Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jak IIIŻydo-RP/Polin odwdzięcza się Iranowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„USA planują zorganizować w Polsce" międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności”

 

Podobny obraz
 
11.01.2019r. sekretarz stanu USA, Mike Pompeo, oświadczył w rozmowie ze stacją Fox New, że Stany Zjednoczone planują zorganizować w dniach 13-14 lutego w Polsce międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności”na Bliskim Wschodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wpływów Iranu w regionie.

 

 
Oczywiście, gdy przedstawiciel bandyckiego państwa mówi o „pokoju i stabilności” należy to rozumieć wręcz przeciwnie, że chodzi o wojnę i destabilizację, co USA udowadniają systematycznie, każdego dnia, własną imperialną polityką, realizowaną w interesie światowego, żydowsko-anglosaskiego, finansowego lobby, od końca II wojny światowej.
I jeszcze to: „USA planują zorganizować w Polsce”
Dla myślących narodowo i obdarzonych polityczną świadomością Polaków jest to z pewnością oburzające, ale chyba nikogo nie zaskakuje. Przecież tak postępuje się z podbitą kolonią, w której funkcjonują wasalne, uzurpatorskie, rządy – u nas żydo-rządy, a tym jest w istocie IIIŻydo-RP/Polin dla USA i dla światowego Żydostwa – dla Międzynarodowego Żyda. A jeśli ma ktoś wątpliwości, to proszę, oto kolejna próbka zachodniej demokracji w zintegrowanej z Zachodem Polsce:
“Fakt” ujawnił list skierowany do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka przez ambasador Stanów Zjednoczonych, Georgette Mosbacher, dotyczący interwencji ws. ustawy uderzającej w Ubera. Dziennik opisuje kulisy spotkania amerykańskiej dyplomacji w resorcie infrastruktury, która miała blokować odkupienie przez Polskę spółki PKP Energetyka. – za: https://dzienniknarodowy.pl/ambasador-usa-zablokowala-upno-pkp-energetyka-szokujace-kulisy-spotkania-ministrem-adamczykem/
.

„podczas gdy Iran ratował Polaków w czasie II wojny światowej, obecnie (Polska) jest gospodarzem rozpaczliwego antyirańskiego cyrku” – Mohammad Dżawad Zarif

.
Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif skrytykował na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu. Nazywa ją "rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem".
Szef MSZ Iranu, Mohammad Dżawad Zarif, skrytykował na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu. Nazywa ją „rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem”.
.
Na Twitterze napisał: „Przypomnienie dla gospodarza/ uczestników antyirańskiej konferencji: ci, którzy brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są albo martwi, albo zhańbieni, albo zmarginalizowani. Iran jest silniejszy niż kiedykolwiek”.
.
.
A jeszcze nie tak dawno przecież – przed integracją z Zachodem, z opanowanym przez syjonistów Zachodem – Polska miała z państwami Bliskiego Wschodu bardzo dobre, przyjazne, stosunki polityczne i gospodarcze.
.
 
Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Myślę, że gwiazdki dzisiaj wystarczą
  *****
  może na całym Neonie ?
 • To nawet nie qrvy
  One przynajmniej biorą kasę za usługi.
  Wszystko w temacie.
 • jest jak jest
  No dobrze ale Polacy wtedy i tylko wtedy będą z tego rozgrzeszeni gdy
  w dniach konferencji w Warszawie przejdzie wielki, kilkudziesięciotysięczny marsz protestu przeciw manipulowaniu Polską! Jeżeli tego nie zrobimy świadczyć to będzie o współudziale i skundleniu Polaków czyli jesteśmy gorsi niż żydzi i jankesi bo oni robią z nas szmatę dla swoich narodowych korzyści. To rząd jest reprezentantem Polski a jaki rząd taki kram, jaki kram taki rząd. Czy wierzycie w to że rodacy zbiorą się w wielkiej liczbie i chociażby zaprotestują przeciw manipulowaniu Polakami i Polską?
  Jak już we wpisach pisałem, byłem ostatniego lata w Polsce, rozmawiałem z ludźmi, już w nic nie wierzę. Za kilka dekad żydzi będą kopać nas w dupę jak prosiaka prowadzonego na spęd a bardziej "bystrzy" będą na siłę wyszukiwać w swojej rodzinie żydowskich przodków.
  Zdajmy sobie w końcu sprawę że Polska sama z siebie się nie hańbi.
  Do tego potrzebny jest udział jej mieszkańców.
 • @ Autor, All
  "„USA planują zorganizować w Polsce" międzynarodową konferencję poświęconą „pokojowi i stabilności” "

  Niektórzy w Polsce rozumieją to dosłownie :-(

  5*
 • namawiam do obejrzenia
  Wszystkim Polakom polecam jako "musisz zobaczyć" urywek ostatniego, ósmego odcinka serialu "1983" z Netflix miedzy ~ 45 a 47 minutą. Jest to rozmowa Generała polskiego wojska z adiutantem. Nie wiem kto pisał ten scenariusz ale coś takiego nie poszło w eter przypadkowo. Wysłuchajcie uważnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930