Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 4633 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Przegrywamy, czy wygrywamy z syjonizmem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rezolucja ONZ 3379 z 10.11.1975: „syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”


  

 

Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych 3379, przyjęta w dniu 10 listopada 1975 roku w głosowaniu 72 do 35 (przy 32 wstrzymujących się), określiła, że:

„syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”.

Głosowanie odbyło się około roku po  UNGA 3237 gdzie ONZ przyznała Organizacji Wyzwolenia Palestyny  „status obserwatora”,  oraz po przemówieniu Jasera Arafata do Zgromadzenia Ogólnego w listopadzie 1974 r. nazywanego  tzw. „gałązką oliwną”.  –  Oprócz krajów arabskich i islamskich uchwała została podjęta przy wsparciu bloku sowieckiego.

Uchwała 3379 stwierdzająca, że  „syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”, jako jedyna uchwała w historii ONZ,  została odwołana w 1991 roku rezolucją ONZ 46/86.

za: https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_General_Assembly_Resolution_3379

_____________________________

W tym samym roku 1975 Światowa Konferencja Walki w Rasizmem i Dyskryminacją Rasową w Durban w RPA także uznała, że „syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”.

Deklaracja NGO mówiła o Izraelu jako o „państwie apartheidu” winnym „rasistowskich zbrodni przeciwko ludzkości włącznie z czystką etniczną, aktami ludobójstwa” i wzywała do „wszechstronnych sankcji i embargo”, jak też „pełnym zerwaniu wszystkich związków”.

za: //www.listyznaszegosadu.pl/notatki/falszywa-rownowaznosc-moralna-jako-narzedzie-do-demonizowania-izraela

_________________________

Liga ŚwiataJak syjonizm przestał być rasizmem …

 

W listopadzie 1975 roku ONZ wydało rezolucje dr. 3379 zwana potocznie ” Syjonizm jest Rasizmem” [ naprawdę, az trudno dzisiaj uwierzyć} . ZSRR i państwa arabskie poszły jeszcze dalej i próbowały wyrzucić Izrael z ONZu.

Przez 10 lat Izrael siedział cicho i przygotowywał sie do kontrofensywy. Kraje Unii Afrykańskiej popierały rezolucje, a Amin z Ugandy wystąpił do USA z prośba o pomoc w wyrzuceniu Syjonistów z jego kraju, aby rdzenni mieszkańcy tego kraju mogli korzystać ze swoich bogactw . [ Znowu trudno uwierzyć, ale tak było]

Rezolucja 3379 przeszła większością głosów w stosunku 72 – 35. Trudno sobie to wyobrazić, ale na sali zapanowała eksplozja radości. Delegat Izraela powiedział później ” To nie była tylko radość, to była nienawiść pełzająca po podłodze. Ludzie [ czytaj delegaci] ściskali się nawzajem jakby wygrali los na loterii. Czuliśmy sie pariasami”

W tym czasie syjonizm uważany był za główną przyczynę większości światowych problemów. W latach 1976-77 osiem unii studenckich na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii zaadoptowało do swoich programów rezolucje ” Syjonizm jest rasizmem” . [ Nie przyjmowali do unii Izraelczyków, którzy nie potępili Syjonizmu]
W 1982 Organizacja Studentów Ontaryjskich w Kanadzie potępiła działalność Izraela na Bliskim Wschodzie i wydala raport ” The State of Israel is Zionism , and Zionism is Racism”
Syjonizm stal sie metafora uniwersalnego zła. Nawet rządy nie zabierały głosu w tej sprawie i nie potępiały głośno wydarzeń.
Izraelowi zabroniono występowania na niektórych forach ONZtu.

I wtedy nastąpiła mobilizacja partii w Izraelu i środowisk syjonistycznych na świecie. Zaczęły sie konferencje, odczyty, petycje do ONZtu. W USA Senat wezwał do podważenia zasadności rezolucji 3379 i wezwał wszystkie kraje do udziału w tym podważaniu. Potem z pomocą przyszła Australia, gdzie do głosu doszła Zionist Federation .

11 Grudnia 1989 roku vice -prezydent USA Quayle, wezwał do odnowienia ONZu i złożył oświadczenie, ze Syjonizm nigdy nie był forma rasizmu, Syjoniści byli i sa częścią Narodowego Ruchu Wyzwolenia, i rezolucja powinna być anulowana.

Wraz z upadkiem ZSRR i rozpadem jego bloku zaczęło się poszerzanie UE i jazda bez trzymanki po wybojach historii. W 1991 Bush wezwał do unieważnienia rezolucji i w ten sposób po raz pierwszy w historii ONZ-tu doszło do unieważnienia rezolucji.
Po 16 latach rezolucja przestała istnieć, a anty – syjonizm zamieniono na anty – semityzm .

I jedno anty-s i drugie anty-s , a wyszło z tego s….. . Bez brzydkich słów , proszę…

za: //webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:uBdHP9R0a4wJ:ligaswiata.pinger.pl/m/11903073+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

 

__________________

 

Po syjonistycznym zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka we wrześniu 1980, gdy w 1989r./1990r. współpracujący z Kościołem syjoniści przekształcili PRL w IIIŻydo-RP/Polin, niemal natychmiast minister spraw zagranicznych tego żydowskiego tworu, jako jeden z pierwszych, wyszedł na przeciw światowemu syjonizmowi.  – D.Kosiur

Podczas 46 sesji Zgromadzenia Ogólnego NZ Minister spraw zagranicznych RP Krzysztof Skubiszewski [syna Ludwika i Ireny (de domo) Leitgeber)] powiedział:

„Dlatego Polska uważa, iż Zgromadzenie Ogólne winno uchylić rezolucję 3379(XXX) z 10 listopada 1975 r., w sprawie syjonizmu. Chciałbym zaznaczyć, że „Solidarność” oraz nowy rząd w Polsce zawsze występowały przeciwko tej rezolucji. W ONZ zbyt długo zwlekano z jej uchyleniem. Dlatego też Polska będzie współautorem projektu rezolucji zmierzającej do tego celu.”

___________________________

 

Amerykański prezydent chce walczyć z antysemityzmem w Europie

 

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał we wtorek ustawę o walce z antysemityzmem, w której mówi się, że w amerykańskich interesach narodowych jest prowadzenie jej zarówno w USA, jak i za granicą, w tym także w Europie – głosi komunikat Białego Domu.

 

„Zdaniem Kongresu w interesach narodowych Stanów Zjednoczonych leży walka z antysemityzmem zarówno w kraju, jak i za granicą” — podkreślono w nowej ustawie.

 

Została ona oparta na dokumencie, który jeszcze w 2017 roku wnieśli do Kongresu Republikanie. Jak wynika z jego treści, przyczyną powstania projektu jest „utrzymujący się wzrost liczby incydentów antysemickich w Europie, w rezultacie których europejscy Żydzi stają się celem fizycznych lub słownych prześladowań, a nawet ataków terrorystów”.

Istnieje pilna potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa europejskich wspólnot żydowskich, w tym synagog, szkół, cmentarzy i innych instytucji — podkreślono w ustawie.

Zgodnie z dokumentem USA powinny w miejscach o znaczeniu międzynarodowym, takich jak ONZ, struktury UE i OBWE akcentować potrzebę walki z antysemityzmem, a Departament Stanu USA dokładnie dokumentować przypadki przejawów antysemityzmu na świecie.

Oprócz tego w dokumencie wprowadzono zmiany w ustawie o międzynarodowych swobodach religijnych z 1998 roku (International Religious Freedom Act). Obecnie w corocznym sprawozdaniu na temat wolności wyznania, które przygotowuje Departament Stanu, musi znaleźć się oddzielny rozdział poświęcony antysemityzmowi w Europie.

za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201901159594483-Trump-chce-walczyc-z-antysemityzmem-w-europie-sputnik-polska/

_________________

wybór tekstów: Dariusz Kosiur

_________________

 

Odradzający się "antysemityzm"

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=iNq5JdCeOz8

KOMENTARZE

 • No przecież że wygrywamy
  Najpóźniej Jesienią tego roku musi być w Kongresie przedstawione sprawozdanie odnośnie aktu 447. Być może czegoś się dowiemy. A już za pasem rocznica Oświęcimia, potem 8 Marca, Kwiecień, rocznica powstania w getcie. Juda będzie się czołgał przed swoimi żydowskimi przyjaciółmi. Także wszystko przed nami.:-))
 • Jak sobie bezczelny Izrael radzi?
  Za Wikipedia wklejam:
  Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ 2334 – rezolucja przyjęta przez Radę Bezpieczeństwa ONZ 23 grudnia 2016 roku[1]. Uchwała wzywa do zaprzestania budowy osiedli izraelskich na ziemiach zdobytych przez Izrael w 1967 roku w wyniku wojny sześciodniowej. Rezolucja wskazuje, że osiedla „są pozbawione mocy prawnej i stanowią rażące naruszenia prawa międzynarodowego”[2]. To pierwsza rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ, w sprawach dotyczących Izraela i Palestyny od 2009 roku[3] i pierwsza w sprawie rozwiązania problemu osiedli izraelskich od rezolucji nr 465 z 1980 roku[4]. Została przyjęta 14 głosami za, Stany Zjednoczone wstrzymały się od głosu[2].

  Choć w rezolucji nie jest określona żadna kara ani środek przymusu wobec Izraela, to jednak – zgodnie z opinią gazety Ha-Arec, „może mieć poważne konsekwencje dla Izraela (...) w szczególności w perspektywie średnio- i długoterminowej”[4].

  Historia uchwalenia
  Projekt rezolucji został przygotowany przez Egipt, jednak 22 grudnia prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump wezwał prezydenta tego kraju Abd al-Fattaha as-Sisiego do wycofania wniosku[5] co Egipt, poddany niezwykłej presji dyplomatycznej, uczynił[6]. Następnego dnia projekt został jednak zgłoszony przez cztery inne kraje Rady Bezpieczeństwa – Malezję, Nową Zelandię, Senegal i Wenezuelę[6].

  Reakcje w Izraelu
  Premier Izraela Binjamin Netanjahu uznał rezolucję za „stronniczą i haniebną”, zadeklarował, że Izrael nie będzie przestrzegać rezolucji oraz wstrzyma finansowanie pięciu instytucji ONZ (w wysokości 7,8 mln USD). Stwierdził także, że administracja prezydenta Obamy „nie obroniła Izraela”, a on sam „z niecierpliwością czeka na współpracę z prezydentem elektem Donaldem Trumpem” oraz z przyjaciółmi Izraela w Kongresie, aby „przeciwdziałać szkodliwym konsekwencjom tej absurdalnej rezolucji”[2].

  Na rozmowy do MSZ zostali wezwani urzędujący w Izraelu ambasadorowie USA oraz dziesięciu innych krajów, które poparły rezolucję. Do 20 stycznia czyli do zaprzysiężenia nowego prezydenta USA, izraelscy ministrowie mają zrezygnować ze spotkań z politykami państw, które poparły rezolucję oraz z podróży do tych krajów[7].

  Ambasadorowie Izraela w Nowej Zelandii i Senegalu zostali wezwani do kraju na konsultacje, odwołano zaplanowaną wizytę ministra spraw zagranicznych Senegalu w Izraelu oraz zlikwidowano wszystkie izraelskie programy pomocowe dla tego afrykańskiego państwa[6].

  W związku z poparciem rezolucji przez Ukrainę, strona izraelska odłożyła, na czas nieokreślony, wizytę premiera Wołodymyra Hrojsmana planowaną na koniec grudnia[8].
 • @
  Przegrywamy, przegrywamy. Dopóki Polacy będą usilnie zabiegać o amerykańskie wizy będą względem syjonizmu na przegranej pozycji.
  Gdy przyjdzie oświecenie i Polacy zrezygnują z tego "zaszczytu"
  poczują się wolni a wolny człowiek może czynić wielkie rzeczy.
 • @lorenco 18:20:48
  Bibi niedawno powiedział że w niedługim czasie przejmą Golan.
  Nie zaprzestaną także ataków na wojska Irańskie a Trump oficjalnie zaczął pobrząkiwać że możliwe iż USA niedługo mogą wyjść z paktu NATO.
  Co to oznacza dla Polski zważywszy na trwające już ponad 20 lat idiotyczne działania polskiego rządu nie muszę nadmieniać.
 • Brytyjska rodzina królewska potajemnie żydowska.
  .


  https://cigpapers.blog/2013/09/28/is-the-british-royal-family-secretly-jewish/

  Wszyscy brytyjscy monarchowie muszą uczestniczyć w tajnych ceremoniach w Synagodze Bevis Marks (założonej w 1701 r.) w City of London w noc poprzedzającą ich koronację.

  W ceremoniach tych zawsze bierze udział najważniejsi Żydzi i bankierzy brytyjscy.

  Królowa Wiktoria zawsze twierdziła, że ​​jest bezpośrednim potomkiem żydowskiego króla Dawida. Kilka przedmiotów w klejnotach koronnych zostało wygrawerowanych gwiazdą Dawida.

  We wszystkich Pałacach Królewskich i innych pomieszczeniach zarówno sobota, jak i niedziela są traktowane na równi z Dniem Sabatu.  Renée i Naim Dangoor w rozmowie z Prince Charles w 2001 r. W synagodze Bevis Marks.

  https://cigpapers.files.wordpress.com/2013/07/19092011574117.jpg


  .
 • @Stara Baba 18:40:05
  Wizy do wolności nic nie mają. Dopóki nie przegonimy z Polski syjonistow i ich slugusow to nic się nie zmieni.
 • Książę Walii, Karol, został obrzezany przez rabina Jakuba Snowmana, w tym czasie wiodącego mohela w Londynie i obrzezającego
  dla rodziny królewskiej.

  To od dawna jest powodem do dumy w brytyjskiej społeczności żydowskiej. Rabbi Jacob Snowman M.D obrzezał tylko Żydów.


  Książę Karol ma swoją niebieską aksamitną kippę z królewskim herbem w kolorze srebrnym do noszenia na żydowskich weselach, ma też inne regalia żydowskie, których dokładny cel nie jest znany.

  W WSZYSTKICH synagogach w Wielkiej Brytanii odbywają się dwie codzienne modlitwy, jedna dla rodziny królewskiej i jedna dla państwa Izrael.

  Sprzęt do obrzezania Żydów.

  https://cigpapers.files.wordpress.com/2013/07/lady-boys.png.  .
 • Daniel Ellsberg -człowiek , który pokonał Pentagon oraz samego siebie.....sam się nawrócił z podżegacza wojennego
  i przedzieżgnął w obrońcę pokoju.

  Daniel za to co zrobił jest mi osobą bardzo bliską, ja też żyjąc w zakłamanym systemie, będąc jego wysokim funkcjonariuszem i ten system umacniając , co dzień miałem dyskomfort moralny, że źle postępuję. Rosło to we mnie latami , aż stałem się w końcu nowonarodzoną osobą.

  Od wielu juź lat , bez względu na różne przykre konsekwencje i co pokazała ostatnia historia z utratą zycią włącznie kroczę drogą światłości. Przestałem się bać.

  Czekam na przyjście nowego , lepszego świata poprzez przeobrażenie starego, po przebudzeniu się ludzkości, co stanie się nagle i szybko, niezależnie od oporu i strachu jakie to przebudzenie budzi u rządzących.

  PS. Mając 3,5 roku /1954 r./ spadłem z wozu konnego , którym wówczas rozwożono chleb /mieszkałem na widzewskim podwórku, gdzie była piekarnia./ i wóz przejechał po mnie, trafiłem do szpitala w stanie ciężkim , gdzie okazało się , iż na moim ciele nie ma nawet zadrapania i całe są moje narządy wewnętrzne ....pomimo to zalecano moją dalsza obserwację. Mama jednak zdecydowała i wzięła mnie do domu na własne żądanie.

  Ten fragment mojego życiorysu przekonał mnie, że jestem dłużnikiem tego co się wówczas stało. Teraz spłacam ten dług .

  Do tych , którzy w ostatmim czasie mnie opuścili , zdradzili.z glupoty lub dla korzyści ...pozostawili bez wsparcia wtedy , kiedy tego potrzebowałem kieruję słowa :
  " ze złem się nie współpracuje "

  https://vimeo.com/26516136?fbclid=IwAR3NiEURNQS1dgnNubQW9DRhOXmQd4SyozL63d-
 • Matka księżnej Diany, Frances Shand Kydd, była urodzoną z żydów Frances Ruth Burke Roche, Rothschild.
  .


  Obrzezanie jest jedną z osobliwości rodziny królewskiej"

  https://www.telegraph.co.uk/comment/10201882/Circumcision-is-one-of-the-oddities-of-the-Royal-Family.html

  To wystarczy, by księżna Diana została certyfikowana jako żydówka, a także jej syn, książę William, przyszły król Anglii. To sprawia, że ​​książę Harry jest też Żydem.


  Matka księżniczki Kate, Carole Goldsmith (nazwisko panieńskie) jest córką Ronalda Goldsmitha i Dorothy Harrison, którzy byli żydami.

  To sprawia, że ​​Carole Goldsmith jest żydówką zgodnie z żydowskim prawem i jej córka, księżniczka Kate Middleton, również jest Żydówką.

  Mając to na uwadze, książę William i księżniczka Kate, książę Jerzy, urodził się 23 lipca 2013 roku również żydem.

  https://cigpapers.files.wordpress.com/2013/07/19092011574118.jpg
  https://cigpapers.files.wordpress.com/2013/07/19092011574120.jpg


  .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:16
  :-) Wizy to symboliczna sprawa. To dzisiejsza mentalność Polaków.
  Gdy rodacy pozbędą się tego pożądania to i embarga nie będą dla nich straszne. Wtedy pozbędą się z kraju wroga. Wizy mają więcej z naszą świadomością wspólnego niż ludziom się zdaje. Jest to wszczepiona w nas świadomość raju za wodą a prawda jest taka ze wielu Amerykanów chciało by mieszkać w niektórych polskich miastach gdyby tylko wiedzieli jak tam jest. My nie przegrywamy ze słabości fizycznej, przegrywamy mentalnie.
 • WSZYSTKIE EUROPEJSKIE RODZINY KRÓLEWSKIE POCHODZĄ Z Edom / Esau.
  .


  https://i2.wp.com/www.riksavisen.no/wp-content/uploads/rex_askeNazi.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/U0Af5GG9HgY/hqdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/duH7OCiPtFo/hqdefault.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:02:48
  O czym ten pani ostatni wpis świadczy? O tym że Żydzi to wielki i potężny lud a inni przy nich to same ogórki. Nawet przez Polskę przechodzili wiec i może to prawda że Polacy zeszli wtedy z drzewa. Dziwne tylko bo 10 lodów jest zaginiona a żydzi wiedza o nich wszystko... i mapy rysują.
  Tak więc, po tak sukcesywnym propagowaniu przez panią żydostwa czy pani jest ZA czy PRZECIW bo już nie pojmuję.
 • @Stara Baba 18:40:05
  To ilu Polaków czeka na te zasrane wizy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:16
  Obawiam się , że to niedługo syjoniści nas przepędzą.
 • @Stara Baba 20:00:37
  To, że kondycja Narodu jest licha, to jasne, natomiast to, że jest to spowodowane wizami do Stanów to bardzo ciekawa teoria.
 • @zbig71 20:43:06
  :-) wizy tu są czymś w naszych myślach umownym a zarazem namacalnym. To złudna chęć wyjazdu do wyimaginowanego lepszego świata nas niszczy. Każdy psycholog zna działanie tych uczuć które blokują w człowieku chęć działania pod groźbą utraty czegoś wielkiego, urojonego. W tym przypadku nie pozwala nam to na zerwanie stereotypów i wzięcia spraw w swoje ręce.
  Czy myślicie gdy rząd postawił by się mocno Ameryce wojska USA by na Polskę napadły? Praktycznie niemożliwe. Czy myślicie gdyby Polacy wywalili ostatnio na zbity pysk Ambasadorkę Izraela i kazali im iść precz stracili byśmy niepodległość? Absolutnie nie. Doszło by do tymczasowego embarga które by nam odebrało "cukierki" a więc mocniejsze mieli byśmy zęby.To złuda i brak odwagi powiedzenia dość bo coś można stracić nie pozwala na działania. Obawiamy się że Niemcy zabiorą nam zachodnie ziemie a Amerykanie na to nie pozwolą. Tak jak już pisałem, słychać już legalne ciche obwieszczenia że Trump chce wyjść z NATO więc to żadna nasza obrona. Przyjdzie czas że będą nas szantażować 447 bo jak nie to damy was Niemcom. Granic strzeże mocna armia której nie mamy a nie jakieś układy czy traktaty. Wystarczy 500 tysięczna z kałachami armia i 2.5 miliona rezerwy w obwodzie a Niemcy ani Rosja nie chcieli by nawet o tym myśleć. Za biednej komuny mieliśmy wojska więcej. Polakom ani USA ani Izrael do życia nie jest potrzebny a wręcz odwrotnie. Wszystkie te problemy i ich rozwiązanie siedzą w naszych zablokowanych "głowach". Boimy się stracić czegoś czego nie mamy a tak nazywają się złudzenia.
  Mamy jednak jeszcze państwo i wolność więc spieszmy się aby tego
  nie utracić.
 • @Stara Baba 21:35:05
  Ani wojska USA, ani Izraela nas nie napadną, tylko z bombardują nas kryzysem. Takim, że na kolanach pójdziemy skomleć o przebaczenie.
  Teraz jest szykowana awantura irańska, o czym poinformował namiestników polińskich mr.Pompeo przez telewizor. To, że ani Izrael , ani USA nie są Polsce do niczego potrzebne to jest jasne jak słońce w dzień. Tylko jesteśmy rozbrojeni i pozbawieni przemysłu , a nic takiego nie zapowiada się, aby ktokolwiek chciał to naprawić.
 • @Stara Baba 21:35:05
  Masz 100% racji.
 • @zbig71 23:12:19
  ....eeee tam, kartofelków bez tłuszczu nie lubisz? Uwierz w swoje siły.
  W pierwszym roku kartofelki a w drugim już i warzywa się znajdą. Na trzeci to i świeży kurczaczek będzie :-). Co jak co ale przetrwanie Polacy opanowali do perfekcji.
 • @zbig71 23:12:19
  Oczywiscie,ze strach ma wielkie oczy,ale.....druga strona ma nieporownywalnie wiekszy arsenal srodkow nacisku;wycofanie aktywow z Polski,manewr na Leppera,blokada gospodarcza,zajecie srodkow poza granicami kraju,po wprowadze obcych sil na teren Polski.
 • @Stara Baba 20:11:42 Pełna racja!
  Dotychczasowe komentarze pod tym postem, były @Bogumiła Boguchwała. #Bogumił Boguchwał swoje komentarze powinien w jakiś sposób umożliwić czytelnikom rozróżniać. Wystarczyłoby, podpisać np. BB

  Rzeczywiście, taka sytuacja nie może dłużej trwać! Wiele osób już mówi, że ja w takiej samej sytuacji raz piszę "tak", a innym razem - odwrotnie. Faktycznie, tak dłużej nie może być!.

  Mam nadzieję, że @Bogumił Boguchwał, przeczyta ten komentarz! Chodzi o to, żeby podpisywał swoje komentarze, swoim własnym wyróżnikiem.

  Szczególnie jestem uczulona na Egipt. To z Egiptu pochodzą Sławianie (rasa biała - niebieskie oczy, czyli potomstwo władcy planety Ziemia, w Egipcie zwanego Thotem ).
 • @Stara Baba 20:11:42 Pełna racja!
  Ciąg dalszy
  Władca planety Ziemia - w Egipcie zwany Thot-em, kiedy czuł że musi już odejść, jeszcze wywiózł swój lud z Egiptu i rozwiózł w różne miejsca Europy i nie tylko.

  Skoro Władca planety Ziemia w Egipcie zwany Thot'em, w Lechii zwany Światowid'em jest nieśmiertelny, to dlaczego musiał odejść (opuścić swoje ciało)? Bo tak już jest, że nawet bóg (nieśmiertelny) też musi opuścić swoje stare ciało i np. na 10 tyś lat, 1 tyś lat (10%) musi przebywać w uśpieniu, w tym okresie uzupełnia swoją wiedzę i odnawia swoje ciało.
 • @detektywmjarzynski 19:35:27
  W szkoleniu ogniowym /bojowym i w tzw. kierowaniu ogniem , które jest elementem kierowania walką obowiązuje zasada proporcjonalności tj. mówiąc w skrócie : nie strzela się z armaty do muchy ....w moim przypadku ta zasada została złamana , bowiem był moment , iż uderzono wobec mnie jako osoby fizycznej bezpośrednio HARRPem , a było to nieznanego mi bliżej dnia w to miejsce na bagnach w Brusie k.Łodzi , gdzie wiadomo im było z totalnej prowadzonej wobec mnie inwigilacji w trybie online , że tam przebywam /niestety pomylono się , ja wówczas tam nie przebywałem /, natomiast tak wyglądało to miejsce bezpośrednio po ataku :
  https://www.youtube.com/watch?v=S-r2e0plE5s

  Swoją drogą nieźle musiałem zajść za skórę "możnym " tego świata , że po wielokrotnych nieudanych próbach mojej fizycznej likwidacji, w tym poprzez broń biologiczną / krętek borelii, pałeczka dżumy plus pałeczka krztuśca/ -kwestię tę szczegółowo wkrótce opiszę , zdecydowano się na bezpośrednie uderzenie we mnie HARRPem, nawiasem mówiąc też nieudane.
 • Łódź została wyzwolona 19 stycznia 1945 r. , ale już w nocy z 17 na 18 stycznia na granicy Łodzi znalazł się 2 batalion czołgów
  kapitana Boczkowskiego. Jeśli w Łodzi przed wojną mieszkało 672 tys. osób (55 proc. stanowili Polacy, blisko 35 proc. Żydzi i około 10 proc. Niemcy), to w styczniu 1945 r. liczba mieszkańców stopniała do 250 tysięcy. 

  Sowiecka doktryna zakładała, że należy unikać walk w gęsto zabudowanym centrum miasta, gdzie obrońcy mają zwykle przewagę nad atakującymi. "Wojska miały wykonać manewr oskrzydlający, który powinien zapobiec walkom w centrum, dla uniknięcia dużych strat i zniszczenia substancji miejskiej" - piszą w swej książce profesorowie Badziak i Kozłowski.

  Generał Michaił Katukow, dowódca 1 Armii Pancernej, która brała udział w wyzwoleniu Łodzi, tak wspominał to po wojnie: "Zabroniłem Boczkowskiemu prowadzenia walk w mieście. Stare miasto tkaczy zostałoby zniszczone, a wraz z nim jego fabryki, co przyniosłoby Polsce duże straty".

  Teraz nasi strategiczni „przyjaciele” oferują nam na śniadanie atak bronią elektromagnetyczną HARRP jak to miało miejsce 10 sierpnia 2016 r. , a na ludzi takich jak ja wydawane są skrytobójcze wyroki min. realizowane z wykorzystaniem HARRP.

  Łodzianie ! Teraz widzicie czym się różnią nasi wyzwoliciele ze stycznia 1945 r. od naszych „przyjaciół” z 2019 r.

  https://dzienniklodzki.pl/19-stycznia-1945-r-rosjanie-wyzwolili-lodz-zdjeciafilm/ar/495356

  Rosjanom naszym wyzwolicielom należą się najwyższe słowa uznania za to co dla nas dotąd zrobili. A ich żołnierzom poległym w Łodzi niech pomnikiem pozostaną nasze otwarte dla nich serca .

  Banda odpowiedzialna za zniszczenie pomników Armii Radzieckiej , która z nadania CIA/Mossad rządzi w Polsce jeszcze za to odpowie. IPN będą miały , co robić, bo na razie im się nudzi.

  Tak Łodzianie witali w 1945 r. Rosjan swoich wyzwolicieli

  https://www.youtube.com/watch?v=TONFGNJUiL4
 • @zbig71 23:12:19
  Kulczyk buduje muzeum w tajemniczym miejscu za setki milionów euro. „Trzeba się pofatygować, by tam dojechać”

  https://nczas.com/2019/01/18/kulczyk-buduje-muzeum-w-tajemniczym-miejscu-za-setki-milionow-euro-trzeba-sie-pofatygowac-by-tam-dojechac-foto/

  Ps..To WSI buduje centrum zarządzania Polską + archiwum poza zasięgiem rządu w Warszawie. Oczywiście Szwajcaria jest państwem na tyle małym, że musi liczyć się z dyktatem z zewnątrz. Można zaryzykować twierdzenie, że to rząd USA tworzy sobie centrum zarządzania naszym regionem, poza kontrolą kongresu. Archiwum potrzebne jest do zarządzania kartoteką agentury . Dotąd WSI miała swoje centrum zarządzania w kraju np w nadzwyczajnie rozbudowanym biurze bezpieczeństwa Warszawy, a kartotekę agentury ukrywało w archiwach różnych instytucji państwowych. To są te odnajdywane przez Cenckiewicza ciekawostki. WSI i rząd USA przewiduje, że w Polsce może dojść do jakiegoś niekontrolowanego rozwoju sytuacji.
 • @Herkules 23:41:10
  Uwaga! Kolejna próba nabrania Polaków. Tym razem metodą na „UB”..Czy Polacy po raz kolejny dadzą się nabrać? Jak zwykle w okresie od roku do pół roku przed wyborami parlamentarnymi w Polsce pojawia się „alternatywa”, która ma przyciągnąć obywateli niezadowolonych z obecnego stanu rzeczy. Partia Palikota, Ludzie Balcerowicza i Ruch Biedronia – takie wytwory, bez struktur, programu i kompletnie niczego pojawiają się kolejno przed wyborami parlamentarnymi w 2011, 2015 i 2019 roku. Co łączy te partie? Wszystkie powstały w okresie od 6 miesięcy do roku przed wyborami i w pierwszych sondażach dostały ok. 8-12 procent. Pierwsze dwie z nich przekroczyły próg wyborczy. Warto jednak zauważyć, że Nowoczesna Ryszarda Petru zanotowała wynik o kilka punktów procentowych niższy od tego odnotowanego przez Ruch Biedronia. Jeżeli Umowa Biedronia, czyli UB, odnotuje wynik o kolejnych kilka punktów procentowych niższy, to na szczęście znajdzie się pod progiem wyborczym. Na poniższym zestawieniu widać kolejne „sensacyjne” sondaże, w których wspomniane ugrupowania przekroczyły próg wyborczy. Pierwszy sondaż został opublikowany w grudniu, prawie rok przed wyborami 2011, drugi dopiero w maju, po nieudanych wyborach prezydenckich 2015. Tym razem „pompowanie” ruchu Biedronia, który będzie się już oficjalnie nazywał „Umową Biedronia” zaczęło się w podobnym czasie, co Ruchu Palikota. Wszak po drodze jeszcze wybory do Parlamentu Europejskiego. https://nczas.com/2019/01/18/uwaga-kolejna-proba-nabrania-polakow-tym-razem-metoda-na-ub/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031