Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska wedle tradycji narodowej, czy wedle „tradycji piłsudczykowskiej”?

logo-wpsIlu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy?

Tekst z sierpnia 2016r.

Była to pierwsza przymiarka do budowy Unii Europejskiej planowanej już w 1913r. przez żydowską światową finansjerę z USA i z Wlk.Brytanii. Unii z jednym, prywatnym, żydowskim bankiem centralnym – tak jak ma to miejsce współcześnie -, na wzór sprywatyzowanego przez Żydów w 1913r. amerykańskiego FED.

W 1918r. Międzynarodowy Żyd użył wszystkich swoich wpływów, żeby narodowy projekt restytucji Państwa Polaków legł w gruzach. Temu właśnie projektowi służył J.Piłsudski, który po doprowadzeniu do załamania polskiej obrony zdezerterował z pola walki w 1920r.

Co więc świętują 15 sierpnia żydo-reżimowe władze IIIRP oraz żydo-katolicy pielęgnujący kult J.Piłsudskiego nazywany „tradycją piłsudczykowską”? Czyżby tradycję zdrady na rzecz światowego syjonizmu, która pozornie i chwilowo, bo tylko do 1926r., do przewrotu majowego, została pokonana w warszawskiej bitwie?

A co byłoby, gdyby ten żydowski projekt się powiódł? Odpowiedź przyniosła żydowska gadzinówka Michnika (?) z 13-15 sierpnia 2016r.: po 1933r. w Niemczech, czyli po likwidacji żydowskiej Republiki Weimarskiej „Zniknęły też głośne w czasach republiki lokale kontaktowe lesbijek, homo- i transseksualistów (…)” (//wyborcza.pl/)

Rozwadowski_plakat

 

Plakat z gen.T.Rozwadowskim – to Jemu zawdzięczamy „Cud nad Wisłą” i zwycięstwo w wojnie z sowiecką Rosją. Z rozkazu Piłsudskiego uwięziony i otruty.

 

Tak, dzisiaj bylibyśmy daleko bardziej zaawansowani w europejskich zdobyczach degeneracji całego obszaru ludzkiej kultury, a więc całej serwowanej nam przez żydostwo zgnilizny moralnej, obyczajowej, ekonomicznej, politycznej. Proces degeneracji został przecież natychmiast uruchomiony wszędzie tam, gdzie żydostwo przejęło władzę: w sowieckiej Rosji, w Węgierskiej Republice Rad i w Republice Weimarskiej – warto porównać te twory z kończącą swój byt UE.

Przypomnijmy sobie teraz, kto we współczesnej Polsce pielęgnuje lub odwołuje się do kultu Marszałka – ? Są to wszystkie założone przez żydowską V kolumnę partie polityczne IIIRP oraz żydo-katolicki Kościół mimo, iż J.Piłsudski nie darzył go sympatią (?). „Tradycja piłsudczykowska” – jeśli Polska ma istnieć, to tylko w takiej tradycji i dlatego głównie do niej odwołują się także wszyscy zdobywający popularność koncesjonowani „narodowcy”.

Czym jest „tradycja piłsudczykowska”? Prawda historyczna może być tylko jedna – to tradycja zdrady narodu i państwa na rzecz Niemiec – na rzecz żydostwa niemieckiego, europejskiego, na rzecz Anglosasów – na rzecz żydostwa anglosaskiego, a więc na rzecz żydostwa światowego – światowej finansjery, na rzecz Międzynarodowego Żyda i występowania zawsze przeciw jedności Słowian. I właśnie w tę tradycję wpisuje się cały żydowski obóz władzy z jego koncesjonowaną opozycją. – Nie czynią z tego najmniejszej tajemnicy, głoszą to oficjalnie!

I gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców narodu i państwa.

A zatem wybierajmy, Polska wedle tradycji narodowej, czy wedle „tradycji piłsudczykowskiej”?

Ks. dr hab. P.Natanek – Dmowski vs Piłsudski 

https://www.youtube.com/watch?v=7AeH7Uy9I0Y

 

 

ArmiaPolskaW poniedziałek przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.Planowana jest defilada wojskowa. Weźmie w niej udział ok. 200 żołnierzy z następujących państw: Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, USA, Węgier i Ukrainy.

Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.

Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP.

 Rocznice sierpniowe

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=LH2r98PP3lE

 

Nie tylko cud nad Wisłą

I tylko tak, jak poniżej na filmie, zgodnie z ideologicznym nakazem żydo-systemu IIIRP można świętować powstanie „Solidarności”.

A kto wie i pamięta -? -, że strajki w Szczecinie nie miały bezpośredniej inspiracji żydowskiej, dlatego ich przywódcy, M.Jurczykowi – jeden z niewielu Polaków w kierownictwie „S” -, uniemożliwiono działalność polityczną. W czasie jego internowania agenci SB – SB w znacznym stopniu opanowanej już przez żydostwo -, zamordowali jego synową wyrzucając ją z okna kamienicy. Tego samego dnia i w taki sam sposób, żydo-agentura zamordowała jej męża, syna M.Jurczyka.

Film rozpoczyna sekwencja z krzyżem – to bardzo symptomatyczna sekwencja. „Bo tylko pod tym znakiem …” – znamy prawie wszyscy to nieszczęsne „epitafium”, ale czy wszyscy potrafimy zrozumieć, że jak długo będziemy identyfikować się z tym „znakiem” (nikt z WPS nie kwestionuje tu społecznej potrzeby religijnej duchowości, ani wiary w Boga), tak długo będzie można skutecznie wmawiać nam – czynią tak władze Kościoła, że „nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu”, że „antysemityzm jest grzechem” i że „udział w wyborach władz jest obowiązkiem żydo-chrześcijanina”. Oczywiście w wyborach władz organizowanych przez syjonistyczny żydo-reżim IIIRP, który ma całkowite poparcie władz „polskiego” Kościoła. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZNbn3KKyUl0

 

Dariusz Kosiur

______________________________

Komentarz ze stronyWPS

nina

—————- wysłuchałam całość materiału zawartego w filmach ROZBIORY POLSKI . Od tysiąca lat , od czasów WIELKIEJ KATASTROFY na ziemi, rządzą nami CZARNOGŁOWI semici .Posługują się oni skutecznym narzędziem , które pozwala im tak długo rządzić. Religia RZYMSKO KATOLICKA jest tym narzędziem. Tak długo jak słowiańska noga stawać będzie w synagodze szatana zwanej kościołem , tak długo sznur niewoli zaciskać będzie się na naszych słowiańskich szyjach.
Panie Dariuszu ! Naród NIE CHCE WIEDZIEĆ ! nie chce znać prawdy, a nawet jak o niej słyszy , to chęć ZBAWIENIA / co to znaczy ?/ jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Dzień,w którym na terenie Polski zburzy się pierwszy kościół ,będzie dopiero początkiem wyzwolenia.
Póki co króluje nam ŚWIĘTE CESARSTWO RZYMSKIE narodu niemieckiego czytaj SEMICKIEGO.

KOMENTARZE

 • Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/08/19/bitwa-warszawska-bez-udzialu-zolnierzy-pochodzenia-zydowskiego/
 • @AnnaP 15:50:20
  AnnoP, jeśli na twoją żydowską główkę jest za trudne to co pisze Dariusz Kosiur, to po prostu nie czytaj. Jeśli natomiast masz coś brudnego, to się umyj!
 • @AnnaP 17:53:13
  Nikt tak dobrze nie przygotował holocaustu Żydom, jak oni sami. Wczytaj się w prawdziwą historię holocaustu, to pojmiesz to nawet przy ograniczeniu swojej percepcji.
  Postudiuj lepiej historię żydowskiego ludobójstwawobec Słowian...tonjest dopiero wstrzasające i pouczające
 • Gdyby Polacy znali swoją historię...
  Najwidoczniej Autor trafił w sedno, skoro się uaktywniła AnnaP z atakami osoby piszącej jako argumenty. Z daleka cuchnie pislamskim matecznikiem.

  Niestety, Polacy nie znają własnej historii i jak te barany oddają cześć Piłsudskiemu, kreaturze, która powinna zostać zaliczona donajwiekszysh zdrajców w historii Polski.
 • @AnnaP 15:50:20
  Co to znaczy "syjonistyczna twarz" ? Czy może być twarz marksistowska, nazistowska, czy endecka ? Coś się Pani Anno P. pop.. pod berecikiem.
 • @AnnaP 20:05:50
  Panno
  Jestem pełen podziwu dla pani panieńskiej dzielności dziewiczej po urodzeniu dzieci. pytanie komu, że się teraz tak Pani wzbudza?
 • Ziuk Selman vel J.Piłsudski
  .


  https://trzcinska.neon24.pl/post/145081,pilsudski-czlowiek-syjonistycznej-masonerii  .
 • @AnnaP 18:15:14
  Pani to ocenia na kobiece oko, czy jakimś wrażliwszym kobiecym organem? :)))
 • @AnnaP 20:05:50
  Nie idźmy na skróty . Niech Pani ukaże swoje niesyjonistyczne, niepsychopatyczne oblicze w formie jakiegoś nieretuszowanego zdjęcia. Bardzo bym chciał mieć taki wzorcowy standard na dalszą drogę życia.....
 • Chwała NMP za wstawiennictwo
  Bitwa Warszawska, „cud nad Wisłą”, nie tylko uratowała istnienie niepodległej Polski, ale uchroniła resztę Europy przed bolszewicką nawałnicą. Niezwykłe było bohaterstwo polskich żołnierzy mierzących się z przeważającymi siłami, chwała im za to, chwała NMP za wstawiennictwo.

  https://pbs.twimg.com/media/Dkpb5tIW4AEF3u7.jpg
 • Brzmi znajomo, prawda?
  Zalecenia bolszewickiego rządu z 1918 roku dla Komunistycznej Partii Robotniczej Polski:
  "Pogłębianie w kraju stanu wrzenia i nieładu, prowadzenie propagandy przeciwko wyborom do Sejmu i reformie rolnej. Przeciwstawiano się tworzeniu Wojska Polskiego..."
 • @Husky 22:11:13
  kundel,
  "Bitwa Warszawska, „cud nad Wisłą”, nie tylko uratowała istnienie niepodległej Polski, ale uchroniła resztę Europy przed bolszewicką nawałnicą. Niezwykłe było bohaterstwo polskich żołnierzy mierzących się z przeważającymi siłami, chwała im za to"

  - to wszystko prawda.

  Ale to - ? -:
  "chwała NMP za wstawiennictwo"
  - to już wolne żarty. Czy istnieją jakieś dowody na wstawiennictwo żydówki Miriam? Ale nawet, jeśli przyjąć tę głupotę za religijne halucynacje, to logiczna jest refleksja, co się stało, że Miriam odpuściła sobie wstawiennictwo zarówno 1 i 17 września 1939. Kapryśna jakaś ta Miriam i jej żydowski Jahwe - nie sądzisz kundel?
 • @Rzeczpospolita 23:45:59
  Matko Przenajświętsza Wniebowzięta!

  Za zwycięstwo Polaków nad bolszewikami w 1920 r., za mądrość polityków, dowódców i męstwo żołnierzy - wieczna wdzięczność i pokora !

  https://pbs.twimg.com/media/DkpbCN_XsAAAPgM.jpg
 • @AnnaP 15:50:20
  "Autor wiecznie najeżdża na żydów, a sam ma syjonistyczną
  twarz..."

  Znów się Pani czepia czyjejś twarzy? Co to ma być?

  Powtórnie zgłaszam nadużycie - z tego samego powodu co wcześniej.
 • @AnnaP 15:50:20
  Proszę się jeszcze czepić mojego avatara - czekam.
 • @AnnaP 17:53:13
  "moja główka jest wybitnie słowiańska"

  A co z głową? ;-DDD
 • @Jasiek 08:03:50
  https://pbs.twimg.com/media/Dj_pHf0XcAE5ukE.jpg
 • @Lotna 19:07:41
  "Najwidoczniej Autor trafił w sedno, skoro się uaktywniła AnnaP z atakami osoby piszącej jako argumenty. Z daleka cuchnie pislamskim matecznikiem."

  Ewentualnie oficer prowadzący musiał ją "natchnąć" - ostatni wpis we wrześniu 2016, dziura w komnentach na ok 7 m-cy między październikiem 2017 a majem 2018... to się mogło nie spodobać oficerowi i przynaglił do trollingu, więc teraz Pani Anna jedzie po awatarach ;-DDD

  Ukłony
 • @Husky 08:10:26
  Proszę o nie komentowanie w moją stronę.
 • @Rzeczpospolita 23:45:59
  Dyskusja z nawiedzonym jest zbędną stratą energii i czasu. Jeśli zaś nawiedzenie łączy się z zadaniowością i koniunkturalizmem, wymaganie jakiejkolwiek logiki w jego rozumowaniu zakrawa na ekshibicjonizm.
 • @Jasiek 08:20:50
  człowiek porusza się po portalu jak po polu minowy
 • @Rzeczpospolita 23:45:59
  Maryja jest ucieczką grzeszników. Ta, która jest Przeczystą Dziewicą, jest także Ucieczką Grzesznych. Wie Ona, czym jest grzech - nie dlatego, że go doświadczyła ani dlatego, iż posmakowała związanego z nim gorzkiego żalu; Maryja widziała, co grzech wyrządził Jej Boskiemu Synowi.

  Arcybiskup Fulton J. Sheen
 • @Husky 18:51:40
  chłopie,
  zmierz sobie temperaturę - to chyba maligna ...

  Nie powtarzaj bredni po abp Fultonie J. Sheenie, to religijny zawodowiec - oszust, a z ciebie co najwyżej marny amator.
 • @Rzeczpospolita 19:38:33
  W czasie ślubu kościelnego jaką miałeś temperaturę -
  to chyba była już maligna
  pzdr
 • @Husky 20:05:51
  Istnieje znaczna różnica między błędem młodości, a uporczywym trwaniem w błędzie - to drugie, to głupota.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930