Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polityka historyczna Polski i Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Analiza porównawcza


Znalezione obrazy dla zapytania Polska polityka historyczna foto

Jak informowaliśmy wcześniej 12.11.2018r. odbyła się w  Centrum Prasowym Foksal w Warszawie konferencja: “Polonia a Państwo Polskie. Przyszłość i nadzieje.”  zorganizowana przez fundację im. płk. Ignacego Matuszewskiego pod patronatem Wicemarszałka Sejmu Pana Stanisława Tyszki. Przedstawiamy wystąpienie naszego przedstawiciela z prelekcją na temat: “Polityka historyczna Polski i Izraela z perspektywy Polish Media Issues”. 

 

Wystąpienie naszego przedstawiciela, Marka Błażejaka, z prelekcją na temat:

“Polityka historyczna Polski i Izraela z perspektywy Polish Media Issues”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5i0da-HtCto

 

 

Slide1

Slide2

(…)

Slide8

(…)

Slide20

 

Slide21

(…)

Slide22

Całość: https://polishmediaissues.online/polityka-historyczna-polski-i-izraela-z-perspektywy-polish-media-issues/

 

PZ   -  

___________________________________________

___________________________________________

IIIŻydo-RP/Polin – rządy antypolskich kanalii

W filmowym wystąpieniu Marka Błażejaka pada stwierdzenie, że władze IIIRP, zwłaszcza MSZ, nie robią dosłownie nic przeciw antypolskim atakom medialnym (powszechne, światowe media są żydowskie lub przez syjonistycznych Żydów kontrolowane) i przeciw antypolskim wypowiedziom zachodnich i żydowskich polityków.

Taka jest niestety prawda, która potwierdza, że władza w IIIRP znajduje się w antypolskich, żydowskich, syjonistycznych, łapach.

„Warto być przyzwoitym” -? – warto być przyzwoitym syjonistą, chyba o to chodziło temu Żydowi -?

Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że szefem MSZ był antypolski Żyd, W.Bartoszewski, który w latach 1980. w czasie swoich występów w rewizjonistycznych środowiskach w NRF kwestionował polskość naszych Ziem Odzyskanych i stwierdzał, że nie należy przywiązywać wagi do jakichkolwiek porozumień z władzami PRL. Jako szef MSZ IIIRP, siedział w knesecie i milczał, gdy żydowscy parlamentarzyści zniesławiali Polskę i Polaków. Kto takiej kreaturze powierzył tekę ministra w MSZ?

 

Jak to możliwe, że „polskie” władze dofinansowują pieniędzmi polskiego podatnika żydowskie muzeum Polin, w którym syjonistyczna banda urządza bezczelną, antypolską prowokację,zamieszczając zdjęcia żydowskich zbrodniarzy mordujących Polaków jako „wybitnych Żydów polskich”?

 

 

Przykłady potwierdzające, że w Polsce po 1990r. trwają rządy syjonistycznych zbirów można mnożyć. Służby syjo-faszystowskich władz ścigają tych Polaków, którzy usiłują się przeciwstawić rządom żydowskiego reżimu.

D.Kosiur

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930