Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Konferencja o DU… MARYNY już jutro w Warszawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

13,14 lutego w stolicy IIIŻydo-RP/Polin odbędzie się Konferencja o DU... MARYNY

 

Z komentarza dr Marka Głogoczowskiego
 

W Warszawie będzie konferencja o DU… MARYNY

 
 14 lutego w Soczi spotkają się Putin, Erdogan i premier Iranu – a więc w Warszwie będze konferencja o DUPIE MARYNY

Ot co wyczytałem w prasie:

_______________

za: https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/590518,rosja-kreml-14-lutego-spotkanie-putin-erdogan-rowhani-w-soczi.html

Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się 14 lutego w Soczi z przywódcami Turcji i Iranu, Recepem Tayyipem Erdoganem i Hasanem Rowhanim – poinformował w niedzielę rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, cytowany przez agencję RIA.Nie podano więcej szczegółów na temat spotkania przywódców. W zeszłym miesiącu Putin powiedział, że zamierza zorganizować taki szczyt, by przedyskutować sytuację w Syrii – informuje Reuters.

… Szczyt w Soczi zbiegnie się w czasie z zaplanowaną na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencją ministerialną poświęconą budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Swój udział na niej zapowiedzieli m.in. wiceprezydent USA Mike Pence, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela Benjamin Netanjahu oraz liczni przedstawiciele państw arabskich.

Według szefa amerykańskiej dyplomacji podczas konferencji w Warszawie szczególna uwaga poświęcona zostanie wpływom Iranu, państwa skonfliktowanego z Izraelem, w regionie Bliskiego Wschodu.
_______________

Czyli bez udziału kompetentnego, by cokolwiek załatwić, przedstawiciela TURCJI ta konferencja „Syjonistów, którzy chcą osiągnąć Światową Nadwładzę”będzie po prostu O DUPIE MARYNY, podobnie jak ta niedawna Światowa Konferencja w Katowicach O OCI(E)PLENIU KLIMATU…
 
 
 
____________________________
 

Zagrożenie terrorystyczne w związku z Konferencją blisko-wschodnią

 

W piątek Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało o wprowadzeniu najniższego antyterrorystycznego stopnia alarmowego ALFA.
 
 
 
W sobotę to samo Centrum poinformowało o zarządzeniu premiera IIIŻydo-RP/Polin, M.Morawieckiego (Morawiecki – to ten drugi od lewej w górnym rzędzie), wprowadzającego dodatkowy stopień alarmowy BRAVO-CRP. Ma on obowiązywać na terenie Warszawy od 11 do 15 lutego 2019r.
 
No, ale skąd mamy wiedzieć, gdzie w tym czasie spotkają się światowi terroryści, na Bliskim Wschodzie, czy jednak na Konferencji -?  
 
D.Kosiur

KOMENTARZE

  • Irańscy syjoniści w Warszawie
    Syjoniści urządzili sobie nie tylko Konferencję w Warszawie, ale także manifestację antyIrańczyków

    https://www.facebook.com/wyborcza/videos/2310466122570766/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30