Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jak IIIŻydo-RP/Polin odwdzięcza się Iranowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„USA planują zorganizować w Polsce" międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności”

 

Podobny obraz
 
11.01.2019r. sekretarz stanu USA, Mike Pompeo, oświadczył w rozmowie ze stacją Fox New, że Stany Zjednoczone planują zorganizować w dniach 13-14 lutego w Polsce międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności”na Bliskim Wschodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wpływów Iranu w regionie.

 

 
Oczywiście, gdy przedstawiciel bandyckiego państwa mówi o „pokoju i stabilności” należy to rozumieć wręcz przeciwnie, że chodzi o wojnę i destabilizację, co USA udowadniają systematycznie, każdego dnia, własną imperialną polityką, realizowaną w interesie światowego, żydowsko-anglosaskiego, finansowego lobby, od końca II wojny światowej.
I jeszcze to: „USA planują zorganizować w Polsce”
Dla myślących narodowo i obdarzonych polityczną świadomością Polaków jest to z pewnością oburzające, ale chyba nikogo nie zaskakuje. Przecież tak postępuje się z podbitą kolonią, w której funkcjonują wasalne, uzurpatorskie, rządy – u nas żydo-rządy, a tym jest w istocie IIIŻydo-RP/Polin dla USA i dla światowego Żydostwa – dla Międzynarodowego Żyda. A jeśli ma ktoś wątpliwości, to proszę, oto kolejna próbka zachodniej demokracji w zintegrowanej z Zachodem Polsce:
“Fakt” ujawnił list skierowany do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka przez ambasador Stanów Zjednoczonych, Georgette Mosbacher, dotyczący interwencji ws. ustawy uderzającej w Ubera. Dziennik opisuje kulisy spotkania amerykańskiej dyplomacji w resorcie infrastruktury, która miała blokować odkupienie przez Polskę spółki PKP Energetyka. – za: https://dzienniknarodowy.pl/ambasador-usa-zablokowala-upno-pkp-energetyka-szokujace-kulisy-spotkania-ministrem-adamczykem/
.

„podczas gdy Iran ratował Polaków w czasie II wojny światowej, obecnie (Polska) jest gospodarzem rozpaczliwego antyirańskiego cyrku” – Mohammad Dżawad Zarif

.
Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif skrytykował na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu. Nazywa ją "rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem".
Szef MSZ Iranu, Mohammad Dżawad Zarif, skrytykował na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu. Nazywa ją „rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem”.
.
Na Twitterze napisał: „Przypomnienie dla gospodarza/ uczestników antyirańskiej konferencji: ci, którzy brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są albo martwi, albo zhańbieni, albo zmarginalizowani. Iran jest silniejszy niż kiedykolwiek”.
.
.
A jeszcze nie tak dawno przecież – przed integracją z Zachodem, z opanowanym przez syjonistów Zachodem – Polska miała z państwami Bliskiego Wschodu bardzo dobre, przyjazne, stosunki polityczne i gospodarcze.
.
 
Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Myślę, że gwiazdki dzisiaj wystarczą
  *****
  może na całym Neonie ?
 • To nawet nie qrvy
  One przynajmniej biorą kasę za usługi.
  Wszystko w temacie.
 • jest jak jest
  No dobrze ale Polacy wtedy i tylko wtedy będą z tego rozgrzeszeni gdy
  w dniach konferencji w Warszawie przejdzie wielki, kilkudziesięciotysięczny marsz protestu przeciw manipulowaniu Polską! Jeżeli tego nie zrobimy świadczyć to będzie o współudziale i skundleniu Polaków czyli jesteśmy gorsi niż żydzi i jankesi bo oni robią z nas szmatę dla swoich narodowych korzyści. To rząd jest reprezentantem Polski a jaki rząd taki kram, jaki kram taki rząd. Czy wierzycie w to że rodacy zbiorą się w wielkiej liczbie i chociażby zaprotestują przeciw manipulowaniu Polakami i Polską?
  Jak już we wpisach pisałem, byłem ostatniego lata w Polsce, rozmawiałem z ludźmi, już w nic nie wierzę. Za kilka dekad żydzi będą kopać nas w dupę jak prosiaka prowadzonego na spęd a bardziej "bystrzy" będą na siłę wyszukiwać w swojej rodzinie żydowskich przodków.
  Zdajmy sobie w końcu sprawę że Polska sama z siebie się nie hańbi.
  Do tego potrzebny jest udział jej mieszkańców.
 • @ Autor, All
  "„USA planują zorganizować w Polsce" międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności” "

  Niektórzy w Polsce rozumieją to dosłownie :-(

  5*
 • namawiam do obejrzenia
  Wszystkim Polakom polecam jako "musisz zobaczyć" urywek ostatniego, ósmego odcinka serialu "1983" z Netflix miedzy ~ 45 a 47 minutą. Jest to rozmowa Generała polskiego wojska z adiutantem. Nie wiem kto pisał ten scenariusz ale coś takiego nie poszło w eter przypadkowo. Wysłuchajcie uważnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031