Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

eMisjaTv – młodość górna i durna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niestety, nie wynaleziono skuteczniejszego lekarstwa na zuchwałą głupotę poza ojcowskim solidnym klapsem


 

I przed siedzibą Ministerstwa Sprawiedliwości 14 listopada 2018r. cwani manipulatorzy wykorzystujący polityczną głupotę młodych durnych przeprowadzili akcję protestacyjną, a inni młodzi durnie ją sfilmowali i zapewne w przekonaniu o swoim patriotycznym uniesieniu i obowiązku.

Barbarę Poleszuk skazano na 4 miesiące więzienia w sierpniu 2017 roku w hajnowskim sądzie. Skazano za czynną napaść na policjanta, który w Białowieży, 2 lipca 2016r. zabezpieczał imprezę pn. Noc Kupały, zorganizowaną przez mniejszość białoruską. B.Poleszuk oraz jej „narodowi” kompani zachowywali się agresywnie wobec mniejszości białoruskiej. Agresja „narodowców” wynika z faktu, iż są oni propagatorami kultu „żołnierzy wyklętych”, których białoruska mniejszość uznaje za zbrodniarzy. 

https://www.youtube.com/watch?v=Ah1BghqxiUE

 

 

Warto najpierw przemyśleć jakiej sprawie udzielamy poparcia.
B.Poleszuk propaguje na naszych wschodnich terenach kult „żołnierzy wyklętych”, którzy dopuścili się tam mordów na ludności słowiańskiej, na Białorusinach. 
B.Poleszuk zachowuje się więc podobnie do tych antypolskich kanalii, które popierają żydo-banderyzm na Ukrainie zapominając o ludobójstwie OUN-UPA na Polakach.
Nie dziwi zatem, udział w proteście przed siedzibą MS niejakiego Zygmunta Miernika (film powyżej). Występował razem z A.Słomką na Majdanie wspierając żydo-banderowski przewrót na Ukrainie.
Ot i polscy „narodowcy”.

Przykro nam tylko konstatować fakt, że w gronie młodych górnych i durnych, dla których ikoną patriotyzmu są takie tuzy „niezależnej” opozycji jak S.Michalkiewicz i G.Braun, znajduje się także nasz młodszy kolega, którego zapewne mocno łechcą wpisy innych młodych i równie durnych jak i on sam – poniżej komentarz pod filmem eMisjaTv na YT.

Lidia Pszczoła

Pan Piotr Korczarowski – To przykład przedstawiciela prawdziwie patriotycznej elity w naszej umęczonej Ojczyźnie! Podobnie występujący tu pozostali prelegenci. TAKICH LUDZI POTRZEBA NAM W RZĄDZIE I WŁAŚNIE TAKICH LUDZI NOWA POLSKA POTRZEBUJE!!! Dziękujemy Wam za to że JESTEŚCIE!

 
Niestety, nie wynaleziono skuteczniejszego lekarstwa na zuchwałą głupotę poza ojcowskim solidnym klapsem – widocznie kiedyś ich zabrakło. A dzisiaj tłumaczenie młodemu, durnemu, oportuniście politycznych zawiłości to syzyfowa praca.

 

Dariusz Kosiur

PS

 

Jednym ze współorganizatorów spotkania z G.Braunem jest eMisjaTv. Jak widać polityczna etyka naszego młodszego kolegi jest niezwykle elastyczna. W lipcu tegoż roku mieści w sobie pochwałę cudów żydo-katolicymu i jego nierozerwalnych związków z Polskością i zaledwie cztery miesiące później gładko przechodzi do pochwały – obrony osób gloryfikujących zbrodniarzy.

KOMENTARZE

 • Bracie
  Bracie ci mój
  Tak od serca , tak po naszemu
  Tak w naszej, uciemiężonej rodzince

  1*
  shalom

  ps.
  tylko nie kasuj
  8-))))))
 • @Husky 18:43:27
  a gdzie uzasadnienie?

  wiem, wiem, kundle nie myślą (oczywiście nie miałem zamiaru obrażać czworonogów).
 • @Rzeczpospolita 18:52:07
  za "kwile"
 • @ Autor
  Poczekam z Panem.
  Ta "kwila" trwa już ponad 12 godzin.

  5*

  Ukłony
 • Jak zawsze dno i pięć metrów mułu
  ""B.Poleszuk propaguje na naszych wschodnich terenach kult „żołnierzy wyklętych”, którzy dopuścili się tam mordów na ludności słowiańskiej, na Białorusinach""

  - rozumiem, że gdyby ta ludność nie była słowiańska, to grzech byłby mniejszy?

  Reakcje Autora w stylu "psa Pawłowa" na jakiekolwiek przejawy oddolnych działań narodowych od dawna każą mi myśleć, że Autor jest zadaniowanym przez żydokomunę kretem do rozbijania polskich środowisk narodowych. To, że ten artykuł powstanie było tylko kwestią czasu.
  przerażająca jest ilość wejść zdezorientowanych czytelników i choćby pojedyńcze, ale pozytywne opinie.


  nazwisko "Poleszuk" oznacza w tym kontekście 'tutejszy'
 • @Jasiek 07:40:42
  5* za co? za antypolską i antykatolicką agenturalność Autora?

  Wciąż pamiętam wyjątkowo chamski i ordynarny atak DK na młodą działaczkę z wrocławskiego ONR-u (chwilowo zapomniałem jej nazwiska)

  wszystko wskazuje na to, że DK to żydokomunistyczny agent zadaniowany na odcinku narodowym
 • @MacGregor 09:53:10
  Niestety, wściekłe psy żydo-katolicyzmu (to określenie zapożyczyłem od Komentatora - https://macgregor.neon24.pl/post/146345,kilka-refleksji-po-mn-2018) już tak mają, że zawsze toczą pianę z pyska w obronie Kościółka. A ten Kościółek, ta ostoja antycywilizacji - wspakultury, granicę na Odrze i Nysie uznał dopiero w 1972r., a po 1980 pchał swoje owieczki do integracji z Zachodem kosztem suwerenności, kosztem likwidacji gospodarki, bezpieczeństwa socjalnego, bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, kosztem likwidacji państwa. Wściekłe psy żydo-katolicyzmu mają jednak ograniczoną percepcję do wyłącznej realizacji hasła:

  żydo-katolicyzm ponad wszystko.

  Może kiedyś Komentator pojmie, że to hasło (a więc i obrona żydo-katolickiego Kościoła) w praktyce przekłada się na syjonistyczny manifest "precz z państwem narodowym".
  ___________

  ""B.Poleszuk propaguje na naszych wschodnich terenach kult „żołnierzy wyklętych”, którzy dopuścili się tam mordów na ludności słowiańskiej, na Białorusinach""

  - rozumiem, że gdyby ta ludność nie była słowiańska, to grzech byłby mniejszy?"
  ___________

  Grzech byłby taki sam, ale polityczna szkodliwość zbrodni miałaby dla nas, Polaków i Słowian mniejszy wymiar.

  Nazwisko Poleszuk

  Każdy historyk, dobry polonista czy genealog przyzna, że nazwiska z sufiksem -uk są charakterystyczne dla osób pochodzenia ukraińskiego. Wide np. niesławny Maciejczuk i jego (początkowa) apoteoza Ajdaru, Prawoseków i innych zbrodniarzy spod znaku tryzuba.

  więcej tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poleszucy
 • @MacGregor 09:55:37
  Zapewne chodzi o jajwajkę Justynę Helcyk z ONR Wrocław,gdzie dowodzenie to jajwaje. Porywała zapewne ciemny lud farbowanymi na blond włosami.Jak dla mnie słabe maskowanie.Może jak Minge da radę albo inna Fajga?
 • @kfakfa 13:05:43
  Tak, chodziło o Justynę Helcyk.
  O co chodzi z włosami - czyżby Polki to tylko blondynki?
 • @kfakfa 13:05:43
  A tak w ogóle to jaki masz zarzut wobec Justyny? Że potrafiła coś konkretnego zrobić?
 • @Rzeczpospolita 12:49:19
  Akurat państwa narodowe są dziećmi katolicyzmu (dzieckiem syjonizmu jest państwo plemienne położone w Palestynie)
 • @MacGregor 15:04:56
  "Akurat państwa narodowe są dziećmi katolicyzmu" - bzdura, sprzeczne z faktami.
 • @MacGregor 09:55:37
  "5* za co?"

  1. Za poruszenie tematu od zupełnie nie obecnej w mediach strony.
  2. Agresywne zachowanie w stosunku do mniejszości białoruskiej jest co najmniej głupie, a dla człowieka biorącego jakiś udział w życiu społecznym i będącego członkiem organizacji narodowców to już chyba kompletny idiotyzm.

  Źle myślę?

  Ukłony
 • @MacGregor 15:04:56
  "Akurat państwa narodowe są dziećmi katolicyzmu"

  Mam wrażenie, że to taktyka salami.
  Teraz chyba chcą się zabrać za krojenie Rosji na "wyzwolone" kraje narodowe, gdzie będzie można strzyc nowe owieczki...
 • @MacGregor 15:04:56
  "(dzieckiem syjonizmu jest państwo plemienne położone w Palestynie)"

  A co będzie dzieckiem tego poronionego potwora wyłażącego już nagminnie z ust duchownych pt "judeo-chrześcijaństwo"?
  Jak myślisz?
  Pytam oczywiście nie w duchu "wymiany ognia" ale z chęci poznania Twojego zdania w tym temacie.

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930