Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 4633 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

I kto wygrywa wybory w IIIŻydo-RP/Polin?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj w Polsce władza należy do potomków Żydo-bolszewii, którzy wespół z okupantem żydo-anglosaskim realizują proces likwidacji polskiego narodu. 

 

 

 

 

Nie chodzi o to, że w tych i poprzednich wyborach samorządowych, także parlamentarnych, mogą pojawiać się samorządowcy, parlamentarzyści, którzy z szyldami „pookrągłostołowych” partii nie mają nic wspólnego i są nawet przyzwoitymi Polakami, zresztą takich w polityce jest niewielu. Zwycięstwo zawsze należy do partii głównego nurtu, ściśle kolaborujących z żydo-anglosaskim okupantem Polski. A kto najlepiej nadaje się na kolaboranta okupantów? Nie wiem, jak jest w innych krajach, ale w Polsce zawsze była to mniejszość żydowska, której interesy własnej nacji nigdy nie pokrywały się z polskim interesem narodowym i państwowym. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przededniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zarówno światowe Żydostwo oraz V żydowska kolumna w Polsce robili wszystko, żeby Polska nie pojawiła się na mapach świata w 1918r. Z podobnymi działaniami Żydostwa mieliśmy do czynienia w 1944r. Polski jako samodzielnego bytu państwowego nie chciało ani Żydostwo światowe, ani Żydo-bolszewia. A kilka lat wcześniej, w 1939r. we wrześniu, Żydzi z radością witali okupacyjne wojska niemieckie i sowieckie, z satysfakcją witali upadek Państwa Polskiego.

Dzisiaj w Polsce władza należy do syjonistycznych potomków Żydo-bolszewii, którzy z premedytacją realizują we współpracy z okupantem żydo-anglosaskim proces likwidacji polskiego narodu.

Wybory samorządowe są jedną wielką hucpą i nie tylko dlatego, że samorządy są politycznie ubezwłsanowolnione, ale głównie dlatego, że nie mamy żadnej możliwości poznać poglądów kandydatów w wyborach, poza oczywiście głównym syjonistycznym nurtem posiadającym dostęp do powszechnych żydo-mediów. Podobnie rzecz się ma z wyborami parlamentarnymi. A gdy zaistnieje potrzeba eliminacji kandydata o narodowych poglądach syjoniści zrobią mu antyreklamę w swoich powszechnych żydo-mediach.

Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

Dla narodowców nie ma miejsca w polityce IIIŻydo-RP/Polin, nawet dla tych wywodzących się z Ruchu Narodowego z żydowską czapą. Owszem, żydowskie kierownictwo oficjalnych narodowych organizacji może uczestniczyć w wyniku wyborów w życiu politycznym kraju, ale Polacy – członkowie narodowych organizacji – już nie, żydowski reżim uniemożliwi to wszelkimi sposobami, a dysponuje przecież całym arsenałem środków medialnych i administracyjnych.

Wielu wyborców daje się zwieść żydo-medialnej propagandzie głosowania na młodych, dając tym samym dowód własnego nieuctwa i braku politycznego rozumu. A winni pamiętać z nauki historii już w szkole podstawowej takie terminy jak „rada starszych”, „rada mędrców”. Niestety, nic nie zastąpi doświadczenia życiowego, politycznego, dostępnego jedynie ludziom dojrzałym i starszym. Stąd właśnie żydo-reżim zachęca do głosowania na „młodość górną i durną”.

 

Trwające jeszcze wybory samorządowe (II tura) oraz zbliżająca się 100. rocznica odzyskania niepodległości są dobrą okazją do zastanowienia się nad legalnością władz IIIŻydo-RP/Polin.

W telegraficznym skrócie:

 • legalna władza w IIRP skończyła się wraz z zamachem majowym J.Piłsudskiego w 1926r. (główne decyzje polityczne, dotyczące finansów państwa przejęła światowa żydo-anglosaska finansjera – identyczną sytuację mamy dzisiaj, od 1990r.),
 • władze PRL także nie posiadały statusu legalności w sensie otrzymania mandatu narodu polskiego do sprawowania władzy – mimo pozytywnej oceny polityki lat 1956-80,
 • w październiku 1980r. junta Jaruzleskiego-Kiszczaka (Jaruzelski, Kiszczak byli funkcjonariuszami IW, odpowiednika żydo-bolszewickiego UB w Wojsku Polskim) dokonała zamachu stanu i przejęła władzę w PRL,
 • ta sama junta w grudniu 1981r. wprowadziła nielegalny stan wojenny w celu zachowania żydowskiej władzy w NSZZ Solidarność,
 • 1989r. obrady „okrągłego stołu”, czyli porozumienie żydowskiej junty z żydowską Solidarnością przy udziale żydo-katolickiego Kościoła, co do przyszłości IIIRP.

Zatem, jakby nie patrzeć na twór IIIŻydo-RP/Polin jest on nielegalny. Władza żydowskiego reżimu jest rezultatem zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka z października 1980r. oraz stanu wojennego z grudnia 1981r.

Naród polski nigdy w żadnych wyborach nie wyłonił z pośród siebie władz żydowskiego reżimu, ta władza jest nielegalna, a wszystkie dotychczasowe wybory organizowanie przez nielegalną władzę – przez żydowski reżim IIIRP – są nie ważne.

Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe, ale jest konieczne do podjęcia wysiłku samoorganizacji i likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Czy od wyborczego sukcesu
  jakim był sam start w wyborach samorządowego znanej partii Patriotycznej minęło sporo dni.
  Ale nadal nie wiemy jaki był ten ostateczny wynik i ile mandatów zgarnęliście

  Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe dla WPS-u ,
  ale jest konieczne
  Stać was na to?
  Czy brak odwagi?
 • @Husky 12:54:21
  kundel,
  jesteś durniem, czy udajesz durnia?
  Czyżbyś nie wiedział, że do tej pory była tylko jedna partia, która w tydzień po medialnym zaistnieniu w sondażach miała 5% poparcia - to Nowoczesna.pl, partia R.Petru.

  A słyszałeś głąbie o Polsce Patriotycznej w powszechnych żydo-mediach?

  Lepiej pilnuj swojej kości, bo mogą ci ja zabrać i dać innemu kundlowi.
 • @Rzeczpospolita 17:22:35
  brak odwagi?
 • @Husky 17:24:35
  kundel,
  ty jednak nie udajesz durnia, ty nim jesteś.

  Popatrz kundel, na swoją ulubioną Partię interesu Syjonistycznego (PiS), czy oni chwalą się przegranymi, czy wygranymi mandatami?
 • @Rzeczpospolita 18:08:18
  ok.
  rozumiem
  piąta cyfra po kropce to też niezły wynik
  zawsze to lepsze od zera
  Powodzenia
 • Do żyda @Husky 18:16:46
  Co tak kwitniesz żydzie Husky ? wasza realna żydowska władza to 120 tyś policja i tajne służby ABW itp.CIA MOSAD ! plus żydo-syjonistyczne mass-media !!!

  Husky ! jesteś typowy żydowski syjonista co myśli ze władze na Polakami macie do usranej śmierci !!! do czasu Husky i reszta żydowskich okupantów syjonistów lewaków ! do czasu Husky !!!

  Polska Krajem Neutralnym ! wolna od żydowskiej UE !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 19:43:47
  do czasu !!!!
  narka
  8-))))))
 • @Rzeczpospolita 18:08:18
  "Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe, ale jest konieczne do podjęcia wysiłku samoorganizacji i likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP."

  To powinien Pan W KOŃCU zacząć operować konkretami (po uprzednim zabezpieczeniu się przed losem Leppera), nie "żydzi są wszędzie", tylko KONKRETNIE, z imienia, nazwiska, funkcji / lokalizacji, powiązań rodzinnych i DOWODÓW (skany dokumentów, odnośniki do KOPII dokumentów dostępnych publicznie, kopii, na wypadek, gdyby oryginał "zaginął") na pochodzenie / koligacje...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031