Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Ad «Macron, jesteś żydowską marionetką!»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Europa powinna zagwarantować żydowskie życie na jej terytorium…»


«Europa powinna zagwarantować żydowskie życie na jej terytorium…» -

Fiona Diwan, żydowska dziennikarka

 

 Czyżbym pomylił zdjęcia?

 

 Powinienem zamięścić chyba to poniższe - ?


 

Mam jednak nadzieję, a właściwie to jestem pewien, że nie popełniłem znacznego błędu i że Czytelnicy mi to wybaczą – ?

 


„Pod Wieżą Eiffel rozlegają się okrzyki: «Francja umiera z głodu, a Żydzi zapalają świecznik chanukowy. Na wiadukcie autostrady A6 Paryż-Marsylia, dużymi literami napisano: «Macron, jesteś żydowską kurwą!», «Macron, jesteś żydowską marionetką!», «Żydzi, przeginacie, kryzys finansowy został stworzony przez was!», «Żydzi, miejcie się na baczności, obniżyliście bogatym podatki!», «Macron i Rothschild c’est la meme chose (to to samo)!»…”

Powyzszy cytat pochodzi z artykułu z włoskiej prasy w tłumaczeniu blogera "RAM"- https://ram.neon24.pl/post/146862,macron-jestes-zydowska-marionetka

 

W związku z żądaniem żydowskiej dziennikarki i niemal identyczną sytuacją odbudowywania żydowskiego życia, a właściwie żydowskiego szowinizmu z żądaniem jego prawnej ochrony i usankcjonowanej dominacji, tak we Francji jak i w Polsce (także w pozostałych państwach Europy), chcę przybliżyć Czytelnikom żydowski punkt punkt widzenia. Ten żydowski punkt widzenia leży u podstaw budowy UE, jest jej ideowym zapisem, ma on także bezpośredni związek z tzw. cywilizacją łacińską, z chrześcijaństwem wywodzącym się wprost z żydowskiej religii judaizmu.

Szkoda tylko, że autor, RAM, niniejszego tłumaczenia jako zdeterminowany żydo-katolik nie jest w stanie pojąć znaczącej historycznej prawidłowości – otóż w ślad za rozprzestrzenianiem się w Europie żydo-chrześcijaństwa powstawały kolejne żydowskie gminy, pierwsza, najstarsza powstała oczywiście w Rzymie, w kolebce europejskiego żydo-chrześcijaństwa.

Żydowskie gminy w Europie powstawały zawsze w najstarszych siedzibach biskupów – Kordoba, Wormacja, Kolonia, Paryż, Praga, Gniezno, Kraków – a więc zawsze zgodnie z kierunkiem podboju Europy przez żydo-chrześcijaństwo.

 

D.Kosiur

______________________

______________________

Eurosodoma 

 Francuskojęzyczna, zdechrystianizowana biomasa buntuje się przeciwko judeomasońskiej tyranii…

 (poniżej tłumaczenie tekstu ze zdjęcia)

UE musi zostać zniszczona

My (Żydzi) chcieliśmy przekształcić Europę w mieszaną rasę Azjatów i Murzynów rządzonych przez Żydów.

Żydowski Związek Europa – „finansujący ojciec” R.Coudenhove-Kalergi w „Praktischer Idealismus” 1925

 

„Myślę, że to odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym czasie Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową.”

„Żydzi znajdą się w centrum tego”.

B.Lerner Spectre

UE składa się z bandy bogatych !!! i niewybranych (do kierowania nią)osób, by umożliwić Europie całkowite zniszczenie.

_____________________

https://www.youtube.com/watch?v=8ERmOpZrKtw

 

 

za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-francuskojezyczna-zdechrystianizowana-biomasa-buntuje-sie-przeciwko-judeomasonskiej-tyranii-2018-12

_____________________________

W 1922r. R.Coudenhove-Kalergi założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych Am. Płn.Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg.

W „Praktycznym idealizmie” [Practical Idealism], Kalergi pisze, żemieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras.Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji.

Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]. 

więcej na: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

 

Dobór ilustracji Redakcja WPS

KOMENTARZE

 • «Europa powinna zagwarantować żydowskie życie na jej terytorium…
  Putin zaprasza Żydów do Rosji

  Prezydent Rosji Władimir Putin — zaoferował europejskim Żydom emigrację do Rosji.

  — Jest to jego odpowiedź na rzekomą „falę antysemityzmu”, — która według działaczy żydowskich — rozprzestrzenia się w Europie.

  https://forumemjot.wordpress.com/2016/01/25/putin-zaprasza-zydow-do-rosji/
 • Efekt końcowy
  Najwyraźniej żydostwo naśladuje Niemców, którzy też żądali przestrzeni życiowej. Efekt końcowy znamy.
 • Koń trojański i koncepcja UE
  .
  "nie jest w stanie pojąć znaczącej historycznej prawidłowości – otóż w ślad za rozprzestrzenianiem się w Europie żydo-chrześcijaństwa powstawały kolejne żydowskie gminy, pierwsza, najstarsza powstała oczywiście w Rzymie"

  Rzym to naprawdę wyjąstkowym przapadkiem, najpierw powstała tam grmina żydowska a dopiero później chrześcijańska, dokładnie odwrotnie jak w miastach Europy Centralnej.

  Z chwilą przeniesienia gimn żydowskich z Palestyny do Rzymu zaniknął ślad tzw. "arki przymierza", dotąd tak żarliwie strzeżonej, można podejrzewać, że "arka" stanowiła rodzaj "Fort Knox" jerozolimskiej gminy, finansowanej jak wiadomo także przez przelewy Saula, także kiedy stał sią Pawłem, z obcych gmin chrześsicjańskich.

  Istotnie można odnieść wrażenie, że misja chrześcijańska stanowi rodzaj konia trojańskiego, ale łatwo się o tym przekonać, jeśli tylko weźmie się udział w mszy, bowiem w niej wykorzystuje się się teksty zarówno Starego Testamentu czyli Tory jak też teksty żydowskiego faryzeusza i powiedzielibyśmy dziś przechrzty Pawła, jest to rodzaj reklamy dla żydostwa w kościele n.p. katolickim, nie piszę chześcijańskim, bo nie bardzo wiadomo, czy to jest jeszcze taki kościół:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Interesujący był związek między papiestwem i gminą żydowską, pierwszym podarunkiem, jaki otrzymywał papież po wyobrze przez konclawe była Tora od gminy żydowskiej. Ta tradycja została zaniechana w okresie średniowiecza, odnowił ją dopiero sobór w Konstancy. Czy jest praktykowana nadal, czy są bardziej subtelne metody, nie wiem.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Sobor

  UE ma wiele źródeł, jedną z nich jest opracowanie "R.Coudenhove-Kalergi w „Praktischer Idealismus” 1925" finansowana przez brata założyciela i dyrektora FED, wyciągi z niego:

  - http://balder.org/coudenpo

  nie mniej ważnym jest syndykat przemysłu chemicznego

  - http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  ale czymże byłoby to bez tego, moim zdaniem, syndykatu zbrodni

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  z capo di tutti i capi na czele

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
 • @Laznik 15:57:30
  "...zaniknął ślad tzw. "arki przymierza", dotąd tak żarliwie strzeżonej, można podejrzewać, że "arka" stanowiła rodzaj "Fort Knox" jerozolimskiej gminy..."

  Tylko się nie śmiej, proszę ;-)

  Oglądałem odcinek Kosmicznych Opowieści n/t związku Arki Przymierza z piramidami w Egipcie.

  Szło tak:

  Jahwe, czyli ichni bóg kazał zajumać Żydom w Egipcie kosztowności tzn kazał im mówić, że tylko pożyczają :-) Potem powiedział, że wyprowadzi ich z Egiptu, i że faraon się na to zgodzi. I rzeczywiście tak się stało. Tylko, że potem faraon wysłał za nimi pościg.
  Podejrzenie jest takie, że zajumali z piramidy ustrojstwo, które tam trzymali Egipcjanie i które pełniło zapewne w piramidzie jakieś ważne funkcje. To właśnie była rzekoma Arka.
  Z opisów w Biblii wynika, że człowiek który jej dotknął, padł jak rażony, a plemię które ją Żydom skradło zaczęło chorować, umierać, a jednym z objawów były "guzy"
  Wskazywałoby to potencjalnie na jakieś elektryczne i promieniotwórcze oddziaływanie Arki.
  Ponadto tak naprawdę nie wiadomo do dziś jakie funkcje pełniła Wielka Piramida. Temat grobowca to chyba ściema dla gawiedzi. I być może wiele "arek" było trzymane w innych piramidach...
  I poza tym, co to za "bóg", że każe kraść kosztowności...

  Rycina:

  http://2.bp.blogspot.com/-Elyi2d12NFs/Tx3toANOQKI/AAAAAAAAAQc/RhHLEqV2bC8/s1600/egyptian+ark+relief.jpg

  Link:

  https://www.youtube.com/watch?v=_ElooVJMBCU

  Czy coś Ci na ten temat wiadomo?

  Pozdro!
 • @ Autor, All
  "«Francja umiera z głodu, a Żydzi zapalają świecznik chanukowy. Na wiadukcie autostrady A6 Paryż-Marsylia, dużymi literami napisano: «Macron, jesteś żydowską kurwą!», «Macron, jesteś żydowską marionetką!», «Żydzi, przeginacie, kryzys finansowy został stworzony przez was!», «Żydzi, miejcie się na baczności, obniżyliście bogatym podatki!», «Macron i Rothschild c’est la meme chose (to to samo)!»…”"

  Zaraz, zaraz... Czy to nie w Polsce jest największy antysemityzm?

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @tańczący z widłami 15:09:15
  "Efekt końcowy znamy."

  Utworzenie państwa Izrael? ;-(

  Pozdro!
 • "Narodziny Europy - Perseusz był synem Zeusa (Jowisza). Inną pokrewną istotą o podobnym pochodzeniu boskim i bliskim związkiem z
  Zeusem była "Europa".  Jej FENICKI ojciec Agenor był synem Posejdona i Libii, córki EGIPSKIEEGO króla.

  Europa jako młoda dziewczyna miała sen, w którym pojawiły się dwie kobiety, jedna z Azjatów o znajomym wyglądzie, druga całkiem obco wyglądająca.

  Jest wiadomym, że Zeus, spełniając to proroctwo, zbliżył się do Europy przebrany za uroczego byka, uciekł z naiwną dziewicą przez Morze na Kretę, gdzie urodziła mu dwóch synów.

  Jednym z nich był Minos, pomysłodawca kultury MINOJSKIEJ, drugi - Rhadamanthus rządzący wraz ze swoim bratem nad królestwem zmarłych.

  Później Zeus zostawił ją w pustce i samotności.

  Następnie Afrodyta podeszła do niej, mówiąc jej: "Miłość cię tu sprowadziła, dlatego pocieszasz się.

  To Zeus, jako byk, który cię porwał, Zeus któremu oddałeś swoją rękę. Teraz jesteś ziemską żoną niepokonanego boga.


  Twoje imię będzie nieśmiertelne, ponieważ obca część świata, która dała ci schronienie, zostanie nazwana na zawsze Europa.


  Tak więc przyszła misja Europy została zainspirowana i kierowana przez istotę superrozumną - Zeusa.

  Wielkie wartości sztuki, FILOZOFII i DEMOKRACJI były jej podstawowymi darami."  MASONI pochodzą z Egiptu i FENICJI,.... (a ostatecznie osiedli się w krainie Austrasia - Francyji)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Austrasia  Na zdjęciu USTAWINE MASOŃSKIE wyniki wyborów 666 (Szatan) oraz 33 (mason) i 3 EGIPSKIE PIRAMIDY.  https://4.bp.blogspot.com/-3As-p9NLcYI/WXpavaXlklI/AAAAAAAAAvs/_80GRmF6N4Is92j3x6X0oVzoaR1YKbyvwCLcBGAs/s1600/collage-2017-07-27%2B%25284%2529.jpg
  http://www.nouvelordremondial.cc/wp-content/uploads/2017/05/macron-illuminati-2-1.jpg

  .
 • Zaproszenie wydrukowane przez Lożę Masońską Wielki Wschód Francji na konferencję Emmanuela Macrona pt. "Czy globalizacja może
  być synonimem postępu?"  https://www.perseus.ch/archive/category/the-present-age/tpa-editorial  https://www.perseus.ch/wp-content/uploads/2017/06/Editorial.jpg

  .
 • @Jasiek 17:20:36
  „I poza tym, co to za "bóg", że każe kraść kosztowności...„ “

  Ten sam, ktory każe mordować własnego syna. Ale on tylko żartuje...
 • Czym jest judaizm ?
  .
  @Jasiek 17:20:36
  „I poza tym, co to za "bóg", że każe kraść kosztowności...”

  Odnośnie tzw. „boga” Judejczyków,. Można sobie dworować, że z jest to „bóg” od przysłowiowych czterech liter, bo tylko tyle liter są przekazywane J H W H, ale nie o to chodzi, zastanówmy się, czy judaizm, szczególnie w wersji talmudycznej może być uważany za religię ?

  Jeśli uwzględnić, że „synagoga, organizacja wyspecjalizowana w przestępstwie od tysiącleci”

  - http://wps.neon24.pl/post/142893,akcja-polonii-amerykanskiej-na-capitol-hill#comment_1447937

  chodzi w dodatku o międzynarodową sieć synagogi, sieć przy której takie zjawiska pochodne jak Al Kaida wyglądają jak uczniaki, a także, że talmud to w istocie rodzaj instrukcji przestępczej, to kradzież kosztowności mieści się zupełnie w programie, a więc judaizm to forma szkolenia przestępców. Niestety wielu myśli w tradycyjnych kategoriach i usiłuje w żydostwie dostrzec lud, naród czy jakąś normalną społeczność. Niestety wyniki takiego rozumowania są fatalne, czyż nie rozsądniej jest spojrzeć na żydostwo jako na organizację przestępczą ?

  „Czy coś Ci na ten temat wiadomo?”

  Odpowiedź na pytanie jest jednoznaczna: NIE. Jednakże rabunek piramid jest praktykowany od tysiącleci do dziś, więc dlaczego taka barbarzyńska grupa przestępcza jak Żydzi nie miałaby się do piramidy, dla nich nie mającej żadnej wartości sakralnej, włamać ? W rozważaniach zapomina się wszakże, że Żydzi byli wówczas barbarzyńskimi koczownikami, to były raczej bandy rabujące karawany na ważnych szlakach handlowych Morza Martwego, nie bardzo by się nadawali do pracy w tak wysoko ucywilizowanym kraju jak Egipt. Weźmy choćby dzisiejszych tzw. „uchodźców”, ci też się nie nadają do naszej cywilizacji, Egipcjanie nie mieli żadnych szkół integracji koczowników.

  Można wszakże zastosować takie rozumowanie, w celu weryfikacji hipotezy:
  1. Co może być dla żydów najcenniejsze i najpilniej strzeżone ? Chyba to samo, co dla 40 rozbójników Ali Baby, tzn. kosztowności ze zbójeckiego łupu. Obwarowanie tego łupu tajemniczością i boskością „arki” byłoby całkiem rozsądnym posunięciem kapłanów/kohenów.
  2. Co wzięliby żydzi przy swej przeprowadzce do ówczesnego centrum globalnego imperium Rzymu ? Chyba rzeczy najbardziej wartościowe, także aby szybko wkupić się w tamtejszą elitę, co też miało miejsce.
  3. Czy taki transfer kapitału do Rzymu odbyłby się w tajemnicy ? Raczej tak. Przywódcy żydowskich rabusiów, koheni, chyba by nie rozpowiadali żydowskiemu pospólstwu, że wywożą ich „świętą” arkę.
  4. Czy tzw. „arka” zniknęła ze świątyni ? Tak.

  Z uwagi na pkt. 3 nie mamy i nie będziemy mieli wszakże żadnych dowodów na postawioną hipotezę.
 • @Laznik 19:19:53
  Dziękuję za odpowiedź - nie ma to jak spojrzeć na coś chłodnym okiem.
 • @Lotna 19:06:41
  Żartowniś z niego ;-)
 • Egyptian Ark of the Covenant - żydzi byli NIEWOLNIKAMI w EGIPCIE, ŻYMIE, w ŚWIĘTYM CESARSTWIE ŻYMSKIM i są nimi do DZIŚ !
  .


  Nasienie ARYSTOKRACJI EGIPSKIEJ ŻĄDZI CAŁYM ŚWIATEM DO DZIŚ !


  https://www.google.com/search?q=Egyptian+Ark+of+the+Covenant&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtvL3s3rbfAhVClVkKHaf8AiwQ_AUIDigB&biw=1679&bih=1024#imgrc=g3MNY5HxOHsmmM:&spf=1545595215011


  https://i.ytimg.com/vi/I68AF5PVLgQ/maxresdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/B0Qw2qrkD6c/maxresdefault.jpg
  http://thesalonnieresapartments.com/wp-content/uploads/2017/01/12-King-Tutankhamun-Anubis-and-Divine-Cow.jpg

  .
 • @Laznik - „Czy coś na ten temat wiadomo?”
  .  https://m.neon24.pl/b81d0d6e2f4b538e91c6a5d4cdbd679c,14,0.png  .
 • Kapłanom brakuje fantazji
  Kapłanom brakuje fantazji
  .
  @Krystyna Trzcińska 22:24:42

  być może, dlatego przy tworzeniu rytuałów religijnych i liturgii ściągają jedni z drugich. Porównanie tradycji religijnych przed i po wprowadzeniu nowej religii prowadzi z reguły do odkrycia wielu podobieństw. Tradycja czarnej bogini ciągnie się już od tysięcy lat.

  To nie jest wszakże jedyna motywacja. Nowa religia stara się nawiązać do wcześniejszych tradycji, aby stopniowo wyprzeć swą tradycją tradycję religii wypieranej, to jest bardzo rozsądne. Weźmy choćby Wielkanoc, która nawiązała do wcześniejszych wiosennych rytuałów, w niem. Ostern, wywodzi się od staroniemieckiego określenia dla „Jutrzenki”, co było być może nazwą wcześniejszego wiosennego święta, przypomnijmy polską „Marzannę” czy tradycję „gaiku”, czy „śmigus dyngus”, który ma wszelkie pogańskie cechy.

  Boże Narodzenie wypada z kolei na przesilenie grudniowe, co w religiach wcześniejszych było z reguły świętowane, zresztą w wiekach wcześniejszych były różne terminy uznawane za datę narodzin. Na 25. grudnia wypadało także święto „Sol Invictus” rzymskiego kultu słońca.

  Na koniec tytuł papieski „pontifex maximus” (łac. najwyższy budowniczy mostów) wywodzi się od tytułu cesarzy rzymskich, a ten od pogańskiego urzędu kapłańskiego.

  Nie dziwmy się zbytnio podobieństwom, różnorakie mogą być tego przyczyny, kontynuacja jest jedną z nich. Nie jest to bezzasadne, bowiem od tysiącleci jednym z najważniejszych zadań religii było prowadzenie kalendarza, co dla ludności osiadłych uprawiających rolnictwo było warunkiem przeżycia, tak więc siew miał miejsce tyle a tyle dni po Wielkanocy i.t.p. stąd wybór terminów świąt wypływał ze zjawisk astronomicznych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930