Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4338 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

PiS – Partia interesu Syjonistycznego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

i jej syjonistyczne debilizmy


 
  

Rusofobia -? Nie, nie rusofobia, to zawodowa nienawiść do Rosji i Rosjan – zawodowa, ponieważ uprawiana na zlecenie syjonistów z Waszyngtonu. Syjonistyczne debilizmy przekraczają jednak wszelkie granice zdrowego rozsądku – tak, zdrowego rozsądku, bo granica przyzwoitości przekroczona została już dawno.

„”Szpakowski won do Rosji!” – pisze na Twitterze szef publicystki „Gazety Polskiej”. „Szpakowski naprawdę szczerze jest za Rosjanami. Grunt to wierność kibica!” – stwierdza prowadzący program TVP „W tyle wizji”. „On już prawie płacze z radości!” – dorzuca inny publicysta „Gazety Polskiej”. Pracownik tego samego tygodnika w serii wpisów „apeluje” do prezesa TVP Jacka Kurskiego: „Każdy prezes, jeśli jest normalnym menadżerem, powinien natychmiast zwolnić sz. p. Szpakowskiego.” – itp., itd. – https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-szpakowski-zaatakowany-przez-pracownikow-tvp-i-polityka-pis-6271125698439297a

 

Partia interesu Syjonistycznego (PiS) zaciekle zwalcza komunę i wszelkie jej pozostałości w formie kamiennej oraz w formie tablic z nazwami ulic i placów  – np. niszczy pomniki zasłużonych Polaków oraz żołnierzy Armii Czerwonej poległych w trakcie wyzwalania Polski spod niemieckiej okupacji.

Ostatnio w żydo-mediach głośno jest o niejakim Marcinie Dubienieckim (byłym mężu M.Kaczyńskiej, córki L.Kaczyńskiego).

M.Dubieniecki (to ten po lewej) – krakowski sąd ponownie nie zgodził się uchylić mu zakazu opuszczania kraju z powodu oskarżenia o wyłudzenie 14,5 mln zł z PFRON. M.Dubieniecki nie będzie więc mógł wyjechać do Izraela – na leczenie (?) – a A.Gąsiorowskiemu się udało, nakradł w Polsce i działa w Izraelu na rzecz ocalonych z holokaustu. Może Dubieniecki winien iść tym tropem -?

 

Z wikipedii:

(M.Dubieniecki) Jest synem byłego funkcjonariusza SB i członka PZPR, obecnego szefa sądu partyjnego pomorskiego SLD oraz adwokata, Marka Dubienieckiego, a także wnukiem Henryka Dobrowolskiego, przewodniczącego komisji rewizyjnej Komitetu Centralnego PZPR w latach 80.

Jako nastolatek, gdy jego ojciec był asystentem posłanki Małgorzaty Winiarczyk-Kossakowskiej, często jeździł z nim do Sejmu i poznawał czołowych polityków lewicy. W wieku 15 lat brał czynny udział w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego. W liceum zawodowo grał w bilard (trenował w klubie prowadzonym przez jego matkę), co później pozwoliło mu samodzielnie utrzymywać się w Londynie. W 2002 startował z list SLD w wyborach samorządowych do Rady Miasta Kwidzyna, nie zebrał jednak wymaganej liczby głosów. Działał w Stowarzyszeniu „Ordynacka”.

Pierwszy rok prawa studiował na prywatnej uczelni w Warszawie, po czym przeniósł się na Uniwersytet Gdański. W 2005 pełnił funkcję kierownika filii Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Gdańsku. W 2006 ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Zaraz po tym odbył aplikację adwokacką w kancelarii swojego ojca. Już na początku aktywności zawodowej obsługiwał duże koncerny, na przykład Philips Polska.

Do 2005, przez półtora roku, był w związku z Aleksandrą Kozdroń, córką Jerzego Kozdronia. W 2007 wziął ślub z Martą Kaczyńską, córką prezydenta Lecha Kaczyńskiego (rozwód w 2016r.). Ma z nią dwoje dzieci, Ewę i Martynę. …

Po katastrofie smoleńskiej zadeklarował kandydowanie z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Pomorskiego. 

W maju 2009 założył spółkę z Adamem S., skazanym za wyłudzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W czerwcu 2009, na wniosek, którego Dubieniecki był autorem, Adam S. został ułaskawiony w przyspieszonym trybie przez ówczesnego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, mimo negatywnej opinii Prokuratury Generalnej. Ze względu na powiązania rodzinne Dubienieckiego z Kaczyńskim, ten akt ułaskawienia stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych w III RP. – itp., itd. – za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Dubieniecki

 

IIIŻydo-RP/Polin pod Partią interesu Syjonistycznego jak PRL pod żydo-bolszewią

Polaków, narodowych publicystów przedwojennej „Zadrugi”, prześladowały po 1945r. żydo-bolszewickie władze PRL – żydo-sanacyjne władze IIRP, do których odwołuje się PiS, także nie darzyły ich sympatią (konfiskaty nakładów czasopisma, rozprawy sądowe, itp.). Trzeba w tym miejscu zadać pytanie: dlaczego prześladowano ludzi, których poglądy na gospodarcze reformy państwa były zbliżone do panującej po 1945r. ideologii socjalistycznej?

Głównym zarzutem żydo-bolszewickich władz było posądzenie o faszyzm. Żydo-bolszewiccy zbrodniarze faszyzmem nazywali wskazywanie przez narodowych publicystów „Zadrugi” na ogromną szkodliwość żydo-katolickiej religii i Kościoła oraz żydowskiej mniejszości dla polskiego Narodu i Państwa.

Prokuratura reżimu IIIŻydo-RP/Polin stawia mi dzisiaj zarzut identyczny i z identycznych powodów – deja vu.

Zatem z jaką komuną walczy PiS – Partia interesu Syjonistycznego?

 

Dariusz Kosiur

PS

Komentatorowi ibrahim ibn jakub dziękuję za celne rozszyfrowanie nazwy partii PiS

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Komentatorowi ibrahim ibn jakub dziękuję za celne rozszyfrowanie nazwy partii PiS"

  Że też na to nie wpadłem.

  5*

  Ukłony
 • Autor
  jESZCZE ZANIM PRZECZYTAM, TO "ZA TYTUŁ" 5++
 • Żeby nie było nieporozumienia...
  M.Dubieniecki (to ten po lewej):

  http://i67.tinypic.com/1xgyb.jpg

  http://i64.tinypic.com/2ymeszk.jpg
 • Pierwsi sekretarze KC PZPR. Jaką realną władzę mieli pierwsi sekretarze KC PZPR? Jakie słabości? opowiada prof. Jerzy Eisler :)
  .
  Czyżby oni też uważali, że "Tylko pod krzyżem, tylko podtym znamiem..." ??


  A może to prawdziwy symbol ich prawdziwych mocodawców?  Styczeń 1947 - Bolesław Bierut składa przysięgę prezydencką

  po "wyborze" na prezydenta Polski.

  http://www.newsweek.pl/g/crop/0/-1050/newsweek/635330087370118313.jpg  Wierni towarzysze w cierpieniu.


  https://i.iplsc.com/walesa-i-kaczynscy-zanim-ich-drogi-sie-rozeszly/0002P1OA0JQ4A3N0-C317-F3.jpg  .
 • Oh te nieszczęsne KRZYŻE - Israeli President Shimon Peres Receives Honorary British Order of Chivalry From Queen Elizabeth II
  .


  Prezydent Izraela Shimon Peres otrzymuje honorowy brytyjski Order Rycerza od królowej Elżbiety II


  Jakieś wątpliwości kto służy komu ?????????


  Israeli President Shimon Peres, Rycerz Świątyni Salomona - Templar !!!


  https://unslaved.com/wp-content/uploads/2016/12/peres_stmichaelandstgeorge.jpg


  .
 • Autor
  Miałem już "prawie do wysyłki" tekst - i przepadł.

  W skrócie to:
  Dupieniecki, zieńć Lecha Kaczyńskiego, "bliźniaka starszego", to jakaś podróbka - trudno zauważyć w nim coś realnego. - To raczej satanizm - "prawnik" typu: prawo przeciw sprawiedliwości!

  - Wszystko co skłania nas do uczciwosci jest przeciw takim - przecież to jest w najgorszym sensie mentalność prawnicza, nawet "narodowość prawnicza", a zarazem antypolska - a dokładniej i anty- narodowi polskiemu i anty- państwu polskiemu.

  Wszystko tu jest zadziwiające.

  Lechu chciał jakiejś "Polski jagiellońskiej", a więc z dołączonymi do Polski jako "duchowości i kulturze wyższego rzędu", a "w posagu" Litwą, Białorusią i krainąU, formalnie częścia skoligaconej Litwy. Gdzie tu wpasować Dubienieckiego?
  - To nie strona Polska - pytanie tylko a na ile żydowska, bolszewicka czy nazistowska?
  Kto i po co tych negatywów sprowadzał, co im naobiecywał? Sam Duda? - Oj, chyba nie!
  To tam już łatwych "panienek nie do zdarcia" nie mają?

  Poza tym jak Dubieniecki tak bardzo chciał uciekać do Izraela, to koniecznym jest się przyjrzeć co nawywijał - bo bez powodu by tego nie robił - przynajmniej dopóki stryjeczny teść żyje (chyba że jego kota bojowego to sią nawet w American Army nie boją?).

  - Wszak żydzi to dobrzy ludzie, ale ostatnio coraz mocniej podejrzewamy że oni "żydów, którzy dobrymi ludźmi być przestają" ze swojego grona dobrych ludzi nie usuwają, więc uciekają tam tylko "ludzie" z najgorszą opinią. - Ciekawe, nie?

  Wniosek stad na każdym kroku, że to już ostatnie dechy Kaczyńskiego, bo jak już żydy uciekają to zaczyna być ciekawie. - Oj, chyba już US-ARMY IM NIE POMOŻE...
  - zresztą dziwne by było jak by im mogli pomóc moralni degeneraci, co się czują jak armia okupacyjna na wzór Rzymian w Egipcie za Antoniusza.
  Dla porównania to jak ruskie jak wkraczali w '45-tym, to miejscami gwałcili jako zdobywcy celując a Niemkach. - Ale kurtularnie, bo jak jedna powiedziała, że ona Jewropejka to jej dali spokój.

  Ci "brązowi", to gonią nawet "sojusznicze" mężatki i kopią ich mężów. Odróżni taki Niemkę od sojuszniczki, czy Kaczyńską od Merkel?
  To ta armia co ma kogoś tu chronić, czy zniewalać i wykorzystywać?
  - Dupienickiego nie taki gupi, bo jak i on się któremuś spodoba...?

  Niech sie nie cieszy że się nie spodobał. - Gorzej dla niego, że jak nic z tego nie wyszło, bo to znaczy że i w Izraelu go nie chcą...

  To chyba jak z zającem co uciekł z Syberii bo zgwałcili niedźwiedzicę, co to pytany po polskiej stronie Bugu czemu tak sie bał - przecież on za mały odparł rezolutnie: "a bo to się wytłumaczysz"?

  Kiedyś ich się bali teraz oni się boją - jak to sie szybko zmieniło...? Dobra zmiana?
 • Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski !!! dostali od królowej Elżbiety II Honorowy Brytyjski Rycerski Ordery Łaźni i St Michael i
  St George.  Nazwa odznaczenia pochodzi z rycerskiego ceremoniału, na który składały się post, modły !!!!! i kąpiel poprzedzające dzień pasowania.


  Order Łaźni otrzymują monarcha, książę Walii i dekorowani, w trzech klasach:

  Krzyż Wielki (GCB),
  Krzyż Komandorski (KCB lub DCB) i
  Krzyż Towarzyski (CB).

  Istnieją dwie kategorie orderu:
  cywilna (w formie owalnego medalionu) i
  wojskowa (w formie krzyża).

  Pomyślany jako odznaczenie za męstwo, nadawany jest również cywilom, mężczyznom i kobietom.  Zawołaniem orderu jest łacińska maksyma Tria iuncta in uno (trzy złączone w jednym).


  !!!!
  Drugim mottem jest staroniemieckie Ich dien (służę). - Ale komu??!!!!!!


  – Order Łaźni jest czwartym – jeśli chodzi o znaczenie – odznaczeniem brytyjskim, po Orderze Podwiązki, Orderze Ostu i Orderze Św. Patryka.

  Odznaczenie Orderem Łaźni połączone jest z uroczystością w kaplicy orderowej, którą jest kaplica Henryka VII w Opactwie Westminsterskim.


  Chór kaplicy jest ozdobiony herbami kawalerów i dam wszystkich klas orderu, a odznaczeni wyższymi klasami są zaszczycani umieszczeniem w kaplicy ich klejnotów herbowych naturalnej wielkości, rzeźbionych w drewnie lipowym, polichromowanym i pozłacanym.  https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_the_Bath


  https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_St_Michael_and_St_George


  przywileje:

  !!!!!!!!!!!!!!
  Ponieważ przyznanie orderu równoznaczne jest z nadaniem szlachectwa, !!!!!!! taką reprezentacje heraldyczną otrzymują także odznaczeni nie posiadający wcześniej własnych herbów.! !!!!!!!!!!!!!

  http://www.replicaregalia.com/assets/images/Military-Order-of-the-Bath.gif  przywileje:

  Rycerze orderu mogą używać tytułu szlacheckiego "Sir" przed imieniem, a Damy tytułu "Dame". Żony Rycerzy mogą używać tytułu "Lady" przed nazwiskiem. Rycerze, Damy i Kawalerowie mogą używać po nazwisku skrótu oznaczającego klasę orderu: GCMG, KCMG lub DCMG i CMG. Z posiadaniem orderu wiążą się także inne przywileje honorowe i heraldyczne

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Order_of_Saint_Michael_and_Saint_George_grand_cross_collar_badge_%28United_Kingdom_1870-1900%29_-_Tallinn_Museum_of_Orders.jpg/280px-Order_of_Saint_Michael_and_Saint_George_grand_cross_collar_badge_%28United_Kingdom_1870-1900%29_-_Tallinn_Museum_of_Orders.jpg


  Czciciele boga byka - Baal

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Coat_of_Arms_of_Peter_Squire.svg/280px-Coat_of_Arms_of_Peter_Squire.svg.png  .
 • WPS to liberałowie!
  "Polacy maja swoja mentalność i historię i dlatego rodzimy model społeczno-gospodarczy powinien być mieszany, kojarzący gospodarke planową z rynkową( ale wedlug rynkowych reguły określanych przez suwerenny rząd polski a nie żydowski w Polsce)."/Paweł Ziemiński/

  Ostatnio Pan Ziemiński twierdził, że nie ma nic wspólnego z liberalizmem. No cóż, wypierała się żaba błota.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031