Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

I kto wygrywa wybory w IIIŻydo-RP/Polin?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj w Polsce władza należy do potomków Żydo-bolszewii, którzy wespół z okupantem żydo-anglosaskim realizują proces likwidacji polskiego narodu. 

 

 

 

 

Nie chodzi o to, że w tych i poprzednich wyborach samorządowych, także parlamentarnych, mogą pojawiać się samorządowcy, parlamentarzyści, którzy z szyldami „pookrągłostołowych” partii nie mają nic wspólnego i są nawet przyzwoitymi Polakami, zresztą takich w polityce jest niewielu. Zwycięstwo zawsze należy do partii głównego nurtu, ściśle kolaborujących z żydo-anglosaskim okupantem Polski. A kto najlepiej nadaje się na kolaboranta okupantów? Nie wiem, jak jest w innych krajach, ale w Polsce zawsze była to mniejszość żydowska, której interesy własnej nacji nigdy nie pokrywały się z polskim interesem narodowym i państwowym. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przededniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zarówno światowe Żydostwo oraz V żydowska kolumna w Polsce robili wszystko, żeby Polska nie pojawiła się na mapach świata w 1918r. Z podobnymi działaniami Żydostwa mieliśmy do czynienia w 1944r. Polski jako samodzielnego bytu państwowego nie chciało ani Żydostwo światowe, ani Żydo-bolszewia. A kilka lat wcześniej, w 1939r. we wrześniu, Żydzi z radością witali okupacyjne wojska niemieckie i sowieckie, z satysfakcją witali upadek Państwa Polskiego.

Dzisiaj w Polsce władza należy do syjonistycznych potomków Żydo-bolszewii, którzy z premedytacją realizują we współpracy z okupantem żydo-anglosaskim proces likwidacji polskiego narodu.

Wybory samorządowe są jedną wielką hucpą i nie tylko dlatego, że samorządy są politycznie ubezwłsanowolnione, ale głównie dlatego, że nie mamy żadnej możliwości poznać poglądów kandydatów w wyborach, poza oczywiście głównym syjonistycznym nurtem posiadającym dostęp do powszechnych żydo-mediów. Podobnie rzecz się ma z wyborami parlamentarnymi. A gdy zaistnieje potrzeba eliminacji kandydata o narodowych poglądach syjoniści zrobią mu antyreklamę w swoich powszechnych żydo-mediach.

Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

Dla narodowców nie ma miejsca w polityce IIIŻydo-RP/Polin, nawet dla tych wywodzących się z Ruchu Narodowego z żydowską czapą. Owszem, żydowskie kierownictwo oficjalnych narodowych organizacji może uczestniczyć w wyniku wyborów w życiu politycznym kraju, ale Polacy – członkowie narodowych organizacji – już nie, żydowski reżim uniemożliwi to wszelkimi sposobami, a dysponuje przecież całym arsenałem środków medialnych i administracyjnych.

Wielu wyborców daje się zwieść żydo-medialnej propagandzie głosowania na młodych, dając tym samym dowód własnego nieuctwa i braku politycznego rozumu. A winni pamiętać z nauki historii już w szkole podstawowej takie terminy jak „rada starszych”, „rada mędrców”. Niestety, nic nie zastąpi doświadczenia życiowego, politycznego, dostępnego jedynie ludziom dojrzałym i starszym. Stąd właśnie żydo-reżim zachęca do głosowania na „młodość górną i durną”.

 

Trwające jeszcze wybory samorządowe (II tura) oraz zbliżająca się 100. rocznica odzyskania niepodległości są dobrą okazją do zastanowienia się nad legalnością władz IIIŻydo-RP/Polin.

W telegraficznym skrócie:

 • legalna władza w IIRP skończyła się wraz z zamachem majowym J.Piłsudskiego w 1926r. (główne decyzje polityczne, dotyczące finansów państwa przejęła światowa żydo-anglosaska finansjera – identyczną sytuację mamy dzisiaj, od 1990r.),
 • władze PRL także nie posiadały statusu legalności w sensie otrzymania mandatu narodu polskiego do sprawowania władzy – mimo pozytywnej oceny polityki lat 1956-80,
 • w październiku 1980r. junta Jaruzleskiego-Kiszczaka (Jaruzelski, Kiszczak byli funkcjonariuszami IW, odpowiednika żydo-bolszewickiego UB w Wojsku Polskim) dokonała zamachu stanu i przejęła władzę w PRL,
 • ta sama junta w grudniu 1981r. wprowadziła nielegalny stan wojenny w celu zachowania żydowskiej władzy w NSZZ Solidarność,
 • 1989r. obrady „okrągłego stołu”, czyli porozumienie żydowskiej junty z żydowską Solidarnością przy udziale żydo-katolickiego Kościoła, co do przyszłości IIIRP.

Zatem, jakby nie patrzeć na twór IIIŻydo-RP/Polin jest on nielegalny. Władza żydowskiego reżimu jest rezultatem zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka z października 1980r. oraz stanu wojennego z grudnia 1981r.

Naród polski nigdy w żadnych wyborach nie wyłonił z pośród siebie władz żydowskiego reżimu, ta władza jest nielegalna, a wszystkie dotychczasowe wybory organizowanie przez nielegalną władzę – przez żydowski reżim IIIRP – są nie ważne.

Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe, ale jest konieczne do podjęcia wysiłku samoorganizacji i likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Czy od wyborczego sukcesu
  jakim był sam start w wyborach samorządowego znanej partii Patriotycznej minęło sporo dni.
  Ale nadal nie wiemy jaki był ten ostateczny wynik i ile mandatów zgarnęliście

  Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe dla WPS-u ,
  ale jest konieczne
  Stać was na to?
  Czy brak odwagi?
 • @Husky 12:54:21
  kundel,
  jesteś durniem, czy udajesz durnia?
  Czyżbyś nie wiedział, że do tej pory była tylko jedna partia, która w tydzień po medialnym zaistnieniu w sondażach miała 5% poparcia - to Nowoczesna.pl, partia R.Petru.

  A słyszałeś głąbie o Polsce Patriotycznej w powszechnych żydo-mediach?

  Lepiej pilnuj swojej kości, bo mogą ci ja zabrać i dać innemu kundlowi.
 • @Rzeczpospolita 17:22:35
  brak odwagi?
 • @Husky 17:24:35
  kundel,
  ty jednak nie udajesz durnia, ty nim jesteś.

  Popatrz kundel, na swoją ulubioną Partię interesu Syjonistycznego (PiS), czy oni chwalą się przegranymi, czy wygranymi mandatami?
 • @Rzeczpospolita 18:08:18
  ok.
  rozumiem
  piąta cyfra po kropce to też niezły wynik
  zawsze to lepsze od zera
  Powodzenia
 • Do żyda @Husky 18:16:46
  Co tak kwitniesz żydzie Husky ? wasza realna żydowska władza to 120 tyś policja i tajne służby ABW itp.CIA MOSAD ! plus żydo-syjonistyczne mass-media !!!

  Husky ! jesteś typowy żydowski syjonista co myśli ze władze na Polakami macie do usranej śmierci !!! do czasu Husky i reszta żydowskich okupantów syjonistów lewaków ! do czasu Husky !!!

  Polska Krajem Neutralnym ! wolna od żydowskiej UE !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 19:43:47
  do czasu !!!!
  narka
  8-))))))
 • @Rzeczpospolita 18:08:18
  "Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe, ale jest konieczne do podjęcia wysiłku samoorganizacji i likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP."

  To powinien Pan W KOŃCU zacząć operować konkretami (po uprzednim zabezpieczeniu się przed losem Leppera), nie "żydzi są wszędzie", tylko KONKRETNIE, z imienia, nazwiska, funkcji / lokalizacji, powiązań rodzinnych i DOWODÓW (skany dokumentów, odnośniki do KOPII dokumentów dostępnych publicznie, kopii, na wypadek, gdyby oryginał "zaginął") na pochodzenie / koligacje...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031