Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

"Polonia a Państwo Polskie. Przyszłość i nadzieje."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Transmisja na żywo z konferencji: “Polonia a Państwo Polskie. Przyszłość i nadzieje.”


Transmisja na żywo z konferencji

 

Fundacja im. płk. Ignacego Matuszewskiego zaprasza do udziału w konferencji „Polonia, a państwo polskie. Przyszłość i nadzieje.”, której prelegentami będą działacze polonijni ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Litwy.

UWAGA, ZMIANA MIEJSCA KONFERENCJI: Konferencja odbędzie się w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie (ulica Foksal 3/5, sala na I piętrze), a nie w Sejmie RP – jak było podawane wcześniej.

Wśród prelegentów będą również: Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz oraz Grzegorz Braun.

____________________________

Z prywatnej poczty:

Konferencja i transmisja 12 listopada 2018 roku, godzina 11:00 – 21:00. 

Program konferencji i dobór prelegentów okazał się zbyt kontrowersyjny dla „bliżej niezidentyfikowanych sil w Kancelarii Sejmu”, i zostaliśmy nagle, wczoraj, poinformowani, ze nasze wcześniejsze umowy, odnośnie użytkowania sali sejmowej, są już nieaktualne. Tak czy owak, program konferencji pozostaje bez zmian. Bardzo proszę o rozesłanie tej informacji do wszystkich osób w Pana otoczeniu, które mogą być zainteresowane uczestnictwem w konferencji.

Do zobaczenia w Warszawie!

Pozdrawiam serdecznie,

Edward Wojciech Jeśman

President & National Director Polish American Congress of Southern California

____________________________

Na konferencji będą przedstawiciele WPS i Partii Polska Patriotyczna. Przebieg konferencji będzie rejestrowany przez Redakcję WPS.

____________________________

Transmisja na żywo

https://www.youtube.com/watch?v=K11i7qPxhJo


KOMENTARZE

 • bla bla
  Piękne słowa i oklaski...
  Korporacyjny-świnioryjny wie,że bez zaplecza,złota i uzbrojonych po zęby i wyszkolonych setek tysięcy Polaków gówno mongołowi można zrobić. To nie bajka z 1919r.Zawsze,jak za Gierka może upomnieć się o "dług" a teraz to nie jakieś 40mld usd ale kilka bilionów.Do tego skłóceni z Rosją ,z wrogo nastawionymi do Polski banderowcami.O szkopach nie wspomnę.Bez osłony polskiego nieba.
  Świnioryjny jajwaj nie uruchomił jeszcze Planu B dla europy kibucowej- atak uzbrojonych "emigrantów"- Alkaida/ISIS/Daesh .
 • @kfakfa 15:00:53
  wyjątkowa racja...
  Bez osłony NIEBA wszystkie działania przeciw szatanowi są z góry skazane na niepowodzenie.
  Po prostu, szatan to byt nieporównywalnie bardziej inteligentny od nas, wyposażający swoich sługusów w nieprawdopodobną nad nami (którzy jesteśmy w swojej masie bez Pana Boga) przewagę.
  Bez Pana Boga nie mamy w tej nierównej walce z nim najmniejszych szans.
 • Bardzo ciekawe wystąpienie p. Błażejaka z inicjatywy PMI od ok.2:16:55
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=10281&v=K11i7qPxhJo
 • @Rzeczpospolita 14:56:39
  Mówi o hasbarze promujących świnioryjny syjonizm.Wspomina niejakiego Grabowskiego,ale nie mówi o jego spółce z Engelking - dostali za współne szkalowanie Polaków graty od mordoklepa-syjonisty w jarmułce z PISraela.
 • Prawdziwa buzia „zaklinacza” Michalkiewicza patrz ok. 1:09:00
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=13065&v=qIvCnb5iTJY

  Ok. 3:22:20 moje krótkie wystąpienie PZ

  stanislav
  _________________________________________________
 • @Rzeczpospolita 17:16:58
  Obejrzałem.

  Grzegorz Braun i Michalkiewicz są geniuszami!

  Ziemiński wyszedł na neurotycznego prawnika, czyli kłamcę. Tzn. musi kłamać, aby wygrać.

  Dodaj do tego niewybredny leksykon wyzwisk, i będzie z tego żydo-Koisur.
 • @Zdzich 18:27:28
  Dziduś, słoneczko,
  twoje komentarze są dla mnie ważne, pozwalają mi spełnić się jako osobie tolerancyjnej, która dopuszcza komentarze mend i kretynów.
 • @Zdzich 18:27:28
  " Zdzichu, w przeciwieństwie do ciebie ja brałem udział w konferencji, ty natomiast imaginujesz odnośnie jej przebiegu z relacji "wREalu24" ( koszernego medialnego przedsięwzięcia, którego "pieszczochami" są m.in. Braun i Michalkiewicz - obaj tzw. koncesjonowani patrioci do bałamucenia przede wszystkim polskich głów za oceanem, nie rozumiejących wielu niuansów polityki krajowej w Polsce). Ale przekaz wRealu24 był online i wprawdzie zasadniczo pokazał wiernie przebieg obrad, ale nie ilustruje ani atmosfery kuluarów konferencji ( dosyć ciekawych ), ani reakcji sali na poszczególne wypowiedzi.

  Pozostając jednak jedynie przy samych wystąpieniach mówców, to wydaje mnie się, że ty chyba piszesz o jakiejś innej konferencji ?!
  Panowie Braun i Michalkiewicz w swoim starym stylu felietonowo-krotochwilnym ( bardziej oczywiście dotyczy Michalkiewicza niż Brauna, gdyż ten jak zawsze niemal jak z ambony...ale jak i w kościele tak i na konferencji - do coraz bardziej obojętnych "wiernych") zapodali tezy oderwane od rzeczywistości.

  Braun starał się przekonać zebranych, że historia cywilizowanej Polski rozpoczęła się wraz ustawieniem na ziemi Słowian misyjno-kolonialnego krzyża i wychowała tych "barbarzyńców' składających rzekomo ofiary z ludzi, na oświecone baranki, które wszystko co osiągnęły przez swoje ponad 1000 lat chrześcijaństwa, to wynik wymodlenia i objawień. Wszystkie zwycięstwa i klęski, to wynik albo łaski, albo klątwy boskiej w stosunku do Polaków. Wg. tegoż Brauna to nie organiczna praca narodowo-ludowa i męstwo Polaków była jedną najważniejszych przyczyn odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli, ale objawienia. Także rzekome objawienia w Gietrzwałdzie zapobiegły wybuchowi w 1877 r, I wojny światowej, z czego wnoszę, że wybuch tej wojny w 1914 r. był zrządzeniem opatrzności i karą niebios ?!

  Felietonista i trefniś polityczny Michalkiewicz wyskoczył natomiast jak Filip z konopi i znalazł panaceum na bolączki polskiego parlamentaryzmu i brak realizowania przez żydowsko-kompradorskie rządy naprawdę polskiej polityki zagranicznej w tym m.in. w stosunku do interesów i potencjalnych możliwości Polonii Świata. Pomysł dziennikarskiego szamana polegał na wytrzepaniu z niczego, czyli z politycznej głowy Stasia, pomysłu o powiedzmy po czterech posłów z każdego z kontynentalnych diaspor polskich na świecie, jako reprezentantów Polonii w sejmie. Zapomniał jednak, czy to nie byłoby czasami 16 dodatkowych Żydów w i tak już żydowskim Sejmie ?!

  Na moje wydawałoby się zasadne wątpliwości, co chciałem udowodnić, czerwony jak burak - ze złości, czy z nadciśnienia Stasio zdołał mi jedynie w hasbarskim stylu rzucić, że gadam głupoty... bo co to za zwyczaj zadawać Stasiowi jakieś rzeczowe pytania, kiedy on tak wspaniale uwodzi polskie skołatane głowy :))). Ale przyznam, że staje się z biegiem czasu coraz mniej uwodzicielski i fizycznie i intelektualnie "

  autor komentarza: stanislav
 • @Rzeczpospolita 12:44:44
  Aby stanac na poziomie konwersacji ze mna, musialbys przede wszystkim odwolac i przeprosic za wszystkie wulgarne epitety rzucone na mnie.
  Poza tym, musialbys wyzbyc sie nienanwisci i zydowskiej stronniczosci wobec Kosciola. Ja nie jestem "swiety", ale Kosciol jako uniwersalna organizacje znam zbyt dobrze, aby zmienic opinie o nim na bazie paru wulagaryzmow lub homoseksualistow w tymze Kosciele.
  W tej czesci, znajac Ciebie, jestem pelen pesymizmu, gdyz nie jest latwo zmienic czlowieka. Chociaz Luna Bystrygier "zobaczyla swiatlo" pod koniec swojego zycia. To wszystko zalezy od Ciebie.
 • @Zdzich 19:59:29
  Dziduś, słoneczko,
  wątpię, żeby normalny człowiek chciał zniżyć się - i poniżyć samego siebie - do twego poziomu.
 • @Rzeczpospolita 13:06:14
  Dałem ci szansę, której WIELKI Cham nawet nie zauważył.
  Tak też się spodziewałem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930