Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 4633 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sawczenko i prawdziwa morda syjonistycznego Zachodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od marca 2018r. więziona na Ukrainie pod zarzutem planowania zamachu stanu (?)


Nadija Sawczenko (w niewoli w Donbasie od 06.2014r.) 25.03.2016r. została skazana przez rosyjski sąd na 22 lata łagru za współudział w zabójstwie rosyjskich dziennikarzy. 25.05.2016r. została wymieniona na skazanych na Ukrainie żołnierzy rosyjskiego GRU. Od marca 2018r. więziona na Ukrainie pod zarzutem planowania zamachu stanu (?).

Zobaczmy, w jakim politycznym anturażu demokratycznego Zachodu więziona jest N.Sawczenko bez wyroku sądu Ukrainy – państwa aspirującego do integracji z Zachodem i do członkostwa w NATO – w największej militarnej, zbrodniczej organizacji świata.

Ruch żółtych kamizelek – powstał jesienią 2018r. Według powszechnych żydo-mediów, chętnie pokazujących uliczne protesty w wykonaniu żółtych kamizelek, Ruch jest spontaniczny i nie posiada kierownictwa. Jak to możliwe, że właśnie taki ruch, bez centrów kierowniczych, logistycznych, od wielu miesięcy sprawnie protestuje na ulicach Paryża? Pojawił się w Belgii, Holandii i Portugalii. Protesty są oczywiście słuszne, dotyczą pogarszających się systematycznie warunków egzystencji. Jednak pogłębiona polityczna refleksja nie pozwala dać wiary żydo-mediom, że ruch ten jest spontaniczny. Żydo-reżimowi spece od socjotechniki wykonują w ten sposób uderzenie wyprzedzające – nie chcą dopuścić do umocnienia się ruchów narodowych w tych państwach. We Francji Zjednoczenie Narodowe (dawniej Front Narodowy) Marine Le Pen jest organizacją najsilniejszą, więc i protesty żółtych kamizelek trwają tu najdłużej i są najbardziej intensywne.

Wenezuela. Mordy syjonistycznych reżimów wrzeszczą: obalić Maduro, uznajemy za prezydenta Wenezueli Guaido, agenta CIA i Mossadu – tego, że to agent oczywiście nie dodają. Mniej więcej taką deklarację w Wiadomościach TVP złożył wczoraj szef MSZ IIIŻydo-RP/Polin, niejaki J.Czaputowicz.

Różni Guaidowicze i Czaputowicze powinni jednak wziąć sobie do serca przypadek nie tylko N.Sawczenko, ale i zbrodniarza Augusto Pinocheta, który przywrócił w Chile „demokrację” przy pomocy i na zlecenie syjonistycznych USA. Gdy jednak wszedł w paradę finansjerze „demokratycznego” Zachodu w jej narkobiznesie i w handlu bronią o mały włos nie trafił do więzienia za „łamanie praw człowieka” – zachodnia „demokracja” jest bezwzględna wobec nieprzestrzegających jej standardów. Być może uratowali Pinocheta przed więzieniem żydo-katoliccy politycy z IIIŻydo-RP/Polin (a wśród nich najbardziej bogobojny Marek Jurek), którzy obdarowali go za jego walkę o „wolność i demokrację” w Chile ryngrafem z Matką Boską (?).

A sam Czaputowicz podobnie jak wenezuelski Guaido, także był (a może jest i nadal) współpracownikiem wywiadu – niby hiszpańskiego, czyli w rzeczywistości CIA i pewnie Mossadu, w latach 1980.

Informacje o J.Czaputowiczu znajdują się w „zbiorze zastrzeżonym” polskich służb specjalnych. Są to dokumenty wykradzione przez Służbę Bezpieczeństwa PRL z hiszpańskiej ambasady w 1988 roku. Hiszpanie nadali Czaputowiczowi pseudonim i traktowali go jako źródło informacji, a do jego nazwiska przypisywane były wydatki operacyjne.

Rezydentura NATO

Dokumenty hiszpańskiego wywiadu dotyczące Jacka Czaputowicza

więcej dokumentów tu: https://www.wprost.pl/galeria/11266/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html

Znajdziemy tam m.in. takie nazwiska jak Alojzy Orszulik, Adam Michnik (uczestnicy rozmów w Magdalence i obrad Okrągłego Stołu) – kawalerowie Orderu Orła Białego. IIIŻydo-RP/Polin umie docenić swoich renegatów.

 

Wróćmy do Natalii Sawczenko, od 19 listopada 2014r. posłanki do Rady Najwyższej Ukrainy, którą po uwolnieniu w maju 2016r. z rosyjskiego więzienia przywiózł samolot prezydencki.

W czerwcu 2017 roku w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Sawczenko mówiła, że po rewolucji na Majdanie „na Ukrainie nic się nie zmieniło”. Mówiła o gigantycznym poziomie korupcji i zamieszanych w nią wysokiej rangi urzędnikach. Mówiła, że „jest zagrożeniem dla systemu” i sugerowała, że obawia się o swoje życie.

Gdy w 2016 r. Sawczenko powróciła z rosyjskiego więzienia na Ukrainę, sondaże wskazywały, że cieszy się największym zaufaniem ze wszystkich polityków.

Wira Sawczenko, siostra Nadii, mówi „Rzeczpospolitej”: „To była prowokacja ukraińskich służb i Nadia o tym wiedziała. Nie wiem dlaczego postanowiła w tym uczestniczyć”.

 Jest ofiarą systemu, ponieważ mu zagraża. Chce startować na prezydenta. Na Ukrainie się mówi: albo człowieka da się kupić, albo zabić. Nadię chcieli zabić, ale postanowili zamknąć w więzieniu – twierdzi.

za: https://www.rp.pl/Konflikt-na-Ukrainie/303229869-Nadia-Sawczenko-od-bohatera-do-zdrajcy.html

 

Razem z N.Sawczenko, pod tymi samymi zarzutami aresztowano generała armii Ukrainy, Włodymyra Rubana. To dzięki niemu udało się Ukraińcom wymienić setki jeńców w czasie wojny w Donbasie. I Sawczenko i Ruban zdają sobie sprawę z bezsensowności bratobójczych walk, z tego co na prawdę stało się na Ukrainie, komu to zawdzięczają i kto faktycznie sprawuje dzisiaj rządy. Nie można wykluczyć, że Ukraińcy (Sawczenko, Ruban, i inni) mają już dosyć żydowskich rządów wyniszczających kraj i podporządkowywania Ukrainy syjonistycznemu imperium USA.

Zaledwie niewiele ponad dwa lata temu syjonistyczne mordy Zachodu wrzeszczały:

– władze USA: uwolnienie Sawczenko to jeden z warunków zniesienia sankcji wobec Rosji, (oczywiście przy wtórze żydo-reżimów unijnego chóru)

– sejm IIIŻydo-RP/Polin w uchwale podjętej 9 marca 2016 r.: wyrażamy głębokie zaniepokojenie losem i stanem zdrowia N.Sawczenko a także głęboką z nią solidarność.

A dzisiaj, gdy N.Sawczenko jest więziona przez żydo-reżim Ukrainy syjonistyczne mordy milczą – oto zachodnie standardy w polityce walki o wolność, demokrację i prawa człowieka.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Nadia Sawczeno w więzieniu
  i ani jeden błazen nie myśli protestować w tej sprawie.Czyżby tym razem słusznie jej się to należało?
  Nie tak drzewiej bywało.Nie tak.

  https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_iwjNEna33r1TVBgjRq2DZp4sjtZDcK2e,w300h223.jpg
 • Pani Żorżeta, wyraża wdzięczność polskiemu rządowi za poparcie Juana Guaidó tak jak USA.
  Wszystko zostaje w rodzinie!
  Juan Guaidó jest produktem dziesięcioletniego projektu, nadzorowanego przez elitarnych trenerów ds zmiany reżimów w Waszyngtonie.

  Guaido został wyznaczony przez George'a Sorosa za zgodą Donalda Trumpa.

  https://eladiofernandez.files.wordpress.com/2019/01/f768x0-501927_501945_118.jpg

  https://eladiofernandez.files.wordpress.com/2019/01/f768x0-501928_501946_157.jpg

  za eladiofernadez.wordpress.com
 • Ruch żółtych kamizelek
  Jest w równym stopniu spontaniczny, jak działalność Solidarności. Ogromna liczba ludzi protestuje w słusznej sprawie i nie ma pojęcia o tym, że cały ten ruch jest ukartowany.
  Wskazuje na to gematria wywodząca się z kabały, czyli kod (litery odpowiadające cyfrom), którym posługuje się żydomasoneria, w języku angielskim i oczywiście hebrajskim.
  https://youtu.be/eSU25RfP1zM
 • Autor
  Zakończenie zimnej wojny przyniosło zmianę koncepcji strategicznej NATO. W 1991 została przyjęta tzw. Nowa koncepcja strategiczna. Zakładała ona utrzymanie wystarczających sił konwencjonalnych i nuklearnych zdolnych do odstraszania ewentualnych agresorów i prowadzenie działań zapobiegających ewentualnym konfliktom zbrojnym na świecie. Skoncentrowano się też na zagwarantowaniu bezpieczeństwa państw sojuszu w warunkach różnorodnych i wielokierunkowych zagrożeń międzynarodowych (konflikty etniczne i terytorialne, rozprzestrzenianie broni masowego rażenia i technologii uzbrojenia, przerwanie dostaw surowców strategicznych, terroryzm i sabotaż). W 1999 koncepcja ta uległa aktualizacji w oparciu o doświadczenia misji NATO w byłej Jugosławii.

  Nowa koncepcja strategiczna wprowadziła pojęcie „operacji spoza artykułu 5”, którymi są przede wszystkim „operacje reagowania kryzysowego”, czyli działania przy użyciu sił zbrojnych skierowane na usuwanie przyczyn sytuacji kryzysowych lub kryzysów zagrażających regionalnemu lub światowemu bezpieczeństwu oraz powodujących naruszenie praw człowieka[9]. Podobnie jak w operacjach pokojowych, siły interweniujące powinny działać w sposób bezstronny – nie są bowiem stroną w konflikcie. W teorii problemu w ujęciu Sojuszu Północnoatlantyckiego, przez pojęcie operacji reagowania kryzysowego rozumiane są[9]

  Sojusznicze, wielonarodowe i wielofunkcyjne działania militarne i niemilitarne, wychodzące w swych celach militarnych poza artykuł 5 Traktatu Waszyngtońskiego
  https://pl.wikipedia.org/wiki/NATO

  Artykuł 5 brzmi następująco: „Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy Artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie, jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_P%C3%B3%C5%82nocnoatlantycki
  Zarejestrowany przez Sekretariat ONZ 7 września 1949[2].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Karta_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych

  (11) Jezus odpowiedział: Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie.
  (Ew. Jana 19:11, Biblia Tysiąclecia)
 • Nicolás Maduro
  Cyt://Wenezuela. Mordy syjonistycznych reżimów wrzeszczą: obalić Maduro, uznajemy za prezydenta Wenezueli Guaido, agenta CIA i Mossadu//

  Pan też się tak podnieca jak pana kolega Wojtas. Przecież to są "kłótnie" w jednej rodzinie.

  Nicolas w wywiadzie, stwierdził, że jego dziadkowie byli żydami...i włos mu z głowy nie spadnie.

  //He stated in a 2013 interview that "my grandparents were Jewish, from a Sephardic Moorish background, and converted to Catholicism in Venezuela".[53]//

  https://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%A1s_Maduro
 • @Arjanek ucz się,ucz i jeszcze raz ucz
  Wolni od naszych (europejskich) doświadczeń mieszkańcy Ameryki Południowej nie wykazują silnych uprzedzeń rasowo-etnicznych.Do tego stopnia że rdzenni mieszkańcy często przypisują sobie powinowactwa z żydami.
  Nie do końca wiem po co to robią,może chcą sie "dowartościować" a być może ze względów religijnych.
  Żona Stana Tymińskiego nie tylko twierdziła że pochodzi z żydowskiego plemienia ale że spokrewniona jest z rodziną matki boskiej.A wystarczyło popatrzeć żeby widzieć że to indianka.

  http://www.forum.com.pl/oferty/58fvt802/zdjecia/w430h350r/941621.jpg

  Wyznania Maduro prawdopodobnie mają podobne podłoże.
 • WSJ potwierdza: Wyznaczony przez Trump Wenezuela przywódca zamachu planuje neoliberalną kapitalistyczną terapię szokową.
  https://grayzoneproject.com/2019/02/03/wsj-venezuela-coup-leader-juan-guaido-neoliberal-capitalist-shock-therapy/
 • @ikulalibal 19:35:39
  Wiesz co mnie obchodzą twoje wyznania? Pewnie się domyślasz.

  =========================================

  Tak żydzi "walczą" ze sobą, że aż kamień na kamieniu...

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b1/David_Smolansky.jpg/330px-David_Smolansky.jpg

  https://en.wikipedia.org/wiki/David_Smolansky

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/ca/Henrique_Capriles_Radonski_from_Margarita_island.jpg/258px-Henrique_Capriles_Radonski_from_Margarita_island.jpg

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Henrique_Capriles_Radonski

  //Capriles Radonski asegura que Venezuela apoya a Juan Guaidó//
 • Kandydatka na prezydenta Ukriany, Nadieżda Sawczenko została przeniesiona do innego więzienia.
  https://strana.ua/news/184571-nadezhdu-savchenko-pereveli-v-lukjanovskoe-sizo-v-kieve-i-khotjat-vyvezti-do-vyborov-sestra.html

  Nadieżda Sawczenko została przeniesiona do Łozjanowskiego SIZO/ więzienia/ w Kijowie będzie stamtąd wywieziona do czasu wyborów-jak relacjonuje jej siostra Wiera.
  22:18, 4 lutego 2019
  Posłanka Parlamentu Ukrainy, Nadieżda Sawczenko została przeniesiona do aresztu śledczego Lukjanowka, gdzie szaleje epidemia odry.

  Jej siostra Wiera Sawczenko poinformowała o przeniesieniu Nadieżdy,do aresztu śledczego, na swojej stronie na Facebooku, powołując się na informacje z Czerwonego Krzyża.

  Wiera Sawczenko uważa, że ​​jej siostrę próbuje się wywieźć z Kijowa przed wyborami.
  Nadieżda Sawczenko została przeniesiona do aresztu śledczego Łukjanowskiego, i szybko chcą ukryć Nadieżdę, wywożąc ją z Kijowa przed wyborami" - powiedziała.
 • @Autor
  Mógłby autor wyjaśnić dlaczego mam się interesować losem tej ukreińskie zdziry?

  To, że tam panuje określony reżim i ma swoje metody postępowania - wszyscy wiedzą. Chce wykazywać się Sawczenko swym "patriotyzmem", a raczej chęcią mordowania (bo po to poszła do walki) - jej sprawa, a dla nas potwierdzenie sytuacji.

  Czemu to miałoby nas jakoś szczególnie interesować?
  Twierdzę, że najlepiej zamknąć granice i nie mieć z tymi bandytami do czynienia.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:32:24
  Tak, fakty są takie, że dostała wysoki wyrok w Rosji sprawiedliwie.
  Zaraz zaczęły się lamenty tzw. Zachodu za Nadią, zatem Rosjanie chętnie jej się pozbyli w zamian za innych więźniów.
  Na Ukrainie siedzi w więzieniach wielu ludzi: dziennikarze, politycy, wojskowi - bardzo wartościowi ludzie. Nie mają na sumieniu śmierci dzieci z Doniecka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:32:24
  To nie o Sawczenko chodzi. Jej osoba i los są tylko pretekstem do ukazania prawdziwej syjonistycznej mordy Zachodu.
 • Ząbki Guaido
  Amerykanie wstawili temu Guaido nowe ząbki i przykleili mu typowo amerykański szeroki uśmiech. Jak widzę człowieka z nowymi ząbkami i szerokim uśmiechem, to nóż w kieszeni mi się otwiera.
 • @Franek Ganek 18:55:57
  "(...) jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi (...)."

  Jak dobrze wiemy, nie nastąpiła! A mimo wszystko, to nie NATO zaatakowało tzw. agresorów. NATO do dziś nie jest jednomyślne.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Rzeczpospolita 22:30:59
  To nie lepiej na przykładzie polskim - też da się wykazać te cechy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:57:58
  //o nie lepiej na przykładzie polskim - też da się wykazać te cechy.//

  No właśnie nie wszystkie bo przynajmniej jednej się nie da.

  //są tylko pretekstem do ukazania prawdziwej syjonistycznej mordy Zachodu//

  Chodzi o tryb multi tej gęby.
  https://www.youtube.com/watch?v=-fWVAN0Er_4

  Może to lepiej wyjaśni:

  https://www.youtube.com/watch?v=dnBdWMw3ytg
 • @wiedzajestwksiążkach 01:17:06
  Cytując to wskazuję oprócz hierarchiczności czy "unormowań" na "talmudyczne" ich interpretowanie i rozmiękczanie w kierunku dalszego "racjonalizowania".

  "Nowa koncepcja strategiczna wprowadziła pojęcie „operacji spoza artykułu 5”, którymi są przede wszystkim „operacje reagowania kryzysowego”, czyli działania przy użyciu sił zbrojnych skierowane na usuwanie przyczyn sytuacji kryzysowych lub kryzysów zagrażających regionalnemu lub światowemu bezpieczeństwu oraz powodujących naruszenie praw człowieka"

  Pozdrawiam.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:32:24
  Święte słowa,święte słowa....
  Przyznam że zgniłym kalafiorem zwisa mi los tej ......y.
 • WPS
  Skąd wzięły się protesty we Francji?
  Podwyżka cen paliwa to tylko pretekst.
  Wyjaśnienie w tym artykule:
  http://ruskline.ru/news_rl/2019/02/04/bryussel_poshel_protiv_ssha/

  Chodzi o to że Europa, chcąć sie uniezaleznić od USA względem sankcji z Iranem, przyjęła 2 mechanizmy rozliczeń z tymże krajem za ropę:
  1. SPV (Special Purpose Vehicle),
  2. INSTEX (Instrument in Support of Trade Exchanges).
  Siedzibą tych organizacji miała być Francja, no a USA nie mogą sobie pozwolić na lekceważenie.
  Stąd i rewolucja.
 • @Rzeczpospolita 22:30:59
  Nie rozumiem dlaczego to tak trudno zrozumieć. Chyba ze 'nie chcieć'..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031