Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 4481 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wczoraj minęła rocznica napaści ZSRR na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie 1 września 1939 r., nie agresja Niemiec na Polskę, a 17 września 1939 r. i wkroczenie do Polski wojsk ZSRR, staje się dniem największej tragedii Polaków.


 

Brama żydowska – tak Żydzi w II RP witali zwycięskie armie III Rzeszy i ZSRR we wrześniu 1939r.

 

 

 

 

Obowiązująca w IIIŻydo-RP/Polin wykładnia historyczna:

„Niedziela 17 września 1939 roku była dniem sowieckiej napaści na Rzeczpospolitą Polską. To był początek niewypowiedzianej wojny, rozpoczętej w momencie, gdy impet niemieckiego uderzenia na Polskę wyraźnie osłabł. Była jeszcze szansa na znaczące przedłużenie polskiego oporu, a przez to skłonienie Wielkiej Brytanii i Francji do aktywnych działań militarnych przeciwko Niemcom na Zachodzie, co – przy ówczesnym, niepełnym jeszcze potencjale Wehrmachtu – mogło mieć duże znaczenie dla przebiegu wojny, mogło powstrzymać jej eskalację na cały świat.  P.Szubarczyk „Czerwona apokalipsa”

A zatem, główną winę i zarazem odpowiedzialność za zbrodnie II wojny światowej, za jej trwanie, należy przypisać ZSRR, a ponieważ między ZSRR i współczesną Rosją istnieje polityczna ciągłość, to ta odpowiedzialność spada także na Rosję – na Rosję pod reżimem W.Putina. I są dzisiaj w Rosji W.Putina siły, które to rozumieją i wspierają dekomunizacyjną politykę IIIŻydo-RP/Polin i walkę jej władz z ciągle trwającym imperializmem rosyjskim: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-HWqpc23_aE

 

Tak więc nie 1 września 1939 r., nie agresja Niemiec na Polskę, a 17 września 1939 r. i wkroczenie do Polski wojsk ZSRR, staje się dniem największej tragedii Polaków. Taka jest obowiązująca wykładnia historycznej polityki syjonistycznego rządu PiS – Partii interesu Syjonistycznego – według, której naszym największym wrogiem ma być współczesna Rosja.

I wszystko się zgadza. Na terenie głównej kwatery Hitlera w Gierłoży k/Kętrzyna, w miejscu dokonania na niego zamachu, znajdują się dwie tablice, jedna upamiętniająca niemiecki ruch oporu przeciw nazizmowi, druga upamiętniająca postać zamachowca, Clausa von Stauffenberga, który podłożył bombę. Na nasze szczęście był to zamach nieudany. Tablice zainstalowano po roku 1989, a więc po pojednaniu polsko-niemieckim, czyli za wiedzą i aprobatą władz żydowskiego reżimu IIIRP. A że polityczne poglądy, przynajmniej w odniesieniu do Polski i Polaków, płk. Stauffenberga i grupy zamachowców, do której należał, były zgodne z programem nazistowskiej IIIRzeszy, czyli z Generalplan Ost (plan wyniszczenia Słowian), to przecież nic nie szkodzi, w końcu ten plan nie tylko pozostaje aktualny nadal, ale jest realizowany i to nie przez władze NRF, spadkobierców IIIRzeszy, ale przez władze IIIŻydo-RP/Polin, spadkobierców żydo-bolszewii.

Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania wilczy szaniec, tabliczka dla Stauffenberga - zdjęcia

Znajomość prawdziwej historii Polski to nasz obowiązek, bo służy celom praktycznym, trwaniu narodu i państwa. Dlatego trzeba ją ciągle przypominać, zwłaszcza w sytuacji, gdy media i oświata zostały opanowane przez syjonistycznego okupanta.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=B0H4hIRkIcY

 

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @
  Trochę więcej faktów...

  http://arjanek.neon24.pl/post/136408,rewizja-paktu-ribbentrop-molotow-i-ii
  http://arjanek.neon24.pl/post/136526,rewizja-paktu-ribbentrop-molotow-ii-ii
 • Czyś pan oszalał?
  Związek Radziecki nie napadł na Polskę - bronił Białorusinów i Ukraińców przed polskimi Panami.
 • @Autor
  mnie jednak ciekawi, co by było gdyby Polska przyjęła propozycję Niemiec sojuszu przeciw Rosji? Odrzucenie tego sojuszu zaskutkowało ruiną kraju i Narodu w odwecie za nieprzyjęcie sojuszu. W ten plan zniszczenia Słowian wierzę/nie wierzę, ale Czechów nie eksterminowano, to daje do myślenia.
  Chociaż wątek Judeopolonii daje dużo do zastanowienia, czy jednak stało się jak stało, bo miało się tak stać? Plany i decyzje zapadały na tajnych spotkaniach w Jerozolimie, na które żołnierz elit Piłsudski był zbyt cienki, aby go zaproszono nawet??? Historia jest ciekawa, bo wiele nie wiemy..

  Moim zdaniem, Polska graniczyła by z Chinami, była by zasłużonym środkiem Europy, a że wasalem Niemiec? Pewnie na lepszej pozycji niż obecnie, bo wasalem Niemiec jesteśmy, chyba nie zaprzeczysz? Śmiem twierdzić, że po tym sojuszu, żyło by nam się obecnie lepiej niż Czechom.

  Ja nie jestem filozofem, tylko logistykiem, postrzegam Świat inaczej niż nawet inżynierowie, bo planuję do przodu, a nie na chwilę obecną stojąc zarazem twardo na faktach/danych :)))
 • @wk..ny 18:39:46
  Włosi taki sojusz zawarli z IIIRzeszą (1936-43) - i jak zostali potraktowani, zarówno cywile i wojskowi -?

  Generalplan Ost, GPO

  Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia
  Polacy 80-85%
  Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
  Białorusini 75%
  Ukraińcy 65%
  Litwini 85%
  Łotysze 50%
  Estończycy 50%
  Czesi 50%
  Łatgalowie 100%

  za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni

  Czesi także byli przeznaczeni do eksterminacji.
  Charakterystyczne w Generalplan Ost jest to, że im większy słowiański naród tym intensywniejszej podlegał eksterminacji.
  Z intensywnością eksterminacji Słowian dziwnie pokrywa się wielkość mniejszości żydowskiej funkcjonującej pośród danego słowiańskiego narodu. - Co ciekawe, po 1945r. poziom życia w krajach słowiańskich był odwrotnie proporcjonalny do wielkości mniejszości żydowskiej w tych krajach, im większa mniejszość żydowska, tym niższy poziom życia.

  "Polska graniczyła by z Chinami ..."
  Nigdy nie było - ani także nie byłoby - takiego realnego, ani nawet hipotetycznego, wariantu dla Polski. Polski miało nie być - takie były i takie są plany Międzynarodowego Żyda dla Polski.
  Poza wszystkim jest to pomysł wysoce absurdalny nie uwzględniający realiów etnicznych, ekonomicznych, administracyjnych i logistycznych dla takiego tworu państwowego.

  To, co stało się w 1939r. było naprawieniem błędów konferencji w Wersalu.
  Polski miało nie być także po 1945r. Komunistyczni Żydzi chcieli jej włączenia do ZSRR jako jednej z republik, a zachodni alianci widzieli Polskę mniej więcej na kształt księstwa warszawskiego.
  Po 1990r. Międzynarodowy Żyd dopiął swego i Polska znajduje się w likwidacji (załamanie demografii, likwidacja gospodarki).
 • @wk..ny 18:39:46
  "Moim zdaniem, Polska graniczyła by z Chinami, była by zasłużonym środkiem Europy, a że wasalem Niemiec? Pewnie na lepszej pozycji niż obecnie, bo wasalem Niemiec jesteśmy, chyba nie zaprzeczysz?"

  Jest bardzo źle :-(
  Wasalem szkopów jak piszesz jesteśmy - i sami się w to wepchaliśmy (bagno UE)
  Dlatego nie wierzę, że jak byśmy wtedy z nimi uderzyli na ZSRR nasza pozycja byłaby lepsza. Prognoza jest teraz na 12mln w 2100r.
  Wtedy pójście z kimkolwiek na kogokolwiek było złe. (lata 45-56) Jednak potem udało się odbudować przedwojenną liczebność. Myślę, że ze szkopami nie byłoby na to szans.
  Przyczyną może być to, że rewolucja w Rosji się udała, ale nie do końca i w zasadzie zawsze istniał tam nurt antyrewolucyjny chociażby związany z Cerkwią. Być może i Stalin do niego należał. Dlatego usrael nie zapuścił tam swoich macek w wersji bolszewickiej do końca, chociaż cena, którą za to zapłacili Rosjanie jest niewyobrażalna. Wolę nie myśleć, co by było gdyby padło na nas...
  W Rosji trzeba było rewolucji, wojny domowej i bolszewickich mordów żeby powstał ZSRR. Szkopy zrobili wszystko demokratycznie. Inna sprawa kto im tę demokrację podsunął i dlaczego wypaliło. Pewnie mentalność. A jeśli mentalność to protestantyzm. A jeśli protestantyzm to w zasadzie znów rewolucja na tyłach. A za nią? Imperium Osmańskie? I "handlowi" "pośrednicy"?. W Niemczech przyjęła się lepiej niż w Rosji bo i liczebność i głębia strategiczna mniejsza...
  Nie wierzę w sojusz ze szkopami.

  Pozdro!
 • @Rzeczpospolita 19:41:08
  Cyt://Generalplan Ost, GPO//


  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/33/Bundesarchiv_Bild_183-B01718%2C_Ausstellung_%22Planung_und_Aufbau_im_Osten%22.jpg

  Pod zdjęciem jest napis: Rudolf Hess, Heinrich Himmler, Philipp Bouhler, Fritz Todt i Reinhard Heydrich, słuchają Meyera prezentującego Generalplan Ost na wystawie 20 March 1941

  Nie żartuję, naprawdę jest tak napisane:)

  Autorze komentarza czy Pan naprawdę w to wierzy?
 • WPS
  Nie ulega wątpliwości, że system polityczny ukształtowany po antyrządowym i antykonstytucyjnym zamachu państwowym z maja 1926 r. był systemem nie tylko autorytarnym, ale w istocie antynarodowym i zgubnym dla państwa. Sanacja wprost uległa interesom lobby żydowskiego w Polsce oraz stała się narzędziem żydowsko- anglosaskiej polityki globalnej. Rękoma i potencjałem gospodarczo-ludzkim Niemiec i Polski światowe lobby żydowsko-anglosaskie realizowało swoją batalię przeciwko Rosji. Kiedy żydowsko- bolszewicki scenariusz światowej rewolucji ( na początek europejskiej -po trupie carskiej Rosji, a potem narodowo-ludowej Polski) zawiódł- przygotowano i sprowokowano wyniszczający konflikt niemiecko – rosyjski. Ofiarą tego scenariusza padła Polska za sprawą Piłsudskiego i jego masońskich generałów i pułkowników. Ta nieodpowiedzialna i wyzbyta strategicznego myślenia grupa papierowych tygrysów została użyta jako chłopiec na posyłki przez wyrachowanych, cynicznych żydo-anglosasów. Wykreowano wizerunek śmiertelnego wroga na wschodzie ( Stalina i komunistycznego ZSRR) i potencjalnego sojusznika na zachodzie ( Hitlera i faszystowskich Niemiec). Stąd brak jakiejkolwiek elastycznej polityki polskiej wobec ZSRR i zgubna tolerancyjność i flirtowanie ( pod namową żydo-anglosasów ) z Niemcami ( patrz faktyczny pakt o „nieagresji i przyjaźni” z hitlerowskimi Niemcami ze stycznia 1934 r.,ugruntowujący de facto słabą jeszcze w tym czasie władzę Hitlera- ćwierć żydowskiej marionetki w rękach światowego żydowskiego lobby).

  Po zamachu majowym 1926 r. wypowiedziano walkę ruchowi narodowemu i ludowemu- prawdziwym ostojom polskości. Rozpoczęto prześladowania działaczy ludowych i narodowych oraz próbowano zakonserwować zgubną, antynarodową strukturę społeczno- gospodarczą Polski. Wynikiem m.in. tego była klęska wrześniowa oraz zdrada narodu i ucieczka władz państwowych z kraju jesienią 1939 r..
 • @Arjanek 20:40:14
  Podpis pod zdjęciem to podpis pod zdjęciem, a istnienie GPO to istnienie GPO.
  Czyżby nie istniał? ;-)

  Pozdro!
 • @
  1. II-ga Wojna Światowa była zderzeniem dwóch grup żydo-komunistycznych, NSDAP i Centralny Komitet Wykonawczy ZSRR, mających to samo marzenie: „związek nasz bratni ogarnie ludzki ród”.
  Początkowo współpracowali ze soba: Pakt Ribbentrop-Mołotow.
  NSDAP = Narodowo SOCJALISTYCZNA Partia Robotników Niemieckich
  Zobacz związek z Polską Partią Socjalistyczną, Polską Partią Robotniczą, i Komunistyczną Partią Polski.

  2. Główną winą i zarazem odpowiedzialnośćą za zbrodnie II wojny światowej, za jej trwanie, zawsze i wszędzie obarczani są Niemcy, a szczegolnie Naziści, których błędnie i celowo opisuje się jako „utra-konserwatyści”. Jak wiadomo, byli SOCJALISTAMI, czyli Lewicą;

  3. Pomiędzy ZSRR i współczesną Rosją NIE MA żadnej politycznej ciągłości. 24 sierpnia 1991 roku Gorbaczow ogłosił rezygnację z pełnienia funkcji sekretarza generalnego ZSRR (zastąpił go Jelcyn), a Komitetowi Centralnemu nakazał samorozwiązanie. 25 grudnia 1991 roku Michaił Gorbaczow podał się do dymisji. 25 grudnia 1991 zdjęto z masztu flagę ZSRR, a w następnych dniach z mocy prawa ZSRR przestał istnieć. Putin wygrał wybory jako bezpartyjny.

  4. Współczesna Rosja nie jest naszym wrogiem. Zarówno w Rosji, jak i w Polsce zwyciężyły moralność i doktryny Chrześcijańskie po 74 latach tępienia i infiltracji Kościoła!

  5. Walka z żydo-komuną przeniosła się na ziemię amerykanską, gdzie żydo-komuna umieściła siebie na najwyższych stanowiskach państwowych, w mediach, i uczelniach. Są to LEWICOWI aktywiści gotowi stracić życie celem podporządkowania sobie (i Szatanowi) CAŁEGO swiata.
  Musieliśmy śpiewać o tym w Międzynarodówce; śpiewał też znany marksista John Lennon „and the World will be one” po usunięciu religii i granic.
  Sytuacja ta nieszczęśliwie odzwierciedla się na współczesnym życiu w Polsce.
 • @Zdzich 05:04:05
  Panie Dzidek,
  zgadzam się tylko z p.4

  "Współczesna Rosja nie jest naszym wrogiem. Zarówno w Rosji, jak i w Polsce zwyciężyły moralność i doktryny Chrześcijańskie po 74 latach tępienia i infiltracji Kościoła!"

  I od razu dodam, w Polsce zwycięstwo doktryny chrześcijańskiej (dokładnie: żydo-chrześcijańskiej) trwa nieustannie, a wyraża się w: załamaniu demograficznym, likwidacji polskiej gospodarki, wprowadzaniu systemu niewolnictwa, itd.
  W Rosji zwycięstwo doktryny chrześcijańskiej udało się w znacznym stopniu wyhamować po dojściu do władzy W.Putina - stąd ciągłe ataki państw cywilizacji chrześcijańskiej (żydo-chrześcijańskiej) na Rosję.
 • @Arjanek 20:40:14
  Tu jest więcej zdjęć z tej wystawy:

  https://www.google.pl/search?q=Planung+und+Aufbau+im+Osten&client=opera&hs=z3b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiS1P_M5cbdAhWmtIsKHVFJC04QsAR6BAgGEAE&biw=1240&bih=883#imgrc=_

  Np. na plakacie poniżej podane są liczby wysiedlonych Polaków i Żydów

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2018/09/bundesarchiv_r_49_bild-0025_ausstellung__planung_und_aufbau_im_osten__schautafel-1.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031