przeciw żydowskiemu kapitalizmowi.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Czyli znowu kontrolowana opozycja
  Nie rozumiem tylko, czy jest on tym rolnikiem, czy tylko potargał czuprynę i ubrał kraciastą koszulę? Rolnicy go nie sprawdzili gdzie ma gospodarstwo i co uprawia?
 • @Lotna 18:16:20
  No niby ma jakieś gospodarstwo, ale ciekawa jestem, kto go wyszkolił, bo zachowuje się jak ktoś charyzmatyczny, ale także dobrze przeszkolony:

  LWygadany i bez kompleksów

  Kiedy doktor kończy monolog, Kołodziejczak przechodzi do ataku. Punktuje kilkanaście wątków z przemówienia doktora. Robi to z ogromną pewnością siebie. Do tego merytorycznie. Autorytet naukowca nie robi na nim wrażenia. - Niech się pan puknie w głowę, panie doktorze - grzmi na Nowackiego.

  Wie, dla kogo i w czyjej obronie tu jest. Broni interesów chłopów i zarzuca doktorowi, że ten obraża rolników. Co chwilę otrzymuje od kolegów gromkie brawa. Jest w swoim żywiole. Wydaje się, że może przemawiać bez przerwy. W trakcie jego monologu na salę wchodzi wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki. Jest wyraźnie zaniepokojony i spięty z powodu show prezesa Unii Warzywno-Ziemniaczanej.

  Pozostali politycy patrzą na Kołodziejczaka z uznaniem dla jego swobody w wypowiadaniu myśli. Czasami nawet pojawia się na ich twarzach uśmiech, bo rolnik potrafi celnie dogryźć żartem.”


  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/michal-kolodziejczak---oto-lepper-2-0,18,0,2410002.html
 • @Autor
  Brawo panie Kołodziejczak ,tak trzymać .Jeżeli chcecie być organizacją silną i prężną walczęcą o godność polskich rolników to gońcie w pi...du wszystkich skurwieli i oszołomów z kanapowych ugrupowań i partyjek.Trzymajcie się tylko w swoim środowisku bo tak jak u Leppera służby wcisną wam swoich kapusi.Mamy nauczkę z 1980 jak to do ruchu typowo robotniczego nawłaziło pełno żydowsko-ubeckich mend i rozwalili ten ruch w try miga.

  Do autora notki.
  Jakżyję nie widziałem jeszcze żyda rolnika więc nie pierdziel łachudro jak nie masz dowodów.Za to,że odważył się dać kopa takim oszołomom jak Ziemiński i jemu podobni już przypieliście mu łatkę żyda.To przez takich jak wy bandziorów politycznych nie można stworzyć silnej partii prawicowo narodowej.Wy rozpierdzielicie wszystko zanim powstanie.Niech was piekło pochłonie raz na zawsze.
 • @matterhorn 18:57:06
  No racja! jak gość jest chłopem rolnikiem , to nie może być żydem.Oni taką robotą się nie zajmują.
  A autor po prostu sugeruje ostrożność i trzeba być cały czas czujnym, po tym jak uwłaszczyli robotników to była sztuka iluzji.

  pozdr
 • FRANCAjski Mason! Michał Kołodziejczak (w Koło-dzieje się to samo=OKRĄGŁY STÓŁ) kołdziej=KOWAL=nasienie Tubal(a) Cain(a), który
  według starego testamentu był pirwszym który kuł metwale - twórca technologii.


  W masonerii jest traktowany jak bóg - Symbol doskonałości rozumu, OLŚNIENIA, oświecenia - ILUMINAcj = ILLUMINATI !!

  A to tego NASIENIA Szatan-skiego symbole. -


  http://theopenscroll.com/images/symbols/masterMasonTubalcain.jpg
  https://i.imgur.com/1nJVGTE.jpg


  .
 • FRANCAjski Mason! Michał Kołodziejczak =M(3)K(11)=33 =MK-Ultra!!; - koszula w szachownicę!
  .


  Analizujcie znaczenia ich PRZYBRANYCH IMION i NAZWISK, które dobieraja im odpowiednio do ROLI jaką maja ODEGRAĆ dla NWO !!!


  L. Wałesa się PRZY-WAŁĘSAŁ !!!


  M. Kołodziejczak, będzie robił powtórkę W-KOŁO-DZIEJU (DRUGI (II)OKRĄGŁY STÓŁ !!!!)

  II - TO MASOŃSKI SYMBOL dwuch wieży B i J = Boaz i Jachin

  https://www.google.com/search?q=boaz+jachin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJwu2pxNvcAhUCYawKHaZ_AWoQ_AUICigB&biw=1680&bih=994

  MK-Ulrra !!
  https://www.google.com/search?ei=aN1pW7DRNo_ysAW1uojABQ&q=eksperyment++mk+ultra&oq=eksperyment++mk+ultra&gs_l=psy-ab.12..0i30k1.15809.23724.0.25357.12.12.0.0.0.0.1369.2028.8j7-1.9.0....0...1.1.64.psy-ab..3.8.653...0i7i30k1j0i8i7i30k1.0.iz01nUJ40Kg  Koszula w KRATĘ (szchownicę)!! - ciemność i jasność = PODWÓJNOŚĆ.

  https://www.google.com/search?q=masonic+checkerboard&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3_9WcuNvcAhWEmuAKHX3ADtgQ_AUICygC&biw=1680&bih=994#imgrc=W8-PcnU-P0CfwM:&spf=1533662021245


  http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Guests+Arrive+Royal+Wedding+j21GLHcYnwNx.jpg
  https://alessandrogirola.files.wordpress.com/2013/02/blood-on-the-dance-floor.jpg
  .
 • @AgnieszkaS 21:02:25
  Życzyłbym Polakom, rolnikom i sobie, żeby w kwestii M.Kołodziejczaka racja była po Pani stronie.

  Jednak 39 lat obserwacji i doświadczeń PRL/IIIRP każe mi wątpić w pozytywny scenariusz rolniczego ruchu z M.Kołodziejczakiem. Niebawem przekonamy się kim on jest na prawdę.

  Sprawą fundamentalną dla jakichkolwiek i czyichkolwiek politycznych poczynań jest polityka finansowa (w tym własność systemu bankowego) - jej suwerenność. A tego problemu nie podnosi od 1990r. żadna organizacja polityczna pojawiająca się w żydo-medialnym obiegu - wniosek może być tylko jeden: polityczna organizacja istniejąca w przestrzeni żydo-medialnej musi posiadać koncesję żydo-reżimu.
 • @matterhorn 18:57:06
  Słuchaj niedojdo umysłowa. Nikt mi nie dał źadnego kopa, gdyż na to sobie bubki na wzor chłopaków z wiejski remizy wokól Kołodziejczaka nie pozwolili. Na spotkaniu było sporo rozsądnych rolników, którzy w mig zrozumieli co jest grane. Pajacyk, jakim jest Kolodziejczak był spłoszony słowami prawdy o swojej manipulacji i dlatego instruowany z boku w desperacji odebral mi głos.
 • "Wystarczy, że promują KOŁO-DZIEJA ŻąYDowe gadzinówki "Tok FM" jest fak dowodem NA-TO, że to SB-ecki AGENT WSI !! -
  .  Dlaczego "Tok FM" nie używa Polskiej-Sławiańskiej NAZWY ????!!!!!!!!!!!

  tok (talk) = mówic

  FM = 33


  Kto ich opłaca ?!!!


  Kto opłaca i kto chroni tego NOWEGO-BOCHATERA = Bolka, Bujaka, Frasyniuka, ??????????


  Jaki nowy KISZCZAK prowadzi na smyczy, i TURLA tego

  w KOŁO-Macieju (Michał) - KOŁO-dziej-CZEKA ????  Kto KOŁO-dziej-CZEKA zacisnął metalową OBRĘCZĄ ???? -


  Ja wiem --------- Słudzy Tubal-a Cain-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Co za OWCZREK CHRONI TEGO P-TOK(a) ??????


  https://bestradio.fm/uploads/posts/2014-07/thumbs/1406309969_radio-taxifm_ru-online-besplatno.jpg
  https://secureimg.stitcher.com/feedimagesplain328/29949.jpg
  https://secureimg.stitcher.com/feedimagesplain328/29968.jpg

  .
 • @stanislav 23:03:10
  Zachowanie Kołodziejczaka, to nic nowego, gdyż podobnie jemu podobne pajace z tzw. " ruchu narodowego" odebrali mi głos ze strachu na I Kongresie Ruchu Narodowego( co można zobaczyć w internecie).
 • @matterhorn 18:57:06
  Komentatorze,
  więcej kultury, bo wywalę na zbity pysk.

  Tym razem zostawiam ten komentarz jako przykład braku kultury, braku
  umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz politycznego prymitywizmu.
 • @Rzeczpospolita 23:56:13
  //Tym razem zostawiam ten komentarz jako przykład braku kultury//

  Kosiur i............. KULTURA

  czy ktos napisze wieksza glupote do konca tego roku
 • @stanislav 23:07:02
  Oszuści wpadają w panikę, kiedy prawda wychodzi na wierzch. Bolek mówił, że komunistów puści w skarpetkach a jest odwrotnie.

  Najwięcej paniki robi, likwidacja trój-podziału władzy łączona z wirtualną równowagą.

  Nikt nikomu nie będzie wierzył, dopóki króluje domniemana równowaga.
  Do czasu, kiedy prymitywna równowaga podziału władzy na 3 filary, zniknie z Konstytucji RP do wirtualnej strefy.

  Naprawa systemu równowagi demokracji, wróci nadzieję, wiarę ludzi w przyszłość Polski. Tylko na stałe połączony system demokracji niezawodną naturalną równowagą, zmieni wirtualne na prawdziwe Państwo.
 • @Zorion 19:25:15
  "No racja! jak gość jest chłopem rolnikiem , to nie może być żydem.Oni taką robotą się nie zajmują."

  A najętym szabesgojem? ;-)

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  Dziękuję za te spostrzeżenia jakie wymienił Pan we wpisie.

  Ze swojej strony chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze inne możliwości:

  - Kołodziejczak nie musi chyba być koniecznie zorientowany, że jeśli odchodzi jakaś manipulacja to jest w nią wciągnięty lub ktoś usiłuje go wciągnąć.

  - Zachowanie z odbieraniem mikrofonu i nie zajmowanie się polityką jest po prostu głupie - to nie musi jeszcze nic oznaczać poza tym co znaczyło w tym momencie.

  - Jeśli MK nie poruszy kwestii suwerenności monetarnej Polski, to też nie musi to nic oznaczać. Myślę, że nawet i ponad 90% polskiego społeczeństwa myśli, że jak nasza waluta ma nazwę "Złoty" to jesteśmy już na tym polu suwerenni. Przykładu nie muszę daleko szukać - wiem to po sobie, bo też tak myślałem - a teraz mi łyso. Oświecił mnie Szanowny Nikander. A co dopiero wymagać od zabieganego rolnika lub nawet i organizacji z takich albo i bardziej zabieganych rolników.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jasiek 15:01:33
  "Kołodziejczak nie musi chyba być koniecznie zorientowany, że jeśli odchodzi jakąś manipulacja to jest w nią wciągnięty (...)"

  I sądzi Pan, że zmiana wizerunku Kołodziejczaka z osobnika starannie uładzonego (radny) na osobnika niedokładnie domytego (lider chłopski) jest czysto przypadkowa, bez udziału jego świadomości?

  Zasmuca mnie Pan, Panie Jaśku (i niestety, nie Pan jeden), ponieważ okazuje się, że wprowadzenie przez syjonistów kolejnego Bolka do polityki jest ciągle możliwe.
 • @Jasiek 14:42:57
  jasiek ja nie uprawiam pola, gdyż pracuję juz w obcej korporacji za parę groszy ( firma jak zaczynałem była polska i solidarność obiecała że będziemy wspólwłaścicielami w S.A.), jakos bym tego wszystkiego nie ogarnął jak moi dziadkowie, co tu się okłamywać jestem słabszy. Ale jak wracałem dzisiaj z Mordoru to kupiłem w obcej Biedronce konserwę za 2 złote dla mojego kota . Konserwa podła i mój kot nawet się na to żarcie nie popatrzył. I tak sobie wykombinowałem że walkę z systemem trzeba zaczynać od małych kroków, a co jakbyśmy sobie kupowali taką jedną konserwę każdego dnia, na rok to jakieś 250 konserw czyli gdzieś 75 kilo pożywnego żarcia , to tak jakbyśmy zabili prosiaka, czysta energia i białko. Do tego jeszcze makaron za 1 złoty i energia jest

  pozdr
 • @AgnieszkaS 18:28:39
  Dowodów może nie ma, ale poszlaki są, a jeśli się całe mnóstwo tych poszlak nazbiera - jak to mówią, jeśli wygląda jak kaczka, pływa jak kaczka i kwacze jak kaczka, to prawdopodobnie jest to kaczka.
 • @Lotna 19:36:35
  Ale też możliwe, że kaczor.

  Oj baby na d babami; dokąd panować będziecie nad nami ....
 • @Zorion 19:22:32
  Chyba jednak lepiej zabić prosiaka - takiego dobrze karmionego. Białko i energia to nie wszystko. Są jeszcze "dodatki", a tych w konserwach dla kotów jest mało, a pewnie i jeszcze pełno w nich "E" - więc choróbska się też pojawią. Konserwy chyba można zrobić nawet samemu z takiego uboju... Wiadomo, więcej zachodu, ale pewnie dużo lepiej. I zdrowiej. Można się nawet rozkręcić (hobby) ale do tego pewnie zdała by się chałupa na wsi...

  Kurde - myślami zahaczyłem o pewną związaną z tym kwestię...
  Muszę to przemyśleć.

  3m siem.
 • Czy rząd ma cos innego do zaproponowania ?
  Dla rolników nic, a dla reszty sprowadzenie na początek 3 mln. imigrantów, przepychają w wakacje ustawę o rynku pracy, posłuchajcie rozmowy z ekspertem finansowym p.Izabela Litwin, pierwsze 2,5 min. można pominąć i posłuchać reszty https://www.youtube.com/watch?v=rWFrxDJkhjg
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:58:27
  Możliwe też, że następny natchniony znad krzaków sadzonek, który myśli o sobie, że pozjadał wszystkie rozumy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930