Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na czym więc polega demokracja w IIIŻydo-RP/Polin, jeśli mniejszość narzuca swoje prawa większości.

 

Demokracja – demokracja zachodnia, Jew-ropejska, czyli rządy mniejszości nad większością

Z ostatnich dni

Prezydent Lublina nie wydaje pozwolenia na „marsz równości” w obawie przed zamieszkami. Sąd Okręgowy podtrzymuje tę decyzję. Jednak Sąd Apelacyjny jest przeciwnego zdania i zezwala na manifestacje zwolenników degeneracji kultury i obyczaju, czyli na „marsz równości” oraz na manifestacje przeciwników degeneracji.

Cała ta sytuacja jest „darem niebios”, zwłaszcza tuż przed wyborami samorządowymi. Od razu widzimy, gdzie w IIIŻydo-RP/Polin może znajdować się rzeczywista władza. Wybieramy „demokratycznie” samorząd, który na dobrą sprawę niewiele może – może wyłącznie rozdysponowywać publiczne środki, z działalności gospodarczej jest wyłączony ustawowo, politycznych mediów prowadzić nie ma prawa, itd. Funkcjonariuszy sądów nie wybieramy, choć jak widać oni decydują.

Jest dla mnie oczywiste, że decydent winien bezwzględnie ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje. Czy zatem za powstałe w Lublinie zamieszki nie należałoby pociągnąć Sądu Apelacyjnego do odpowiedzialności? SA winien jest przecież bezpośrednio ubytków na zdrowiu uczestników zamieszek oraz szkód materialnych?

Jednak w IIIŻydo-RP/Polin odpowiedzialność za podejmowane decyzje polityczne (w tym i gospodarcze), poczynając od szczebla samorządowego na najwyższej władzy kończąc, praktycznie nie istnieje – o tym warto wiedzieć, zwłaszcza przed wyborami. Przepraszam, zapomniałem: istnieje odpowiedzialność polityczna – w następnych wyborach można na delikwenta nie głosować.

Pomijam już kwestię najistotniejszą, że Sąd Apelacyjny opowiadając się za zezwoleniem na „marsz równości” opowiada się w istocie za promocją degeneracji kultury i obyczaju, czyli działa na szkodę narodu i państwa, które winien ochraniać stosownym prawem.

Interesująca jest tu także podległość policji, która ochrania propagatorów dewiacji a pałuje jej przeciwników.

Pytanie – istotne szczególnie przed wyborami – nasuwa się samo: na czym polega demokracja w IIIŻydo-RP/Polin, czy szerzej na Zachodzie, jeśli mniejszość narzuca swoje prawa większości, a protestująca przeciw takim praktykom większość może dostać w mordę od policji? A rzecz bynajmniej nie tylko promocji dewiacji dotyczy, ale np. także panoszenia się szowinistycznego syjonizmu.

Prawo i sądownictwo IIIŻydo-RP/Polin

Ktoś pamięta jeszcze „aferę Rywina”? Jedyny skazany w tej aferze, L.Rywin, pośredniczył między A.Michnikiem (to ten od żydowskiej gadzinówki) a rządem SLD w kwestii sprzedaży mediów publicznych. Sąd skazał pobratymca A.Michnika, L.Rywina – listonosza między gangsterami – za złożenie korupcyjnej propozycji A.Michnikowi. – Nawet przysłowiowe konie chyba się nie śmiały z wyroku żydo-reżimowej Temidy.

Równie ciekawy wyrok zapadł w niedawnej „aferze podsłuchowej”. Skazany na karę wiezienia M.Falenta przebywa na wolności (?). Skazany jest właścicielem lokalu, w którym nagrywano rozmowy polityków elity IIIŻydo-RP/Polin. Ciekawe w sprawie jest to, że treści nagranych rozmów są co jakiś czas udostępniane przez powszechne żydo-media i służą do wzajemnego, sondażowego, gnębienia się polityków POPiSowej elity. Treść rozmów jednoznacznie pokazuje, kim rzeczywiście są elity IIIŻydo-RP/Polin i jaki jest ich stosunek do Polski i Polaków. Za co, a raczej zamiast kogo, został skazany M.Falenta – ? Ostatnio żydo-media doniosły, że w aferę podsłuchową może być zamieszany nawet sam W.Putin – informacja pochodzi od byłego szefa tajnych służb IIIŻydo-RP/Polin.

Patriota

 

Gdzie podział się portret narodowego bohatera Ukrainy? – A kto zgadnie, które zdjęcie jest prawdziwe?

Czyżby prezydent IIIŻydo-RP/Polin rozpaczał nad losem pomordowanych na Wołyniu Polaków na tle portretu idola ukraińskiego żydo-reżimu?

Absurdy, debilizmy, czy totalna hucpa?

Prokuratura jako jedna ze służb syjo-faszystowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin ściga przeciwników tegoż reżimu stawiając im zarzut propagowania – tak, tak, faszyzmu!

Gdyby tak Mussolini i Hitler wpadli na ten sam geszeft, może mieliby dzisiaj swoje pomniki i byli czczeni jako prekursorzy wielkiej UE i zachodniej demokracji – najprostsze pomysły są zawsze najgenialniejsze.

Oto kolejny przykład takiegoż geniuszu:

Osobie, która wykonała ten napis syjo-faszystowska prokuratura IIIŻydo-RP/Polin postawiła zarzut propagowania komunizmu.

Można się śmiać, ale ludzie mają już dosyć tej syjonistycznej hucpy i nie starcza już sił i ochoty na bon ton i parlamentaryzm.

 

Oto słowo na piątek i na sobotę dla wielbicieli POPiSowej IIIŻydo-RP/Polin.

A teraz idźcie zapierd…ć za miskę ryżu”, jak głosił wasz nowy żydowski ewangelista – także Mateusz – w knajpie pana Marka Falenty „Sowa i przyjaciele”.

Acha, kładąc się do snu nie zapomnijcie przedtem zajrzeć pod łóżko i za szafę, przypadkiem może ukrywać się tam W.Putin!

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • A ktoś obiecywał co innego?
  //Na czym więc polega demokracja w IIIŻydo-RP/Polin, jeśli mniejszość narzuca swoje prawa większości.//

  Właśnie dokładnie tak.Demokracja polega na tym że mniejszość narzuca prawa większości.Co w tym dziwnego? nie rozumiem,to przecież oczywiste i trzeba to przyjąć do wiadomości.

  włączyć polskie napisy

  https://www.youtube.com/watch?v=MZsLreMU_b4

  To wielce odrażająca figura -wedle mnie.Bo wedle mniejszości zasłużony i uznany obrońca praw człowieka.Był nawet rozpatrywany jako laureat nagrody nobla.W Europie,w tym w Polsce obsypany deszczem nagród i wyróżnień.
  za wikip // Otrzymał ponad 10 wysokich odznaczeń i nagród międzynarodowych, m.in. Legia Honorowa V klasy oraz odznaczenia czeczeńskie, czeskie, litewskie i estońskie //
  w samej tylko Polsce wyróżniony : 1995 – Honorowe Obywatelstwo Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa
  2001 – wyróżniony tytułem Człowieka Roku Gazety Wyborczej. Laudację na cześć laureata wygłosił premier Jerzy Buzek.
  2008 – wyróżniony Nagrodą Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
  2009 – odznaczony Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej (przez LECHA KACZYŃSKIEGO -dopisek własny)
  2018 – Doctor honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Siergiej_Kowalow_(polityk)

  Więc raczej nie zachodzi obawa że "obrońca praw człowieka" definiując demokracje nie wie co mówi.Wie.I pora się z tym pogodzić.
 • 5* oczywiście
  Z WYRAZAMI SZACUNKU
 • 21 października wybieramy Prawo i Sprawiedliwość
  https://pbs.twimg.com/media/DpzUk8PW4AEXScW.jpg
 • @Husky 19:57:24
  Husky! Jakie Prawo i Sprawiedliwość, to przecież była Unia Wolności i trochę Porozumienia Centrum.
 • @Rzeczpospolita 20:02:46
  Czy ja ci kretynie ubliżam?

  a teraz skasuj mam kopie
 • @Rzeczpospolita 20:02:46
  „Sąd Apelacyjny opowiadając się za zezwoleniem na „marsz równości” opowiada się w istocie za promocją degeneracji kultury i obyczaju”.

  Aby to ocenić, najpierw należy zdefiniować ta „kulturę” i „obyczaje”. O czyjej kulturze i obyczajach piszesz? Spodziewam się, że nie Chrześcijańskich! A jeśli nie, to z czym masz problem?
 • @ikulalibal 19:00:14
  Demokrację najtrafniej przedstawił nieodżałowany J.W.Dżugaszwili, potocznie zwany Stalinem : Я всегда думал что демократия – это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия – это власть американского народа.
 • @SZS 20:45:47
  :))) no tak.To kultowa fraza https://www.google.com/search?q=%D0%AF+%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B4%D0%B0+%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BB+%D1%87%D1%82%D0%BE+%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F+%E2%80%93+%D1%8D%D1%82%D0%BE+%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C+%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0,+%D0%BD%D0%BE+%D0%B2%D0%BE%D1%82+%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%89+%D0%A0%D1%83%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%82+%D0%BC%D0%BD%D0%B5+%D0%B4%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0%BE+%D0%BE%D0%B1%D1%8A%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BB,+%D1%87%D1%82%D0%BE+%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F+%E2%80%93+%D1%8D%D1%82%D0%BE+%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C+%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0.&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwk-fK05DeAhVGiCwKHXuXBo4Q_AUIDigB&biw=1366&bih=654
 • @SZS 20:45:47
  Dobre. Ale Stalin, jako samo zlo, nie mögl przeciez miec racji?
  Ciekawe, ile lat zajmie Polakom wybudzanie z letargu ?
 • Ad.Artykuł
  ........Wybieramy "demokratycznie" samorząd....... Niestety,ani wybieramy,ani demokratycznie,tylko głosujemy,a to są dwie różne czynności,albowiem szefowie partii dokonali wyboru za nas.
 • @Husky - Takie są ralia na CAŁYM ŚWIECIE ! WYJĄTKÓW NIE MA ~~ !!
  .
  https://img1.dmty.pl//uploads/201403/1394307494_wjkwpl_600.jpg


  Te Gierki znają przedewszystkim wszelkiej maści KAPŁANI - MAGICY od urabiania MAS !!


  Jadą po całości BEZ MYDŁA - NA SUCHO ~~ !!


  http://mirsk.eu/wp-content/uploads/2017/08/1491904209_vsehx4_600.jpg


  .
 • Przedwyborcza Akcja Zachęcająca do Uczestnictwa w Farsie !!!
  .

  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/iluzja-wolnoc59bc487-wyboru.jpg

  ,
 • @M i r i a m "Wybieramy "demokratycznie" samorząd - Niestety, tylko głosujemy" - ONI nie kłamią! Tylko POGŁOSOWAĆ nam wolno !!
  .

  A po hucpie mordy w kubeł z otrębami, "Bo wszelkie tłustości są PAŃSKIE" - czytaj KAPŁAŃSKIE ~~!!


  Od wybierania są ONI ~~!!


  Ci co SIĘ sami wybierają, mają też wybranych przez SIEBIE

  agentów tzw. "wolontar-i-USZY" i SĘDZIÓW - FARYZEUSZY ~~!!  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/equality202.jpg

  .
 • @Husky - Mądrość rzysłów ludowych, to tak zwany "chłopski rozum"
  .
  https://demotywatory.pl/uploads/201603/1459290777_4pczwh_fb_plus.jpg


  .
 • @Husky, rzykład Mądrości życiowej - prawidłowe wniski wyciągnięte z doświadczeń CHODZENIA do lokali gdzie pozwalają POGŁOSOWAĆ.
  .
  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/15080fc11a28e3e5_1507ae7fa6b46c18_its-today.jpg

  .
 • @Husky - KANDYDAT z RAMIENIA parti CZTERO-RAMIENNEJ.
  .  http://1.bp.blogspot.com/-zbrrrLwelbc/T03-7WhF-QI/AAAAAAAADuw/JJu21HdR5B4/s1600/60.jpg
  .
 • @ikulalibal 19:00:14 Ten mówca, to przecież pisz wymaluj PRZYKŁADNY ZASŁUŻONY BOLSZEWICKI MASON !!
  .


  .
 • TYPOWY OCHRANIAŻ PiSuarów - kocha swoich panów za żarcie !!
  .

  https://orig00.deviantart.net/fc09/f/2011/033/c/d/prussian_wolf_officer_by_talonian-d38o0p2.png
  .
 • @Husky,Motto życiowe POLITYKÓW, WIELKICH DOROBKIEWICZÓW i konformistów: oszustwo, podlizywanie się, wyrafiniwanie, bezwzględność
  .
  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/zajc485c_krc3b3l_kaczor_orzec582.png
  .
 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  Co się wam "Trzcińscy" nie podoba w tym wątku, że go zagłuszacie debilnymi obraazkami?
 • @Husky 20:22:49
  kundel,
  jestem jak najdalszy od chęci ubliżania, czy obrażania, kogokolwiek, a więc także i ciebie - może zwłaszcza ciebie.
  Ja tylko dobrałem rzeczowniki, które określają twoją postawę polityczną, a treści dla konkretnego rzeczownika dostarczasz osobiście ty sam.
 • @Husky 19:57:24
  Ja chciałbym wybrać opcję Polską nie pollin .. ale nie widzę kandydata pro Polskiego z Polki i z Polskimi korzeniami.

  Na mniejsze zło nie głosuje .. bo to to samo żydowskie zło... tylko w różnych czapeczkach.
 • @Zdzich 20:27:02
  Dziduś,
  słoneczko, zapomniałeś o stosach i torturach żydo-chrześcijańskiej "kultury" -?
  A "Sól ziemi" (wywiad z kard. Ratzingerem - Benedyktem XVI) czytałeś?
  Przeczytaj, a dowiesz się, że twój Kościół prowadził w średniowieczu burdele.
 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  Brawo Krysia! Wspaniałe dowcipne ilustracje oddające w 100% wyborczą rzeczywistość w Polin.
 • @Rzeczpospolita 12:56:06
  Nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu. Nie zrozumiałeś nawet pytania. Twoja zakuta pała zaślepiona jest nienawiścią, więc piszesz swoje brednie niezależnie od pytań i treści dyskusji. Stałeś się obsesyjnym maniakiem samogwałtu.
 • @Pedant, HELL to po angielsku PIEKŁO. - A HELLO to zawołanie pozdrowiające (z piekła). PAPA drąc się namawia//zaprasza do POKOJU
  .  https://mysteryoftheinquity.files.wordpress.com/2014/05/dagonpope.jpg
  https://c1.staticflickr.com/8/7501/15485505734_8fb5364189_b.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  I KRK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031