Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 4481 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wybory samorządowe – żydowski cyrk w Warszawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedno o tych wyborach można powiedzieć z całą pewnością: Żyd je zorganizował i Żyd je wygra


 

No, właśnie, czy tacy obywatele są ankieterami, czy ankietowanymi, a potem wyborcami? Wyniki wszystkich wyborów w IIIŻydo-RP/Polin właśnie wskazywałyby na taki kazus. 

(Podobieństwo kretyna na zdjęciu do znanego politycznego geniusza jest czysto przypadkowe, to zresztą jest tylko przykład.)

 

 

Dwóch politycznych geniuszy, kandydatów do prezydenckiego stolca stołecznego magistratu, idzie łeb w łeb na czele ankiet żydo-medialnych sondażowni.

I nie ważne, że spot reklamowy jednego z kandydatów pomylił rzeki lub stolice Czech, Wegier, Polski – na wszelki wypadek przypomnę: chodzi o wybory samorządowe w IIIŻydo-RP/Polin -, że drugi otwarcie przyznaje, że dzielnic Warszawy nie zna. W końcu jakie to ma znaczenie dla warszawiaków, o Polakach nie wspominając -? Nie to się przecież liczy – liczy się głównie jewropejska postawa i duch Syjonu.

Wykształcenie kandydatów jest najlepsze z możliwych i gwarantuje im przyzwoity status wśród czołówki jewropejskich pasożytów. – Ze słowem pasożyt mam niejaki kłopot, nie wiem, czy pisać je przez „t”, czy przez „d”.

A więc, lider sondażoni na stolec prezydenta warszawskiej metropolii, niejaki R.Trzaskowski, jest absolwentem Kolegium Europejskiego w Natolinie, Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002). W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej.

Zdarzyło mu się nawet przez lat kilka pracować – pracował jako tłumacz symultaniczny oraz nauczyciel języka angielskiego. Nie byle jaki Jewropejczyk język miedzynarodowej społeczności znać przecież musi.

Jest synem pianisty i kompozytora Andrzeja Trzaskowskiego i Teresy z domu Arens, bratem przyrodnim Piotra Ferstera, dyrektora Piwnicy pod Baranami.

Swego czasu z komediantem M.Żebrowskim bawił w moim Otwocku zachwalając, jakie to korzyści płyną dla Polaków z członkostwa w UE. A do czego potrzebny był rozwijającemu się Jewropejczykowi Trzaskowskiemu ów komediant? A to proste: na Trzsakowskiego nikt by nie przyszedł.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oix3LgXqEno

 

Miejscowe, otwockie żydostwo piało z zachwytu nad mocno wątpliwą erudycją i elokwencją Jewropejczyka Trzaskowskiego, a jakie brednie są na filmie wypowiadane każdy wysłuchać może.

Konkurent Trzaskowskiego, niejaki P.Jaki, jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego (2010, magister politologii). Ukończył także IESE Business School w Barcelonie (2018) oraz szkolenie na Sam Houston State University w Huntsville (Teksas, USA).

A więc w niczym nie ustępuje swojemu konkurentowi.

Dalej, w 2003r. wstąpił do Forum Młodych PiS. Pracował między innymi jako specjalista od marketingu w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. – Nie mówiłem, że geniusz -? Ledwie ukończył pobieranie nauk, a już został specjalistą i to nie od byle czego, bo od marketingu. Publikował w czasopiśmie „Logistyka”. Był członkiem gabinetu politycznego wojewody opolskiego oraz asystentem jewrodeputowanego R.Legutki.

W 2006 roku przystąpił do Platformy Obywatelskiej – czyli do partii swojego obecnego konkurenta R.Trzaskowskiego  i z jej listy został wybrany po raz pierwszy do opolskiej rady miasta. Wkrótce po wyborach opuścił to ugrupowanie i ponownie związał się z Prawem i Sprawiedliwością. Widać z tego, że P.Jaki wyrasta na rasowego polityka. Bo nie ważne jest czy się idzie w prawo, w lewo, ważne aby iść do przodu. A poza tym, między bogiem a prawdą, PiS z PO różni tylko jedno małe słowo: radykalni. Tak, bo i PO i PiS to partie syjonistyczne, PiS jest tylko nieco bardziej radykalne w swoim syjonizmie i antypolonizmie.

W 2009r. P.Jaki ukończył studia politologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2010 roku uzyskał reelekcję w wyborach samorządowych, objął w tymże roku funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS.

W wyborach parlamentarnych w 2011r. został posłem z listy PiS i od listopada 2015 roku jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Od 2017r. przewodniczy sejmowej Komisji do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich. Pracę tej Komisji, jej efekty i prawną skuteczność, świetnie oddaje znane powiedzenie: „pies psu ogona nie urwie”. Choć w odniesieniu do rzeczywistości IIIŻydo-RP/Polin o wiele trafniejsza byłaby wulgarna forma tego powiedzenia.

Oto macie Wyborcy dwóch najlepszych – według sondażowni są najbardziej popularni wśród warszawiaków – kandydatów na stolec prezydenta miasta, wybierajcie.

I cóż tu teraz począć, wybór nie jest łatwy, bo jak Trzaskowski przebije w ilości mostów – lub wszystko jedno w czym innym – Jakiego, to co wtedy?

Jedno o tych wyborach można powiedzieć z całą pewnością: Żyd je zorganizował i Żyd je wygra i to bez względu na to, którego kandydata wyborca obdarzy większym poparciem.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Hmm...
  "Jedno o tych wyborach można powiedzieć z całą pewnością: Żyd je zorganizował i Żyd je wygra"

  he,he,he- nasze " polskie leśne UB-eki w odwrocie.
  A dobrze hujom leśnym , co to swój Naród traktowali podle. Mam nadzieje że UB-eki Chazary ich wytępią całkowicie. Wtedy dopiero Naród Polski będzie miał konkretny Target ....

  pozdr
 • Sondaże na to wskazują że to murowanych faworyt
  Ponoć wielkim faworytem w wyborach na prezydenta Otwocka jest Dariusz K.Znany polityk i bloger zarazem.
  Czas pogonić tego Szczepaniaka czy jak mu tam.
  Otwock to miasto żydów i dla żydów, więc szansę Dario ma więcej niż duże by odzyskać tam dla nich władze.
 • Co znaczy powrót do II RP - Jan Zbigniew hrabia Potocki
  trzy mosty dla Warszawy
  wysokość emerytur
  wodociągi warszawskie
  dekret Prezydenta RP z 30.11.1939 – LDU19391021006.pdf
  skąd pieniądze na inwestycje
  urzędy skarbowe powinny być przyjazne dla przedsiębiorców
  sądy prawa zwyczajowego z ławą przysięgłych
  policja nie może zajmować się tylko wypisywaniem mandatów
  żywność od rolnika powinna być zawsze naturalna, bez dodatków chemicznych
  czy w Polsce można wprowadzić demokrację bezpośrednią na wzór Szwajcarii – ksiazki.pafere.org
  konstytucyjna sprzeczność odnośnie NBP i deficytu budżetowego
  raporty finansowe firmy „Republic of Poland” – www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312
  pseudo-długi Jana Zbigniewa Potockiego
  pytania od młodzieży
  czy Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej
  czy Polska powinna wyjść z NATO
  co jest największym zagrożeniem dla Polski

  https://www.youtube.com/watch?v=55VDuCqn6eg
 • Pomoc Frankowiczom - jak zmusić banki do zwrotu pieniędzy?
  https://pomocfrankowiczom.pl/?cat=5

  Jak dochodzić roszczeń?

  Ponieważ banki dobrowolnie nie honorują orzeczeń sądów w sprawie uznania za niedozwolone klauzul indeksacyjnych, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, dowolnej zmiany oprocentowania czy podwyższonego oprocentowania po wpisie hipoteki za bezskuteczne, to należy wystąpić z pozwem przeciwko bankowi o zapłatę.

  Z roszczeniem może wystąpić każdy, kto w umowie lub regulaminie ma wpisane abuzywne klauzule dotyczące indeksacji, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, ubezpieczenia pomostowego oraz dowolnej zmiany oprocentowania (http://pomocfrankowiczom.pl/?page_id=15 )
 • @Nie wybierać żadnego z nich, ani Jaki-Nijaki, ani Trzaskowski-POwski
  Jest wielu kandydatów w Warszawie, głosować na innych!
  Nie dać się zredukować do poziomu "albo PO, albo PiS".
  Ani PO, ani PiS, ani PSL, Korwin, SLD itd.

  http://ewybory.eu/wybory-samorzadowe-2018/warszawa-kandydaci/
  Moja lista:
  1. Sławomir Antonik KWW Bezpartyjni Samorządowcy
  2. Justyna Glusman KWW Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie
  3. Piotr Ikonowicz KWW Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza
  4. Jan Śpiewak KWW Jana Śpiewaka – Wygra Warszawa
  5. Paweł Tanajno KWW Odkorkujemy Warszawę. RIGCZ. Tanajno. Hawajska+
  6. Jacek Wojciechowicz KWW Jacka Wojciechowicza Akcja Warszawa

  Pełna lista:

  Sławomir Antonik KWW Bezpartyjni Samorządowcy
  Justyna Glusman KWW Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie
  Piotr Ikonowicz KWW Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza
  Patryk Jaki KW Prawo i Sprawiedliwość
  Janusz Korwin-Mikke KWW Wolność w Samorządzie
  Krystyna Krzekotowska KW Światowego Kongresu Polaków
  Jan Zbigniew Potocki KW II Rzeczpospolita Polska
  Andrzej Rozenek KKW SLD Lewica Razem
  Jakub Stefaniak KW Polskie Stronnictwo Ludowe
  Jan Śpiewak KWW Jana Śpiewaka – Wygra Warszawa
  Paweł Tanajno KWW Odkorkujemy Warszawę. RIGCZ. Tanajno. Hawajska+
  Rafał Trzaskowski KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  Jacek Wojciechowicz KWW Jacka Wojciechowicza Akcja Warszawa
 • @Husky, jesteś semickie bydle z piramidą na karku (wielbłąd roboczy) - Cenzurujesz, blokujesz wszystkich na swoim blogu,
  a śmiesz jak gnida obrażać i wypisywać propagandowe kłamstwa swoich oficerów prowadzących i ich i twoich panów jak również swoje mieprzytomne brednie.


  Miałeś się z tąd spławić na dobre, ale nikt w to nie wierzył, ponieważ każdy wie, że jak każdy pies - nie masz godności !!!

  Każdy wie, że jak pies CYWIL (CWEL) za dodatkowy plasterek zmodyfikowanej kiełbasy "zwycajnej" - wyliżesz jakiemu komu kolwiek PANU jajka z parówką.


  Robisz tu za kontrolowaną opozycję anty-komunistyczną.
  DONALD TRUMP TO NASTĘPNA PUŁAPKA - NOWY PROJEKT ELIT !!

  https://www.youtube.com/watch?v=aT38IEO3dJk  https://www.conservativebookclub.com/wp-content/uploads/2017/12/217769_image.jpg


  .
 • Glus-man, Potocki (mason), Tanajno, Korwin-Mikke, Śpiewacy, Ikono-wicz, Ro-zenek,..., Jaki? - Jakieś dziwne są te Polaki??!
  .  Pomoc Franko-wiczom

  - Wygląda na to, że francyjskie FRANCE mają obstawione wszystkie ROGI OKRĄGŁEGO STOŁU !!
  .
 • Nadreprezentacje;
  My tu oczekujemy na wybory "samożydowe", a tymczasem wśród bezrobotnych i bezdomnych występuje drastyczna i niesprawiedliwa nadreprezentacja gojów.
 • @Husky 20:39:14
  Jeżeli masz problemy z zrozumieniem nie komentuj Amigo , szczególnie tak kobiecie odpowiadając . Kumasz ?. Ps . Pies cię ..... . Raczej tego typu komentowania nikomu tu nie zalecam . Polecą bany za knajiactwo . Przykro mi . :(
 • @kowalskijan584 20:11:09
  A czy ty czasami nie z tych naszych?
  Swój swego popiera, jak widać z przedstawionej przez ciebie listy.
  Boże chroń nas od takich kandydatów, nie mówiąc o prezydentach.
 • @Husky To napisałem Ja! Bogumił Bogusław. Pani Krystyna Trzcińska nie zajmuje się mieszańcami-przybłędami.
  .


  Pani Krystyna Trzcińska jest Sławianką i tereny Sławiańskie to jej iOjczyzna, a tyś FRANCYj-ski (niemiecki) przybłęda KRZY--ŻAK !

  Wszystkie psy, w tym Husky są to wilki, którym ujęto i zmodyfikowano część ich chormosomów !!


  Stąd ich NIEWOLNICZE ZACHOWANIA, PRZEKUPNOŚĆ łatwość ich zaszczucia i łatwość szczucia ich na ludzi oraz zwierzęta.  Psy DOSKONALE nadają się do tresowania na kapusiów i zboczenieców, dlatego mają pies-kie życie.
  .
 • @kowalskijan584 20:11:09
  Same chazary.
 • Przyśpiewka ludowa z okolic Łotfocka;
  A żeby cie diabli wzieni,
  czymu żeś narobił w sieni,
  jo myślała że to glina,
  ulepiła z niej Putina.
 • @Repsol 21:08:53
  Musisz zrozumieć Huskego. D,Kosiur bardzo przystępnie zanalizował obydwie kandydatury a w dodatku Jaki przegrywa w sondażach. To dla takiego PiSlamisty jest nie do przełknięcia.

  PS. Najważniejsze, że nasze orły sprały dupę jankesom :))))))
 • PO-Pi-Sowa Rzeczpospolita Obojga Narodów - Złota Kaczka Miczurina.
  .


  Krzy-Żacy ubili dwie kaczki i ulepili jedną co im znosi ZŁOTE JAJA w postaci bogactw należących do Sławian jak również sprzedali niemieckim FRANCOM karki Sławian !!!  https://vignette.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/a/a7/Flaga_Rzeczpospolitej_Obojga_Narod%C3%B3w.PNG

  .
 • @Repsol 21:08:53
  Dzięki za pomoc.
  Sam też obiecuję poprawę - już zacząłem pić melisę.

  Ukłony
 • @Nibiru 22:41:03
  Kiedyś w Otwocku był sklep z płytami - "Witajcie w Otwrocku"
  Ale samolotu na przeciwko księgarni już nie ma...

  Pozdro!
 • @Krystyna Trzcińska 02:36:42
  Kpi sobie Pani z godła czy jak?
  Co to ma być?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:09:52
  "a w dodatku Jaki przegrywa w sondażach. "

  Jej.... stlasne.
  I to z Trzaskowskim?
  Co za pech.

  Ukłony
 • @autor Duch Syjonizmu -Ruzne sa poglady na Syjonizm
  CO MOWIĄ RABINI TORY - ,, ZOSTALISMY WYGNANI ZA NIENAWISC,,


  IZAJASZ 1 -Kara na Judę

  4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością,
  plemię zbójeckie, dzieci wyrodne!
  Opuścili Jahwe, wzgardzili Świętym Izraela,
  odwrócili się wstecz.
  5 Gdzie was jeszcze uderzyć,
  skoro mnożycie przestępstwa?
  Cała głowa chora, całe serce osłabłe;
  6 od stopy nogi do szczytu głowy nie ma w nim części nietkniętej:
  rany i sińce i opuchnięte pręgi,
  nie opatrzone ani przewiązane,
  ni złagodzone oliwą2.
  7 Kraj wasz spustoszony, wasze miasta ogniem spalone,
  cudzoziemcy tratują wam niwy na waszych oczach:
  spustoszenie jak po zagładzie Sodomy3.
  8 Córa Syjonu ostała się
  jak chatka w winnicy,
  jak szałas w ogrodzie warzywnym,
  jak miasto oblężone.
  9 Gdyby nam Jahwe Zastępów nie zostawił Reszty4,
  stalibyśmy się jak Sodoma,
  podobni bylibyśmy Gomorze.

  Przeciw religijnej obłudzie5

  10 Słuchajcie słowa Jahwe, wodzowie sodomscy,
  daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory!
  11 6 «Co mi po mnóstwie waszych ofiar? -
  mówi Jahwe.
  Syt jestem całopalenia kozłów
  i łoju tłustych cielców.
  Krew wołów i baranów,
  i kozłów mi obrzydła.
  12 Gdy przychodzicie, by stanąć przede Mną,
  kto tego żądał od was,
  żebyście wydeptywali me dziedzińce?
  13 Przestańcie składania czczych ofiar!
  Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu;
  święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań...
  Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.
  14 Nienawidzę całą duszą
  waszych świąt nowiu i obchodów;
  stały Mi się ciężarem;
  sprzykrzyło Mi się je znosić!
  15 Gdy wyciągniecie ręce,
  odwrócę od was me oczy.
  Choćbyście nawet mnożyli modlitwy,
  Ja nie wysłucham.
  Ręce wasze pełne są krwi.
  16 Obmyjcie się, czyści bądźcie!
  Usuńcie zło uczynków waszych
  sprzed moich oczu!
  Przestańcie czynić zło!
  17 Zaprawiajcie się w dobrem!
  Troszczcie się o sprawiedliwość7,
  wspomagajcie uciśnionego,
  oddajcie słuszność sierocie,
  w obronie wdowy stawajcie!
  18 Chodźcie i spór ze Mną wiedźcie! -
  mówi Jahwe.
  Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,
  jak śnieg wybieleją;
  choćby czerwone jak purpura,
  staną się jak wełna.
  19 Jeżeli będziecie ulegli i posłuszni,
  dóbr ziemskich będziecie zażywać.
  20 Ale jeśli się zatniecie w oporze,
  miecz was wytępi».
  Albowiem usta Jahwe to wyrzekly


  Biblia Tysiaclecia Wydanie II Poprawione
  W przekladzie z jezykow orginalnych
  ze slowem wstepnym Kardynala Stefana Wyszynskiego .
  Dlaczego gwałcisz porządek boski?
  To się nie uda.
  "W ostatnich czasach problem pokoju na świecie, pokojowych konferencji zajmuje wiele miejsca. Stał się tematem niezwykle "medialnym". Nasze stanowisko w tej kwesti opiera się wyłącznie na Torze. Nie możemy ignorować Tory, skoro Bóg - Dawca Tory pozostaje wierny jej zasadom w odniesieniu do nas.
  CO MÓWI TORA?
  Według Tory, 3263 lata temu otrzymaliśmy Ziemię Świętą od samego Boga. Nie było to jednak nadanie bezwarunkowe. Jeśli będziemy się stosować do Tory i przestrzegać jej Drogi, - ta Ziemia będzie nasza. Jeśli nie - zostaniemy wyrzuceni. Zgrzeszyliśmy. Zostaliśmy wypędzeni. Nawet w czasach gdy byliśmy bardzo silni. Prorok Jeremiasz powiedział: Wszyscy królowie i ludzie świata nie wierzyli, że jakikolwiek najeźdźca byłby zdolny przejść przez bramy Jeruzalem.... Z powodu naszych grzechów zostaliśmy wygnani z naszej ziemi. I tylko poprzez całkowity żal Wszechmocny sam , bez żadnych ludzkich wysiłków czy interwencji, uratuje nas z wygnania. Wówczas nastąpi powszechny pokój. Stanie się to po nadejściu proroka Eliasza i prawdziwego Mesjasza. Nie przez moc i nie przez władze, tylko dzięki Memu duchowi (Zachariasz rozdział 4) . Syjoniści odrzucili żydowska wiarę i twierdząc, że lekarstwem na 'żydowski problem' jest posiadanie silnego państwa z silną armią. Ta wymiana uświęconej wiary na nacjonalizm niszczy świętą istotę żydów. Przyniosła wojnę, śmierć i rozlew krwi. Rezultatem jest ich państwo, najniebezpieczniejsze miejsce dla żydów.
  ZDRADA
  Syjoniści poświęcili wiele żydowskie istnień w swych ciągle trwających konfliktach. By osiągnąć swój cel zawsze świadomie wywoływali antysemityzm. Podczas II wojny światowej byli przecini dawaniu pieniędzy na ratowanie Żydów. Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali drugorzędnych roszczeń . Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, im więcej żydów ginęło - tym większym było dla nich atutem i kartą przetargową. Ich mottem było rak bedam (tylko przez krew dostaniemy ziemię).
  RABINI OSTRZEGALI PRZED NIEBEZPIECZEŃSTWEM
  Największe rabiniczne autorytety ostrzegały przed niebezpieczeństwem syjonizmu. Entuzjazm dla syjonizmu i wszystkich jego przedmiotów 'kultu': armią, ambasadami, flagą itd., jest według Tory, dziełem jacer hara . Ale prawdziwa wiara żydów nie zmieniła się, a pokojowe rozmowy, przeszłość, przyszlość czy teraźniejszość, nie są w stanie jej zmienić. Nie może być prawdziwego pokoju tak długo jak państwo syjonistyczne istnieje, Syjonistyczne państwo jest największą katastrofą dla Żydów! Nie ma pokoju dla czyniących zło , powiedział Bóg. (Izajasz 48 i 57)
  TRZY PRZYSIĘGI
  Zostaliśmy zobowiązani przez Wszechmocnego by nie stosować siły w celu założenie państwa, nie buntować się przeciwko narodom, pozostawać lojalnymi obywatelami i nie opuszczać wygnania przed czasem. Nawet gdyby ziemia był nam dana przez wszystkie narody, nie mamy pozwolenia by to zaakceptować. Zgwałcenie przysięgi sprawi, iż staniemy się zdobyczą jak jeleń albo antylopa w lesie (Talmud Ksuwojs 111a) . Żydzi mieszkali w Palestynie w pokoju i harmonii z Palestyńczykami aż do nadejścia syjonistów. Prawdziwi żydzi są nie tylko przeciwko okupacji Zachodniego Brzegu i Gazy z jej codziennymi gwałtami i zabójstwami, ale także przeciwko całej okupacji palestyńskiej ziemi. Według Tory, cała Palestyna powinna być zwrócona Palestyńczykom.
  - Według Tory, Żydzi nie mogą przelewać krwi, krzywdzić, poniżać czy dominować nad innymi ludźmi.
  - Niech świat wie, że bycie Żydem znaczy bycie oddanym Torze i odrzucenie syjonistycznej herezji. W syjonistycznym państwie Żydzi cierpią religijne prześladowanie i nietolerancję. Nawet groby naszych przodków są niszczone i bezczeszczone zgodnie z syjonistycznym planem zniszczenia żydowskiej religii. Nawet jeśli syjoniści są zwolennikami przestrzegania religijnych praw to wciąż będzie to państwo ateistyczne, fakt jego istnienia- jest sprzeczny z Torą..
  - Syjonistyczni politycy i ich współtowarzysze nie przemawiają w imieniu Żydów, nazwa Izrael została przez nich skradziona. Syjonistyczna propaganda przeciwko żydowskiej tradycji i prawu stawia syjonizm na pozycji najwiekszego wroga żydów.
  Podpisano:
  American Neturei Karta - Przyjaciele Jeruszalaim "


  Zostalismy wygnani za nienawisc.

  Dlaczego uważasz, że właśnie teraz nadszedł czas, by przyjrzeć się temu..., w końcu staremu sporowi?
  ■ Cóż, jak to się mówi; wszyscy są już zmęczeni. Państwo Izrael nie doprowadziło do obiecanej szczęśliwości. Jest bardzo daleko od tego by stać się ratunkiem i schronieniem dla żydów. Wręcz przeciwnie, znajduje się w nieustannym konflikcie, wojnie, w morzu terroru. Po pół wieku tego delirium, jasno widać, że ani wojna, ani rozmowy pokojowe nie rozwiążą tego problemu. Tradycyjna wojenna propaganda już tak nie porywa, nie dodaje skrzydeł prorokom żydowskiego raju, z drugiej strony ludzie przestali ufać również mitom „procesu pokojowego”.
  □ No tak, ale przecież to nie dla tego...
  ■ Tak, tak, wiem. Mit „sprawiedliwej wojny” skompromitował się, a pokojowe załatwienie sprawy to nierealna bajka. Wspominałem ci, że chcemy raczej skończyć ze starymi stereotypami, a nie wciąż się w nich babrać.
  □ W porządku, jaki zatem jest twój punkt widzenia?
  ■ Uściślijmy, to nie jest mój punkt widzenia.
  □ Więc czyj?
  ■ To punkt widzenia narodu żydowskiego od początków naszego wygnania, które jest konsekwencją naszych czynów, wygnania które skończy się tylko pod warunkiem naprawy i tszuwy. Zostaliśmy wygnani za nienawiść – i możemy powrócić tylko dzięki miłości . Zostaliśmy wygnani z powodu awejros, a powrócić możemy tylko dzięki micwos. Tylko Haszem może położyć kres wygnaniu. Haszem, nie czołgi i bomby. Nie wydaje ci się, to dostatecznie jasne w dzisiejszej sytuacji?
  □ Jasne jest raczej to, że jesteście jednymi z tych ultraortodoksyjnych fanatyków występujacych przeciwko państwu Izrael.
  ■ Wystrzegaj się stereotypów, zarówno tych propagandowych, jak i tych zwyczajnie już funkcjonujących w środkach masowej informacji.
  Kiedy pojawił się syjonizm wystąpili przeciw niemu wszyscy wielcy rabini. Właściwie dopiero od 1948 zaczęły pojawiać się hybrydy religii i quazi-syjonizmu. Dobrym przykładem jest tu Agudat Israel. Chcą mieć wszystkie rezultaty syjonizmu – państwo z jego wojnami i suwerennością, ale nie chcą ani zabijać, ani ginąć w obronie tego państwa. Wyciągają od syjonistycznego państwa pieniądze, ale nie chcą go bronić.
  □ Jak rozumiem, takie jest stanowisko charedim, ultraortodoksi widzą to inaczej?
  ■ Nie pozwalaj kłamcom i ludziom okłamanym myśleć za siebie. Stanowisko Agudy jest takie:. „Bierz pieniądze i zwiewaj!” To nie jest tradycyjny żydowski punkt widzenia. Tradycyjny punkt widzenia – jest przeciwny syjonizmowi. Bez względu na to „jacy” ci syjoniści są, bez względu na to czy prześladują religię, czy też dają się doić „religijnym” hipokrytom. Nasz stosunek do syjonizmu jest niezmienny. Nie uzależniamy go od wysokości „łapówki”. Nie bierzemy od nich pieniędzy. Tak więc problem nie w tym, czy syjoniści płacą „okup” na jeszywy, czy nie, ale w samej kwestii odbudowania przez nich państwowości Izraela.
  □ Ale przecież państwo broni także religijnych obywateli.
  ■ Wprost przeciwnie. W Ziemi Świętej żyły społeczności żydowskie na długo przed tym jak pojawili się tutaj syjoniści i zaczęli prowokować, żyjących tu od setek lat muzułmanów. Społeczności żydowskie żyły w pokoju ze swoimi nie-żydowskimi sąsiadami. Problem pojawił się dopiero, gdy nadciągnęli emigranci z planami ustanowienia politycznej suwerenności. Syjoniści nikogo tam nie bronią. Najpierw odebrali spokój żyjącym tam ludziom, następnie narazili na niebezpieczeństwo miliony, które wciągnęli za sobą do tego piekła.
  □ Ale to państwo stało się przecież bytem realnym, dokonanym. Nie możecie żądać, by naraz przestało istnieć! Teraz nie ma już wyboru.
  ■ Od pół wieku, ba! Od stu lat słyszymy, że trzeba tylko troszkę powojować, a to państwo stanie się bezpiecznym schronieniem dla żydów. Ale to nie nastąpiło. Ile jeszcze wojen jest potrzebnych do osiągnięcia takiego celu? Ile jeszcze ludzi musi umrzeć, by powiedzieć „dość!”, by zdać sobie sprawę że to zwykłe kłamstwo? Kłamliwa nadzieja, która przyniosła tylko antytezę tego co obiecywała?
  □ A więc? Co dalej?
  ■ Najpierw coś wyjaśnijmy. Wy... macie już puste ręce. Już nic wam nie pozostało. Wykorzystaliście wszystkie możliwości. Wasze koncepcje, na przestrzeni półwiecza – wyczerpały się. Było już wszystko; wojna, walka, procesy pokojowe, znowu wojna, następne koncepcje pokojowe, znowu wojna, terroryzm arabski, terroryzm państwowy. Pobudka panowie! Już nikt wam nie uwierzy w następny „proces pokojowy” zakończony następnymi rzeziami. Nikt nie uwierzy w „ostatnią”, „decydującą” batalię – zakończoną przy następnym stole rokowań.
  W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat wyśmiewaliście nasz upór, gdy wskazywaliśmy wam wersety Tory, które wy w swojej propagandzie skazaliście na zapomnienie. Przynajmniej, na jedno mgnienie, zamilczcie. Zamilczcie i pomyślcie. Zastanówcie się nad tym, że wszystko, przed czym MY przestrzegaliśmy – stało się, wypełniło i dokonało. Wszystko co WY obiecywaliście, odeszło do lamusa niespełnionych życzeń.
  □ No, dobra. Ale jaki zatem jest wasz plan?
  ■ Uff.., no dobrze. Ale najpierw musimy oczyścić umysł z syjonistycznego pojmowania historii.
  Tak więc, przede wszystkim, musimy zdać sobie sprawę, że nie jest możliwe uciec od przeznaczenia. To nie żaden fatalizm. Raczej racjonalistyczne myślenie w kategoriach przyczynowo-skutkowych.
  To jest ciężki grzech – zabijać ludzi, bądź dać się zabić po to żeby ustanowić żydowskie państwo wbrew woli Haszem, jeszcze przed nadejściem Moszijach Cidkejnu, przed zbawieniem ludzkości. To nie jest Kidusz Haszem! – to jest ciężka awejra.
  Twór, lub raczej nowotwór zwany państwem Izrael nie jest reprezentantem żydostwa, ani też, nie ma nic wspólnego z judaizmem.
  Utrzymywanie tego bytu politycznego nie jest nakazaniem Tory, wręcz przeciwnie – jest buntem wobec Boga.
  Agresja wobec nie-żydów jest sprzeczna z Torą.
  □ Wasz plan?
  ■ Nasz plan na najbliższy czas to neutralizacja antyżydowskich nastrojów wywołanych okrucieństwem i chamstwem syjonistów. Osłabienie tego odium odrazy, jaki czuje do narodu żydowskiego świat, a szczególnie kraje islamskie. Chcemy uczyć świat, prosić, by nie kojarzyli tego nacjonalistycznego obłędu z judaizmem. Chcemy, by świat dowiedział się, że wygnanie Palestyńczyków i wszystkie opresje z tym związane, nie nastąpiło w 1948 roku, lecz że zostało zaplanowane dużo wcześnie, że my – żydzi Tory nie mamy z tym nic , absolutnie nic wspólnego, że odżegnujemy się od wszystkich podłości, od całego zła, które stało się udziałem niewinnych ludzi – żydów i muzułmanów. Walczymy o większą wrażliwość dla narodów w sercach żydów. Bóg tego chce. Bo Bóg jest dobry. Bóg nienawidzi pogardy i pychy. To On – Haszem uczynił nas Narodem Wybranym, jesteśmy z tego dumni – i mamy prawo być z tego dumni – ale tylko wtedy gdy pojmujemy wybraństwo w pokorze – jako służbę, a nie władzę.
  □ Jaki zatem jest wasz plan długofalowy?
  ■ Modlimy się o świat bez zła, wojny, głodu i niesprawiedliwości. Wiemy, że to się stanie – bo tak mówi Tora, ale modlimy się: „Panie.. za dni naszych – teraz!” Świat jest już zmęczony. Tak bardzo zmęczony. Prosimy Boga by ulitował się nad swoimi dziećmi. Modlimy się by przyszedł Mesjasz.
  □ To jest... realne?
  ■ Widzę, że nasza wiara jest dla ciebie czymś irracjonalnym... Dobrze więc – nasza wiara jest irracjonalna – ale nie mniej irracjonalna niż wiara syjonistów w sprawiedliwy Medinat Israel. Ale my wolimy wierzyć w „irracjonalną” miłość niż szerzyć irracjonalne zło, zło bez końca i bez widoków na koniec.
  Gdyby żydzi zrozumieli całe zło syjonizmu – wtedy - dopiero wtedy mogliby zacząć rozmawiać z muzułmanami w duchu zrozumienia i pokoju. Ale, że tak nie jest... Cóż, jednak nasze stanowisko nie jest aż tak irracjonalne – zdajemy sobie sprawę na jakim spirytualnym szczeblu znajduje się nasz naród. Możemy tylko modlić się do Boga o światło dla ślepych i wytrwałość dla widzących. Czyniąc to – przynajmniej /aż!/ uświęcamy Imię Wszechmocnego i przybliżamy żydów do Narodu Tory.
  □ Przepraszam za złośliwość, ale mam wrażenie, że nie ma zbyt wielkiego zainteresowania waszymi ideami.
  ■ Statystyki nie kłamią, - to my kłamiemy statystykami. Tak podchodząc do problemu – masz rację. Ale nie do końca. Nas są tysiące. Ale... ich są miliony. Ale..., syjonizm jest już przecież martwy..., więc? Oni „są których nie ma”. Nie martw się statystykami. Zawsze zostanie resztka Izraela . Haszem nie jest populistą. Kiedy – wydawać by się mogło – że wszyscy poszli na dyskotekę do pubu „Pod Złotym Cielcem” – zostanie „dziesięciu”, którzy będą modlić się za nich, by nie stali się takim samym bydłem jak bałwan wokół którego pląsają. A Haszem? Znów okaże swoją miłość. Bo Bóg – Bóg Jedyny, Bóg Izraela, jest Bogiem miłości i wybaczenia.
  □ Cóż... mam o czym podumać.
  ■ W samej rzeczy.
 • @Jasiek "Kpi sobie Pani z godła" - Drugie Przykazanie:
  .


  "
  Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!


  Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.


  Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
  "


  :)  .
 • Stolica w rekach żydostwa
  Czyli nic w Warszawce się nie zmienia, z wyjątkiem płci. Nacja zostaje. Po żydówce prezydentem zostanie żyd.
 • @kowalskijan584 20:11:09
  A którzy to żydzi ?
  Chciałbym by Polską rządził Naród Polski a nie mniejszość żydowska której podobno prawie nie ma bo był przecież holocaust..
  a tu żyd żyda żydem pogania.
  coś mi tu nie gra z rachunkami albo z demokracją.

  Wygląda tak jak by Polacy w Polsce byli nic nie znaczącą mniejszością... pozbawioną systemowo biernych praw wyborczych.
  Tak jest np w krajach Bałtyckich gdzie mieszkających tam Rosjan pozbawiono nawet praw obywatelskich.

  Nie podoba mi si`e taka "demokracja".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031