Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rolowanie rolników – rolowanie Polaków. Nowy Bolek działa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rządu.

Wieś jest naturalnym środowiskiem dla kształtowania się postaw pronarodowych, dlatego syjoniści i pookrągłostołowcy tak boją się rewolty na wsi.Najtwardszych liderów mordują (Piotra Bartoszcze, Andrzeja Leppera i dziesiątki innych) lub doprowadzają do ruiny ekonomicznej. „Miękkich” po prostu zastrasza się lub kupuje.

Jest wreszcie grupa ”prawdziwków”, tj. tych najgorszych kanalii, które wykonują rozbijacką działalność pseudokrytyków i pseudoantysystemowców. Ci mają skupiać niezadowolenie na wsi i wekslować je na wyniszczające inicjatywę i energię bezproduktywne ”akcje protestu”. Plejada kanalii jest tutaj przebogata: cała rzesza agentów wewnątrz Solidarności RI, Solidarności Wiejskiej, Solidarności Chłopskiej, SL ”Ojcowizna”, ” Samoobrony”.
Przebogata galeria kundli w roli ministrów rolnictwa: Janowski, Jagieliński, Balazs,Jurgiel, Ardanowski, reszta patrz: wikipedia – odnośnie ministrów rolnictwa po roku 1990.
Nowe rozdanie ”liderów rolniczych” – po zużyciu i skompromitowaniu takich pajaców i gnid jak Kuropatwiński i Izdebski -, otwiera Michał Kołodziejczak, młody, wyuczenie „wygadany”, który udaje, że nie zajmuje się polityką.

Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego rządu.

Wiedział o tym już sto lat temu Wincenty Witos, ale nie wie o tym ”trybun ludowy” Kołodziejczak.
Zdają sobie z tego dobrze sprawę mocodawcy Michasia i dlatego on powtarzać ma do znudzenia, że chłopom od polityki wara i od zmiany systemu okrągłostołowego wara! Wolno jedynie go ”doskonalić”… aż do całkowitej likwidacji chłopskich gospodarstw rolnych jako podstawy ustroju rolnego i gospodarczego Polski.
Polska straciła samodzielność finansową, przemysłową, technologiczną, a teraz przychodzi pora na zasoby i w tym celu jest realizowane przejmowanie surowców naturalnych, ziemi oraz upraw i hodowli w ramach gospodarstw rodzinnych.

PZ

https://www.youtube.com/watch?v=oMdMG8VkIdo

 

Forum rolnicze – Poznań 2010r.

_________________________

_________________________

Życzyłbym Polakom, rolnikom i sobie, żeby skupieni wokół M.Kołodziejczaka rolnicy rzeczywiście tworzyli autentyczny ruch chłopski.

Jednak 39 lat obserwacji i doświadczeń, poczynając od sierpniowych strajków w 1980r. sterowanej przez Żydów Solidarności i zamachu stanu we wrześniu 1980r. syjonistycznej junty Jaruzelskiego-Kiszczaka, potem od 1989r. tworzenia żydo-reżimowego systemu IIIRP – a wszystko to we współpracy i z błogosławieństwem żydo-katolickiego Kościoła,  każe mi mocno wątpić w pozytywny scenariusz rolniczego ruchu z M.Kołodziejczakiem na czele. Niebawem przekonamy się kim na prawdę on jest.

Sprawą fundamentalną dla jakichkolwiek i czyichkolwiek politycznych poczynań jest polityka finansowa (w tym własność systemu bankowego) – jej suwerenność. A tego problemu nie podnosi od 1990r. żadna organizacja polityczna pojawiająca się w żydo-medialnym obiegu – wniosek może być tylko jeden: polityczna organizacja istniejąca w przestrzeni żydo-medialnej musi posiadać koncesję żydo-reżimu i realizować zatwierdzony przez ten reżim scenariusz.

Dariusz Kosiur

https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y

 

Forum rolnicze – Poznań 2010r.

KOMENTARZE

 • Fundamentem narodu jest samowystarczalność żywieniowa.
  Samowystarczalność oznacza również Technologie rolnicze, przetwórcze i dystrybucyjne)
  Bez tego naród jest tylko żebrakiem zdanym na laskę (i interes) wrogów.
  PRL był samowystarczalny żywieniowo choć technologie miał proste mało nowoczesne.

  Wrogowie Polski w tym ci wewnętrzni (solidaruchy, mafią żydowska, inni zdrajcy) konsekwentnie pozbawiają Polski suwerenności żywieniowej.

  Wyprzedali przetwórstwo, dystrybucję a teraz gnoją chłopa Polskiego.
 • @Oscar 13:57:59
  Trzeba odbić Polskie rolnictwo.
  To dziedzina strategiczna dla Narodu Polskiego.
  Trzeba zdjąć z producentów Polskich kajdany limitów produkcji,
  Trzeba im pozwolić na samodzielne przetwarzanie żywności oraz jej dystrybucje.
  Dopłaty UE to wprost mechanizm likwidacji konkurencyjności Polskiego rolnictwa. Dopłaty albo takie jak na zachodzie UE albo zamknięcie granic dla dotowanej przez UE żywności.

  Trzeba odejść od norm UE w produkcji na rynek wewnętrzny bo to kolejne narzędzie do ograniczania możliwości naszego rolnictwa (ogórek musi być krzywy, a pomidor nie musi być okrągły)
  Polska powinna mieć własne normy zgodne Polską tradycją rolniczą.
  I żadnych ograniczeń w produkcji oscypków, i innych lokalnych dziwolągów na rynek wewnętrzny.
  Co innego eksport tam odbiorca ustala z dostawca wymagania.

  Przetwórstwo powinno być w Polskich rękach a wszystkie większe przetwórnie zagraniczne powinny mieć co najmniej 50% kapitału Polskiego a najlepiej państwowego (dziedzina strategiczna)

  Dystrybucja żywności w rękach Polskich .. zagraniczne hipermarkety obowiązkowo powinny posiadać ponad 50% udziałów Państwa.
  Państwo powinno dbać by była dystrybuowana Polska żywność a nie zagraniczne g..no.
  Do tego obowiązek organizowania przez gminy targów żywności dla rolników. Gmina daje infrastrukturę (plac, dojazd, budynki...a chłopi handlują swoimi produktami).
  Na poziomie powiatów, województw podobnie tylko na większą skalę (hurtownie żywności).

  Obcy drobny kapitał tak ale duży kapitał wyłącznie jako udziałowiec w Polskiej państwowej firmie (obcy kapitał z udziale Państwa Polskiego jako udziałowca i pilnującego Polskich interesów w Firmie).

  Polskich latyfundystów z KK, PSLu czy innych gmin "wyznaniowych" należy potraktować tak samo jak zagranicę.

  Problem w tym że tego nie zrobią żydowskie rządy.
  To Polacy muszą przejąć władzę w Polsce i pokazać UE duży palec...
  z UE tak ale tylko tam gdzie jest to Polski interes (poważne i asertywne renegocjacje warunków uczestnictwa)..
 • @ Autor
  "Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rządu."

  A z tym to się zgodzę.

  5*
 • @ Autor
  "Zdają sobie z tego dobrze sprawę mocodawcy Michasia i dlatego on powtarzać ma do znudzenia, że chłopom od polityki wara..."

  A już chyba w starożytnej Grecji mówiono, że tylko idioci się nie interesują polityką...
 • 20 lat za pozno......
  https://piotrbein.wordpress.com/2014/02/16/roman-kafel-bronmy-zywiacych/
 • Skoro P.Kosiur nie ogarnia szczepionek, To i P. Kołodziejczak...
  Skoro P.Kosiur nie ogarnia szczepionek, To i P. Kołodziejczak może nie ogarniać systemu monetarnego w polin. Ale coś próbuje robić, zamiast wszystko krytykować. Od czegoś trzeba zacząć.
 • @rysio 23:34:47
  Rysiu, wiem, że gorąco i nie trudno się myśli, ale wysil szare komórki i nastepnym razem napisz coś z sensem, a jak nie, to idź nad wodę.
 • @stanislav 07:31:26
  "Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego rządu."
  Czyli Kołodziejczak powinien wygonić jankesów, wystąpić z NATO i UE, znacjonalizować NBP, ogłosić parytet złota w wymianie międzynarodowej i zbudować głowice z ładunkami nuklearnymi, żeby tego strzec? Czy w takim i tylko takim wypadku przestałby być "Nowym Bolkiem"?
 • @stanislav 07:31:26
  "Rysiu, wiem, że gorąco i nie trudno się myśli, ale wysil szare komórki i nastepnym razem napisz coś z sensem," Faktycznie czytając to zdanie potwierdzam, komuś gorąco. Poza tym, jeśli po imieniu, to albo po wspólnym pasieniu świń, albo po piciu wódki, niczego takiego sobie nie przypominam, może było "gorąco" @stanislav
 • @rysio 10:04:25
  Ja raczej myślałem o rusiu rodziny kotowatych, a nie i żadnym Lwim Sercu:)))
  Kołodziejczak dobrze wie co ma robić - pomyśleli o tym madrzejsi od niego. Alecto nie jest program dla Polski i dla polskiejwsi

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930