Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

”Patriotyczna” cenzura

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

”Patriotyczna” cenzura w przeddzień konferencji na temat doktryny gospodarczej suwerennej Polski


Piotrek Korczarowski  – tak chyba mogę mówić o dziennikarzu inernetowym w wieku młodszym od mojego syna, którego znam osobiście od ponad 8 lat, który odbył w moim towarzystwie kilka podróży zagranicznych na Wschód ( Białoruś, Ukraina, Krym ), z którym nawet wydawało się, że będziemy, my , WPS  współpracować, a nawet w jakimś stopniu współpracowaliśmy, któremu pomagałem zupełnie bezinteresownie w kilku sytuacjach jego „zawodowych, dziennikarskich pasji ” – nie dalej jak kilka dni temu nie zgodził się na mój udział w programie, do któtego zostałem zaproszony przez głównego jego aktora – Józefa Kamyckiego, z racji przygotowań do sejmiku/ konferencji?? na temat  doktryny gospodarczej suwerennej Polski

Jeszcze niedawno młody „patriota” Piotr Korczarowski, szef  eMisja Tv , internetowej telewizji spopularyzowanej przez youtube i facebooka mówił tak:

https://www.youtube.com/watch?v=IAZqdV3GqgI

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=VGujVgFoLJQ

https://1-tube.ru/watch/vNUNNUq0DoU

https://www.youtube.com/watch?v=eJs0XUiIamY

 

Ten młody człowiek, wpatrzony w perspektywę „swojej kariery ” nie zauważył jak krok po kroku stąpa w przepaść koniunkturalizmu, hipokryzji i dziennikarskiego skurwienia…że użyję  języka Piotrusia, tak typowego dla byle jakich dziennikarzy, byle jakich polityków, byle jakich ludzi.

Pełen hipokryzji młodzian użala się jak to niewygodnie wielu osobom wstąpić do jego studia, jak to wielu omija szerokim łukiem jego „łódzką jaskinię, prawdziwy bastion …bezkompromisowego, szczerego, prawdziwego, zaangażowanego dziennikarstwa – nie tylko polskiego, ale jeszcze do tego patriotycznego. A tu skrzeczy naga prawda  o młodym konformiście, który swoją cnotę wywodzi jedynie z tego, że go ”zdeflorowali” polityczne  tuzy dziennikarstwa „patriotycznego”: S.Michalkiewicz, G.Braun, JKM, R. Ziemkiewicz, a w rzeczywistości pospolici pajace i magowie służący ogłupianiu co bardziej naiwnych, głównie młodych  Polaków, których niestety nie brakuje. Nie zauważa dziennikarskie pachole, że zamiast dziennikarstwa uprawia wazeliniarstwo i hagiografię obrzydliwych anty-Polaków.

https://www.youtube.com/watch?v=reScR_eCaA0

 

PZ   -  stanislav

 

Dodatek z prywatnej poczty:

Szanowny Józku, Szanowni Państwo,

jako współorganizator sejmiku( konferencj?) w Łodzi na temat doktryny gospodarczej suwerennej Polski ( czy też polskiej doktryny gospodarczej ? – sam temat godzien jest sprecyzowania, chociaż nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli spotykać się aby dyskutować nt. doktryny gospodarczej Polski nie przyjmując założenia, że mówimy o suwerenności Polski, jako warunku politycznym naszych rozważań, tzn. jako punkcie wyjścia, a nieodwołalnie jako politycznie, docelowym stanie ustrojowym ?!) – czuję się w obowiązku zabrać głos, jako przedstawiciel organizacji, która według moich dżentelmeńskich uzgodnień z Józkiem wzięła odpowiedzialność przygotowań logistycznych.
 
W związku z tym, że rzadko się zdarza zgromadzić Polaków, aby rozmawiali na najistotniejsze sprawy dla swej ojczyzny, jakimi są gospodarka i dający gwarancję jej rozwoju ustrój polityczny, to proponuję wykorzystać planowane spotkanie z maksymalnym pożytkiem.
Dlatego zdecydowanie optuję za spotkaniem dwudniowym, zaznaczając od razu, że zapewnienie sali i koszty jej wynajęcia pokrywa w pełni partia Polska Patriotyczna. Zabezpieczamy także w pełni obsługę medialną, tzn, rejestrację video przebiegu obrad oraz warunki relacji online. Wszystkie media są mile widziane, ale po uprzedniej akredytacji w biurze współorganizatora, czyli partii Polska Patriotyczna. Mówimy wprost, że chcemy uniknąć agenturalnych działań zmierzających do storpedowania inicjatywy sejmiku/konferencji poprzez zmianę miejsca lub bałagan organizacyjny i różnego rodzju uprzedzenia środowiskowo-towarzyskie bądż kompromitujący brak profesjonalizmu i hipokryzji, jaki zaprezentował np. ostatnio Piotr Korczarowski nie zgadzając się na mój udział w audycji z udziałem Józefa Kamyckiego w Łodzi, kiedy to Józef był osobą zapraszającą mnie do współuczestniczenia w audycji zapowiadającej sejmik/konferencję.
 
Mam za sobą także doświadczenia sprzed 14 lat, kiedy, to w Rzgowie k/Łodzi współorganizowałem I Kongres Polski Suwerennej i kiedy to podjęto próby zdezorganizowania tego przedsięwzięcia. W związku z tym, że na listach adresowych zawiadamiających o planowanym sejmiku/konferencji wśród adresatów widzę m.in. także nazwiska kilku osób z owej grupy ” dezorganizatorów” dlatego deklaruję odpowiedzialność za stronę organizacyjno/ medialną na miejscu sejmiku/konferencji w Łodzi, w dniach 6-7 października 2018r.
 
Agenda sejmiku/konferencji przesłana przez Józka, jest jak rozumiem w dużym stopniu jego autorskim dziełem, ale przecież jeśli zakreśliliśmy temat spotkania tak ambitnie jak „doktryna gospodarcza”, to nie da się ominąć kilku kwestii jakich brak w dotychczasowej agendzie: zagadnień suwerenności żywnościowej; zagadnień demografii i zatrudnienia, zagadnień międzynarodowej wymiany handlowej, współpracy i konkurencji technologicznej;  kwestii podatkowych; kwestii pieniądza i bankowości komunalnej, czy lokalnej itd. Oczywiście zgadzam się, że podstawą jest suwerenność pieniężno-finansowa na szczeblu państwa!
 
Nie burząc dotychczasowej agendy i stawarzając warunki dla merytorycznych i efektywnych obrad proponuję wszystkie zagadnienia wychodzące poza dotychczasową agendę umieścić w programie drugiego dnia sejmiku/konferencji, co stawrza warunki, że hasło „polska  doktryna gospodarcza” będzie adekwatne.
Proponuję, aby zaoszczędzając na kosztach wynajmu sali uczestnicy sejmiku/konferencji utworzyli fundusz wydawniczy, który pozwoliłby dorobek obrad wydać w postaci wydawnictwa książkowego.
 
Po odbytym 14 lat temu I Kongresie Polski Suwerennej została wydana nakładem wydawnictwa Wektory z Wrocławia i hojności jego wlaściciela p.  Józefa Białka ( po zdefraudowaniu przez wspomnianych wyżej dezorganizatorów funduszu wydawniczego powstałego w formie zbiórki wśród uczestników, w trakcie  I Kongresu Polski Suwerennej ). Obecna książka mogłaby stanowić II t Kongresu Polski Suwerennej, zwłaszcza, że wiele spraw gospodarczych została w tomie I, 14 lat temu naszkicowana . Byłoby to chwalebne rozwinięcie i ciągłość polskiego myslenia o Suwerennej Polsce.
 
Na koniec dodam, że koszty noclegów oraz wyżywienia pokrywają uczestnicy we własnym zakresie poza przysłowiową kawą, herbatą, napojami  na miejscu konferencji.Organizatorzy jedynie ułatwiają rezerwację i informację o dostępności usług hotelowych i żywieniowych.
 
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do Łodzi
Paweł Ziemiński 
przewodniczący partii Polska Patriotyczna
 
kontakt:

KOMENTARZE

 • WPS
  Źródło:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/09/09/patriotyczna-cenzura-w-przeddzien-konferencji-na-temat-doktryny-gospodarczej-suwerennej-polski/
 • @ Autor
  Może o tym, że nie został Pan zaproszony zadecydowały jakieś względy merytoryczne?

  Jeśli tak nie było, to rzeczywiście P.K. zaliczył wtopę.

  5*

  Pozdrawiam
 • Red Korczarowski
  próbował kiedyś "naprawiać" NEon jak Oparze szajba odbiła. No ale trwało to tylko 2 tygodnie... Neonowy ludek zaprotestował a ja skasowałem gostka.
 • @Jasiek 00:31:24
  A propos względów merytorycznych.
  Zapraszającym mnie był Józek Kamycki. Czemu wlaśnie mnie? No może dlatego, że nagranie miało odbyć się w Łodzi, a ja jestem łodzianinem? :))) Ale może jeszcze z tego powodu, że spotkaliśmy się kilka razy przy okazji róźnych gremiów dyskusyjnych, a także dzieliliśmy się nawzajem z szacunkiem swoimi publikacjami?
 • @stanislav 09:02:52
  A dodam na koniec... na marginesie, że jestem doktorem ekonomii i swoją rozprawę doktorską poświęciłem szkole historycznej w polskiej ekonomii w latach 1918-1939, poglądom takich ekonomistów jak St. i Wł.Grabscy, A. Kostanecki, R.Rybarski, St.Głąbiński, Z.Daszyńska-Golińska. Zapoznawałem się m.in. z państwową teorią pieniądza G.F.Knappa, z ktorej wywodzi się m.in. MMT ( Nowoczesna Teoria Pieniądza) , a jako kilkuletnii wykładowca ekonomii i historii myśli ekonomicznej mam chyba coś więcej do powiedzenia niż licencjat/mgr? Piotr, politolog?!
 • @stanislav 09:19:50
  Jest jeszcze możliwość, że ze względów praktycznych rozmowę łatwiej jest prowadzić z jednym niż z dwoma zaproszonymi osobami.
  To o czym mówił Szanowny Nikander jest dla wielu osób w Polsce czymś zupełnie nowym i mogą szybko nie ogarnąć tematu nawet jak będzie omawiany przez jedną osobę.

  Jeśli jak Pan pisze mieliście razem z PK wspólne wyjazdy, to może lepiej jest skorzystać z kontaktu i wbić się na oddzielną rozmowę o WPS, PP, ich działalności czy PGD, niż od razu obsmarowywać kolesia, nawet jeśli coś odwinął - po co palić mosty?
  Trochę taktyki nikomu jeszcze nie zaszkodziło - wręcz przeciwnie.

  Jakby co to powodzenia.

  Pozdro!
 • @stanislav 09:02:52
  "A propos względów merytorycznych.
  Zapraszającym mnie był Józek Kamycki."

  No ale nie do swojego studia.

  Ot i cała tajemnica...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:17:44
  "Red Korczarowski
  próbował kiedyś "naprawiać" NEon jak Oparze szajba odbiła."

  Aż się wstydzę zapytać o objawy ;-DDD

  Pomińmy milczeniem...
 • Sk..wić się politycznie czy dziennikarsko to fundament kariery..
  w Pollin. sk..wienie... to podstawowe kwalifikacje na żydowskiego sługusa..
  Tylko wtedy można więcej zarabiać u żyda, robić karierę u żyda...być lansowany przez żyda jako "prawdziwy polski patriota".

  Takie czasy że sk.. wienie a wręcz zdrada Narodu Polskiego to fundament to kariery.
  Wielu wybiera karierę, pieniądze za cenę sk..wienia.

  Za Hitlera tez wielu Polaków sie sk..wiałlo współpracą z nazistami w tym w temacie szmalcownictwa .. to było opłacalne zajęcie.

  Jak widać nic się nie zmieniło ...mentalność szmalcownika pozostaje niezmieniona tylko kiedyś pracowali dla nazistów a dzisiaj dla syjonistów...
  ale przecież k..wa pracuje dla każdego kto jej zapłaci...(nagrodzi karierą)
 • @Jasiek 10:26:05
  Panie Jasiek, najlepiej to rozmawiać z samyn sobą, ale to wtedy najlepiej do lustra :))) Niech pan już skończy, bo brnie pan w jakiś absurd..
  Jak pan sądzi, to dziennikarz zabiega o temat i gości, czy oni o dziennikarza? Zwłaszcza, że eMisja Tv nie jest BBC ani CNN :))))
 • @Oscar 12:39:49
  Chociaż znawcy tematu mówią, że zawód to prostytutka, a kurwa, to charakter !
 • @stanislav 15:30:08
  Wszędzie tam panuje kult pieniądza gdzie pieniądz jest "Bogiem" mamy do czynienia z masowym kulturowym k..wieniem się dla pieniędzy.
  Kapitalizm, neoliberalizm .. a to środowiska w których żydzi czują się najlepiej i na takiej glebie budują swoją siłę.

  W USA sk..wienie dla kasy doszło do poziomów absurdalnych dla przeciętnego Polaka czy innego Słowiana.
  Od 89r nam też tę zatrutą chciwością ideologię aplikują wrogowie i lokalni zdrajcy.
 • @Oscar 12:39:49
  "Za Hitlera tez wielu Polaków sie sk..wiałlo współpracą z nazistami w tym w temacie szmalcownictwa .. to było opłacalne zajęcie."

  Weź się odpier... od Polaków i napisz coś o jedenratach.
  To, że ich "członki" miały polskie obywatelstwo nie oznacza, że byli Polakami.
 • @stanislav 15:27:22
  "Panie Jasiek, najlepiej to rozmawiać z samyn sobą, ale to wtedy najlepiej do lustra :))) Niech pan już skończy, bo brnie pan w jakiś absurd.."

  A Pan niech jeszcze kogoś obsmaruje - PK nie rozmawiał sam ze sobą tylko z zaproszonym Nikanderem - więc to nie ja zabrnąłem w absurd

  To ekipa danej tv decyduje z kim przeprowadzić rozmowę.
  Można się oczywiście zgłosić samemu, ale zgoda ma być z dwóch stron
  Teraz się Pan będzie pewnie dziwował, że z Panem nie chcą.
  Ciekawe dlaczego?

  Jak tak dalej będzie Pan miał postawę roszczeniową, że się należy to wszyscy oleją WPS i PP.
 • @stanislav 15:27:22
  "Jak pan sądzi, to dziennikarz zabiega o temat i gości, czy oni o dziennikarza?"

  Jak widać w przypadku WPS chyba nikt o was nie zabiega.
  Więc należy palić mosty i sączyć jad - ot, taka "logika".
 • @Jasiek 23:19:41
  Panie Jasiek, ależ ja nie zabiegałem.i nie zabiegam o obecność w eMisja Tv , a gdzie w mojej wypowiedzi jad? Coś pan za malo zjadł, albo za dużo wypił
 • @Jasiek 23:17:24
  A pan w ogóle wie kto kogo zapradzał, że się tak " autorytatatywnie" wypowiada?
 • @stanislav 23:58:28
  "A pan w ogóle wie kto kogo zapradzał, że się tak " autorytatatywnie" wypowiada?"

  "A propos względów merytorycznych.
  Zapraszającym mnie był Józek Kamycki."

  Gubi się Pan w zeznaniach? ;-DDD
 • @stanislav 23:44:18
  "a gdzie w mojej wypowiedzi jad?"

  O tu:


  "Ten młody człowiek, wpatrzony w perspektywę „swojej kariery ” nie zauważył jak krok po kroku stąpa w przepaść koniunkturalizmu, hipokryzji i dziennikarskiego skurwienia…że użyję języka Piotrusia, tak typowego dla byle jakich dziennikarzy, byle jakich polityków, byle jakich ludzi.

  Pełen hipokryzji młodzian użala się jak to niewygodnie wielu osobom wstąpić do jego studia, jak to wielu omija szerokim łukiem jego „łódzką jaskinię, prawdziwy bastion …bezkompromisowego, szczerego, prawdziwego, zaangażowanego dziennikarstwa – nie tylko polskiego, ale jeszcze do tego patriotycznego. A tu skrzeczy naga prawda o młodym konformiście"
 • @stanislav 23:44:18
  "Coś pan za malo zjadł, albo za dużo wypił"

  Uwagi na tym poziomie proszę sobie darować.
 • @Jasiek 06:13:52
  Jak to mówią: prawda w oczy kole i w tym sensie dla wielu może być " jadowita" :))))
 • @stanislav 10:50:59
  Jad bywa, że zabija stąd zapewne wiele mówi określenie " zabójcza prawda", czyli ...jadowita:)))
 • @stanislav 11:04:24
  "Jad bywa, że zabija stąd zapewne wiele mówi określenie " zabójcza prawda", czyli ...jadowita:)))"

  Tylko czy to w ogóle jest prawda...?
 • @Jasiek 12:12:04
  Ale co?
 • @stanislav 15:17:49
  "Ale co?"

  Znów się Pan pogubił w zeznaniach?
  To czy hipokryzja i skurwienie, o których Pan pisał i które rzekomo odnoszą się do PK w ogóle miały miejsce.

  Już Panu pisałem, że redakcja ustala format wywiadu, a nie zaproszony gość, choćby to był i sam Szanown Nikander. To po prostu nie jego TV.
  Zamiast zadzwonić i zapytać czy to w ogóle możliwe, żeby rozmowa była z dwiema osobami, Pan już pisze o czyimś skurwieniu i hipokryzji. Co to za pojebana logika? Z talmudu? [Aj waj! Nieładnie WPS!] ;-DDD
  Bo tylko na taką mi wygląda.

  A jak Pan nie zabiegał o wywiad i Panu na nim nie zależy to po co w ogóle pisać taki post pełen jadu?
  Dla mnie to kretynizm.
  Chyba, że się Pan wstydzi przyznać, że troszkę jednak zależy...

  Grunt to podejście "ekonomiczne" ;-)

  Chyba wyślę link Szanownemu Nikanderowi.
  Zobaczymy co on to. Może podeśle link Korczarowskiemu?

  Ale by było ;-DDDDDDDDDD
 • @stanislav 15:17:49
  Linki poszły :-)
 • @stanislav 15:17:49
  Stanislav, żyjesz?

  Jeśli tak, to jak? ;-)

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031