Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 4481 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Dejudaizacja bezwzględnie konieczna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odjudaizowanie kultury musi być procesem kompleksowym i musi objąć wszystkie sfery społeczno-politycznej egzystencji narodu.


Proces judaizacji Europy rozpoczęty narzuceniem jej chrześcijaństwa obejmuje już dzisiaj całą kulturę, a więc religię, ekonomię, prawo, politykę.

Judaizacja prawa polega na tym, iż nie liczy się prawo, prawny zapis, liczy się wyłącznie jego interpretacja.

 

Powrót do normalności, do sprawiedliwości, do uczciwości, zarówno w życiu jednostek, jak i całego społeczeństwa – w życiu społeczno-politycznym, a więc bezwzględna konieczność odjudaizowania naszej kultury nie może dokonać się tylko w jakiejś jednej sferze społeczno-politycznej egzystencji narodu, musi to być proces kompleksowy, eliminujący wpływy judaizacji z każdej sfery egzystencji narodu i państwa, religii żydo-katolicyzmu (wszystkich religii żydo-chrześcijańskich) nie wyłączając.

 

Wprowadzenie do żydo-chrześcijaństwa tyleż samo wspaniałej, co i fantastycznej postaci Jezusa, żydowskiego rabina, było zabiegiem politycznym, chodziło o doktrynalne oddzielenie Żydów od Gojów, ale jednocześnie umożliwienie procesu judaizacji Gojów.
Inną kwestią jest, że żydowski judaizm – religia monoteistyczna – filozoficznie stoi wyżej od wywodzącego się zeń chrześcijaństwa z jego dogmatem świętej trójcy. Trudno bowiem określić jednoznacznie żydo-chrześcijaństwo jako religię monoteistyczną, bo przecież programowaną przez starożytnych Żydów dla ludów wyznających wielobóstwo.

Temat dejudaizacji naszej kultury nie powinien jednak stać się asumptem do rozważań o istnieniu boga. Czy bóg istnieje, czy nie, to temat doskonały, ale na filozoficzne dysputy, choć nie prowadzą one do jednoznacznych odpowiedzi na to pytanie.
Nasz polski, europejski (chodzi o tzw. cywilizację europejską) problem jest innej natury, jest natury politycznej:

1. – czy powinniśmy być ewangelizowani w duchu żydowskich religii (wszystkich odłamów chrześcijaństwa)?

2. – jakie odnieśliśmy i jakie nadal odnosimy, korzyści jako naród i państwo w wyniku narzucenia nam żydo-katolicyzmu (w Europie pozostałych odłamów żydo-chrześcijaństwa) i honorowaniu tej religii przez władze jako elementu państwowego życia?

 

Poniżej drobny przykład bezprawia, które jest właśnie rezultatem powszechnej judaizacji prawa. Przykładów podobnych można mnożyć mnóstwo. Nie wyłączając przykładu funkcjonowania III RP, czyli faktycznie żydowskiego reżimu zaprojektowanego przy „okrągłym stole”. III RP, czyli w rzeczywistości IIIŻydo-RP/Polin i jej władze jest przecież nielegalna, łącznie z konstytucją III RP, w której zapisano możliwość ograbiania systemu pieniężnego narodu polskiego przez syjonistyczną, finansową międzynarodówkę – to na rzecz tejże syjonistycznej międzynarodówki płacimy podatki.

Żaden uczciwy polski żydo-katolik nie może zaprzeczyć, że Kościół w Polsce współdziałał z żydowskim elementem syjonistycznym zarówno przy tworzeniu III RP jak i jej konstytucji. Żaden uczciwy europejski żydo-katolik, żydo-chrześcijanin nie może zaprzeczyć, że władze Kościoła wspierają syjonistyczny projekt NWO.

Dejudaizacja bezwzględnie konieczna.

 

Dzieje się w IIIŻydo-RP/Polin, czyli nigdzie

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZO7PXvytuco

 

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @ Autor
  No ładnie... ;-)

  Niby szabas, ale pałownicy czuwają ;-DDD

  Ode mnie 5*

  Ukłony
 • @Autor
  Jak zwykle temat właściwy, ale przedstawiony w żydowskiej interpretacji.

  "Proces judaizacji Europy rozpoczęty narzuceniem jej chrześcijaństwa".

  To fałszywe twierdzenie: chrześcijaństwo jest sprzeczne względem judaizmu.
  Prawdziwe byłoby twierdzenie, że nastąpiła judaizacja katolicyzmu.
  A to są zupełnie odrębne kwestie.

  Skoro zaś Pan nie umie rozróżnić katolicyzmu od chrześcijaństwa - to pański problem. Tyle, że do czasu zrozumienia powinien Pan powstrzymać się od głoszenia skrajnie fałszywych poglądów.
 • @
  Ten filmik to chyba jakis kabaret ! Niemozliwe, zeby PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC mialo w swoich szeregach urzedniköw-idiotöw !
  Jeszcze lepszy od przestawiciela prokuratury jest ten, ktöry "nie wie, co powiedziec" .Nie do wiary...
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:34:19
  Chrześcijaństwo wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego. Stanowiło ono zatem naturalny pas transmisyjny dla rozprzestrzeniania się Żydostwa i dla procesów judaizacji.

  Żydo-chrześcijaństwo instalowano w Europie poczynając od jej zachodnich krańców – wyjąwszy wprowadzenie go w starożytnym Rzymie w IV w. n.e. W V w. n.e. wprowadzono je już w Irlandii, w VI w. n.e. w Hiszpanii. Ekspansja żydo-chrześcijaństwa zmierzała z zachodu na wschód. Narzucano je brutalnie i krwawo, siłą, podstępem, szantażem. W ślad za rozprzestrzeniającym się żydo-chrześcijaństwem instalowały się w Europie gminy żydowskie – najstarsza znajduje się oczywiście w Rzymie, w kolebce europejskiego żydo-chrześcijaństwa.

  Żydowskie gminy w Europie powstawały zawsze w najstarszych siedzibach biskupów – Kordoba, Wormacja, Kolonia, Paryż, Praga, Gniezno, Kraków – a więc zawsze zgodnie z kierunkiem podboju Europy przez żydo-chrześcijaństwo.

  Judaizacja chrześcijaństwa, w tym katolicyzmu, to pleonazm - jest to samo, co polonizowanie Polskości.
 • monomania
  chrzescijańśtwo jest uniwersalistyczne, a judaizm plemienny = jak trudno to zrozumieć?
 • @MacGregor 23:12:56
  Nikt temu nie zaprzecza.

  Ktoś, kto rozumie czytany tekst winien zauważyć, że zawiera on potwierdzenie tego zróżnicowania.
 • @Rzeczpospolita 22:53:25
  Bzdety.
  Chrześcijaństwo wywodzi się z zaratusztriańskiej idei współżycia, a też opartej na wcześniejszych zasadach plemion aryjskich.
  Nauka Chrystusa była przypomnieniem tych zasad, a Jego przesłanie było skierowane do Żydów.
  Uniwersalizm tej nauki wynika z odwoływania się do Miłości jako podstawy istnienia świata, ale, podkreślam, przesłanie było do Żydów.

  Judaizować chrześcijaństwo zaczął Paweł zaczynając od "zło dobrem zwyciężaj", ale najbardziej szkodliwe, toksyczne, było przyjęcie, że chrześcijanie przejęli rolę Żydów jako narodu wybranego.
  Samo to wprowadziło narastającą niespójność doktrynalną.
  A efekt jest jaki jest.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:53:57
  "Chrześcijaństwo wywodzi się z zaratusztriańskiej idei współżycia ..."

  Panie Komentatorze,
  jest Pan chyba pierwszym i jedynym mi znanym twórcą powyższej tezy. Wypadałoby ją tylko jeszcze udowodnić, ale obawiam się, że to nie będzie możliwe z całkiem obiektywnych przyczyn.

  Póki co owe "bzdety" potwierdzają zarówno żydzi i chrześcijanie oraz znawcy przedmiotu - bibliści.
 • @Rzeczpospolita 14:33:24
  Skoro jest Autor ograniczony kręgiem biblistów żydowskich i (rzekomo) chrześcijańskich, to jakim cudem informacje sza tego kręgu mogłyby do Szanownego dotrzeć?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:43:19
  A co stoi na przeszkodzie, żeby powołać się na autorów owej tezy i na ich prace?
 • @Rzeczpospolita 17:27:39
  Pan z tym co z pomidorem na łby zamienił się, dywagujecie jak starzy rabini bez celu..Sprawa jest prosta; sam Jeszue stwierdził, że przyszedł nawracać i zbawiać tylko żydów! Negowanie tego przez katodebili i innych papieży jest sprzeczne z biblią. To nie nasza kultura, nie nasza religia, więc po co podsycać ogień pod ty tematem? Niech umrze śmiercią naturalną z braku zainteresowania..
  Na portalu mamy jehowych, chrystusowców i inne sekty żydowskie.. kłócą się między sobą pozornie, bo wszyscy próbują utrwalić w naszych głowach żydowskiego buka.. ZROZUM TO PROSZĘ!
 • @Rzeczpospolita 17:27:39
  Już choćby to, że judaiści to szachraje.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:03:03
  Słusznie Wojtas. Pozamykać kościoły a księży wysłać do pośredniaka. Zmusić judochrześcijan, żeby odbywali swoje modły w ukryciu po lasach i moczarach.
  Tak długo jak istnieć będzie w Polsce rozbudowana religia judo-katolicka, tak długo nie będzie wolnej Polski.
 • @wk..ny 20:43:40
  5* za komentarz
 • @tańczący z widłami 22:28:20
  5* za komentarz
 • Dejudaizacja bezwzględnie konieczna
  >Judaizacja prawa polega na tym, iż nie liczy się prawo, prawny zapis, liczy się wyłącznie jego interpretacja.
  ---------------------------------------
  Uważam tezę za słuszną.
  Prawny bełkot prawników na wideo, można porównać z żydłaczeniem, czyli z błędami gramatycznymi i błędami w wymowie żyda mówiącego po polsku.
  Reforma prawa, aż się prosi.

  Pozdrawiam, ale jak zwykle trudno u Pana znaleźć myśl bez żyda.
  A może zadbać o higienę umysłową i robić przerwę np. w środę ustanowić, dzień bez żyda.
  To wprawdzie już było, ale jak coś było dobre to może warto taką tradycję wznowić.
 • @adevo 01:52:36
  Nie mówienie o problemie nie jest równoznaczne z jego zniknięciem.
  Niestety, syjonistyczna okupacja to nasz najpoważniejszy dzisiaj problem - mówimy o nim zbyt mało i nie istnieje on w powszechnej świadomości. Taki stan rzeczy nie może się dla nas dobrze skończyć.
 • @Rzeczpospolita 12:10:27
  Z Arabami robiącymi najlepszy Kebap w mieście próbowałem zagadać o ich stosunku do żydów.. temat ich, ani ich rodzin nie tyczył, a frytki się przypalały w oleju.. zydzi nienawidzą arabów, a ci chrześcijan, oraz trójkąt wstecz, i też wszyscy nienawidzą anty.. anty. (anty biblijnych judaistów)..
  To jest jakaś ściema wykreowana przez ortodoksów po każdej stronie wyimaginowanego konfliktu..
  polski język nie nadąża za zmianami Świata.. AGNOSTYK? ale to nie do końca pasuje, trzeba by nowe słowo, na miarę dzisiejszych czasów, wymyślić..

  JA WIEŻĘ W BOGA, KTÓREGO NIE POJMUJĘ, ALE WIEM, ŻE RABINI I PAPIEŻE I INNI IMANNOWIE TAKŻE GO NIE POJMUJĄ, tylko interpretują pod swoje wyimaginowanie, czy też polityczno religijne priorytety..
  BIBLIA JEST SOCJOTECHNICZNYM TWOREM, A RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA TO BROŃ W RĘKACH ŻYDA, W CELU PODBOJU GOJÓW :(
 • @ autor
  Duzo watkow i sporo racji ale tylko w przypadku ogladu swiata w aspektach racjonalnych .Piszesz np na wstepie ,, wnioski płynące z analizy zagrożeń dla egzystencji narodów i państw na naszym kontynencie., zauwaz te tzw zagrozenia sa konsekwencja takiego racjonalnego podejscia do rzeczywistosci. Nie mam energi dzis polemizowac o wszystkim co napisales. To dobry artykol polemiczny i wruce do niego . negujesz wartosci uniwersalne ponad sytuacjonizm. tylko dltego ze zydzi zle postepuja ale oni tez lamia kodeks dany przez Jahwe. wyobraz sobie cywilizacje gdzies w kosmosie lub na ziemi liczaca miliony lat czy jej istnienie bylo by mozliwe bez wartosci uniwersalnych.to wszystko co kojazy sie z zydami przecietnemu czlowiekowi jest jaskrawym wykroczenie przeciw Prawu i Torze. Zydzi cala swa historie lamali nakazy prawd uniwersalnych a to co robia teraz tzw ,,elity zydowskie,, jest totalnym zlamaniem prawd Judaizmu prawdziwego,, dobrej nocy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031