Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Banki ChRL przyłączyły się do sankcji przeciwko Rosji -

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- marzą syjoniści -, rozmarzył się także neonowy bloger, niejaki 1abezmetki.


Chińskie Banki przyłączyły się do sankcji przeciwko Rosji” – rozmarzył się także neonowy bloger, niejaki 1abezmetki. 

(Gesty prezydentów FR i ChRL bloger 1abezmetki oraz inni syjoniści mogą odnieść do siebie.)

Na dowód przytoczył tekst z rosyjskiego portalu – z rosyjskiego, co ma jeszcze bardziej uwiarygodnić zawartą w tytule treść (https://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/145532,chinskie-banki-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji). Osłabianie, dezawuowanie, wizerunku Rosji jest przecież istotnym i stałym elementem antyrosyjskiej polityki żydowskiego reżimu IIIRP, polityki obliczonej także na zniechęcenie do Rosji tych z nas, którzy widzą w niej nadzieję na pokonanie światowego syjonistycznego, zbrodniczego, imperializmu USA – Wlk.Brytanii – Izraela.

Cóż, Rosja, mimo że posiada od 2000r. rosyjskie władze dbające o rosyjskie interesy narodowe i państwowe, skutecznie i z sukcesami odbudowujące pozycję gospodarczą i polityczną, nie wyzbyła się dotąd antyrosyjskiego, syjonistycznego elementu usadowionego w mediach, w bankowości i niestety, także w polityce. Ciągle możliwe w Rosji są działania syjonistycznej, atyrosyjskiej, opozycji inspirowanej i opłacanej przez Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu.

Na polskojęzycznych stronach internetu także można znaleźć wizjonerskie przesłania adresowane do Polaków, spełniające warunki antyrosyjskiej polityki żydowskiego reżimu. Ot, choćby taki przykład:

Cios w plecy! Chiny przystąpiły do sankcji przeciwko Rosji

Chińskie banki odmawiają prowadzenia transakcje z udziałem rosyjskich firm z powodu sankcji USA i Unii Europejskiej, powiedział szef Centralnego Banku Rosji w Chinach Władimir Daniłow – informuje portalhttp://news.enovosty.com/news_economy/full/1409-kitaj-prisoedinilsya-k-sankciyam-protiv-rossii 

I natychmiast pojawia się profetyczny wniosek: Konfrontacja z Zachodem prowadzi Rosję do marginalizacji i utraty kontroli nad Dalekim Wschodem i Syberią – Andriej Piontkowski

Takie i podobne przemyślenia serwują nam syjoniści na portaluhttp://jagiellonia.org i jak dumnie dodają syjonistyczni autorzy jest toPortal Międzymorza, czyli projektowanego tworu polityki syjonistycznej bandy z Waszyngtonu, która z Polski i pozostałych państwa słowiańskich i bałtyckich chce zbudować wokół zachodnich granic Rosji kordon oddzielający ją od europejskiej strefy zawiadywanej przez żydowską finansjerę z Waszyngtonu i Londynu.

Jednak prawda o stosunkach Rosji i Chin jest brutalnie odwrotna niż marzy się to syjonistycznej bandzie z Waszyngtonu i jej sługusom z Warszawy i okolic:

za: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Xi-Relacje-Chin-i-Rosji-najlepsze-w-historii-7530474.html

Relacje Chin i Rosji są najlepsze w historii, a dwa narody są swoimi najbardziej zaufanymi strategicznymi partnerami – powiedział prezydent ChRL Xi Jinping przed spotkaniem z Władimirem Putinem.

Państwa zbudowały polityczne i strategiczne zaufanie na najwyższym poziomie – stwierdził Xi i dodał, że Pekin i Moskwa rozwiązały spór dotyczący granicy, która stała się „więzami przyjaźni” między dwoma narodami. „Wraz z prezydentem Putinem zbudowaliśmy dobrą współpracę oraz bliską osobistą przyjaźń” – dodał prezydent Chin.

Państwo Środka i Rosja współpracują na wielu polach, m.in. energetyce, handlu, inwestycji, technologii, finansów, infrastruktury, rolnictwa czy militarnym. „Szybko rozwijająca się i pragmatyczna współpraca stała się lokomotywą ciągłego rozwoju chińsko-rosyjskich stosunków” – podkreślił Xi.”

Zatem na nic zda się zaklinanie rzeczywistości przez antyrosyjskie, syjonistyczne elementy. Tak samo jak nie przyniosły jakichkolwiek rezultatów próby funkcjonariuszy reżimu IIIŻydo-RP/Polin, działających na zlecenie mocodawców z Waszyngtonu, nakłonienia władz ChRL do zmiany trasy Jedwabnego Szlaku celem ominięcia Rosji. A takiej właśnie misji podjął się żałosny osobnik na urzędzie prezydenta IIIRP w czasie swojej wizyty w Chinach w listopadzie 2015r.,


a w Chinach było bardzo ślisko.

 Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Pała natychmiast - Syjon czuwa - to dobrze, bo to jeden z moich adresatów
  DK
 • Ten "bez metki"
  ma jednak metkę - chazarsko-syjonistyczną.

  W Rosji, podobnie jak w Polsce jest mnóstwo portali i "blogerów" finansowanych przez DS USA i bezpośrednio przez CIA. Potem przychodzi taki "bez metki" i cytując te ścieki myśli, że kogoś zakręci.

  Żeby nie mieć problemów ze strony myślących komentatorów NEonu zbanował profilaktycznie prawie wszystkich i w efekcie "dyskutuje" sam ze sobą.
  Zastanawia mnie tylko dlaczego cieszy się szczególną ochroną właściciela portalu?...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:57:57
  Srają w portki . :))) Wostok 2018 . https://repsol.neon24.pl/post/145523,manewry-wostok-2018 Salute.
 • Propaganda
  Wszyscy Polacy popierają Platformę Obywatelską?

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/875/53/8755384.png

  Doskonałe relacje Moskwy i Pekinu mają odzwierciedlenie w stosunku zwykłych obywateli do Państwa Środka.

  Przeprowadzony na zlecenie Sputnika sondaż pokazał, Rosjanie zdecydowanie bardziej popierają partnerstwo z Chinami niż mieszkańcy Europy Zachodniej i USA. Także działania Chin na arenie międzynarodowej mają wśród Rosjan o wiele silniejsze poparcie, niż ma to miejsce w przypadku mieszkańców USA i państw Europy Zachodniej.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201809108755436-Rosja-Chiny-partnerstwo-Zachod-opinie/
 • @Arjanek 15:20:15
  Doorny jesteś Arjanek :)
  Ja sam "skrobię" Putina ale nie cierpię chamskiej, chazarskiej propagandy. Ale skoro tobie się to podoba... NEon jest podobno dla wszystkich :)
 • @Talbot 15:27:20
  Talbot też kocha złodzieiii i dewiaantów . :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:57:57
  Mnie zablokował .. i to mnie uwiarygadnia jako szykanowanego przez chazara a jego dyskredytuje jak wprowadzającego cenzurę i kneblowanie dyskusji w internecie.
 • Chińskie banki mają gigantyczne interesy w USA
  Chińskie banki które mają interesy w USA muszą MUSZĄ przyłączać się do sankcji przeciw Rosji.

  Chiny mają wiele banków w tym banki specjalizujące się w handlu z Rosją i te banki się nie przyłączają do sankcji.

  I wilk syty i owca cała...

  To istota polityki Chin na obecnym etapie (układu globalnych sił i uzależnień).
 • @Oscar 17:07:44
  Banują na swoim blogu tylko cieniasy zwane na wyrost "blogerami", które nie potrafią obronić swojej racji. Albo zadaniowani.
  Każdy ewidentnie obraźliwy komentarz zawsze można wyciąć ale blokować osobę?...
 • A ja się wcale nie dziwię
  takim Talbotom czy innym za przeproszeniem bezmetki.
  Realia tak się mają że będąc na ich miejscu można się czuć nieswojo a nawet bezsilne.
  Dwa dni temu zakończyło się tegoroczne Wschodnie Forum Ekonomiczne we Władywostoku. https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2018-09-14/wschodnie-forum-ekonomiczne-we-wladywostoku-w-cieniu-wspolpracy
  Podczas obrad doszło do wielu zapierających dech w piersiach deklaracji ale to betka. https://www.youtube.com/watch?v=Bzdk8lWc664
  Uwagę wszystkich skupiła nadzwyczajna "bliskość" relacji Rosyjsko-Chińskich. https://www.youtube.com/watch?v=_GgCDMrVCUw
 • @ikulalibal 18:19:41
  Miejsce Rosji jest w Azji - w Europie już wystarczająco namieszała. Niech teraz Azjaci poznają jej intrygi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:42
  Bardzo ładnie podsumowałeś Jeznacha i Wojtasa :)

  Pozdrowił
 • @wk..ny 18:38:42
  To pan Jeznach masowo banuje na swoim blogu? Nie wiedziałem...
 • @Talbot 18:33:12
  A gdzie jest miejsce Żydów i USA?

  Może warto jednak cofnąć się do szkoły podstawowej na geograficzne repetytorium:

  mapa polityczna Europy

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2018/09/europa-mapa_polityczna.png

  Obszar europejskiej części Rosji stanowi 40% powierzchni Europy.
 • Każdy normalny kraj i jego władze, mają na uwadze przed wszystkim interes swojego kraju i narodu!
  A więc swoich banków , firm, itp
  Tak Chiny jak i Rosja czy Indie,

  Bez zdziwienia należy przyjąc ,że Schadenefreude kościstych łapsk jest normalna.
  Kościste łapska ,aż pejsy skubią z radochyl że oto Chińczycy przejmą Syberię, że oto wreszcie Nawalny pod kierownictwem pewnej ambasady zorganizuje kolorową rewoltę.
  Wtedy wkroczy Hameryka i reszta liberałów ruskojęzycznych i nareszcie w Rosji wzrosną pensje, emerytury,zakwitną jabłonie na wsiach, skoncza sie bieda i pijaństwo/ tak jak jest na "cywilizowanym zachodzie i USA,./ i będzie kolorowo dostatnio i szczęśliwie. Tak jak w innych krajach wcześniej "ubogaconych" przez w/w
  Sklonują Borysa Jelcyna, który sprzedawał firmy " kopiejka za rubla"głownie narodowi handlowemu.Dlatego mają w kościstych łapach lwią część rosyjskiego przemysłu i kapitału, dzięki Jelcynowi m.in.
  Ruszenie ich spowoduje zawalenie się gospodarki i krach!
  Dlatego trolle kościstych łap tak szaleją, bo ponoć po "rozebraniu" Rosji ma pozostać tylko księstwo moskiewskie tzn, Moskwa i okolice .Reszta pójdzie w kościste łapska, oraz do Ukrainy /też kościste łapska/.
  Strategia jest taka , zadusić ruskich sankcjami, żeby zmuszeni byli do ostrych cięć socjalnych, emerytury , zasiłki itp!To spowoduje rozruchy społeczne, ludzie wyjdą na ulice i wtedy wódz Nawalny i reszta ich poprowadzi do zwycięstwa i podzielenia się tym co przejmą.

  Евреи - Геноцид Русов

  http://genocid.net/межу-сша-и-шос-идёт-война-на-выживание/


  http://genocid.net/россия-руками-запада-производит-расчистку-оставшихся-от-ельцина-авгиевых-конюшен/


  A w ogóle to teraz już chyba chodzi o całą Europę, stąd podwyzka ceł i zalew imigrantów!!

  Poza tym jest lista tematów i krajów o których należy pisać dobrze a o których źle ,
  Znana chyba wszystkim!
  I tego należy przestrzegać.
 • @trojanka 19:13:58
  Opozycjonista Kasjanow z kochanką, snują po słodkim bunga bunga ,jeszcze słodsze marzenia o Ameryce,i Anglii, współpracy z Klinton,i kupionym Penthausie na Manhattanie, rozmowach z rebe Chodorkowskim w Paryżu!

  http://dayonline.ru/politics/article/kasyanov-den-ntv-pokazal-skandalnyy-film-s-intimny-39468
 • @trojanka 19:13:58
  http://genocid.net/%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8/
 • @trojanka 19:37:40
  http://genocid.net/%D0%BF%D1%8F%D1%82%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0/
 • @Rzeczpospolita 19:00:23
  A jeszcze jak dodasz Krym...
 • kto pilnuje sklepu?nuu?
  Coz z ta Nabiulina?
 • @1abezmetki 21:27:42
  Schowaj się za ban.
 • Gdzieś tam w Rosji
  https://www.youtube.com/watch?v=S4kSTy82FDs
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:42
  I to mówi ten sam "cienias", który ostatnio zablokował mi konto na Neonie na miesiąc. Cyniczny i toksyczny "kremliczok" :-)
 • @
  miliard chińczyków mieszkających na Syberii nie mogą robić przelewów do Chin? Toż to dobrze.
 • @1abezmetki 21:27:42
  Otóż Panie komentatorze,
  różnica istniejąca między nami polega na tym, że ja pańskich komentarzy się nie boję, ale Pan moich tak.
  Mam tylko niewielką nadzieję, iż pojmuje Pan właściwie znaczenie tej różnicy.
 • @Zdzich 18:52:54
  Panie Dzidek,
  co się z Panem działo?
  Mam nadzieję, że pańska nieobecność jako komentatora nie wynikała z braku argumentów obrońcy żydo-katolickiego Kościoła - może szlifował Pan nowe argumenty?
 • @Arjanek 15:20:15
  A ty też należysz do unych. Widać to coraz bardziej.
 • @Nibiru, Krótki przegląd światowych wydarzeń politycznych, dla tych, co nie pamiętają i nie znają nie tak odległej historii.
  .  (Oczywiście dla tych, co mają oczy połączone z rozumem!)

  !!!!!!!
  https://trzcinska.neon24.pl/post/145537,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji-3  https://i2.wp.com/i.imgur.com/xceWYp8.jpg
  https://static.businessinsider.com/image/51670d7a6bb3f7cc1f000008/image.jpg
  .
 • @Zdzich 18:52:54
  Twoje wymioty, tu eksponowane, jakoś bliskie są temu bezmietki, talbotowi i ariankowi.
  Bujaj się chłopie.
 • @Vinto 00:42:41
  Powinienem dodać, ze wzgórz Golan.
 • @1abezmetki 21:27:42
  Śmiać się czy płakać?
  Wychodzi jednak z ciebie chazarski prymitywizm.
 • @Rzeczpospolita 00:31:48
  Być może moje argumenty stare, ale jare. W końcu jestem Konserwatystą.
  A w Kościele rzeczywiście nie dzieje się dobrze. Od czasu opanowania go przez pedałów, stał się żydowski, tak samo jak wojsko, a może nawet cała PRL-bis. Do tego, dotacje i wpłaty idą „na rozbudowę oraz działalność Klubu Przyjaciół Muzeum POLIN.” (Tylko 1000 PLN rocznie od osoby.)
  Upadek moralny Polaków stał się tak obłędny, że nawet mnie wyzywają od „żydów”.
  I z kim tu normalnie pogadać?
 • @ Autor
  "Pała natychmiast - Syjon czuwa - to dobrze, bo to jeden z moich adresatów"

  Ode mnie 5* i już jest 4,0 :-)

  Ukłony
 • @Talbot 18:33:12
  "Miejsce Rosji jest w Azji - w Europie już wystarczająco namieszała."

  Czy ludzie, którzy w Rosji zrobili największy pierdolnik nie przybyli czasem do niej z Europy i USA?
  I po co odwracasz kota ogonem?
 • @Rzeczpospolita 19:00:23
  "A gdzie jest miejsce Żydów i USA?"

  Aj! Waj! ;-)
  Cóż za niewygodne pytanie...
 • @Zdzich "A w Kościele rzeczywiście nie dzieje się dobrze. Od czasu opanowania go przez pedałów, stał się żydowski, tak samo jak
  jak wojsko, a nawet cała PRL i-bis.  http://www.irishoriginsofcivilization.com/druidic-symbolism-3.html

  Reptyliańskie plemię (plem-niki zielonych ludków)


  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/9937076.jpg
  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/7880380.jpg


  http://www.orthclass.com/zapr/4ikum/6ksvid_files/6ksvid_1.jpg  http://christophereverard.co.uk/wp-content/uploads/2016/06/smoking_cardinals_zps054d9ed8.jpg  .
 • @wk..ny "Banują na swoim blogu tylko cieniasy zwane na wyrost "blogerami", które nie potrafią obronić swojej racji. Albo
  zadaniowani.


  Każdy ewidentnie obraźliwy komentarz zawsze można wyciąć ale blokować osobę?..."


  "Bardzo ładnie podsumowałeś Jeznacha i Wojtasa :)" ...... i jest ich tu mnogo mngo...


  https://i.pinimg.com/originals/72/4c/5e/724c5e5836336d28bacc78b234768071.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 02:44:27
  Chciaż nie wiem jak piękne, ale w fotomontaże wierzą tylko małe dzieci.
  Marnujesz swój czas.
 • @ikulalibal 18:19:41
  Cześć,

  Obserwują Cię od jakiegoś czasu i spekuluję czy by nie podjąć ryzyka przywrócenia Ci przywileju komentowania na moim blogu.

  Argumenty za: erudycja ( w tym interesujące źródła informacji), korzystnie na tle pozostałych wyróżniająca inteligencja i czasem zaskakujące beau mot'y.

  Przeciwskazania: pro-putinowska bigoteria, skłonność do manipulacji i posługiwanie się trollingiem.

  Warunki jakie stawiam to: fair debata (z merytorycznie uzasadnioną argumentacją).
  W przekonania ani światopogląd nie wchodzę.

  Co Ty na to?
 • @Rzeczpospolita 00:28:29
  Wracaj skąd cię przyniosło; do WPS - Wiernych Putinowskiej Satrapii
 • @Nibiru 23:14:54
  Ja ci coś zablokowałem? Nie mam takiej możliwości więc nie pitol głupot. Widocznie Administracja uznała, że zasłużyłeś na urlop
 • @1abezmetki 06:43:56
  //Ty obłudny skoorwielu jako admin zbananowałeś mnie bez powodu, likwidując konto i wpisy.//

  I dziś zrobiłbym to samo. Tu nie ma miejsca dla chazarskich, aroganckich zadaniowców. No ale skoro właściciel portalu uważa inaczej? To jego prawo, jeśli chce położyć portal to jego sprawa a jest już na dobrej drodze skoro toleruje takie gnidy jak ty.

  Twoja "tfurczość" nie ma nic wspólnego z panującą tutaj swobodą wypowiedzi, to zwykła, ordynarna, żydowska propaganda. I do tego boisz się komentatorów.
  Bez odbioru.
 • @1abezmetki 07:15:10
  Oczywiście, że nie masz sekretów, twoje pejsy wyłażą na każdym kroku.

  Swoją drogą to wyjątkowa bezczelność pyszczyć na blogu kogoś, kogo się zbanowało. No ale wy, żydki, nie macie wstydu.
 • @1abezmetki 07:27:48
  Wal się żydku, ja już z tobą skończyłem.
 • @1abezmetki 07:38:47
  Tobie palancie pomerdało się w tej małej żydowskiej łepetynie.
  Ty nie jesteś jakiś tam bez metki tylko jesteś BEZ NAPLETKA a ja twierdzę ,że brak napletka jest przyczyną ciężkiego kalectwa intelektualnego na co jesteś sztandarowym dowodem.
  Spadaj do Syjamu przybłędo.
 • @Jasiek 01:40:37
  "Czy ludzie, którzy w Rosji zrobili największy pierdolnik nie przybyli czasem do niej z Europy i USA?
  I po co odwracasz kota ogonem?"

  A no przybyli, tylko gdzie oni się podziali?
  Potrzeba kilku pokoleń, aby Rosjanie mogli powiedzieć, że nie są już niewolnikami ideologii totalitarnej.
 • Co nie zabije to wzmocni!
  Nas tenteges a my krepczajem!
  https://pbs.twimg.com/media/DmwPTBVW4AIdMZu.jpg
 • @1abezmetki 08:51:49
  @1abezmetki 08:51:49
  https://youtu.be/GAqWlbQ7lH8
  wielbicielu twojego braciszka Marksa i Manifestu Komunistycznego, razem z twoimi luju basantami!
  @fan-wolności 10:50:12
  Każdy ma swoje książki. Moja to wciąż "Manifest Komunistyczny", po przezwyciężeniu prozachodniego odmóżdzenia.
  Póki co wysiadam...
  1abezmetki 13.03.2016 11:25:53

  GO to hell!!
 • @trojanka 09:00:45
  //Każdy ma swoje książki. Moja to wciąż "Manifest Komunistyczny",//

  I wszystko jasne :)

  Bolszewicy, którzy teraz urzędują w Brukseli i Waszyngtonie dostali alergii na Rosję, która nie daje się już tak okradać jak za pijaka Jelcyna. Nic dziwnego, pół świata bogactw przeszło im koło nosa :)
 • @Zdzich "w fotomontaże wierzą tylko małe dzieci1
  .  Znany dotychczas jedynie w watykańsko-masońskich kręgach ks. dr Krzysztof Charamsa w ciągu jednej godziny stał się postacią historyczną. Wszedł bowiem w rolę iskry, która sprawnie odpaliła lont pod bliskim już wybuchem ostatniej w dziejach Kościoła katolickiego – apokaliptycznej, kończącej jego dzieje – od dawna przygotowywanej… schizmy.


  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/04/czego-w-sprawie-ks-krzysztofa-charamsy-nie-dowiesz-sie-ani-z-lewackich-ani-z-katolickich-mediow/comment-page-1/#comment-3125


  Biskupi „polscy”, dlaczego ukrywacie przed Polakami HISTORYCZNE FAKTY dotyczące prawdziwych korzeni naszego NaRODu?


  "Niedawno rozmawiałem ze swoim katolickim znajomym. chciałem się dowiedzieć, dlaczego kolega jest częścią Kościoła katolickiego. Streszczę Państwu jej najważniejsze wątki.

  – Z jakiego powodu należysz do organizacji, która akty ludobójstwa nazywa ewangelizacją?

  – Kościół zrobił wiele złych rzeczy, ale ta część, do której ja należę, nikogo nie mordowała.

  – Nie przeszkadza ci pedofilia w Kościele? Masz małe dzieci.

  – Ta część Kk, do której ja należę, nie zajmuje się pedofilią.

  – Nie przeszkadza ci, że Kk pierze pieniądze od mafii amerykańskiej po rodzimą Camorrę?

  – Każda korporacja ma swoje ciemne sprawy.

  – A śmierć biskupa Wesołowskiego w Watykanie, który był okazem zdrowia? Wszyscy wiedzą, że to zbrodnia lub wymuszone samobójstwo po to, aby nie zaczął mówić.


  Watykan aktywnie chronił niemieckich nazistowskich zbrodniarzy

  wojennych, umożliwiając im bezpieczną ewakuację do Argentyny i USA/  – Każdy rząd ma swoje służby specjalne i tysiące brudnych interesów."
  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2015/10/charamsa.jpg
  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2015/10/charamsa1.jpg  .
 • @1abezmetki 08:51:49
  Pacanczik, a ty z którego rejonu?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:22:41
  Dokładnie, już przyszykowali kolejnego rebe Trockiego z walichą dularów!
  https://marucha.wordpress.com/2017/05/26/trocki-opuszcza-nowy-jork-aby-dokonczyc-rewolucje/
 • @1abezmetki 10:10:26
  Z Petersburgu?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:03:33
  Skoro ma sklerozę to mu cytuję jego własny wpis:

  "Jeśli w ciągu 24 godzin tego nie będzie to ciebie też tu nie będzie a numer IP zostanie zablokowany. Tak się bronimy przed chazarskimi prowokatorami.
  Zrozumiał?

  PS. Masz miesiąc na poszukanie tych "dewocyjnych" tekstów do Putina. Dobrze wykorzystaj.
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 06.08.2018 21:23:32"

  wpis pochodzi z notki:
  https://slepamanka.neon24.pl/post/144963,czy-emigrant-ma-prawo-wypowiadac-sie-na-tematy-polskie#comment_1479048
 • @1abezmetki 10:10:26
  ochota na boty :)
 • @Nibiru 10:23:55
  No i co? Cały miesiąc ci nie starczył.
  Może za wolno czytasz albo powinieneś zmienić okulary? :))

  Nie dotarło do was jeszcze, że na tym portalu żydowska propaganda ma małe szanse powodzenia? To dlatego opluwają nas w całym necie. A najprostszy sposób to napisać "pieski Putina" :))))))
 • @1abezmetki 07:38:47
  cyt:
  "@Jarek Ruszkiewicz SL 07:33:31
  Ja się jeszcze nad tobą pomęczę!
  nadużycie link skomentuj
  1abezmetki 16.09.2018 07:35:53"

  @matterhorn 07:55:04
  Plankton, beznadziejny plakton!

  @fretka 08:30:46
  Tak sama bez clon/matki Trojanki - nie bojawszissja?
  nadużycie link skomentuj
  1abezmetki 16.09.2018 08:51:49


  Pogorszyło się Panu?
  Jakiś urlop zdrowotny? Miesiąc wystarczy?
  Pan na tym blogu trolujje i to w sposób niebywale chamski.
 • @1abezmetki 11:29:09
  Bardzo proszę o opanowanie.
  Prześledziłam dyskusję i to właśnie Pan prowokuje blogerów do takiej wymiany "poglądów"
  Tyle...
 • @Astra - Anna Słupianek 11:42:43
  Zamiast tu i teraz zapraszam do retrospekcji, jak byłem/ jestem tu traktowany. To administracja tolerowała taką atmosferę, zamiast w porę interweniować! Równi i równiejsi?
 • @1abezmetki 11:29:09
  Lepiej byś był bykiem.
 • @1abezmetki 06:54:28
  skoro chcesz na "ty", to posłuchaj
  koleś,
  jedno co ci dobrze wychodzi, to puszczanie cuchnących bąków w towarzystwie - na tym głównie polega twoja merytoryczność - zatem usunąłem twoje, co "celniejsze" komentarze,

  - bąki puszczaj na swoim blogu, masz tam właściwy klimat.
 • @Rzeczpospolita 11:58:08
  Wierny putinowskiej Satrapii!
 • @1abezmetki 11:59:56
  Oszołom!
 • @fretka 12:02:46
  RosGwardia bijące serce Kremla!
 • @1abezmetki 12:02:06
  koleś,
  chyba nie o to ci chodziło ...

  - powinieneś chyba napisać mniej więcej tak:

  Wierny USraelskiej Satrapii!

  1abezmetki
  _____________________

  ale tego bąka zostawiam, ponieważ jednoznacznie wskazuje na mocodawców twojego trollingu
 • @1abezmetki 12:09:08
  Pozwolisz, że pojadę klasykiem
  ''lać i patrzeć czy równo puchniesz!''
 • @Rzeczpospolita 11:58:08
  Niepotrzebnie usuwałeś.
  Teraz nikt nie będzie mógł sprawdzić co to za cham i idiota.
 • @fretka 12:12:19
  Ten pan po raz kolejny idzie na miesięczny urlop zdrowotny od jutra.
  Uważam również, że skoro mu nikt tutaj nie pasuje powinien zmienić portal.

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 12:15:50
  I prawidłowo, gonić tego matadora. Wbijanie szpileczek to jego specjalność
  Pozdrawiam.
 • @Talbot 08:24:30
  "A no przybyli, tylko gdzie oni się podziali?"

  1. Ruscy częściowo ich wytłukli podczas wojny Białych z czerwonymi.
  2. Część odeszła do krainy "wiecznych rewolucji" dzięki własnym "reformom"
  3. Po dojściu Stalina do władzy, zaczęli uciekać skąd przybyli.
  4. Część się zamaskowała i przetrwała - teraz znów chce "reform"

  "Potrzeba kilku pokoleń, aby Rosjanie mogli powiedzieć, że nie są już niewolnikami ideologii totalitarnej."

  Pomocna w tym ma się wg Ciebie okazać globalna dominacja dolara, bazy NATO wokół granic Rosji, nowe prowokacje zachodu, wyprzedaż majątku narodowego i zasobów naturalnych, brak suwerenności monetarnej czy może zadłużenie na biliony dolarów? Poddanie się NWO?

  Dobrze się czujesz?
  Przedtem odwracasz kota ogonem, a teraz znów piszesz jakieś dyrdymały o "ideologii totalitarnej" - co to ma być? Takim "konkretem" to się można podetrzeć.

  Może Ruskich znów od tej "ideologi totalitarnej" mają "wyzwalać" ci sami, co ich w nią wpędzili?
 • @1abezmetki 11:50:01
  Równi i równiejsi?
  Na twoim blogu nie na równych i równiejszych. Są tylko "równi"
  Ale ty w swoim egocentryźmie tego nie widzisz. Skoro traktujesz gości na swoim blogu, a nie zgadzającymi się z twoim punktem myślenia jako persona non grata, więc nie dziw się, że na innych blogach jesteś traktowany tak samo. Nikt nie lubi takich pyszałkowatych omnibusów, więc stąd takie reakcje. Blokujesz u siebie osoby, na których blogach uwidaczniasz twój zero-jedynkowy punkt widzenia...
  Mam u ciebie bana, ale wali mnie to. Rzadko czytam twoje wklejki z rosyjsko-żydowskiej prasy, i tylko trud przetłumaczenia tych idiotyzmów zasługuje na uznanie. A czytam je, bo lubię to odczucie, kiedy wiem że ktoś kłamie. I czytam te bzdury dla rozrywki....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:57:57
  "...zbanował profilaktycznie prawie wszystkich i w efekcie "dyskutuje" sam ze sobą."
  Choć to nie ta liga, to wprowadza na swoim blogu pryncypium autora słynnych słów : "Wer Jude ist, bestimme ich!"....
 • @AgnieszkaS 16:56:52
  //Tak nie postępują blogerzy/dziennikarze, którzy uznają wolność wypowiedzi innej osoby, jej prawo do posiadania własnych poglądów //

  No właśnie, powiedz to temu bezmetki, który zbanował na swoim blogu wszystkich, którzy mieli choć trochę inne zdanie i zadawali niewygodne pytania. A teraz ten typek ma czelność przychodzić na blog osoby, którą u siebie zbanował i smrodzi.

  Gdyby to ode mnie zależało to wyleciałby z hukiem i to nie na miesiąc.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:32:59
  Wasza komórka dywersyjna jest już całkowicie zdekonspirowana własną niekompetencją, groteskowym prymitywizmem i obcą etyką walącą po oczach już przy pierwszym kontakcie. Jako "umoczeni" możecie spodziewać się typowej w takich wypadkach drastycznej reakcji centrali. Tak więc nie pij herbaty na mieście, a klamek dotykaj raczej w gumowych rękawiczkach.
 • @Nibiru 17:18:35
  Wracaj do Sakiewicza... Czego szukasz w tej "komórce dywersyjnej"?
 • @AgnieszkaS 16:56:52
  pełna kultura - a co ? forum dla wszystkich to dla wszystkich
  kara dla wszystkich to...... prawie wszystkich
  a zresztą
  pozdrawiam  I pod tym podpisuje się zaprzysięgły - przynajmniej za takiego się kundel podajesz - żydo-katolik?

  Oczywiście nie jestem tym zaskoczony, bo na tym właśnie polega żydo-katolicyzm syjonistów.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145505,maly-antos#comment_1487165

  1* - Norymberga dla kreatur pokroju kundla Husky

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145177,pakt-ludobojcow#comment_1482309
 • @AgnieszkaS 16:56:52
  I nie bronię 1bezmetki u którego też mam już bana
 • @AgnieszkaS 17:38:38
  //Tu chodzi o "niewłaściwe" poglądy.//

  Głupoty piszesz.
  Gdyby tak było to nie było by tu już dawno Huskego i Talbota. Tylko, że oni potrafią się zachować i nikogo na swoim blogu nie banują bo mają jaja i potrafią się bronić. A bezmetki to zwykły buc.
 • @Husky 17:37:09
  //I nie bronię 1bezmetki u którego też mam już bana//

  Nawet ty???
  Sam przyznasz, że to już są jaja :)))))
 • @AgnieszkaS 18:17:37
  Nie wiem ale przy okazji mogę się spytać.

  Chyba nie chcesz porównywać pana Jeznacha z bezmetki?
  Pierwszy to wyjątkowo kulturalny i kompetentny facet a drugi to cham, prostak i zadaniowany troll.
 • @AgnieszkaS 16:56:52
  "Nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo jestem Wami zdegustowana."

  Oczywiście de gustibus non est disputandum (o gustach się nie dyskutuje), nie mniej jednak świadczą one o upodobaniach, które w Pani przypadku zdradzają - i nie pierwszy to już zresztą raz - syjonistyczne predylekcje.

  Szkoda tylko, że umiejętność czytania ze zrozumieniem nie dorównuje Pani niewymownej trosce o dobro portalu - polecam szczególnej uwadze passus:
  "Czy uważa Pani, że Dariusz Kosiur miał prawo nazwać 1bezmetki syjonistą".

  Uczciwość i kultura dyskusji nakazywałyby wskazanie odnośnego fragmentu mojego tekstu, który stanowiłby potwierdzenie Pani troskliwej insynuacji. Aczkolwiek uważam i zdecydowanie przychylam się do stwierdzenia - czynię to jednak dopiero teraz -, że bloger 1bezmetki więcej ma z syjonisty, niż z polskiego patrioty, czy nacjonalisty.

  "No cóż, Wszyscy pałacie taką miłością do Chin i rzecz oczywista do Rosji (...)"

  Konstatacja całkowicie błędna. Nie o miłość tu idzie i nikogo do niej zmusić nie można, a i potrzeby takowej także nie ma. Rzecz jest o wiele bardziej prozaiczna. Chodzi o wspólnego Rosji, Chinom i nam, Polakom (i znakomitej większości społeczeństw, państw na świecie), wroga, jakim jest światowy, zbrodniczy syjonizm i rzecz oczywista syjonistyczne, zbrodnicze imperium USA.
  Jednak tego prostego wniosku nie pozwoli delikwentowi sformułować:
  a) polityczna głupota
  lub
  b) zlecony zadaniowy trolling blogera, komentatora.

  Pozostawiam do Pani oceny, czy Pani wnioskowanie zalicza się do grupy a), czy grupy b).
 • @AgnieszkaS 18:29:29
  // Ten "buc" ma poglądy przeciwne do tych promowanych z taka energią na Neonie, a w szczególności przez Pana.//

  Tu nie ma "promowanych poglądów", promowane są dobre notki. 1bezmetki wielokrotnie był na jedynce.
  Jeśli się z kimś nie zgadzam to z nim dyskutuję ale z tym bucem się nie da z przyczyn technicznych.
  Jeśli już prowadzi taką politykę to niech siedzi na swoim blogu a nie włóczy się smrodzić po blogach zbanowanych przez siebie blogerów.

  Ja swoje poglądy potrafię obronić i na moim blogu nie ma zbanowanej ani jednej osoby.
 • @AgnieszkaS 18:36:07
  "Zasady owszem są, ale dla tych nielubianych, którzy nie potrafią się znaleźć w samo adorującej się grupie wybranych."
  W swoim zacietrzewieniu nie pojmuje Pani o co w tym wszystkim chodzi.
  Przecież nie o poglądy bezmietkiego. (Swoją drogą ciekawe porównanie bezmetkiego z powiedzonkiem z czasów Moczara : "Kto nie z Mieciem, tego zmieciem") tylko o sposób traktowania komentatorów swoich wklejek, które w pełni pokazuje w/w cytat....
  Skoro korzysta z gościnności NEonu, niech będzie również gościnny dla komentatorów mających odmienne zdanie.
  A już żądania zamieszczania wyłącznie merytorycznych wypowiedzi, jest jakąś aberracją. Jak można merytorycznie komentować głupoty....
 • @SZS 19:16:09
  //ak można merytorycznie komentować głupoty....//

  Dokładnie :))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:29:42
  Dokładnie tak!!
  dla basuąjących mu srająco grzeczny , przy każdej próbie innego zdania dno mech i wodorosty.

  Ja nie piszę na jego wypocinach, ale zbanował chyba z 10 blogerów.
  Spluł portal z parę razy, wtyka się do każdego bloga z komentami do autora lub komentatorów typu: Zalecam, uważam, nie należy, nalezy..takich "uwag do innych blogerów są dziesiątki.

  HAŃBA AGENTURO!
  Oto i cała obłudna fasada Neon24 runęła. Czy jest jeszcze ktoś kto ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia co do ich wiarygodności?
  Boją się prawdy jak diabeł święconej wody!
  TO A-G-E-N-T-U-R-A! Niezdolna do zachowania - nawet - pozorów!
  Nie stać ich nawet na próbę uzasadnienia haniebnego zachowania! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY!
  GROZA UMIERAJĄCEJ NAUKI
  1abezmetki 02.01.2018 18:03:22

  po czym wpdala sie w ten wredny portal ponownie, taki stęskniony.


  @matterhorn 08:05:29
  Za - sumarycznie - ignorancję i chamstwo blokuję dalszy dostęp.
  To Nie Życie - czyli - Jak Jest
  1abezmetki 18.03.2018 09:55:45


  @hamurabi 15:20:16
  Ostrzegam, jeszcze jedno pomówienie facet, a spuszczę cię ze schodów!
  Od Stalina do Putina...
  1abezmetki 16.03.2018 19:54:44


  @chrisdigger 08:37:21
  U mnie nie polatasz. Jeszcze jedna personalna napaść i wypadasz z gry!
  Pluszkiewicz: Rosja to nie ZSRR. ZSRR to nie Rosja!
  1abezmetki 07.02.2016 08:46:52
  Administracja!
  Komentarze osobnika o nicku "trybeus" pozostawiam jako uzasadnienie dla jego wydalenia z mojego blogu.
  Płyty tektoniczne cywilizacji znów drgnęły...
  1abezmetki 24.03.2016 06:17:55


  TU ZWRACA SIĘ DO BLOGERKI:
  @fretka 10:09:46
  cuchniesz "oszczaną szmatą"!
  DWIE Różne OJCZYZNY.
  1abezmetki 15.10.2017 10:19:55

  Ato a props blogerów piszących kiedyś ,2 lata temu o wojnie w Donbasie!
  GDZIE oni SĄ?
  Gdzie się podziali ci wszyscy apologeci NowoRosji sprzed kilku lat,
  z ich kiczowato-prowincjonalną czułostkowością, pełną pieprzonych kwiatków, kotków i piesków i niemowlaków, jak kartofle - w krasnoarmiejskich mundurkach.
  Mieli sukinkoty czelność dyktować mi co powinienem czytać i tłumaczyć i sumitować się, czemu nie ma mnie w szeregach bohaterskich opołczeńców. Była nawet taka cipa w pretensjach, nie na miarę, która szyderczo nazywała mnie "Mykołą".
  "Gdzie oni są?": https://www.youtube.com/watch?v=LufyqNb56fo
  Nowe qrwa dyrektywy; wygasić temat, entuzjazm i wyleniałe sumienia?
  Igor Striełkow: Sytuacja Militarna w Donbasie...
  1abezmetki 18.05.2018 05:47:48

  A następnie wpis o chamstwie na blogu!i znowu "zalecenia i pogróżki"
  @Astra - Anna Słupianek 20:36:13
  Moja propozycja miała na celu jedynie racjonalne usprawnienie funkcjonowania Portalu, przez ukrócenie agresywnych nadużyć. Jeśli mobbing i chamstwo, mają tu być, aprobowaną normą, to będę musiał się zastanowić i znaleźć odpowiadające mi, rozwiązanie problemu.
  Pzdr.
  Borys Grigoriew: Czy Rosji Pisane, Być -SUPERMOCARSTWEM?
  1abezmetki 14.06.2018 08:27:59

  Dla obrończyni pani Agnieszki:
  Może pani sprawia niedoścignioną przyjemność jak nazywa się ją : oszczaną szmatą lub "cipą".
  Zwłaszcza jak nie podziela pani czyichś poglądów???
  To już pani sprawa!!

  To zachowanie jest określona jednostka chorobowa!!!
  Czyta portal trochę ludzi z zagranicy też.Bardzo ładny obraz sie im przedstawia.
  Poza tym g... to kogoś obchodzi jakie ja mam poglądy.
  Nie podoba się???? wszyscy mają myśleć tak jak paru "blogerów"i jedynie słuszna partia czy partie??skądś to już to znamy,powtórka z rozrywki???? zalecam Koreę Północną jako miejsce zamieszkania!
 • @AgnieszkaS 19:47:01
  A broń sobie tego niewydarzonego "blogera", twoja wolna wola :)
  Ja swojego zdania nie zmienię i dochodzę do wniosku, że albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jedynym twoim celem jest dokopanie portalowi. To też możesz byle nie przekroczyć pewnej granicy.

  Gdybym mógł skomentować tę "wiarygodną notkę" na blogu bezmetki to zrobiłbym to fachowo i kulturalnie mimo, że napisał bzdury. No ale nie mogłem...
  Moim zdaniem jest to bezmyślny, zadaniowany troll, który wie co robi banując kogo się da. Po prostu nie ma argumentów a sprytny chwyt z tłumaczeniami rosyjskojęzycznych, żydowskich "źródeł" może działać na naiwnych ale nie na mnie :)
  Cham, buc, prostak i troll. (to nie jest obraza tylko stwierdzenie faktu)
 • @trojanka 20:01:29
  Dzięki za tę małą kwerendę, to dowodzi tylko temu co napiszę jeszcze raz - buc, cham i zadaniowany troll. Dla takich nie ma tutaj miejsca.
  Smutne jest jednak to, że za miesiąc wróci i znowu zacznie smrodzić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:06:58
  Są takie osobniki płci obojga, uważające się za wzorzec metra w Sewr pod Paryżem!
  W wielu przypadkach, są z wyższej rasy...lepsi, wybrani!!lub mitomani!
  Wszystko oceniają podług własnej osoby, inni nie istnieją!!taki wzorzec , innych nie ma!!
 • @AgnieszkaS 20:15:48
  O ile sobie przypominam to 1bezmetki nikogo nie obraził.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 16.09.2018 19:47:01

  Skoro określenia które podałam nie sa obrażaniem, to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać!!
  Wydaje pani ocenę wyłącznie na podstawie łaskawych komplementów którymi panią ten osobnik uraczył!
  To jak się zachowuje w stosunku do innych blogerów czy do portalu, już panią nie interesuje!No cóż ,ta charakterystyczna wyimaginowana "wyższość" dała o sobie znać!!dlatego się rozumiecie.
  Nie kontynuuję dyskusji, bo nie mam ochoty na nią ...z Panią!!
 • @AgnieszkaS 20:15:48
  To, czyj robię przekrój to nie pani sprawa!!

  Po wtóre, jak pani nie dopowiada poziom językowy, kulturalny, merytoryczny i pozostałe poziomy to co pani tu robi, na tym wrednym portalu???
  Pracuje??troluje??męczy się??zabija czas??
 • @trojanka 20:29:33
  Swój swego zawsze wyniucha :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:54
  Dlatego nie pisze wielu blogerów, o to chyba chodziło!kiedyś Neon tętnił życiem. Interesariusz miał po 10.000 wejść dziennie!Nawet jak były kotki i pieski!!

  Było Forum, piszesz co czujesz, co uważasz, co cie wkurza , cieszy, smuci, co byś chciał, oczekiwał... nie to co jeden z drugim psychol sobie życzy i "dyktuje"!
 • @trojanka 20:41:06
  //kiedyś Neon tętnił życiem. //

  Tętnił to może trochę na wyrost ale był dużo większy ruch.
  Ale dlaczego jest jak jest to już pytanie nie do mnie :))
 • @AgnieszkaS 20:56:10
  //Dlaczego wspomina Pani o tym dopiero teraz, przy okazji notki na temat zachowania banków chińskich wobec banków rosyjskich. //

  Nie wiesz czemu? Bo wszystkie ruskie onuce zadrżały, że taki świetny, kulturalny bloger bezmetki objawił publicznie straszną prawdę...

  Puknij się kobieto w łeb i nie pisz głupot.
  Po prostu cham przegiął pod tą notką, zebrało się i dostał od wielu po łbie. Zapracował solidnie i to wcale nie powielaniem głupawych tekstów, na które nikt nie zwracał uwagi. Tu każdy pisze co mu się podoba.
  Ty też.
 • @AgnieszkaS 20:56:10
  Wherever you're going
  be happy with yourself
  8-)))))))))))))))))))
 • @AgnieszkaS 21:20:00
  //Ano w taki, że wziął tekst z wiarygodnego żródła i go przetłumaczył//

  Czy do ciebie nie dociera, że to co on tłumaczy i z jakiego źródła nie ma ŻADNEGO znaczenia? Masz jakieś urojenia.

  Nie zachowuje się jak bloger tylko jak zadaniowany troll a w dodatku cham i prostak. To jest powód urlopu. Szkoda tylko, że nie dożywotniego.
 • @AgnieszkaS 21:26:35
  Don't rush...

  8-)))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DmpNulWWwAASPKj.jpg


  Good Night
 • @AgnieszkaS 19:12:23
  I cóż, elokwencji już Pani nie staje, żeby odnieść się do mojego komentarza. Tak to niestety już bywa, gdy gra się nie uczciwie - dobrze, że ma Pani przynajmniej tego świadomość, bo inteligencji Pani odmówić nie mogę.
 • WPS
  Chcesz posłuchać czegoś z sensem o Chinach, to niestety posłuchaj posłuchaj po rosyjsku:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=199&v=74m2QvQYrCI
 • @stanislav 00:31:18
  https://www.youtube.com/watch?v=Rv5LKtkvwS0
 • @stanislav 00:39:42
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=dgqNU5BdZ2Q
 • @stanislav 00:31:18
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=AiRFjMCAU_k
 • Sen o potędze.
  Ech, gdyby tak można było wziąć intelektualistów z Rosji( weźmy na ten przykład Bykow razy dziesięć) i wymienić na zdolnego matematyka z Chin. W proporcji 10:1, to choć Rosja jest mało zaludniona ale i tak byłoby na plusie.
 • @AgnieszkaS 17:38:38
  Na potwierdzenie Pani faktów cytuję:
  "Mam sugestię: odpierdol się palancie ode mnie. Bo jak się spotkamy - to w mordę dostaniesz bezpośrednio. Reprezentujesz, chuju, patriotyzm onanisty." - Krzysztof J. Wojtas, 13.10.2015 01:24:26
  "W gruncie rzeczy jesteś świnia i głupek.” - Rzeczpospolita 21.01.2017 18:55:59 
  „żydowski gnojku” - Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2017 10:09:37
  „żydowski gnojek Zdzich” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 10:39:0
  „Syjonistyczną gnidę zawsze rozpoznamy, niezależnie od tego, jaki sobie wymyśli nick." - Rzeczpospolita 08.10.2017 14:32:37
  „Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze. Wylecisz stąd.” - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51

  No i wyleciałem. Główny Wajchowy Ruszkiewicz pozostał.
  W prawdzie oddał Oparze pożyczony motocykl, ale kluczyk trzyma przy sobie.
 • A na czym nam zależy?
  Wiadomo nie od dziś, że w przestrzeni internetowej, podobnie jak w TV i radiu, trwa walka informacyjna. Jesteśmy atakowani wiadomościami z każdej strony, w wielu przypadkach są to wiadomości niekompletne, zmodyfikowane lub zawierające jawny fałsz w celu wywarcia określonej reakcji.
  Cóż w tym dziwnego, że atakowana jest Rosja, Chiny, USA, Niemcy czy inni dookoła? Nawet Polska jest atakowana.
  Ważne, aby nie dać się za bardzo wciągnąć w takie najeżdżanie raz na tych, raz na tamtych, itd.

  Pytanie zasadnicze pozostaje nadal aktualne - na czym nam zależy? Na tym aby o Rosji mówiono dobrze, z wyniosłością, oraz aby traktowano ich dostojnie, z rewerencją? Czy może lepiej jeśli inni ich zwymyślają, będą źle traktować, sankcjonować, itd.?
  (podobnie dotyczy to innych państw ościennych do Polski)
  Z kwestii społeczno-ludzkiej - owszem - jest to podłość, bowiem większość polityki i tego oczerniania i tak spada na zwykłych ludzi.
  Ze zwykłymi ludźmi warto obchodzić się jak normalnie z sąsiadami, bo przecież oni nie są winni działaniom polityków czy służb specjalnych. To najczęściej tacy sami ludzie jak my, więc nie ma co działać przeciwko indywidualnościom.
  Zaś z drugiej strony - czy zależy nam na silnych sąsiadach, na silnych państwach, silnych politykach zarządzającymi sąsiednimi państwami? Im są silniejsi, tym Polska jest słabsza, czyż nie?

  Zatem na czym nam zależy?
  Pozdrawiam
 • @Takitamzdaleka 10:31:42
  // Im są silniejsi, tym Polska jest słabsza, czyż nie?//

  Nie.Polska jest słaba ponieważ jest słaba.Nie zaś dlatego że sąsiedzi są silniejsi.
  I wogóle cóż to za dziwaczna logika? "Beata jest ładna ponieważ Ania jest brzydka.Jeśli nie daj boże Ania podda się chirurgicznej korekcji nosa to w skutek tego zbrzydnie Beata" no pogratulować @Takitamzdaleka !!!
 • @ikulalibal 10:46:37
  Pana/Pani przykład jest nieodpowiedni do mojej wypowiedzi i na swój sposób niedorzeczny.

  Ale podpowiem coś, co będzie przystępniejsze, pewien przykład, przerysowany, nierzeczywisty, ale oddający właściwość:
  - jeśli Polska jest jak krzepka grupa ludzi z pałką w ręku, z długim mieczem, w lekkiej zbroi,
  - zaś sąsiedzi są również reprezentowani przez równoliczne zróżnicowane grupy ludzi, ale z pistoletami w jednej dłoni, zaś z rózgami w drugiej,
  to można powiedzieć, że są od nas silniejsi, bo z miejsca nas wystrzelają.

  Jeśli jednak nasi sąsiedzi poprzez zaniedbania, chaos wewnętrzny, upływ czasu, brak środków na modernizację czy propagandę stracą zdolność bojową, pistolety będą się zacinały, albo w ogóle nie będą działały, to czy ich sytuacja będzie lepsza czy gorsza od naszej? Czy nasza sytuacja będzie się polepszać czy pogarszać?
  Tak samo w rzeczywistości - czy zależy nam na silnych sąsiadach, na ich spokoju wewnętrznym, zdyscyplinowaniu, zorganizowaniu i ładzie?

  Pozdrawiam
 • @Takitamzdaleka 11:11:32
  Ten pański wywód to filozofia-okryjbida żeby nie powiedzieć " mentalne dziadostwo".Że też nie wstydzi się pan pisać takich rzeczy.(przeważnie ludzie wstydzą się własnego obskurantyzmu )

  //pistolety będą się zacinały, albo w ogóle nie będą działały//

  albo będą tekturowe :))) z tego co wiem na to już kiedyś czekaliśmy z wiadomym skutkiem.Dla wzmocnienia efektu deja vu powinien pan wspomnieć że "Polska nareszcie znalazła się w dobrym towarzystwie"
  A nie lepiej tak: "co by się tam nie działo za miedzami my będziemy konstruować i produkować takie pistolety że klękajcie narody.Cały świat nam pozazdrości tych pistoletów.A kasiore będziemy czesać za te pukawki taką że nie wiem."

  // jeśli Polska jest jak krzepka grupa ludzi z pałką w ręku,//

  Od pięciuset lat z okładem mamy kłopoty ze skrzyknięciem w miarę "krzepkiej grupy ludzi".
  I o ile czasami udaje nam się znaleźć "pałkarzy" to do "mózgowców" mamy wybitnego pecha.To powód dla którego od czasu do czasu wygrywamy bitwy natomiast wojny zawsze przegrywamy.
 • @AgnieszkaS 23:55:01
  Ależ jak najbardziej uwzględniłem "niezależne myślenie i analizowanie" i to z każdego dowolnego punktu widzenia.
  Rzecz w tym, że owo "niezależne myślenie", które Pani zaprezentowała może być a) polityczną głupotą lub b) zleconym zadaniowym trollingiem blogera, komentatora.
  Tak więc wszystko się zgadza.

  "Wielkiej wojny pomiędzy Stanami a FR nie będzie." - i ja mam taką nadzieję, ale pewności już nie. Zdesperowany Żyd zarządzający USraelem może się zachować nieobliczalnie.
 • @Zdzich 09:49:48
  Panie Dzidek,
  "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem." - Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8

  Zatem Pan jesteś bez grzechu! - Ale czy aby na pewno?

  Oj, faryzeuszek z Waści nie lada.
 • @Rzeczpospolita 14:28:46
  Nie wiem zbyt dużo o faryzeuszach, ale ja nie lubie pozostawać dłużnym.
  Raczej wierzę w amerykańskie przysłowie: What goes around that comes around. Wcześniej lub później się sprawdza. W życiu prywatnym wcześniej, a w politycznym później.

  W kwestii Żydów, już nie raz dostali wpierdal za swoje postępowanie. Mniej więcej co sto lat, i jeszcze dostaną, gdyż jak widać, wniosków z tego nie potrafią wyciągnąć.
  Amerykańskie przysłowia są bardzo życiowe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930